Activ

MODEM S.R.L.

CUI: 16948422
CIF: 16948422
Reg. Com.: J32/1740/2004
CAEN: 4719
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 noiembrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:28

Despre MODEM S.R.L.

MODEM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4719). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MODEM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
348 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
133 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
19 RON
Casa & conturi bănci
114 RON
Capital propriu
-26.893 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Şteaza nr. 4, 550383
Telefon0740428267

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Şteaza nr. 4, 550383
Cod poștal: 550383
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Şteaza nr. 4, 550383
Cod postal
550383
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.11.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 iulie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-348 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 348 RON 403 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 348 RON 403 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 348 RON 403 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 133 RON 150 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 133 RON 150 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 19 RON 19 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 114 RON 131 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.026 RON 26.695 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -26.893 RON -26.545 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active133RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20.320,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale133 RON
Datorii totale27.026 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-20.220,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 348 0 0 348 348
2023 0 0 403 0 0 403 403
2022 0 0 318 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 318 318
2021 0 4.386 704 3.682 -63,6% față de anul precedent 3.550 -62,0% față de anul precedent 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 25.100 14.998 10.102 9.349 0 0
2019 318 -99,8% față de anul precedent 1.043 23.450 0 0 22.407 22.438
2018 132.138 -36,0% față de anul precedent 132.500 203.969 0 0 71.469 73.337
2017 206.503 -35,6% față de anul precedent 206.627 251.440 0 0 44.813 46.879
2016 320.527 -0,9% față de anul precedent 321.454 331.601 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.147 13.361
2015 323.372 -10,0% față de anul precedent 325.368 293.845 31.523 +52,9% față de anul precedent 26.379 +51,4% față de anul precedent 0 0
2014 359.370 -8,7% față de anul precedent 364.704 344.089 20.615 -31,4% față de anul precedent 17.429 -32,6% față de anul precedent 0 0
2013 393.462 -5,4% față de anul precedent 396.649 366.601 30.048 +89,3% față de anul precedent 25.841 +69,6% față de anul precedent 0 0
2012 416.033 +18,0% față de anul precedent 418.736 402.860 15.876 15.240 0 0
2011 352.667 +18,6% față de anul precedent 356.240 372.660 0 0 16.420 16.420
2010 297.365 -7,6% față de anul precedent 304.623 362.914 0 0 58.291 63.166
2009 321.724 -13,7% față de anul precedent 332.402 457.654 0 0 125.252 129.585
2008 372.963 373.287 386.023 0 0 12.736 12.736

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 133 133 0 19 114
2023 0 150 150 0 19 131
2022 0 150 150 0 19 131
2021 0 168 168 0 19 149
2020 0 1.336 1.336 610 534 192
2019 13.333 1.416 14.749 610 534 272
2018 23.333 11.194 34.527 30 9.538 1.626
2017 33.333 94.348 127.681 49.459 43.633 1.256
2016 166.071 184.170 350.241 102.899 3.770 77.501
2015 172.648 184.330 356.978 161.375 3.614 19.341
2014 123.718 176.010 299.728 172.459 2.676 875
2013 125.610 164.523 290.133 156.168 5.524 2.831
2012 130.429 144.628 275.057 136.276 250 8.102
2011 136.334 122.307 258.641 117.509 200 4.598
2010 139.852 79.116 218.968 75.401 2.182 1.533
2009 143.621 61.023 204.644 56.065 112 4.846
2008 234.318 72.631 306.949 66.871 0 5.760

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.026 +1,2% față de anul precedent -26.893 Neraportat 0
2023 26.695 +1,5% față de anul precedent -26.545 Neraportat 0
2022 26.292 +1,2% față de anul precedent -26.142 Neraportat 0
2021 25.991 -15,4% față de anul precedent -25.823 Neraportat 0
2020 30.709 -42,4% față de anul precedent -29.373 Neraportat 0
2019 53.286 +5,3% față de anul precedent -38.537 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 50.627 -27,7% față de anul precedent -16.100 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 70.016 -71,5% față de anul precedent 57.709 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 245.653 +2,8% față de anul precedent 105.508 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 239.050 -8,9% față de anul precedent 118.870 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 262.294 -2,7% față de anul precedent 38.466 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2013 269.516 -3,9% față de anul precedent 21.037 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2012 280.344 -0,3% față de anul precedent -4.804 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2011 281.078 +24,5% față de anul precedent -20.006 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2010 225.700 -12,2% față de anul precedent -3.873 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2009 257.121 -18,2% față de anul precedent -50.707 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 314.222 -6.122 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
348 RON
Angajati
0
Datorii
27.026 RON +1.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
403 RON
Angajati
0
Datorii
26.695 RON +1.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
318 RON
Angajati
0
Datorii
26.292 RON +1.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 3.550 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 3.550 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
3.550 RON -62.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.991 RON -15.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 9.349 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 9.349 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
9.349 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.709 RON -42.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 318 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 318 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
318 RON -99.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.438 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
53.286 RON +5.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 132.138 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.138 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.138 RON -36.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
73.337 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
50.627 RON -27.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 206.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 206.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
206.503 RON -35.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.879 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
70.016 RON -71.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 320.527 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 320.527 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
320.527 RON -0.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.361 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
245.653 RON +2.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 323.372 RON. Profit: 26.379 RON

Cifra de afaceri: 323.372 RON. Profit: 26.379 RON

Cifra de afaceri
323.372 RON -10.02% față de anul precedent
Profit net
26.379 RON +51.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
239.050 RON -8.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 359.370 RON. Profit: 17.429 RON

Cifra de afaceri: 359.370 RON. Profit: 17.429 RON

Cifra de afaceri
359.370 RON -8.66% față de anul precedent
Profit net
17.429 RON -32.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
262.294 RON -2.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 393.462 RON. Profit: 25.841 RON

Cifra de afaceri: 393.462 RON. Profit: 25.841 RON

Cifra de afaceri
393.462 RON -5.43% față de anul precedent
Profit net
25.841 RON +69.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
269.516 RON -3.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 416.033 RON. Profit: 15.240 RON

Cifra de afaceri: 416.033 RON. Profit: 15.240 RON

Cifra de afaceri
416.033 RON +17.97% față de anul precedent
Profit net
15.240 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
280.344 RON -0.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 352.667 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 352.667 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
352.667 RON +18.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.420 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
281.078 RON +24.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 297.365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 297.365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
297.365 RON -7.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.166 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
225.700 RON -12.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 321.724 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 321.724 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
321.724 RON -13.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
129.585 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
257.121 RON -18.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 372.963 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 372.963 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
372.963 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.736 RON
Angajati
4
Datorii
314.222 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMODEM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Mun. Sibiu (SIBIU)

MODEM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Mun. Sibiu (SIBIU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4719, Sibiu

VULCAN COM S.R.L.
CUI: 16823127CAEN: 4719
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2004-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.112 RON
Profit
8.506 RON
Angajati
0
RO-MA SIB COM S.R.L.
CUI: 17348264CAEN: 4719
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2005-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.847 RON
Profit
12.028 RON
Angajati
1
MAX RAUL SRL
CUI: 16403166CAEN: 4719
Activ
SIBIU, Sat Valchid Com. Hoghilag2004-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.779 RON
Profit
4.513 RON
Angajati
1
AL-DE-DI SRL
CUI: 18463954CAEN: 4719
Activ
SIBIU, Sat Şura Mare Com. Şura Mare2006-03-09
fara e-Factura

Alte firme din Sibiu

MIS CONSULTING SRL
CUI: 16948449CAEN: 6110
Activ
SIBIU, Sat Axente Sever Com. Axente Sever2004-11-16
fara e-Factura
APW EUROGROUP SRL
CUI: 16928166CAEN: 2222
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2004-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.143.783 RON
Profit
420.387 RON
Angajati
2
AMN ASSESSMENT RO SRL
CUI: 16965857CAEN: 6210
Activ
SIBIU, Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie2004-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
553.674 RON
Profit
390.281 RON
Angajati
2
COMPANY CONSULT SRL
CUI: 16713310CAEN: 5611
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2004-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.424.380 RON
Profit
34.364 RON
Angajati
5
SILVA GRUP SRL
CUI: 17196883CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Orş. Tălmaciu2005-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.297.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
31
TRANS GUARD SRL
CUI: 14497237CAEN: 8001
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2002-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.449.050 RON
Profit
455.891 RON
Angajati
16
CRIOS SRL
CUI: 20799361CAEN: 4332
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2007-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.718.730 RON
Profit
63.295 RON
Angajati
4
PAC FINANCE S.R.L.
CUI: 43149260CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.439 RON
Profit
75.756 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MODEM S.R.L.?

CUI-ul MODEM S.R.L. este 16948422.

Unde este sediul MODEM S.R.L.?

MODEM S.R.L. are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Şteaza nr. 4, 550383, Mun. Sibiu, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata MODEM S.R.L.?

MODEM S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MODEM S.R.L. in 2024?

In 2024, MODEM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MODEM S.R.L.?

MODEM S.R.L. are codul CAEN principal 4719.

Ce profit a inregistrat MODEM S.R.L. in 2024?

MODEM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 348 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.