Activ Plătitor TVA

AD VALUE PUBLICITATE SRL

CUI: 16985412
CIF: RO16985412
Reg. Com.: J2004019560405
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 noiembrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:16

Despre AD VALUE PUBLICITATE SRL

AD VALUE PUBLICITATE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AD VALUE PUBLICITATE SRL a raportat o cifra de afaceri de 304.423 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.8%). Profitul net inregistrat a fost de 72.848 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.076.676 RON in 2008 la 304.423 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
304.423 RON
Venituri totale
304.423 RON
Cheltuieli totale
217.699 RON
Profit brut
86.724 RON
Profit net
72.848 RON
Marja profit net
23,93%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
129.120 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
120.178 RON
Casa & conturi bănci
8.942 RON
Capital propriu
73.448 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Barbu Văcărescu nr. 137A
Detalii adresaDEMISOL. BIROUL NR. 4
Telefon0212314062
Fax0212314062

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Barbu Văcărescu nr. 137A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Barbu Văcărescu nr. 137A
Detalii
DEMISOL. BIROUL NR. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.11.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
304.423 RON
Rezultat net
72.848 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 304.423 RON 282.473 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 304.423 RON 282.476 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 217.699 RON 192.962 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 86.724 RON 89.514 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 72.848 RON 86.689 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 129.120 RON 137.806 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 129.120 RON 137.806 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 120.178 RON 121.463 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.942 RON 16.343 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 55.672 RON 50.517 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 73.448 RON 87.289 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active129.120RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale129.120 RON
Datorii totale55.672 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
56,4 %Profit net / active totale
ROE
99,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 304.423 +7,8% față de anul precedent 304.423 217.699 86.724 -3,1% față de anul precedent 72.848 -16,0% față de anul precedent 0 0
2023 282.473 +14,1% față de anul precedent 282.476 192.962 89.514 +3,6% față de anul precedent 86.689 +3,3% față de anul precedent 0 0
2022 247.490 -1,8% față de anul precedent 247.492 161.086 86.406 +0,1% față de anul precedent 83.931 +0,1% față de anul precedent 0 0
2021 251.951 -10,5% față de anul precedent 251.957 165.654 86.303 +1,3% față de anul precedent 83.834 +1,4% față de anul precedent 0 0
2020 281.535 -8,1% față de anul precedent 281.536 196.346 85.190 -3,1% față de anul precedent 82.646 -2,6% față de anul precedent 0 0
2019 306.411 -52,2% față de anul precedent 306.413 218.501 87.912 -17,6% față de anul precedent 84.848 -15,3% față de anul precedent 0 0
2018 641.609 -8,8% față de anul precedent 641.610 534.989 106.621 +0,9% față de anul precedent 100.205 +2,5% față de anul precedent 0 0
2017 703.104 +7,9% față de anul precedent 703.107 597.403 105.704 -4,4% față de anul precedent 97.798 +5,4% față de anul precedent 0 0
2016 651.497 -24,5% față de anul precedent 651.506 540.985 110.521 -10,7% față de anul precedent 92.751 -10,6% față de anul precedent 0 0
2015 863.061 -43,3% față de anul precedent 863.076 739.331 123.745 -34,8% față de anul precedent 103.743 -34,9% față de anul precedent 0 0
2014 1.520.721 -27,1% față de anul precedent 1.520.767 1.330.950 189.817 -13,4% față de anul precedent 159.446 -13,3% față de anul precedent 0 0
2013 2.086.714 -41,9% față de anul precedent 2.087.954 1.868.819 219.135 -34,2% față de anul precedent 183.980 -33,6% față de anul precedent 0 0
2012 3.591.748 +14,3% față de anul precedent 3.592.015 3.259.256 332.759 +48,2% față de anul precedent 276.924 +47,0% față de anul precedent 0 0
2011 3.142.155 -2,1% față de anul precedent 3.142.471 2.917.927 224.544 +85,2% față de anul precedent 188.432 +85,5% față de anul precedent 0 0
2010 3.210.751 +5,6% față de anul precedent 3.215.925 3.094.670 121.255 -40,6% față de anul precedent 101.590 -40,7% față de anul precedent 0 0
2009 3.041.916 +46,5% față de anul precedent 3.042.579 2.838.614 203.965 +274,3% față de anul precedent 171.281 +274,2% față de anul precedent 0 0
2008 2.076.676 2.113.668 2.059.176 54.492 45.773 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 129.120 129.120 0 120.178 8.942
2023 0 137.806 137.806 0 121.463 16.343
2022 0 90.480 90.480 0 83.501 6.979
2021 0 94.463 94.463 0 74.077 20.386
2020 0 132.610 132.610 0 110.959 21.651
2019 0 93.989 93.989 0 92.693 1.296
2018 0 135.924 135.924 0 118.418 17.506
2017 0 124.158 124.158 0 96.219 27.939
2016 0 129.892 129.892 0 122.045 7.847
2015 0 138.425 138.425 0 80.198 58.227
2014 0 297.141 297.141 0 98.790 198.351
2013 0 441.940 441.940 0 252.443 189.497
2012 0 537.498 537.498 0 357.473 180.025
2011 0 414.456 414.456 0 194.409 220.047
2010 0 526.426 526.426 0 201.768 324.658
2009 0 802.720 802.720 0 86.040 716.680
2008 0 213.090 213.090 0 139.624 73.466

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 55.672 +10,2% față de anul precedent 73.448 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 50.517 +749,2% față de anul precedent 87.289 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 5.949 -40,7% față de anul precedent 84.531 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 10.029 -79,7% față de anul precedent 84.434 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 49.364 +478,0% față de anul precedent 83.246 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 8.541 -75,7% față de anul precedent 85.448 Neraportat 3 -62,5% față de anul precedent
2018 35.119 +36,3% față de anul precedent 100.805 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2017 25.760 -29,5% față de anul precedent 98.398 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 36.541 +7,2% față de anul precedent 93.351 Neraportat 9 -30,8% față de anul precedent
2015 34.082 -24,4% față de anul precedent 104.343 Neraportat 13 -55,2% față de anul precedent
2014 45.104 -67,6% față de anul precedent 252.037 Neraportat 29 -27,5% față de anul precedent
2013 139.077 -46,5% față de anul precedent 302.863 Neraportat 40 -58,8% față de anul precedent
2012 259.974 +15,3% față de anul precedent 277.524 Neraportat 97 +5,4% față de anul precedent
2011 225.424 -22,7% față de anul precedent 189.032 Neraportat 92 -16,4% față de anul precedent
2010 291.572 -53,8% față de anul precedent 102.090 Neraportat 110 -1,8% față de anul precedent
2009 630.939 +278,2% față de anul precedent 171.781 Neraportat 112 +24,4% față de anul precedent
2008 166.817 46.273 Neraportat 90

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

12din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 304.423 RON. Profit: 72.848 RON

Cifra de afaceri: 304.423 RON. Profit: 72.848 RON

Cifra de afaceri
304.423 RON +7.77% față de anul precedent
Profit net
72.848 RON -15.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
55.672 RON +10.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 282.473 RON. Profit: 86.689 RON

Cifra de afaceri: 282.473 RON. Profit: 86.689 RON

Cifra de afaceri
282.473 RON +14.14% față de anul precedent
Profit net
86.689 RON +3.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
50.517 RON +749.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 247.490 RON. Profit: 83.931 RON

Cifra de afaceri: 247.490 RON. Profit: 83.931 RON

Cifra de afaceri
247.490 RON -1.77% față de anul precedent
Profit net
83.931 RON +0.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.949 RON -40.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 251.951 RON. Profit: 83.834 RON

Cifra de afaceri: 251.951 RON. Profit: 83.834 RON

Cifra de afaceri
251.951 RON -10.51% față de anul precedent
Profit net
83.834 RON +1.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
10.029 RON -79.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 281.535 RON. Profit: 82.646 RON

Cifra de afaceri: 281.535 RON. Profit: 82.646 RON

Cifra de afaceri
281.535 RON -8.12% față de anul precedent
Profit net
82.646 RON -2.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
49.364 RON +477.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 306.411 RON. Profit: 84.848 RON

Cifra de afaceri: 306.411 RON. Profit: 84.848 RON

Cifra de afaceri
306.411 RON -52.24% față de anul precedent
Profit net
84.848 RON -15.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -62.5% față de anul precedent
Datorii
8.541 RON -75.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 641.609 RON. Profit: 100.205 RON

Cifra de afaceri: 641.609 RON. Profit: 100.205 RON

Cifra de afaceri
641.609 RON -8.75% față de anul precedent
Profit net
100.205 RON +2.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
35.119 RON +36.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 703.104 RON. Profit: 97.798 RON

Cifra de afaceri: 703.104 RON. Profit: 97.798 RON

Cifra de afaceri
703.104 RON +7.92% față de anul precedent
Profit net
97.798 RON +5.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
25.760 RON -29.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 651.497 RON. Profit: 92.751 RON

Cifra de afaceri: 651.497 RON. Profit: 92.751 RON

Cifra de afaceri
651.497 RON -24.51% față de anul precedent
Profit net
92.751 RON -10.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -30.77% față de anul precedent
Datorii
36.541 RON +7.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 863.061 RON. Profit: 103.743 RON

Cifra de afaceri: 863.061 RON. Profit: 103.743 RON

Cifra de afaceri
863.061 RON -43.25% față de anul precedent
Profit net
103.743 RON -34.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -55.17% față de anul precedent
Datorii
34.082 RON -24.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.520.721 RON. Profit: 159.446 RON

Cifra de afaceri: 1.520.721 RON. Profit: 159.446 RON

Cifra de afaceri
1.520.721 RON -27.12% față de anul precedent
Profit net
159.446 RON -13.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 -27.5% față de anul precedent
Datorii
45.104 RON -67.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.086.714 RON. Profit: 183.980 RON

Cifra de afaceri: 2.086.714 RON. Profit: 183.980 RON

Cifra de afaceri
2.086.714 RON -41.9% față de anul precedent
Profit net
183.980 RON -33.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
40 -58.76% față de anul precedent
Datorii
139.077 RON -46.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.591.748 RON. Profit: 276.924 RON

Cifra de afaceri: 3.591.748 RON. Profit: 276.924 RON

Cifra de afaceri
3.591.748 RON +14.31% față de anul precedent
Profit net
276.924 RON +46.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
97 +5.43% față de anul precedent
Datorii
259.974 RON +15.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.142.155 RON. Profit: 188.432 RON

Cifra de afaceri: 3.142.155 RON. Profit: 188.432 RON

Cifra de afaceri
3.142.155 RON -2.14% față de anul precedent
Profit net
188.432 RON +85.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
92 -16.36% față de anul precedent
Datorii
225.424 RON -22.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.210.751 RON. Profit: 101.590 RON

Cifra de afaceri: 3.210.751 RON. Profit: 101.590 RON

Cifra de afaceri
3.210.751 RON +5.55% față de anul precedent
Profit net
101.590 RON -40.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
110 -1.79% față de anul precedent
Datorii
291.572 RON -53.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 3.041.916 RON. Profit: 171.281 RON

Cifra de afaceri: 3.041.916 RON. Profit: 171.281 RON

Cifra de afaceri
3.041.916 RON +46.48% față de anul precedent
Profit net
171.281 RON +274.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
112 +24.44% față de anul precedent
Datorii
630.939 RON +278.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.076.676 RON. Profit: 45.773 RON

Cifra de afaceri: 2.076.676 RON. Profit: 45.773 RON

Cifra de afaceri
2.076.676 RON
Profit net
45.773 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
90
Datorii
166.817 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAD VALUE PUBLICITATE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AD VALUE PUBLICITATE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

HUMAN AFFAIRS CONSULTING SRL
CUI: 32901731CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
304.661 RON
Profit
231.789 RON
Angajati
1
INTER-MEDIA CONSULTRADE SRL
CUI: 11059259CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1998-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.556 RON
Profit
134.753 RON
Angajati
2
BLUEVENT SRL
CUI: 29394442CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
305.123 RON
Profit
188.908 RON
Angajati
1
PERGOLA DESIGN S.R.L.
CUI: 43498449CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.383 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EMOTIONAD SRL
CUI: 35056845CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.874 RON
Profit
115.159 RON
Angajati
1
DENT ART EVENT SRL
CUI: 31239378CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.021 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.153 RON
Profit
122.518 RON
Angajati
1
NEVERMIND STUDIOS SRL
CUI: 16985749CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-11-26
fara e-Factura
ESSENCEMEDIACOM ROMANIA S.R.L.
CUI: 16945442CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
307.898.799 RON
Profit
91.016 RON
Angajati
36
MAYA FASHION SRL
CUI: 16997891CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-12-02
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AMPARRO IMOB SRL
CUI: 16985404CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.526 RON
Profit
10.934 RON
Angajati
1
TRE G. INVEST SRL
CUI: 16985455CAEN: 4521
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SPORT DIAGNOSTIC SRL
CUI: 16981437CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.526.613 RON
Profit
434.251 RON
Angajati
27
SCORSYS COMPUTER SRL
CUI: 16986256CAEN: 2620
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.304 RON
Profit
20.814 RON
Angajati
1
ETRALAND S.R.L.
CUI: 16960400CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.729 RON
Profit
1.244.023 RON
Angajati
1
2g online SRL
CUI: 17007496CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.070 RON
Profit
11.034 RON
Angajati
1
TERRA EM INFO CONSULT SRL
CUI: 16723764CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.731 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ULTRA CONSTRUCT SRL
CUI: 17246930CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.975 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ERBASU EDIL CONSTRUCT SA
CUI: 14090275CAEN: 4221
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.945.897 RON
Profit
4.486.471 RON
Angajati
242
TUDOR UTILAJE S.R.L.
CUI: 21703178CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.123.166 RON
Profit
96.574 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AD VALUE PUBLICITATE SRL?

CUI-ul AD VALUE PUBLICITATE SRL este 16985412.

Unde este sediul AD VALUE PUBLICITATE SRL?

AD VALUE PUBLICITATE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Barbu Văcărescu nr. 137A, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AD VALUE PUBLICITATE SRL?

AD VALUE PUBLICITATE SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AD VALUE PUBLICITATE SRL in 2024?

In 2024, AD VALUE PUBLICITATE SRL a raportat o cifra de afaceri de 304.423 RON.

Cati angajati are AD VALUE PUBLICITATE SRL?

AD VALUE PUBLICITATE SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are AD VALUE PUBLICITATE SRL?

AD VALUE PUBLICITATE SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat AD VALUE PUBLICITATE SRL in 2024?

AD VALUE PUBLICITATE SRL a inregistrat un profit net de 72.848 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.