Cifra de afaceri
Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 14:57
Despre GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL
GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ghiroda Com. Ghiroda, judetul TIMIŞ, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor" (cod CAEN 4211), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL a raportat o cifra de afaceri de 75.832.949 RON, in crestere fata de anul precedent (+19.9%). Profitul net inregistrat a fost de 12.108.593 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 77. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.866.399 RON in 2008 la 75.832.949 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2013), se afla pe locul 184 din 29249 firme din judetul TIMIŞ, pe locul 6 din 94 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 90 la nivel national in domeniul sau (1966 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din noiembrie 2022.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 75.832.949 RON
- Venituri totale
- 79.355.143 RON
- Cheltuieli totale
- 65.063.354 RON
- Profit brut
- 14.291.789 RON
- Profit net
- 12.108.593 RON
- Marja profit net
- 15,97%
- Active imobilizate
- 17.678.973 RON
- Active circulante
- 41.378.228 RON
- Stocuri
- 12.383.539 RON
- Creanțe
- 25.447.331 RON
- Casa & conturi bănci
- 3.547.358 RON
- Capital propriu
- 37.131.748 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 4211
- Loc 90 din 1.966
- Profit net · CAEN 4211
- Loc 49 din 1.966
- Angajati · CAEN 4211
- Loc 201 din 1.966
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda, Calea LUGOJULUI nr. 9/A, 307200
- Cod postal
- 307200
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.12.2004
- Organ fiscal competent
- Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 noiembrie 2022)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 75.832.949 RON
- Rezultat net
- 12.108.593 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 75.832.949 RON | 63.262.273 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 79.355.143 RON | 61.885.365 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 65.063.354 RON | 48.668.337 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 14.291.789 RON | 13.217.028 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 12.108.593 RON | 11.328.920 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 17.678.973 RON | 12.073.151 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 41.378.228 RON | 43.449.583 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 59.057.201 RON | 55.522.734 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 12.383.539 RON | 8.047.116 RON |
| CreanțeSume de încasat | 25.447.331 RON | 27.066.516 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 3.547.358 RON | 8.335.951 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 20.187.046 RON | 16.313.185 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 37.131.748 RON | 36.553.411 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 77 persoane | 75 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 20,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 32,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 62,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75.832.949 +19,9% față de anul precedent | 79.355.143 | 65.063.354 | 14.291.789 +8,1% față de anul precedent | 12.108.593 +6,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 63.262.273 +50,8% față de anul precedent | 61.885.365 | 48.668.337 | 13.217.028 +70,0% față de anul precedent | 11.328.920 +65,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 41.965.702 +33,9% față de anul precedent | 44.784.648 | 37.008.656 | 7.775.992 +57,3% față de anul precedent | 6.830.515 +60,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 31.346.005 +38,6% față de anul precedent | 31.392.005 | 26.447.675 | 4.944.330 +187,2% față de anul precedent | 4.262.950 +215,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 22.621.131 -11,2% față de anul precedent | 23.067.442 | 21.345.924 | 1.721.518 -4,5% față de anul precedent | 1.353.210 +1,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 25.483.765 +20,3% față de anul precedent | 26.141.888 | 24.339.389 | 1.802.499 +67,4% față de anul precedent | 1.336.720 +48,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 21.178.504 +4,3% față de anul precedent | 21.477.606 | 20.400.745 | 1.076.861 -55,7% față de anul precedent | 898.686 -57,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 20.299.306 +43,6% față de anul precedent | 20.655.671 | 18.224.779 | 2.430.892 | 2.133.454 | 0 | 0 |
| 2016 | 14.132.263 -37,3% față de anul precedent | 14.536.457 | 15.042.954 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 506.497 | 506.497 |
| 2015 | 22.539.122 +11,1% față de anul precedent | 22.157.203 | 21.192.842 | 964.361 -47,4% față de anul precedent | 947.814 -38,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 20.280.156 -23,0% față de anul precedent | 20.728.368 | 18.896.064 | 1.832.304 -44,5% față de anul precedent | 1.533.881 -44,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 26.332.536 -0,8% față de anul precedent | 26.442.479 | 23.143.239 | 3.299.240 -24,4% față de anul precedent | 2.758.857 -24,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 26.549.320 +79,8% față de anul precedent | 26.999.796 | 22.633.256 | 4.366.540 +369,9% față de anul precedent | 3.671.997 +396,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 14.770.418 +78,6% față de anul precedent | 15.434.782 | 14.505.461 | 929.321 -42,4% față de anul precedent | 739.313 -48,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 8.271.035 +70,0% față de anul precedent | 8.586.673 | 6.973.856 | 1.612.817 +182,8% față de anul precedent | 1.422.129 +149,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 4.866.399 | 5.105.409 | 4.535.026 | 570.383 | 570.383 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.678.973 | 41.378.228 | 59.057.201 | 12.383.539 | 25.447.331 | 3.547.358 |
| 2023 | 12.073.151 | 43.449.583 | 55.522.734 | 8.047.116 | 27.066.516 | 8.335.951 |
| 2022 | 9.319.661 | 30.910.416 | 40.230.077 | 8.565.341 | 20.254.187 | 2.090.888 |
| 2021 | 20.128.349 | 23.907.321 | 44.035.670 | 4.478.247 | 9.474.996 | 9.954.078 |
| 2020 | 8.701.127 | 18.897.317 | 27.598.444 | 3.437.245 | 11.174.869 | 4.285.203 |
| 2019 | 9.197.739 | 19.147.315 | 28.345.054 | 2.378.747 | 10.772.186 | 5.996.382 |
| 2018 | 10.624.510 | 19.711.186 | 30.335.696 | 3.711.837 | 14.594.499 | 1.404.850 |
| 2017 | 11.113.798 | 14.674.795 | 25.788.593 | 3.373.182 | 8.420.896 | 2.880.717 |
| 2016 | 12.605.938 | 13.016.639 | 25.622.577 | 3.924.010 | 6.297.454 | 2.795.175 |
| 2015 | 10.350.214 | 17.184.334 | 27.534.548 | 1.716.027 | 9.872.456 | 5.595.851 |
| 2014 | 9.359.745 | 19.048.692 | 28.408.437 | 2.300.370 | 15.433.159 | 1.315.163 |
| 2013 | 9.896.492 | 21.000.501 | 30.896.993 | 2.445.571 | 16.135.271 | 2.419.659 |
| 2012 | 6.558.575 | 16.365.194 | 22.923.769 | 2.081.628 | 12.858.088 | 1.425.478 |
| 2011 | 5.382.782 | 12.998.790 | 18.381.572 | 1.460.067 | 9.190.295 | 2.348.428 |
| 2009 | 5.070.225 | 6.911.093 | 11.981.318 | 1.067.980 | 4.980.215 | 862.898 |
| 2008 | 5.346.390 | 3.658.662 | 9.005.052 | 856.324 | 2.365.838 | 436.500 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20.187.046 +23,8% față de anul precedent | 37.131.748 | Neraportat | 77 +2,7% față de anul precedent |
| 2023 | 16.313.185 +47,7% față de anul precedent | 36.553.411 | Neraportat | 75 +7,1% față de anul precedent |
| 2022 | 11.043.412 -47,7% față de anul precedent | 27.508.089 | Neraportat | 70 +7,7% față de anul precedent |
| 2021 | 21.133.099 +167,2% față de anul precedent | 22.654.214 | Neraportat | 65 +6,6% față de anul precedent |
| 2020 | 7.908.018 -13,9% față de anul precedent | 19.620.464 | Neraportat | 61 +3,4% față de anul precedent |
| 2019 | 9.185.305 -24,8% față de anul precedent | 18.750.824 | Neraportat | 59 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 12.212.880 +61,5% față de anul precedent | 18.132.382 | Neraportat | 59 +11,3% față de anul precedent |
| 2017 | 7.560.598 -8,3% față de anul precedent | 18.152.879 | Neraportat | 53 +3,9% față de anul precedent |
| 2016 | 8.244.478 +1,2% față de anul precedent | 17.374.225 | Neraportat | 51 +2,0% față de anul precedent |
| 2015 | 8.144.536 -8,7% față de anul precedent | 19.352.798 | Neraportat | 50 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 8.915.718 -30,6% față de anul precedent | 19.523.072 | Neraportat | 50 +13,6% față de anul precedent |
| 2013 | 12.851.148 +70,4% față de anul precedent | 18.029.880 | Neraportat | 44 +2,3% față de anul precedent |
| 2012 | 7.542.341 +15,7% față de anul precedent | 15.401.230 | Neraportat | 43 +19,4% față de anul precedent |
| 2011 | 6.521.929 +97,2% față de anul precedent | 11.714.562 | Neraportat | 36 +38,5% față de anul precedent |
| 2009 | 3.308.082 +86,2% față de anul precedent | 8.698.258 | Neraportat | 26 +8,3% față de anul precedent |
| 2008 | 1.777.077 | 7.245.779 | Neraportat | 24 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 75.832.949 RON. Profit: 12.108.593 RON
Cifra de afaceri: 75.832.949 RON. Profit: 12.108.593 RON
- Cifra de afaceri
- 75.832.949 RON +19.87% față de anul precedent
- Profit net
- 12.108.593 RON +6.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 77 +2.67% față de anul precedent
- Datorii
- 20.187.046 RON +23.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 63.262.273 RON. Profit: 11.328.920 RON
Cifra de afaceri: 63.262.273 RON. Profit: 11.328.920 RON
- Cifra de afaceri
- 63.262.273 RON +50.75% față de anul precedent
- Profit net
- 11.328.920 RON +65.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 75 +7.14% față de anul precedent
- Datorii
- 16.313.185 RON +47.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 41.965.702 RON. Profit: 6.830.515 RON
Cifra de afaceri: 41.965.702 RON. Profit: 6.830.515 RON
- Cifra de afaceri
- 41.965.702 RON +33.88% față de anul precedent
- Profit net
- 6.830.515 RON +60.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 70 +7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 11.043.412 RON -47.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 31.346.005 RON. Profit: 4.262.950 RON
Cifra de afaceri: 31.346.005 RON. Profit: 4.262.950 RON
- Cifra de afaceri
- 31.346.005 RON +38.57% față de anul precedent
- Profit net
- 4.262.950 RON +215.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 65 +6.56% față de anul precedent
- Datorii
- 21.133.099 RON +167.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 22.621.131 RON. Profit: 1.353.210 RON
Cifra de afaceri: 22.621.131 RON. Profit: 1.353.210 RON
- Cifra de afaceri
- 22.621.131 RON -11.23% față de anul precedent
- Profit net
- 1.353.210 RON +1.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 61 +3.39% față de anul precedent
- Datorii
- 7.908.018 RON -13.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 25.483.765 RON. Profit: 1.336.720 RON
Cifra de afaceri: 25.483.765 RON. Profit: 1.336.720 RON
- Cifra de afaceri
- 25.483.765 RON +20.33% față de anul precedent
- Profit net
- 1.336.720 RON +48.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 59 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.185.305 RON -24.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 21.178.504 RON. Profit: 898.686 RON
Cifra de afaceri: 21.178.504 RON. Profit: 898.686 RON
- Cifra de afaceri
- 21.178.504 RON +4.33% față de anul precedent
- Profit net
- 898.686 RON -57.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 59 +11.32% față de anul precedent
- Datorii
- 12.212.880 RON +61.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 20.299.306 RON. Profit: 2.133.454 RON
Cifra de afaceri: 20.299.306 RON. Profit: 2.133.454 RON
- Cifra de afaceri
- 20.299.306 RON +43.64% față de anul precedent
- Profit net
- 2.133.454 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 53 +3.92% față de anul precedent
- Datorii
- 7.560.598 RON -8.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 14.132.263 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.132.263 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.132.263 RON -37.3% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 506.497 RON
- Angajati
- 51 +2% față de anul precedent
- Datorii
- 8.244.478 RON +1.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 22.539.122 RON. Profit: 947.814 RON
Cifra de afaceri: 22.539.122 RON. Profit: 947.814 RON
- Cifra de afaceri
- 22.539.122 RON +11.14% față de anul precedent
- Profit net
- 947.814 RON -38.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 50 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.144.536 RON -8.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 20.280.156 RON. Profit: 1.533.881 RON
Cifra de afaceri: 20.280.156 RON. Profit: 1.533.881 RON
- Cifra de afaceri
- 20.280.156 RON -22.98% față de anul precedent
- Profit net
- 1.533.881 RON -44.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 50 +13.64% față de anul precedent
- Datorii
- 8.915.718 RON -30.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 26.332.536 RON. Profit: 2.758.857 RON
Cifra de afaceri: 26.332.536 RON. Profit: 2.758.857 RON
- Cifra de afaceri
- 26.332.536 RON -0.82% față de anul precedent
- Profit net
- 2.758.857 RON -24.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 44 +2.33% față de anul precedent
- Datorii
- 12.851.148 RON +70.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013reper anualClasamentePremii si distinctii 2013Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 26.549.320 RON. Profit: 3.671.997 RON
Cifra de afaceri: 26.549.320 RON. Profit: 3.671.997 RON
- Cifra de afaceri
- 26.549.320 RON +79.75% față de anul precedent
- Profit net
- 3.671.997 RON +396.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 43 +19.44% față de anul precedent
- Datorii
- 7.542.341 RON +15.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012reper anualClasamentePremii si distinctii 2012Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 14.770.418 RON. Profit: 739.313 RON
Cifra de afaceri: 14.770.418 RON. Profit: 739.313 RON
- Cifra de afaceri
- 14.770.418 RON +78.58% față de anul precedent
- Profit net
- 739.313 RON -48.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 36 +38.46% față de anul precedent
- Datorii
- 6.521.929 RON +97.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 8.271.035 RON. Profit: 1.422.129 RON
Cifra de afaceri: 8.271.035 RON. Profit: 1.422.129 RON
- Cifra de afaceri
- 8.271.035 RON +69.96% față de anul precedent
- Profit net
- 1.422.129 RON +149.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 26 +8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 3.308.082 RON +86.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 4.866.399 RON. Profit: 570.383 RON
Cifra de afaceri: 4.866.399 RON. Profit: 570.383 RON
- Cifra de afaceri
- 4.866.399 RON
- Profit net
- 570.383 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 24
- Datorii
- 1.777.077 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4211 in Sat Ghiroda Com. Ghiroda (TIMIŞ)
GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4211 in Sat Ghiroda Com. Ghiroda (TIMIŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2013
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Profit net
Angajati
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4211, Timiş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4211, Timiş
Alte firme din Timiş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL?
CUI-ul GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL este 16997131.
Unde este sediul GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL?
GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda, Calea LUGOJULUI nr. 9/A, 307200, Sat Ghiroda Com. Ghiroda, judetul TIMIŞ.
Cand a fost infiintata GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL?
GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL in 2024?
In 2024, GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL a raportat o cifra de afaceri de 75.832.949 RON.
Cati angajati are GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL?
GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL a raportat un numar mediu de 77 salariati in 2024.
Ce activitate are GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL?
GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL are codul CAEN principal 4211 (Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor).
Ce profit a inregistrat GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL in 2024?
GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL a inregistrat un profit net de 12.108.593 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.