Activ Plătitor TVA

RO-TOUR SRL

CUI: 16997816
CIF: RO16997816
Reg. Com.: J2004002636221
CAEN: 4939
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 decembrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:50

Despre RO-TOUR SRL

RO-TOUR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RO-TOUR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.717.249 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.0%). Profitul net inregistrat a fost de 59.113 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 2.152.042 RON in 2008 la 1.717.249 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.717.249 RON
Venituri totale
1.719.687 RON
Cheltuieli totale
1.649.203 RON
Profit brut
70.484 RON
Profit net
59.113 RON
Marja profit net
3,44%
Active imobilizate
2.018.761 RON
Active circulante
452.907 RON
Stocuri
1.861 RON
Creanțe
443.138 RON
Casa & conturi bănci
7.908 RON
Capital propriu
1.826.318 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Egalităţii nr. 16, 700695
Telefon0232423013
Fax023242301

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Egalităţii nr. 16, 700695
Cod poștal: 700695
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Egalităţii nr. 16, 700695
Cod postal
700695
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.12.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.717.249 RON
Rezultat net
59.113 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.717.249 RON 1.887.977 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.719.687 RON 1.901.717 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.649.203 RON 1.843.165 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 70.484 RON 58.552 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 59.113 RON 48.787 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.018.761 RON 1.862.488 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 452.907 RON 607.127 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.471.668 RON 2.469.615 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.861 RON 232.659 RON
CreanțeSume de încasat 443.138 RON 320.733 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.908 RON 53.735 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 690.389 RON 835.467 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.826.318 RON 1.987.454 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 11 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.471.668RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.471.668 RON
Datorii totale690.389 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,4 %Profit net / active totale
ROE
3,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.717.249 -9,0% față de anul precedent 1.719.687 1.649.203 70.484 +20,4% față de anul precedent 59.113 +21,2% față de anul precedent 0 0
2023 1.887.977 +11,3% față de anul precedent 1.901.717 1.843.165 58.552 +13,9% față de anul precedent 48.787 +13,8% față de anul precedent 0 0
2022 1.696.091 +33,7% față de anul precedent 1.703.604 1.652.204 51.400 +25,6% față de anul precedent 42.861 +13,3% față de anul precedent 0 0
2021 1.268.669 +25,4% față de anul precedent 1.274.904 1.233.973 40.931 +282,7% față de anul precedent 37.846 +243,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.011.363 -39,8% față de anul precedent 1.075.277 1.064.581 10.696 -86,9% față de anul precedent 11.004 -83,9% față de anul precedent 0 0
2019 1.678.957 +42,1% față de anul precedent 1.698.617 1.616.984 81.633 +14,8% față de anul precedent 68.412 +8,5% față de anul precedent 0 0
2018 1.181.763 -1,8% față de anul precedent 1.211.283 1.140.167 71.116 -46,9% față de anul precedent 63.035 -52,9% față de anul precedent 0 0
2017 1.203.479 -9,3% față de anul precedent 1.215.190 1.081.368 133.822 -52,0% față de anul precedent 133.822 -51,0% față de anul precedent 0 0
2016 1.327.355 -19,0% față de anul precedent 1.418.964 1.140.431 278.533 +101,9% față de anul precedent 273.017 +97,9% față de anul precedent 0 0
2015 1.638.517 -0,1% față de anul precedent 1.979.712 1.841.746 137.966 -35,9% față de anul precedent 137.966 -35,9% față de anul precedent 0 0
2014 1.640.499 +49,2% față de anul precedent 1.841.403 1.626.091 215.312 +1.107,7% față de anul precedent 215.312 +1.107,7% față de anul precedent 0 0
2013 1.099.646 +10,5% față de anul precedent 1.121.838 1.104.009 17.829 17.829 0 0
2012 995.061 -63,3% față de anul precedent 1.115.247 2.086.729 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 971.482 971.482
2011 2.708.817 +11,8% față de anul precedent 2.740.400 2.031.353 709.047 +113,6% față de anul precedent 594.873 +116,2% față de anul precedent 0 0
2010 2.422.023 +40,8% față de anul precedent 2.424.477 2.092.501 331.976 +250,1% față de anul precedent 275.194 +284,2% față de anul precedent 0 0
2009 1.720.555 -20,1% față de anul precedent 1.838.365 1.743.542 94.823 -73,6% față de anul precedent 71.620 -76,0% față de anul precedent 0 0
2008 2.152.042 2.152.520 1.793.377 359.143 298.157 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.018.761 452.907 2.471.668 1.861 443.138 7.908
2023 1.862.488 607.127 2.469.615 232.659 320.733 53.735
2022 2.037.265 538.011 2.575.276 267.408 214.639 55.964
2021 1.625.963 466.001 2.091.964 192.947 169.995 103.059
2020 1.885.688 554.840 2.440.528 112.889 189.955 251.996
2019 2.003.357 558.444 2.561.801 76.266 305.033 177.145
2018 2.099.174 637.383 2.736.557 78.487 376.265 182.631
2017 1.718.756 716.617 2.435.373 46.050 419.586 250.981
2016 1.410.842 875.586 2.286.428 118.422 339.901 417.263
2015 1.535.163 768.783 2.303.946 29.245 561.935 177.603
2014 988.847 1.076.580 2.065.427 -124.481 971.402 229.659
2013 1.288.941 909.668 2.198.609 -135.161 990.628 54.201
2012 1.317.113 705.444 2.022.557 -78.848 768.639 15.653
2011 1.781.629 688.452 2.470.081 46.231 213.612 428.609
2010 1.470.403 1.842.164 3.312.567 -346.265 1.856.827 331.602
2009 1.672.033 1.877.822 3.549.855 -290.895 2.054.853 113.864
2008 2.152.040 442.736 2.594.776 377 440.933 1.426

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 690.389 -17,4% față de anul precedent 1.826.318 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2023 835.467 +8,5% față de anul precedent 1.987.454 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2022 770.206 +41,8% față de anul precedent 2.114.178 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2021 543.361 -22,5% față de anul precedent 1.937.136 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2020 700.698 +25,1% față de anul precedent 2.033.471 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2019 559.961 -8,6% față de anul precedent 2.023.127 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2018 612.806 +28,4% față de anul precedent 2.004.606 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2017 477.285 +20,4% față de anul precedent 1.941.571 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2016 396.542 -36,0% față de anul precedent 1.807.749 Neraportat 14 -12,5% față de anul precedent
2015 619.560 +60,0% față de anul precedent 1.534.733 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2014 387.281 -26,3% față de anul precedent 1.396.767 Neraportat 16 +300,0% față de anul precedent
2013 525.586 -41,8% față de anul precedent 1.086.355 Neraportat 4 -69,2% față de anul precedent
2012 902.541 +34,8% față de anul precedent 768.526 Neraportat 13 -18,8% față de anul precedent
2011 669.394 +47,4% față de anul precedent 1.740.009 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2010 454.047 -43,7% față de anul precedent 1.420.330 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2009 806.657 -47,5% față de anul precedent 1.216.756 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2008 1.535.220 1.144.196 Neraportat 15

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ISIOAN SAMSONfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14631/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.717.249 RON. Profit: 59.113 RON

Cifra de afaceri: 1.717.249 RON. Profit: 59.113 RON

Cifra de afaceri
1.717.249 RON -9.04% față de anul precedent
Profit net
59.113 RON +21.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
690.389 RON -17.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.887.977 RON. Profit: 48.787 RON

Cifra de afaceri: 1.887.977 RON. Profit: 48.787 RON

Cifra de afaceri
1.887.977 RON +11.31% față de anul precedent
Profit net
48.787 RON +13.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
835.467 RON +8.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.696.091 RON. Profit: 42.861 RON

Cifra de afaceri: 1.696.091 RON. Profit: 42.861 RON

Cifra de afaceri
1.696.091 RON +33.69% față de anul precedent
Profit net
42.861 RON +13.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
770.206 RON +41.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.268.669 RON. Profit: 37.846 RON

Cifra de afaceri: 1.268.669 RON. Profit: 37.846 RON

Cifra de afaceri
1.268.669 RON +25.44% față de anul precedent
Profit net
37.846 RON +243.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
543.361 RON -22.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.011.363 RON. Profit: 11.004 RON

Cifra de afaceri: 1.011.363 RON. Profit: 11.004 RON

Cifra de afaceri
1.011.363 RON -39.76% față de anul precedent
Profit net
11.004 RON -83.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
700.698 RON +25.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.678.957 RON. Profit: 68.412 RON

Cifra de afaceri: 1.678.957 RON. Profit: 68.412 RON

Cifra de afaceri
1.678.957 RON +42.07% față de anul precedent
Profit net
68.412 RON +8.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
559.961 RON -8.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.181.763 RON. Profit: 63.035 RON

Cifra de afaceri: 1.181.763 RON. Profit: 63.035 RON

Cifra de afaceri
1.181.763 RON -1.8% față de anul precedent
Profit net
63.035 RON -52.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
612.806 RON +28.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.203.479 RON. Profit: 133.822 RON

Cifra de afaceri: 1.203.479 RON. Profit: 133.822 RON

Cifra de afaceri
1.203.479 RON -9.33% față de anul precedent
Profit net
133.822 RON -50.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
477.285 RON +20.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.327.355 RON. Profit: 273.017 RON

Cifra de afaceri: 1.327.355 RON. Profit: 273.017 RON

Cifra de afaceri
1.327.355 RON -18.99% față de anul precedent
Profit net
273.017 RON +97.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -12.5% față de anul precedent
Datorii
396.542 RON -36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.638.517 RON. Profit: 137.966 RON

Cifra de afaceri: 1.638.517 RON. Profit: 137.966 RON

Cifra de afaceri
1.638.517 RON -0.12% față de anul precedent
Profit net
137.966 RON -35.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
619.560 RON +59.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.640.499 RON. Profit: 215.312 RON

Cifra de afaceri: 1.640.499 RON. Profit: 215.312 RON

Cifra de afaceri
1.640.499 RON +49.18% față de anul precedent
Profit net
215.312 RON +1107.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +300% față de anul precedent
Datorii
387.281 RON -26.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.099.646 RON. Profit: 17.829 RON

Cifra de afaceri: 1.099.646 RON. Profit: 17.829 RON

Cifra de afaceri
1.099.646 RON +10.51% față de anul precedent
Profit net
17.829 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -69.23% față de anul precedent
Datorii
525.586 RON -41.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 995.061 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 995.061 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
995.061 RON -63.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
971.482 RON
Angajati
13 -18.75% față de anul precedent
Datorii
902.541 RON +34.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.708.817 RON. Profit: 594.873 RON

Cifra de afaceri: 2.708.817 RON. Profit: 594.873 RON

Cifra de afaceri
2.708.817 RON +11.84% față de anul precedent
Profit net
594.873 RON +116.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
669.394 RON +47.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.422.023 RON. Profit: 275.194 RON

Cifra de afaceri: 2.422.023 RON. Profit: 275.194 RON

Cifra de afaceri
2.422.023 RON +40.77% față de anul precedent
Profit net
275.194 RON +284.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
454.047 RON -43.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.720.555 RON. Profit: 71.620 RON

Cifra de afaceri: 1.720.555 RON. Profit: 71.620 RON

Cifra de afaceri
1.720.555 RON -20.05% față de anul precedent
Profit net
71.620 RON -75.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
806.657 RON -47.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.152.042 RON. Profit: 298.157 RON

Cifra de afaceri: 2.152.042 RON. Profit: 298.157 RON

Cifra de afaceri
2.152.042 RON
Profit net
298.157 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15
Datorii
1.535.220 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRO-TOUR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Mun. Iaşi (IAŞI)

RO-TOUR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Mun. Iaşi (IAŞI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.042026Mentiune · Buletin 14631/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
RO-TOUR SRL
CUI
16997816
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.04.2026
Registrul Comerțului
J2004002636221
EUID
ROONRC.J2004002636221
Sediu
Jud. Iaşi, Municipiul Iaşi, Str. EGALITATII, Nr. 16, Bl. 846, Scara B, Etaj 4, Ap. 19
Județ
Iaşi
Număr încheiere
316434
Data încheierii
17.04.2026
Număr dosar
1559420
Data dosarului
15.04.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Cătălina Ioana BALAN

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 15.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1576108 din 16.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14631/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4939, Iaşi

MINCAROM-TRANS S.R.L.
CUI: 14041817CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2001-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.754.160 RON
Profit
552.917 RON
Angajati
6
VOION TRANS SRL
CUI: 12095578CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.598.682 RON
Profit
382.499 RON
Angajati
7
TRANSGRUP-IONUT SRL
CUI: 16512031CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.951.953 RON
Profit
962.978 RON
Angajati
7
FILA COMPANY SRL
CUI: 9227717CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1997-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.457.678 RON
Profit
107.151 RON
Angajati
14
INTERSAAM SRL
CUI: 2638790CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.069.272 RON
Profit
285.254 RON
Angajati
15
STARKES AUTO INVEST S.R.L.
CUI: 44546692CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Sat Feteşti Com. Scobinţi2021-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
791.181 RON
Profit
7.942 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4939, Iaşi

ROMFOUR TUR S.R.L.
CUI: 16568997CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.933.907 RON
Profit
4.208.754 RON
Angajati
210
ADRIATICA S.R.L.
CUI: 17784549CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Orş. Hârlău2005-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.771 RON
Profit
15.853 RON
Angajati
1
CERTO LUCIANO TOURS SRL
CUI: 17983835CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
437.424 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Iaşi

ATLANTIC TURISM S.R.L.
CUI: 16997824CAEN: 7912
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.056.192 RON
Profit
464.698 RON
Angajati
4
PROHIGHT SRL
CUI: 17022674CAEN: 6110
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.960 RON
Profit
7.324 RON
Angajati
0
IRIS-STEF SRL
CUI: 16801439CAEN: 4721
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.164 RON
Profit
1.576 RON
Angajati
0
CONFORT IASI S.R.L.
CUI: 17134651CAEN: 4755
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.150.671 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
DUK-TECH SRL
CUI: 14935337CAEN: 6210
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2002-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.759.862 RON
Profit
5.495 RON
Angajati
19
MOLDO LEMONIA SRL
CUI: 18918436CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Buda Com. Lespezi2006-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
848.923 RON
Profit
11.949 RON
Angajati
2
COLISEUM LOTUS SRL
CUI: 38269716CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Sat Holboca Com. Holboca2017-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.562 RON
Profit
11.437 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RO-TOUR SRL?

CUI-ul RO-TOUR SRL este 16997816.

Unde este sediul RO-TOUR SRL?

RO-TOUR SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Egalităţii nr. 16, 700695, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata RO-TOUR SRL?

RO-TOUR SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RO-TOUR SRL in 2024?

In 2024, RO-TOUR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.717.249 RON.

Cati angajati are RO-TOUR SRL?

RO-TOUR SRL a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.

Ce activitate are RO-TOUR SRL?

RO-TOUR SRL are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Ce profit a inregistrat RO-TOUR SRL in 2024?

RO-TOUR SRL a inregistrat un profit net de 59.113 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.