Activ

SORANA NICO SRL

CUI: 17004066
CIF: 17004066
Reg. Com.: J2004001661273
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 decembrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:38

Despre SORANA NICO SRL

SORANA NICO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Bicaz, judetul NEAMŢ, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SORANA NICO SRL a raportat o cifra de afaceri de 119.880 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 100.576 RON in 2008 la 119.880 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
119.880 RON
Venituri totale
119.880 RON
Cheltuieli totale
139.138 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
98.970 RON
Stocuri
59.485 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
39.485 RON
Capital propriu
95.156 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Orş. Bicaz, Str. Barajului nr. 7, 615100
Telefon0744518830

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Orş. Bicaz, Str. Barajului nr. 7, 615100
Cod poștal: 615100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Orş. Bicaz, Str. Barajului nr. 7, 615100
Cod postal
615100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.12.2004
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
119.880 RON
Rezultat net
-20.396 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 119.880 RON 107.117 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 119.880 RON 107.117 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 139.138 RON 118.854 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 19.258 RON 11.737 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.396 RON 12.808 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 98.970 RON 127.477 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 98.970 RON 127.477 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 59.485 RON 71.240 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 4.884 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.485 RON 51.353 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.814 RON 11.925 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 95.156 RON 115.552 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active98.970RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale98.970 RON
Datorii totale3.814 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
25,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 119.880 +11,9% față de anul precedent 119.880 139.138 0 0 19.258 20.396
2023 107.117 -16,7% față de anul precedent 107.117 118.854 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.737 12.808
2022 128.582 +6,2% față de anul precedent 128.582 114.613 13.969 +32,2% față de anul precedent 12.824 +27,0% față de anul precedent 0 0
2021 121.129 +24,7% față de anul precedent 121.129 110.562 10.567 +4,8% față de anul precedent 10.096 +7,1% față de anul precedent 0 0
2020 97.165 -20,9% față de anul precedent 106.874 96.794 10.080 -15,9% față de anul precedent 9.429 -12,3% față de anul precedent 0 0
2019 122.852 -5,6% față de anul precedent 122.852 110.869 11.983 -41,0% față de anul precedent 10.755 -43,4% față de anul precedent 0 0
2018 130.201 +6,2% față de anul precedent 130.201 109.899 20.302 -16,4% față de anul precedent 19.008 -17,6% față de anul precedent 0 0
2017 122.584 -0,8% față de anul precedent 122.584 98.297 24.287 -25,9% față de anul precedent 23.061 -23,9% față de anul precedent 0 0
2016 123.540 +1,5% față de anul precedent 123.540 90.765 32.775 +39,3% față de anul precedent 30.304 +52,4% față de anul precedent 0 0
2015 121.780 -2,1% față de anul precedent 121.786 98.249 23.537 -0,9% față de anul precedent 19.884 -0,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 124.351 +9,1% față de anul precedent 124.351 100.597 23.754 +104,4% față de anul precedent 20.024 +144,2% față de anul precedent 0 0
2013 113.938 +8,2% față de anul precedent 113.938 102.319 11.619 -37,5% față de anul precedent 8.201 -46,8% față de anul precedent 0 0
2012 105.263 +45,1% față de anul precedent 105.263 86.684 18.579 15.421 0 0
2011 72.541 +18,6% față de anul precedent 72.543 82.704 0 0 10.161 10.161
2010 61.154 -0,4% față de anul precedent 61.157 87.004 0 0 25.847 29.072
2009 61.408 -38,9% față de anul precedent 61.408 90.250 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.842 31.709
2008 100.576 100.599 98.865 1.734 1.126 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 98.970 98.970 59.485 0 39.485
2023 0 127.477 127.477 71.240 4.884 51.353
2022 0 137.961 137.961 66.147 4.083 67.731
2021 0 124.226 124.226 65.653 5.346 53.227
2020 0 110.078 110.078 62.249 1.165 46.664
2019 0 100.615 100.615 63.964 184 36.467
2018 0 97.571 97.571 70.062 3.625 23.884
2017 0 73.768 73.768 68.425 2.674 2.669
2016 0 74.936 74.936 72.960 909 1.067
2015 0 114.153 114.153 104.075 0 10.078
2014 0 89.196 89.196 84.429 3.268 1.499
2013 0 78.288 78.288 77.328 0 960
2012 0 100.898 100.898 98.328 2.389 181
2011 0 124.077 124.077 121.960 0 2.117
2010 0 108.542 108.542 101.280 0 7.262
2009 0 83.843 83.843 81.708 1.168 967
2008 0 88.013 88.013 85.687 1.168 1.158

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.814 -68,0% față de anul precedent 95.156 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 11.925 +24,2% față de anul precedent 115.552 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 9.601 +10,5% față de anul precedent 128.360 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 8.690 +87,4% față de anul precedent 115.536 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 4.638 +0,7% față de anul precedent 105.440 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 4.605 -62,6% față de anul precedent 96.010 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 12.315 +63,7% față de anul precedent 85.256 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 7.521 -76,3% față de anul precedent 66.247 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 31.750 -68,7% față de anul precedent 43.186 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 101.271 +5,3% față de anul precedent 12.882 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2014 96.198 -8,7% față de anul precedent -7.002 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 105.314 -22,6% față de anul precedent -27.026 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 136.126 -22,1% față de anul precedent -35.228 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 174.726 +17,2% față de anul precedent -50.649 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2010 149.030 +56,5% față de anul precedent -40.488 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2009 95.259 +40,7% față de anul precedent -11.416 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 67.720 20.293 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VSVasile Sorin BabeifondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20300/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 119.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 119.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
119.880 RON +11.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.396 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.814 RON -68.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 107.117 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.117 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.117 RON -16.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.808 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
11.925 RON +24.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 128.582 RON. Profit: 12.824 RON

Cifra de afaceri: 128.582 RON. Profit: 12.824 RON

Cifra de afaceri
128.582 RON +6.15% față de anul precedent
Profit net
12.824 RON +27.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.601 RON +10.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 121.129 RON. Profit: 10.096 RON

Cifra de afaceri: 121.129 RON. Profit: 10.096 RON

Cifra de afaceri
121.129 RON +24.66% față de anul precedent
Profit net
10.096 RON +7.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.690 RON +87.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 97.165 RON. Profit: 9.429 RON

Cifra de afaceri: 97.165 RON. Profit: 9.429 RON

Cifra de afaceri
97.165 RON -20.91% față de anul precedent
Profit net
9.429 RON -12.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.638 RON +0.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 122.852 RON. Profit: 10.755 RON

Cifra de afaceri: 122.852 RON. Profit: 10.755 RON

Cifra de afaceri
122.852 RON -5.64% față de anul precedent
Profit net
10.755 RON -43.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.605 RON -62.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 130.201 RON. Profit: 19.008 RON

Cifra de afaceri: 130.201 RON. Profit: 19.008 RON

Cifra de afaceri
130.201 RON +6.21% față de anul precedent
Profit net
19.008 RON -17.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
12.315 RON +63.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 122.584 RON. Profit: 23.061 RON

Cifra de afaceri: 122.584 RON. Profit: 23.061 RON

Cifra de afaceri
122.584 RON -0.77% față de anul precedent
Profit net
23.061 RON -23.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.521 RON -76.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 123.540 RON. Profit: 30.304 RON

Cifra de afaceri: 123.540 RON. Profit: 30.304 RON

Cifra de afaceri
123.540 RON +1.45% față de anul precedent
Profit net
30.304 RON +52.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.750 RON -68.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 121.780 RON. Profit: 19.884 RON

Cifra de afaceri: 121.780 RON. Profit: 19.884 RON

Cifra de afaceri
121.780 RON -2.07% față de anul precedent
Profit net
19.884 RON -0.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
101.271 RON +5.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 124.351 RON. Profit: 20.024 RON

Cifra de afaceri: 124.351 RON. Profit: 20.024 RON

Cifra de afaceri
124.351 RON +9.14% față de anul precedent
Profit net
20.024 RON +144.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
96.198 RON -8.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 113.938 RON. Profit: 8.201 RON

Cifra de afaceri: 113.938 RON. Profit: 8.201 RON

Cifra de afaceri
113.938 RON +8.24% față de anul precedent
Profit net
8.201 RON -46.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
105.314 RON -22.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 105.263 RON. Profit: 15.421 RON

Cifra de afaceri: 105.263 RON. Profit: 15.421 RON

Cifra de afaceri
105.263 RON +45.11% față de anul precedent
Profit net
15.421 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
136.126 RON -22.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 72.541 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.541 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.541 RON +18.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.161 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
174.726 RON +17.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 61.154 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.154 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.154 RON -0.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.072 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
149.030 RON +56.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 61.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.408 RON -38.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.709 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
95.259 RON +40.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 100.576 RON. Profit: 1.126 RON

Cifra de afaceri: 100.576 RON. Profit: 1.126 RON

Cifra de afaceri
100.576 RON
Profit net
1.126 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
67.720 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSORANA NICO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Bicaz (NEAMŢ)

SORANA NICO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Bicaz (NEAMŢ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.052026Mentiune · Buletin 20300/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
SORANA NICO SRL
CUI
17004066
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.05.2026
Registrul Comerțului
J27/1661/2004
EUID
ROONRC.J27/1661/2004
Sediu
Loc. Bicaz, Oraş Bicaz, Jud. Neamţ, Str. BARAJULUI, Nr. 7
Județ
Neamţ
Număr încheiere
425665
Data încheierii
26.05.2026
Număr dosar
2059803
Data dosarului
20.05.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Elena-Simona Catrina

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2059803 din 20.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20300/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Neamţ

REVSAL & PEPE SRL
CUI: 31383771CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Păstrăveni Com. Păstrăveni2013-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.574 RON
Profit
25.304 RON
Angajati
0
DECO PROFIL TEAM S.R.L.
CUI: 41530420CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2019-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.081 RON
Profit
9.476 RON
Angajati
0
SORANA NICO TOYS SRL
CUI: 34421217CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2015-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PITICRIS SRL
CUI: 33303175CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Vădurele Com. Cândeşti2014-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.330 RON
Profit
8.809 RON
Angajati
2
CHIM GRUP SRL
CUI: 15825723CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2003-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUHUŞ VASILICA COMPANY SRL
CUI: 37576445CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Borşeni Com. Războieni2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.294 RON
Profit
49.600 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Neamţ

GENERAL TUD SRL
CUI: 16995734CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Sabasa Com. Borca2004-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.576 RON
Profit
426 RON
Angajati
0
RAMO & FLORI SRL
CUI: 17013730CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Sabasa Com. Borca2004-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.159 RON
Profit
3.516 RON
Angajati
2
TUDALEX SRL
CUI: 16854727CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2004-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.804.035 RON
Profit
1.447.207 RON
Angajati
16
INTER ELYAS SRL
CUI: 17168719CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.346 RON
Profit
10.071 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

METROPOLIS SRL
CUI: 17004031CAEN: 2223
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2004-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.338.302 RON
Profit
679.625 RON
Angajati
48
IROMADA SRL
CUI: 17010823CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.296 RON
Profit
819 RON
Angajati
0
VICTORIA BUDU IMPEX SRL
CUI: 16976872CAEN: 4755
Activ
NEAMŢ, Orş. Bicaz2004-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.070.908 RON
Profit
2.637 RON
Angajati
5
IMPECABIL SRL
CUI: 17038050CAEN: 8122
Activ
NEAMŢ, Sat Gura Văii Com. Girov2004-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.486.420 RON
Profit
165.450 RON
Angajati
23
DANTECH S.R.L.
CUI: 16722386CAEN: 9511
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2004-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EULOR SRL
CUI: 17255424CAEN: 5520
Activ
NEAMŢ, Sat Filioara Com. Agapia2005-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.263 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EAST THERM S.R.L.
CUI: 14741330CAEN: 9529
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2002-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.036 RON
Profit
9.385 RON
Angajati
1
MKVD SERV SRL
CUI: 22236453CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Pildeşti Com. Cordun2007-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
650.495 RON
Profit
35.567 RON
Angajati
3
IZOPOLIS EXTERIOR S.R.L.
CUI: 50723535CAEN: 4333
Activ
NEAMŢ, Sat Rediu Com. Rediu2024-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.772 RON
Profit
30.382 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SORANA NICO SRL?

CUI-ul SORANA NICO SRL este 17004066.

Unde este sediul SORANA NICO SRL?

SORANA NICO SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Orş. Bicaz, Str. Barajului nr. 7, 615100, Orş. Bicaz, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata SORANA NICO SRL?

SORANA NICO SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SORANA NICO SRL in 2024?

In 2024, SORANA NICO SRL a raportat o cifra de afaceri de 119.880 RON.

Cati angajati are SORANA NICO SRL?

SORANA NICO SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SORANA NICO SRL?

SORANA NICO SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat SORANA NICO SRL in 2024?

SORANA NICO SRL a inregistrat o pierdere neta de 20.396 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.