Repararea și întreținerea autovehiculelor
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 21:52
Despre AUTO LIVAL 2004 SRL
AUTO LIVAL 2004 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sătuc Com. Berca, judetul BUZĂU, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, AUTO LIVAL 2004 SRL a raportat o cifra de afaceri de 206.704 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 48.302 RON in 2008 la 206.704 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 206.704 RON
- Venituri totale
- 206.704 RON
- Cheltuieli totale
- 216.006 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 45.439 RON
- Active circulante
- 3.161 RON
- Stocuri
- 1.379 RON
- Creanțe
- 197 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.585 RON
- Capital propriu
- -54.659 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BUZĂU, Sat Sătuc Com. Berca, Str. Odoba nr. 209B
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Reluare activitate din 21.11.2013
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 206.704 RON
- Rezultat net
- -9.302 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 206.704 RON | 226.718 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 206.704 RON | 226.718 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 216.006 RON | 220.479 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 6.239 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 5.234 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 9.302 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 9.302 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 45.439 RON | 49.798 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 3.161 RON | 6.730 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 48.600 RON | 56.528 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.379 RON | 2.905 RON |
| CreanțeSume de încasat | 197 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.585 RON | 3.825 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 103.259 RON | 101.885 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -54.659 RON | -45.357 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,03 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -112,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 206.704 -8,8% față de anul precedent | 206.704 | 216.006 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.302 | 9.302 |
| 2023 | 226.718 +29,8% față de anul precedent | 226.718 | 220.479 | 6.239 | 5.234 | 0 | 0 |
| 2022 | 174.670 +40,4% față de anul precedent | 174.670 | 174.793 | 0 | 0 | 123 | 1.870 |
| 2021 | 124.431 +19,3% față de anul precedent | 124.431 | 127.638 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 3.207 | 4.354 |
| 2020 | 104.332 -46,3% față de anul precedent | 104.332 | 92.892 | 11.440 +795,9% față de anul precedent | 10.162 | 0 | 0 |
| 2019 | 194.303 +44,8% față de anul precedent | 194.303 | 193.026 | 1.277 +180,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 667 |
| 2018 | 134.153 +21,4% față de anul precedent | 134.153 | 133.697 | 456 | 0 | 0 | 873 |
| 2017 | 110.466 +1,6% față de anul precedent | 117.384 | 117.750 | 0 | 0 | 366 | 1.471 |
| 2016 | 108.688 -1,2% față de anul precedent | 111.712 | 116.605 | 0 | 0 | 4.893 | 5.983 |
| 2015 | 109.969 +8,2% față de anul precedent | 116.673 | 129.045 | 0 | 0 | Neraportat | 15.683 |
| 2014 | 101.660 | 103.011 | 131.718 | 0 | 0 | 28.707 | 31.798 |
| 2013 | 0 | 0 | 2.154 | 0 | 0 | 2.154 | 2.154 |
| 2012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 39.235 +27,2% față de anul precedent | 39.237 | 23.369 | 15.868 +136,2% față de anul precedent | 13.270 +161,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 30.851 -36,1% față de anul precedent | 30.851 | 24.133 | 6.718 -78,3% față de anul precedent | 5.080 -82,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 48.302 | 48.315 | 17.407 | 30.908 | 29.700 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45.439 | 3.161 | 48.600 | 1.379 | 197 | 1.585 |
| 2023 | 49.798 | 6.730 | 56.528 | 2.905 | 0 | 3.825 |
| 2022 | 40.055 | 3.965 | 44.020 | 1.081 | 0 | 2.884 |
| 2021 | 42.975 | 2.270 | 45.245 | 277 | 0 | 1.993 |
| 2020 | 46.498 | 4.752 | 51.250 | 1.955 | 2.200 | 597 |
| 2019 | 50.021 | 6.498 | 56.519 | 1.530 | 2.248 | 2.720 |
| 2018 | 53.544 | 7.719 | 61.263 | 1.829 | 2.506 | 3.384 |
| 2017 | 50.667 | 4.284 | 54.951 | 703 | 3.455 | 126 |
| 2016 | 53.265 | 6.663 | 59.928 | 2.689 | 2.942 | 1.032 |
| 2015 | 51.406 | 6.429 | 57.835 | 3.144 | 2.533 | 752 |
| 2014 | 53.281 | 9.475 | 62.756 | 5.441 | 2.757 | 1.277 |
| 2013 | 0 | 12.008 | 12.008 | 1.077 | 2.134 | 8.797 |
| 2012 | 0 | 13.762 | 13.762 | 496 | 2.134 | 11.132 |
| 2011 | 0 | 13.762 | 13.762 | 496 | 2.134 | 11.132 |
| 2010 | 0 | 13.762 | 13.762 | 496 | 2.134 | 11.132 |
| 2009 | 0 | 59.080 | 59.080 | 0 | 55.726 | 3.354 |
| 2008 | 0 | 62.275 | 62.275 | 0 | 54.040 | 8.235 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 103.259 +1,4% față de anul precedent | -54.659 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 101.885 +7,7% față de anul precedent | -45.357 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 94.611 +0,7% față de anul precedent | -50.591 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 93.966 -1,7% față de anul precedent | -48.721 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 95.617 -13,9% față de anul precedent | -44.367 | Neraportat | 1 -75,0% față de anul precedent |
| 2019 | 111.048 -3,5% față de anul precedent | -54.529 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2018 | 115.125 +6,7% față de anul precedent | -53.862 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 107.940 -3,2% față de anul precedent | -52.989 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2016 | 111.447 +7,8% față de anul precedent | -51.519 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2015 | 103.371 +11,6% față de anul precedent | -45.536 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2014 | 92.609 +771.641,7% față de anul precedent | -29.853 | Neraportat | 6 |
| 2013 | 12 0,0% față de anul precedent | 11.996 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 12 0,0% față de anul precedent | 13.750 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 12 0,0% față de anul precedent | 13.750 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 12 -99,9% față de anul precedent | 13.750 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 15.026 -35,5% față de anul precedent | 44.054 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 23.302 | 38.973 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 206.704 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 206.704 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 206.704 RON -8.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 9.302 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 103.259 RON +1.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 226.718 RON. Profit: 5.234 RON
Cifra de afaceri: 226.718 RON. Profit: 5.234 RON
- Cifra de afaceri
- 226.718 RON +29.8% față de anul precedent
- Profit net
- 5.234 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 101.885 RON +7.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 174.670 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 174.670 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 174.670 RON +40.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.870 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 94.611 RON +0.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 124.431 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 124.431 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 124.431 RON +19.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.354 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 93.966 RON -1.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 104.332 RON. Profit: 10.162 RON
Cifra de afaceri: 104.332 RON. Profit: 10.162 RON
- Cifra de afaceri
- 104.332 RON -46.3% față de anul precedent
- Profit net
- 10.162 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -75% față de anul precedent
- Datorii
- 95.617 RON -13.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 194.303 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 194.303 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 194.303 RON +44.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 667 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 111.048 RON -3.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 134.153 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 134.153 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 134.153 RON +21.44% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 873 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 115.125 RON +6.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 110.466 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 110.466 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 110.466 RON +1.64% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.471 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 107.940 RON -3.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 108.688 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 108.688 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 108.688 RON -1.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.983 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 111.447 RON +7.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 109.969 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 109.969 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 109.969 RON +8.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.683 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 103.371 RON +11.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 101.660 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 101.660 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 101.660 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 31.798 RON
- Angajati
- 6
- Datorii
- 92.609 RON +771641.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.154 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 12 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 39.235 RON. Profit: 13.270 RON
Cifra de afaceri: 39.235 RON. Profit: 13.270 RON
- Cifra de afaceri
- 39.235 RON +27.18% față de anul precedent
- Profit net
- 13.270 RON +161.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12 RON -99.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 30.851 RON. Profit: 5.080 RON
Cifra de afaceri: 30.851 RON. Profit: 5.080 RON
- Cifra de afaceri
- 30.851 RON -36.13% față de anul precedent
- Profit net
- 5.080 RON -82.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.026 RON -35.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 48.302 RON. Profit: 29.700 RON
Cifra de afaceri: 48.302 RON. Profit: 29.700 RON
- Cifra de afaceri
- 48.302 RON
- Profit net
- 29.700 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 23.302 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTO LIVAL 2004 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Sătuc Com. Berca (BUZĂU)
AUTO LIVAL 2004 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Sătuc Com. Berca (BUZĂU)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Buzău
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Buzău
Alte firme din Buzău
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul AUTO LIVAL 2004 SRL?
CUI-ul AUTO LIVAL 2004 SRL este 17012522.
Unde este sediul AUTO LIVAL 2004 SRL?
AUTO LIVAL 2004 SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Sătuc Com. Berca, Str. Odoba nr. 209B, Sat Sătuc Com. Berca, judetul BUZĂU.
Cand a fost infiintata AUTO LIVAL 2004 SRL?
AUTO LIVAL 2004 SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a AUTO LIVAL 2004 SRL in 2024?
In 2024, AUTO LIVAL 2004 SRL a raportat o cifra de afaceri de 206.704 RON.
Cati angajati are AUTO LIVAL 2004 SRL?
AUTO LIVAL 2004 SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are AUTO LIVAL 2004 SRL?
AUTO LIVAL 2004 SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat AUTO LIVAL 2004 SRL in 2024?
AUTO LIVAL 2004 SRL a inregistrat o pierdere neta de 9.302 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.