Activ

METALTEAM SRL

CUI: 17029389
CIF: 17029389
Reg. Com.: J2004002015176
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 decembrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 21:48

Despre METALTEAM SRL

METALTEAM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, METALTEAM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
1.406 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
51.237 RON
Active circulante
181.538 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
178.813 RON
Casa & conturi bănci
2.725 RON
Capital propriu
231.354 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. George Coşbuc nr. 257B
Fax0236495000

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. George Coşbuc nr. 257B
Cod poștal: 800157
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. George Coşbuc nr. 257B, 800157
Cod postal
800157
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.12.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
15 iulie 2013 - 15 aprilie 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
24 februarie 2015
Data reactivare
10 noiembrie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-1.406 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.406 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.406 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.406 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 51.237 RON 51.237 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 181.538 RON 181.538 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 232.775 RON 232.775 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 178.813 RON 178.813 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.725 RON 2.725 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.421 RON 15 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 231.354 RON 232.760 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active232.775RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale232.775 RON
Datorii totale1.421 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
127,75 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 1.406 0 0 1.406 1.406
2023 0 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2022 0 272.090 51.273 220.817 220.817 0 0
2021 0 0 1.605 0 0 1.605 1.605
2020 0 500 13.363 0 0 12.863 12.878
2019 0 -100,0% față de anul precedent -1 30.967 0 0 30.968 30.968
2018 24 1.889 5.818 0 0 3.929 3.948
2017 0 -100,0% față de anul precedent 1.000 19.033 0 0 18.033 18.043
2016 16.150 -83,7% față de anul precedent 47.150 63.178 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.028 16.500
2015 99.240 +145,7% față de anul precedent 99.250 95.744 3.506 528 Neraportat 0
2014 40.388 -55,7% față de anul precedent 40.388 57.295 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.907 18.118
2013 91.250 -20,5% față de anul precedent 129.684 100.847 28.837 +54,2% față de anul precedent 25.355 +35,6% față de anul precedent 0 0
2012 114.704 +65,8% față de anul precedent 114.704 96.002 18.702 18.702 0 0
2011 69.200 -12,0% față de anul precedent 69.201 77.370 0 0 8.169 8.169
2010 78.608 -6,2% față de anul precedent 78.609 107.065 0 0 28.456 31.681
2009 83.765 -49,1% față de anul precedent 84.245 137.878 0 0 53.633 55.100
2008 164.398 164.398 204.990 0 0 40.592 40.592

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 51.237 181.538 232.775 0 178.813 2.725
2023 51.237 181.538 232.775 0 178.813 2.725
2022 51.237 181.538 232.775 0 178.813 2.725
2021 51.237 92.321 143.558 24.000 67.813 508
2020 52.842 92.321 145.163 24.000 67.813 508
2019 54.768 -62 54.706 0 0 -62
2018 59.091 121.023 180.114 49.000 67.813 4.210
2017 64.791 119.169 183.960 24.000 94.948 221
2016 71.262 118.432 189.694 24.000 93.948 484
2015 107.743 73.293 181.036 24.000 48.797 496
2014 72.803 8.951 81.754 3.264 5.407 280
2013 83.129 68.416 151.545 0 52.016 16.400
2012 62.964 259.640 322.604 94.316 137.710 27.614
2011 73.296 221.483 294.779 94.316 117.171 9.996
2010 80.872 215.730 296.602 94.316 121.207 207
2009 95.379 221.262 316.641 94.316 116.784 10.162
2008 87.258 230.124 317.382 94.133 133.302 2.689

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.421 +9.373,3% față de anul precedent 231.354 Neraportat 0
2023 15 0,0% față de anul precedent 232.760 Neraportat 0
2022 15 -100,0% față de anul precedent 232.760 Neraportat 0
2021 131.615 0,0% față de anul precedent 11.943 Neraportat 0
2020 131.614 +365,4% față de anul precedent 13.549 Neraportat 0
2019 28.279 -77,0% față de anul precedent 26.427 Neraportat 0
2018 122.719 +0,1% față de anul precedent 57.395 Neraportat 0
2017 122.617 +11,2% față de anul precedent 61.343 Neraportat 0
2016 110.308 +29,5% față de anul precedent 79.386 Neraportat 0
2015 85.151 +1.191,1% față de anul precedent 95.885 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 6.595 -78,0% față de anul precedent 75.159 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2013 30.030 -87,4% față de anul precedent 121.515 Neraportat 1
2012 238.825 +4,0% față de anul precedent 83.779 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 229.702 +2,8% față de anul precedent 65.077 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2010 223.356 +5,5% față de anul precedent 73.246 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 211.714 +29,2% față de anul precedent 104.927 Neraportat 4
2008 163.918 153.464 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MAMARCELA ARTENEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35087/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.406 RON
Angajati
0
Datorii
1.421 RON +9373.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 220.817 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 220.817 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
220.817 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15 RON -99.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.605 RON
Angajati
0
Datorii
131.615 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.878 RON
Angajati
0
Datorii
131.614 RON +365.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.968 RON
Angajati
0
Datorii
28.279 RON -76.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 24 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.948 RON
Angajati
0
Datorii
122.719 RON +0.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.043 RON
Angajati
0
Datorii
122.617 RON +11.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 16.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.150 RON -83.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.500 RON
Angajati
0
Datorii
110.308 RON +29.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 99.240 RON. Profit: 528 RON

Cifra de afaceri: 99.240 RON. Profit: 528 RON

Cifra de afaceri
99.240 RON +145.72% față de anul precedent
Profit net
528 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
85.151 RON +1191.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 40.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.388 RON -55.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.118 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
6.595 RON -78.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 91.250 RON. Profit: 25.355 RON

Cifra de afaceri: 91.250 RON. Profit: 25.355 RON

Cifra de afaceri
91.250 RON -20.45% față de anul precedent
Profit net
25.355 RON +35.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
30.030 RON -87.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 114.704 RON. Profit: 18.702 RON

Cifra de afaceri: 114.704 RON. Profit: 18.702 RON

Cifra de afaceri
114.704 RON +65.76% față de anul precedent
Profit net
18.702 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
238.825 RON +3.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 69.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.200 RON -11.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.169 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
229.702 RON +2.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 78.608 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 78.608 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
78.608 RON -6.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.681 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
223.356 RON +5.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.092026Mentiune · Buletin 35087/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
METALTEAM SRL
CUI
17029389
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.09.2026
Registrul Comerțului
J2004002015176
EUID
ROONRC.J2004002015176
Sediu
Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, B-dul GEORGE COŞBUC, Nr. 257B, Ap. camera 1
Județ
Galaţi
Număr încheiere
745442
Data încheierii
22.09.2026
Număr dosar
3431384
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Galati
Registrator
ALEXANDRA-COSMINA RÎSTEIU

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, incetare mandat administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3431384 din 28.08.2026
  • Hotărâre nr. 1 din 25.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35087/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Galaţi

DANI GI SRL
CUI: 16130236CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Sat Şendreni Com. Şendreni2004-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
611.721 RON
Profit
24.267 RON
Angajati
0
CARROPONTE SRL
CUI: 17117618CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.359.032 RON
Profit
2.166.148 RON
Angajati
50
LUCONSA BM SRL
CUI: 16078081CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2004-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.423.293 RON
Profit
7.745.866 RON
Angajati
11
BELVEDERE MOTORS SRL
CUI: 17120982CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.471.971 RON
Profit
363.186 RON
Angajati
4

Alte firme din Galaţi

METALSHIP SRL
CUI: 17039668CAEN: 2511
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2004-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.545.057 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
PARILAND SRL
CUI: 16982157CAEN: 9512
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2004-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.020 RON
Profit
4.262 RON
Angajati
0
SALEXDENT SRL
CUI: 17079107CAEN: 3250
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2004-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.785 RON
Profit
41.086 RON
Angajati
3
MINDAVA SRL
CUI: 16680949CAEN: 0150
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2004-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.314 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SERGOALEX SRL
CUI: 17399560CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
512.784 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NAMOSI SRL
CUI: 12508330CAEN: 4719
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1999-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.847 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SERGIUŢ SRL
CUI: 23109962CAEN: 4631
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2008-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.555 RON
Profit
997 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul METALTEAM SRL?

CUI-ul METALTEAM SRL este 17029389.

Unde este sediul METALTEAM SRL?

METALTEAM SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. George Coşbuc nr. 257B, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata METALTEAM SRL?

METALTEAM SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a METALTEAM SRL in 2024?

In 2024, METALTEAM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are METALTEAM SRL?

METALTEAM SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat METALTEAM SRL in 2024?

METALTEAM SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.406 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.