Activ

VON ECKARDSTEIN S.R.L.

CUI: 17037160
CIF: 17037160
Reg. Com.: J30/616/2011
CAEN: 0150
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:04

Despre VON ECKARDSTEIN S.R.L.

VON ECKARDSTEIN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Eriu Sâncrai Com. Craidorolţ, judetul SATU MARE, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)" (cod CAEN 0150), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, VON ECKARDSTEIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
317.452 RON
Active circulante
149.597 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
149.597 RON
Capital propriu
523.394 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Eriu Sâncrai Com. Craidorolţ, 447107

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Eriu Sâncrai Com. Craidorolţ, 447107
Cod poștal: 447107
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Eriu Sâncrai Com. Craidorolţ, 447107
Cod postal
447107
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 21.07.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
18 septembrie 2012
Data reactivare
3 aprilie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 317.452 RON 317.452 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 149.597 RON 149.597 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 467.049 RON 467.049 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 149.597 RON 149.597 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate -56.345 RON -56.345 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 523.394 RON 523.394 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active467.049RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

-12,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale467.049 RON
Datorii totale-56.345 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-2,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
112,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2021 68.500 -25,1% față de anul precedent 68.500 8.600 59.900 -27,7% față de anul precedent 57.886 -28,3% față de anul precedent 0 0
2020 91.450 +38,9% față de anul precedent 91.450 8.574 82.876 +46,4% față de anul precedent 80.681 +83,6% față de anul precedent 0 0
2019 65.850 -36,7% față de anul precedent 422.566 365.950 56.616 -42,0% față de anul precedent 43.939 -53,8% față de anul precedent 0 0
2018 104.000 +38,3% față de anul precedent 104.000 6.429 97.571 +48,3% față de anul precedent 95.051 +49,6% față de anul precedent 0 0
2017 75.200 +79,1% față de anul precedent 75.200 9.385 65.815 +84,1% față de anul precedent 63.559 +84,3% față de anul precedent 0 0
2016 42.000 -31,2% față de anul precedent 42.000 6.243 35.757 -16,8% față de anul precedent 34.497 -16,2% față de anul precedent 0 0
2015 61.023 +13,9% față de anul precedent 61.035 18.044 42.991 -18,5% față de anul precedent 41.160 -19,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 53.589 -47,8% față de anul precedent 53.603 857 52.746 -46,9% față de anul precedent 51.138 -46,9% față de anul precedent 0 0
2013 102.732 +3.248,5% față de anul precedent 102.732 3.497 99.235 +15.931,5% față de anul precedent 96.258 +18.411,2% față de anul precedent 0 0
2012 3.068 3.068 2.449 619 520 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 1.650
2009 0 0 0 0 0 0 367
2008 0 0 6.429 0 0 6.429 6.429

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 317.452 149.597 467.049 0 0 149.597
2022 317.452 149.597 467.049 0 0 149.597
2021 317.452 149.597 467.049 0 0 149.597
2020 317.452 151.904 469.356 0 0 151.904
2019 317.452 103.518 420.970 0 0 103.518
2018 674.168 96.904 771.072 0 0 96.904
2017 674.168 273 674.441 0 0 273
2016 674.168 71.058 745.226 0 0 71.058
2015 674.168 39.231 713.399 0 0 39.231
2014 674.168 86.159 760.327 0 10.672 75.487
2013 629.178 48.231 677.409 0 0 48.231
2012 629.178 47.878 677.056 0 0 47.878
2010 519.102 4.804 523.906 0 0 4.804
2009 519.102 6.454 525.556 0 0 6.454
2008 519.102 6.454 525.556 0 0 6.454

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 -56.345 0,0% față de anul precedent 523.394 Neraportat 0
2022 -56.345 0,0% față de anul precedent 523.394 Neraportat 0
2021 -56.345 -1.564,7% față de anul precedent 523.394 Neraportat 0
2020 3.847 -69,1% față de anul precedent 465.509 Neraportat 0
2019 12.442 -96,9% față de anul precedent 408.528 Neraportat 0
2018 406.483 +0,4% față de anul precedent 364.589 Neraportat 0
2017 404.903 -24,9% față de anul precedent 269.538 Neraportat 0
2016 539.247 -0,5% față de anul precedent 205.979 Neraportat 0
2015 541.916 -14,0% față de anul precedent 171.483 Neraportat 0
2014 630.004 +5,3% față de anul precedent 130.323 Neraportat 0
2013 598.225 -13,8% față de anul precedent 79.184 Neraportat 0
2012 694.130 +47,4% față de anul precedent -17.074 Neraportat 0
2010 470.840 0,0% față de anul precedent -74 Neraportat 0
2009 470.840 +0,1% față de anul precedent 1.576 Neraportat 0
2008 470.473 1.943 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-56.345 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-56.345 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 68.500 RON. Profit: 57.886 RON

Cifra de afaceri: 68.500 RON. Profit: 57.886 RON

Cifra de afaceri
68.500 RON -25.1% față de anul precedent
Profit net
57.886 RON -28.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
-56.345 RON -1564.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 91.450 RON. Profit: 80.681 RON

Cifra de afaceri: 91.450 RON. Profit: 80.681 RON

Cifra de afaceri
91.450 RON +38.88% față de anul precedent
Profit net
80.681 RON +83.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.847 RON -69.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 65.850 RON. Profit: 43.939 RON

Cifra de afaceri: 65.850 RON. Profit: 43.939 RON

Cifra de afaceri
65.850 RON -36.68% față de anul precedent
Profit net
43.939 RON -53.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.442 RON -96.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 104.000 RON. Profit: 95.051 RON

Cifra de afaceri: 104.000 RON. Profit: 95.051 RON

Cifra de afaceri
104.000 RON +38.3% față de anul precedent
Profit net
95.051 RON +49.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
406.483 RON +0.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 75.200 RON. Profit: 63.559 RON

Cifra de afaceri: 75.200 RON. Profit: 63.559 RON

Cifra de afaceri
75.200 RON +79.05% față de anul precedent
Profit net
63.559 RON +84.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
404.903 RON -24.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 42.000 RON. Profit: 34.497 RON

Cifra de afaceri: 42.000 RON. Profit: 34.497 RON

Cifra de afaceri
42.000 RON -31.17% față de anul precedent
Profit net
34.497 RON -16.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
539.247 RON -0.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 61.023 RON. Profit: 41.160 RON

Cifra de afaceri: 61.023 RON. Profit: 41.160 RON

Cifra de afaceri
61.023 RON +13.87% față de anul precedent
Profit net
41.160 RON -19.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
541.916 RON -13.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 53.589 RON. Profit: 51.138 RON

Cifra de afaceri: 53.589 RON. Profit: 51.138 RON

Cifra de afaceri
53.589 RON -47.84% față de anul precedent
Profit net
51.138 RON -46.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
630.004 RON +5.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 102.732 RON. Profit: 96.258 RON

Cifra de afaceri: 102.732 RON. Profit: 96.258 RON

Cifra de afaceri
102.732 RON +3248.5% față de anul precedent
Profit net
96.258 RON +18411.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
598.225 RON -13.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.068 RON. Profit: 520 RON

Cifra de afaceri: 3.068 RON. Profit: 520 RON

Cifra de afaceri
3.068 RON
Profit net
520 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
694.130 RON +47.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.650 RON
Angajati
0
Datorii
470.840 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
367 RON
Angajati
0
Datorii
470.840 RON +0.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.429 RON
Angajati
0
Datorii
470.473 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVON ECKARDSTEIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0150 in Sat Eriu Sâncrai Com. Craidorolţ (SATU MARE)

VON ECKARDSTEIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0150 in Sat Eriu Sâncrai Com. Craidorolţ (SATU MARE)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0150, Satu Mare

BOGDARONE S.R.L.
CUI: 16122063CAEN: 0150
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2004-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
509.472 RON
Profit
2.344 RON
Angajati
1
AGRO RADU SRL
CUI: 17264872CAEN: 0150
Activ
SATU MARE, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2005-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.453.525 RON
Profit
106.175 RON
Angajati
14
GIULIA 2001 SRL
CUI: 15646396CAEN: 0150
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2003-08-06
fara e-Factura
AGRO BANCOS S.R.L.
CUI: 18014777CAEN: 0150
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2005-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.814 RON
Profit
17.399 RON
Angajati
2

Alte firme din Satu Mare

EBIS SRL
CUI: 17027841CAEN: 4321
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2004-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECO INTERNATIONAL SRL
CUI: 17040140CAEN: 0147
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2004-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.621 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANGELINA SRL
CUI: 17004317CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Sat Călineşti-Oaş Com. Călineşti-Oaş2004-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.018.005 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
MAX CAR C&I SRL
CUI: 17078098CAEN: 7020
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2004-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.529 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THERMOSTAR SRL
CUI: 16698881CAEN: 2512
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2004-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.275.813 RON
Profit
131.206 RON
Angajati
5
LOREX CAR SRL
CUI: 10358058CAEN: 4520
Activ
SATU MARE, Mun. Carei1998-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.528 RON
Profit
3.401 RON
Angajati
4
NILACMOB S.R.L.
CUI: 23850515CAEN: 4759
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2008-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.631 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VON ECKARDSTEIN S.R.L.?

CUI-ul VON ECKARDSTEIN S.R.L. este 17037160.

Unde este sediul VON ECKARDSTEIN S.R.L.?

VON ECKARDSTEIN S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Eriu Sâncrai Com. Craidorolţ, 447107, Sat Eriu Sâncrai Com. Craidorolţ, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata VON ECKARDSTEIN S.R.L.?

VON ECKARDSTEIN S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VON ECKARDSTEIN S.R.L. in 2023?

In 2023, VON ECKARDSTEIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are VON ECKARDSTEIN S.R.L.?

VON ECKARDSTEIN S.R.L. are codul CAEN principal 0150 (Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)).

Ce profit a inregistrat VON ECKARDSTEIN S.R.L. in 2023?

VON ECKARDSTEIN S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.