Activ Plătitor TVAe‑Factură

LETYFARM SRL

CUI: 17055744
CIF: RO17055744
Reg. Com.: J2004002366164
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 decembrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:17

Despre LETYFARM SRL

LETYFARM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, judetul DOLJ, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LETYFARM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.700.484 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.4%). Profitul net inregistrat a fost de 142.135 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 459.841 RON in 2008 la 2.700.484 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.700.484 RON
Venituri totale
2.700.516 RON
Cheltuieli totale
2.516.146 RON
Profit brut
184.370 RON
Profit net
142.135 RON
Marja profit net
5,26%
Active imobilizate
351.764 RON
Active circulante
909.550 RON
Stocuri
246.778 RON
Creanțe
383.986 RON
Casa & conturi bănci
278.786 RON
Capital propriu
465.741 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Str. Dispensarului nr. 33
Telefon0745660384

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Str. Dispensarului nr. 33
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Str. Dispensarului nr. 33
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.12.2004
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Calafat
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.700.484 RON
Rezultat net
142.135 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.700.484 RON 2.467.350 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.700.516 RON 2.467.372 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.516.146 RON 2.170.854 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 184.370 RON 296.518 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 142.135 RON 274.762 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 351.764 RON 419.424 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 909.550 RON 691.247 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.261.314 RON 1.110.671 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 246.778 RON 245.721 RON
CreanțeSume de încasat 383.986 RON 396.701 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 278.786 RON 48.825 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 795.573 RON 352.284 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 465.741 RON 758.387 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.261.314RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

63,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.261.314 RON
Datorii totale795.573 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,3 %Profit net / active totale
ROE
30,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
36,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.700.484 +9,5% față de anul precedent 2.700.516 2.516.146 184.370 -37,8% față de anul precedent 142.135 -48,3% față de anul precedent 0 0
2023 2.467.350 +0,8% față de anul precedent 2.467.372 2.170.854 296.518 +41,5% față de anul precedent 274.762 +45,9% față de anul precedent 0 0
2022 2.448.354 +23,4% față de anul precedent 2.477.485 2.267.969 209.516 -34,0% față de anul precedent 188.289 -37,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.983.744 +12,6% față de anul precedent 1.996.364 1.678.951 317.413 +14,6% față de anul precedent 300.721 +15,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.762.607 +16,5% față de anul precedent 1.770.895 1.493.951 276.944 +199,2% față de anul precedent 260.139 +236,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.513.232 +2,8% față de anul precedent 1.516.083 1.423.510 92.573 +40,1% față de anul precedent 77.412 +50,9% față de anul precedent 0 0
2018 1.472.671 +35,7% față de anul precedent 1.474.174 1.408.115 66.059 +20,7% față de anul precedent 51.317 +15,8% față de anul precedent 0 0
2017 1.085.246 +19,4% față de anul precedent 1.087.748 1.033.016 54.732 +26,1% față de anul precedent 44.329 +21,5% față de anul precedent 0 0
2016 908.896 +17,4% față de anul precedent 910.059 866.640 43.419 +932,3% față de anul precedent 36.472 +3.518,3% față de anul precedent 0 0
2015 773.981 +28,4% față de anul precedent 777.943 773.737 4.206 -72,0% față de anul precedent 1.008 -91,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 603.026 -14,6% față de anul precedent 674.512 659.519 14.993 +23.698,4% față de anul precedent 12.486 0 0
2013 706.043 +15,5% față de anul precedent 713.207 713.144 63 -99,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.555
2012 611.309 -1,1% față de anul precedent 625.850 585.450 40.400 -18,3% față de anul precedent 32.901 -20,8% față de anul precedent 0 0
2011 618.342 +3,0% față de anul precedent 647.045 597.593 49.452 -12,9% față de anul precedent 41.540 -12,9% față de anul precedent 0 0
2010 600.625 +5,6% față de anul precedent 612.477 555.694 56.783 +13,4% față de anul precedent 47.697 +13,4% față de anul precedent 0 0
2009 568.672 +23,7% față de anul precedent 575.481 525.396 50.085 +2.750,6% față de anul precedent 42.071 +2.750,3% față de anul precedent 0 0
2008 459.841 461.870 460.113 1.757 1.476 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 351.764 909.550 1.261.314 246.778 383.986 278.786
2023 419.424 691.247 1.110.671 245.721 396.701 48.825
2022 476.530 899.765 1.376.295 221.624 615.003 63.138
2021 389.076 817.405 1.206.481 320.366 328.523 168.516
2020 221.359 825.610 1.046.969 369.299 293.962 162.349
2019 232.097 605.218 837.315 339.411 223.385 42.422
2018 249.755 725.868 975.623 338.968 256.933 129.967
2017 139.840 502.156 641.996 331.389 147.256 23.511
2016 182.104 399.369 581.473 332.970 63.790 2.609
2015 158.264 468.056 626.320 310.919 121.897 35.240
2014 60.301 406.995 467.296 268.460 127.532 11.003
2013 3.871 602.453 606.324 388.928 186.663 26.862
2012 49.663 561.457 611.120 336.390 180.268 44.799
2011 41.401 560.422 601.823 308.484 227.136 24.802
2010 39.548 581.346 620.894 251.924 257.752 71.670
2009 39.548 361.212 400.760 160.406 172.633 28.173
2008 39.548 208.108 247.656 100.280 79.143 28.685

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 795.573 +125,8% față de anul precedent 465.741 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2023 352.284 -53,8% față de anul precedent 758.387 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 762.236 +27,6% față de anul precedent 614.059 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 597.553 +7,1% față de anul precedent 608.928 Neraportat 3
2020 557.709 -8,3% față de anul precedent 489.260 Neraportat 0
2019 608.194 -18,4% față de anul precedent 229.121 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 744.967 +81,6% față de anul precedent 230.656 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2017 410.157 +4,1% față de anul precedent 231.839 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2016 393.963 -17,1% față de anul precedent 187.510 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2015 475.282 +49,8% față de anul precedent 151.038 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2014 317.267 -32,3% față de anul precedent 150.029 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2013 468.781 +0,6% față de anul precedent 137.543 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 466.022 -4,8% față de anul precedent 145.098 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 489.626 -11,0% față de anul precedent 112.197 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 550.237 +60,4% față de anul precedent 70.657 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 343.000 +47,9% față de anul precedent 57.760 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 231.968 15.688 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VLVIOLETA LUCANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16347/2026modificare date sediu social

modificare date sediu social

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4730/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.700.484 RON. Profit: 142.135 RON

Cifra de afaceri: 2.700.484 RON. Profit: 142.135 RON

Cifra de afaceri
2.700.484 RON +9.45% față de anul precedent
Profit net
142.135 RON -48.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
795.573 RON +125.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.467.350 RON. Profit: 274.762 RON

Cifra de afaceri: 2.467.350 RON. Profit: 274.762 RON

Cifra de afaceri
2.467.350 RON +0.78% față de anul precedent
Profit net
274.762 RON +45.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
352.284 RON -53.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.448.354 RON. Profit: 188.289 RON

Cifra de afaceri: 2.448.354 RON. Profit: 188.289 RON

Cifra de afaceri
2.448.354 RON +23.42% față de anul precedent
Profit net
188.289 RON -37.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
762.236 RON +27.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.983.744 RON. Profit: 300.721 RON

Cifra de afaceri: 1.983.744 RON. Profit: 300.721 RON

Cifra de afaceri
1.983.744 RON +12.55% față de anul precedent
Profit net
300.721 RON +15.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
597.553 RON +7.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.762.607 RON. Profit: 260.139 RON

Cifra de afaceri: 1.762.607 RON. Profit: 260.139 RON

Cifra de afaceri
1.762.607 RON +16.48% față de anul precedent
Profit net
260.139 RON +236.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
557.709 RON -8.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.513.232 RON. Profit: 77.412 RON

Cifra de afaceri: 1.513.232 RON. Profit: 77.412 RON

Cifra de afaceri
1.513.232 RON +2.75% față de anul precedent
Profit net
77.412 RON +50.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
608.194 RON -18.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.472.671 RON. Profit: 51.317 RON

Cifra de afaceri: 1.472.671 RON. Profit: 51.317 RON

Cifra de afaceri
1.472.671 RON +35.7% față de anul precedent
Profit net
51.317 RON +15.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
744.967 RON +81.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.085.246 RON. Profit: 44.329 RON

Cifra de afaceri: 1.085.246 RON. Profit: 44.329 RON

Cifra de afaceri
1.085.246 RON +19.4% față de anul precedent
Profit net
44.329 RON +21.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
410.157 RON +4.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 908.896 RON. Profit: 36.472 RON

Cifra de afaceri: 908.896 RON. Profit: 36.472 RON

Cifra de afaceri
908.896 RON +17.43% față de anul precedent
Profit net
36.472 RON +3518.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
393.963 RON -17.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 773.981 RON. Profit: 1.008 RON

Cifra de afaceri: 773.981 RON. Profit: 1.008 RON

Cifra de afaceri
773.981 RON +28.35% față de anul precedent
Profit net
1.008 RON -91.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
475.282 RON +49.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 603.026 RON. Profit: 12.486 RON

Cifra de afaceri: 603.026 RON. Profit: 12.486 RON

Cifra de afaceri
603.026 RON -14.59% față de anul precedent
Profit net
12.486 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
317.267 RON -32.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 706.043 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 706.043 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
706.043 RON +15.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.555 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
468.781 RON +0.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 611.309 RON. Profit: 32.901 RON

Cifra de afaceri: 611.309 RON. Profit: 32.901 RON

Cifra de afaceri
611.309 RON -1.14% față de anul precedent
Profit net
32.901 RON -20.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
466.022 RON -4.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 618.342 RON. Profit: 41.540 RON

Cifra de afaceri: 618.342 RON. Profit: 41.540 RON

Cifra de afaceri
618.342 RON +2.95% față de anul precedent
Profit net
41.540 RON -12.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
489.626 RON -11.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 600.625 RON. Profit: 47.697 RON

Cifra de afaceri: 600.625 RON. Profit: 47.697 RON

Cifra de afaceri
600.625 RON +5.62% față de anul precedent
Profit net
47.697 RON +13.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
550.237 RON +60.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.042026Mentiune · Buletin 16347/2026modificare date sediu social

modificare date sediu social; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LETYFARM SRL
CUI
17055744
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.04.2026
Registrul Comerțului
J2004002366164
EUID
ROONRC.J2004002366164
Sediu
Jud. Dolj, Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii Noi
Județ
Dolj
Număr încheiere
350725
Data încheierii
29.04.2026
Număr dosar
1594667
Data dosarului
17.04.2026
Tribunal
Dolj
Registrator
Maria Cristina Covaşă

Subiecte

modificare date sediu social

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 09.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1594667 din 17.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 16347/2026 (PDF)
06.022026Mentiune · Buletin 4730/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LETYFARM SRL
CUI
17055744
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.02.2026
Registrul Comerțului
J16/2366/2004
EUID
ROONRC.J16/2366/2004
Sediu
Jud. Dolj, Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii Noi
Județ
Dolj
Număr încheiere
95722
Data încheierii
05.02.2026
Număr dosar
465362
Data dosarului
02.02.2026
Tribunal
Dolj
Registrator
Claudia Elena Ignat

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 29.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 465362 din 02.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4730/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Dolj

AMINO - FARM SRL
CUI: 4708469CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Calafat1993-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.786.479 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
ALINIMI FARM SRL
CUI: 31144170CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Sat Sadova Com. Sadova2013-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.699.799 RON
Profit
41.709 RON
Angajati
4
DOMANI FARM SRL
CUI: 28370780CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Sat Dăbuleni Orş. Dăbuleni2011-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.831.944 RON
Profit
240.509 RON
Angajati
4
CAMALIS FARM SRL
CUI: 25902769CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2009-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.510.174 RON
Profit
309.345 RON
Angajati
6
NEXTMED MARKET S.R.L.
CUI: 37023410CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.909.087 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
PROMEDICA SRL
CUI: 2309879CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.860.831 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Dolj

TENERA SRL
CUI: 16559166CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Sat Preajba Com. Malu Mare2004-06-30
fara e-Factura
FARMAPAL SRL
CUI: 17084448CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Sat Scaeşti Com. Scaeşti2004-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FARMAPLANT S.R.L.
CUI: 16458412CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2004-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.488.099 RON
Profit
42.254 RON
Angajati
3
ALEXI FARM SRL
CUI: 17429300CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2005-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.383.807 RON
Profit
5.435 RON
Angajati
3

Alte firme din Dolj

ALINANDA SRL
CUI: 17055736CAEN: 9621
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2004-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.395 RON
Profit
7.109 RON
Angajati
1
BLANCHE CONSULTING SRL
CUI: 17060805CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2004-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.380 RON
Profit
57.670 RON
Angajati
0
FRIGOREX SERVICE SRL
CUI: 17024861CAEN: 9522
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2004-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.426 RON
Profit
5.044 RON
Angajati
0
GALIO SRL
CUI: 16815299CAEN: 7020
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2004-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.000 RON
Profit
151.576 RON
Angajati
2
BELADENT SRL
CUI: 17288642CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2005-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DANYCOF SRL
CUI: 14591373CAEN: 9621
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2002-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.432 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
PREMIER ENERGY FURNIZARE S.A.
CUI: 21349608CAEN: 3515
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2007-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.501.468.832 RON
Profit
16.110.563 RON
Angajati
267
FOREVER LABOR DENT S.R.L.
CUI: 40214810CAEN: 3250
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LETYFARM SRL?

CUI-ul LETYFARM SRL este 17055744.

Unde este sediul LETYFARM SRL?

LETYFARM SRL are sediul in Romania, DOLJ, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Str. Dispensarului nr. 33, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata LETYFARM SRL?

LETYFARM SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LETYFARM SRL in 2024?

In 2024, LETYFARM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.700.484 RON.

Cati angajati are LETYFARM SRL?

LETYFARM SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are LETYFARM SRL?

LETYFARM SRL are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat LETYFARM SRL in 2024?

LETYFARM SRL a inregistrat un profit net de 142.135 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.