Activ Plătitor TVAe‑Factură

KEFREN SRL

CUI: 17103272
CIF: RO17103272
Reg. Com.: J2005000027336
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 ianuarie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:40

Despre KEFREN SRL

KEFREN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bosanci Com. Bosanci, judetul SUCEAVA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KEFREN SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.116.734 RON, in crestere fata de anul precedent (+22.0%). Profitul net inregistrat a fost de 152.990 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 48.306 RON in 2008 la 2.116.734 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.116.734 RON
Venituri totale
2.437.132 RON
Cheltuieli totale
2.254.319 RON
Profit brut
182.813 RON
Profit net
152.990 RON
Marja profit net
7,23%
Active imobilizate
118.197 RON
Active circulante
327.492 RON
Stocuri
186.814 RON
Creanțe
88.122 RON
Casa & conturi bănci
52.556 RON
Capital propriu
242.154 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, Str. Sucevei nr. 14, 727045
Telefon0746073250

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, Str. Sucevei nr. 14, 727045
Cod poștal: 727045
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, Str. Sucevei nr. 14, 727045
Cod postal
727045
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.01.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.116.734 RON
Rezultat net
152.990 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.116.734 RON 1.734.682 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.437.132 RON 1.734.768 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.254.319 RON 1.641.953 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 182.813 RON 92.815 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 152.990 RON 75.330 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 118.197 RON 296.928 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 327.492 RON 279.601 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 445.689 RON 576.529 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 186.814 RON 214.545 RON
CreanțeSume de încasat 88.122 RON 39.007 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 52.556 RON 26.049 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 203.535 RON 493.306 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 242.154 RON 89.164 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active445.689RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale445.689 RON
Datorii totale203.535 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
34,3 %Profit net / active totale
ROE
63,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.116.734 +22,0% față de anul precedent 2.437.132 2.254.319 182.813 +97,0% față de anul precedent 152.990 +103,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.734.682 +59,1% față de anul precedent 1.734.768 1.641.953 92.815 +47,7% față de anul precedent 75.330 +44,7% față de anul precedent 0 0
2022 1.090.445 +36,7% față de anul precedent 1.090.446 1.027.606 62.840 -33,2% față de anul precedent 52.066 -38,9% față de anul precedent 0 0
2021 797.704 +0,9% față de anul precedent 874.121 780.121 94.000 +380,5% față de anul precedent 85.195 +552,4% față de anul precedent 0 0
2020 790.923 +15,9% față de anul precedent 790.923 771.360 19.563 +24,5% față de anul precedent 13.058 +48,3% față de anul precedent 0 0
2019 682.281 +12,4% față de anul precedent 682.281 666.564 15.717 +105,2% față de anul precedent 8.805 +475,5% față de anul precedent 0 0
2018 607.071 -14,2% față de anul precedent 607.071 599.413 7.658 -80,9% față de anul precedent 1.530 -95,4% față de anul precedent 0 0
2017 707.526 +14,8% față de anul precedent 707.526 667.495 40.031 +149,2% față de anul precedent 32.933 +144,0% față de anul precedent 0 0
2016 616.247 +3,4% față de anul precedent 616.247 600.180 16.067 -53,4% față de anul precedent 13.496 -32,8% față de anul precedent 0 0
2015 595.905 +125,0% față de anul precedent 595.919 561.419 34.500 +5.848,3% față de anul precedent 20.090 Neraportat 0
2014 264.825 +133,5% față de anul precedent 264.825 264.245 580 0 0 7.366
2013 113.433 +22,7% față de anul precedent 113.433 131.698 0 0 18.265 21.668
2012 92.463 -39,2% față de anul precedent 92.463 120.435 0 0 27.972 27.972
2011 152.103 +154,8% față de anul precedent 152.103 163.851 0 0 11.748 11.748
2010 59.705 -49,9% față de anul precedent 59.705 76.665 0 0 16.960 20.185
2009 119.158 +146,7% față de anul precedent 119.240 136.740 0 0 17.500 18.967
2008 48.306 48.458 51.920 0 0 3.462 3.462

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 118.197 327.492 445.689 186.814 88.122 52.556
2023 296.928 279.601 576.529 214.545 39.007 26.049
2022 62.719 146.678 209.397 102.392 21.530 22.756
2021 2.600 100.939 103.539 91.442 2.146 7.351
2020 2.600 101.013 103.613 72.018 1.147 27.848
2019 2.600 60.930 63.530 53.424 1.192 6.314
2018 5.436 64.729 70.165 42.268 0 22.461
2017 8.272 41.407 49.679 27.268 0 14.139
2016 11.345 40.739 52.084 27.354 0 13.385
2015 14.181 58.953 73.134 28.771 0 30.182
2014 18.200 26.061 44.261 25.209 0 852
2013 19.854 22.321 42.175 21.817 0 504
2012 22.690 33.162 55.852 30.023 2.503 636
2011 25.527 28.203 53.730 20.025 4.652 3.526
2010 28.363 77.190 105.553 53.387 15.755 8.048
2009 28.363 14.267 42.630 5.294 4.127 4.846
2008 21.136 79.130 100.266 64.458 13.723 949

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 203.535 -58,7% față de anul precedent 242.154 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2023 493.306 +321,3% față de anul precedent 89.164 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2022 117.102 +85,0% față de anul precedent 92.295 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2021 63.310 -57,5% față de anul precedent 40.229 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 148.879 +22,2% față de anul precedent -45.266 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 121.854 -11,3% față de anul precedent -58.324 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 137.294 +16,0% față de anul precedent -67.129 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 118.339 -23,0% față de anul precedent -68.660 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 153.676 -18,4% față de anul precedent -101.592 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2015 188.223 +5,6% față de anul precedent -115.089 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 178.258 +5,6% față de anul precedent -133.997 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 168.806 +5,0% față de anul precedent -126.631 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 160.815 +23,0% față de anul precedent -104.963 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 130.721 -23,5% față de anul precedent -76.991 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 170.796 +94,8% față de anul precedent -65.243 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 87.688 -30,6% față de anul precedent -45.058 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 126.358 -26.092 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

18din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
BABOGDAN ALEXANDRU BRADATANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34465/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.116.734 RON. Profit: 152.990 RON

Cifra de afaceri: 2.116.734 RON. Profit: 152.990 RON

Cifra de afaceri
2.116.734 RON +22.02% față de anul precedent
Profit net
152.990 RON +103.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
203.535 RON -58.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.734.682 RON. Profit: 75.330 RON

Cifra de afaceri: 1.734.682 RON. Profit: 75.330 RON

Cifra de afaceri
1.734.682 RON +59.08% față de anul precedent
Profit net
75.330 RON +44.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
493.306 RON +321.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.090.445 RON. Profit: 52.066 RON

Cifra de afaceri: 1.090.445 RON. Profit: 52.066 RON

Cifra de afaceri
1.090.445 RON +36.7% față de anul precedent
Profit net
52.066 RON -38.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
117.102 RON +84.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 797.704 RON. Profit: 85.195 RON

Cifra de afaceri: 797.704 RON. Profit: 85.195 RON

Cifra de afaceri
797.704 RON +0.86% față de anul precedent
Profit net
85.195 RON +552.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
63.310 RON -57.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 790.923 RON. Profit: 13.058 RON

Cifra de afaceri: 790.923 RON. Profit: 13.058 RON

Cifra de afaceri
790.923 RON +15.92% față de anul precedent
Profit net
13.058 RON +48.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
148.879 RON +22.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 682.281 RON. Profit: 8.805 RON

Cifra de afaceri: 682.281 RON. Profit: 8.805 RON

Cifra de afaceri
682.281 RON +12.39% față de anul precedent
Profit net
8.805 RON +475.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
121.854 RON -11.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 607.071 RON. Profit: 1.530 RON

Cifra de afaceri: 607.071 RON. Profit: 1.530 RON

Cifra de afaceri
607.071 RON -14.2% față de anul precedent
Profit net
1.530 RON -95.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
137.294 RON +16.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 707.526 RON. Profit: 32.933 RON

Cifra de afaceri: 707.526 RON. Profit: 32.933 RON

Cifra de afaceri
707.526 RON +14.81% față de anul precedent
Profit net
32.933 RON +144.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
118.339 RON -22.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 616.247 RON. Profit: 13.496 RON

Cifra de afaceri: 616.247 RON. Profit: 13.496 RON

Cifra de afaceri
616.247 RON +3.41% față de anul precedent
Profit net
13.496 RON -32.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
153.676 RON -18.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 595.905 RON. Profit: 20.090 RON

Cifra de afaceri: 595.905 RON. Profit: 20.090 RON

Cifra de afaceri
595.905 RON +125.02% față de anul precedent
Profit net
20.090 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
188.223 RON +5.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 264.825 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 264.825 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
264.825 RON +133.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.366 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
178.258 RON +5.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 113.433 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.433 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.433 RON +22.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.668 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
168.806 RON +4.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 92.463 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 92.463 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
92.463 RON -39.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.972 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
160.815 RON +23.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 152.103 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 152.103 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
152.103 RON +154.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.748 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
130.721 RON -23.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 59.705 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.705 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.705 RON -49.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.185 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
170.796 RON +94.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 119.158 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 119.158 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
119.158 RON +146.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.967 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
87.688 RON -30.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.092026Mentiune · Buletin 34465/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
KEFREN SRL
CUI
17103272
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.09.2026
Registrul Comerțului
J33/27/2005
EUID
ROONRC.J33/27/2005
Sediu
Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Jud. Suceava, Strada Sucevei, Nr. 14
Județ
Suceava
Număr încheiere
732255
Data încheierii
17.09.2026
Număr dosar
3635609
Data dosarului
09.09.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Mihaela Bolintiru

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3635609 din 09.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34465/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Suceava

STRURACON S.R.L.
CUI: 17326576CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Dolhasca Orş. Dolhasca2005-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.141.897 RON
Profit
624.774 RON
Angajati
6
MARKET MIFADO S.R.L.
CUI: 46199530CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.069.921 RON
Profit
61.330 RON
Angajati
8
ALEXTIN BUCOVINA S.R.L.
CUI: 29829890CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2012-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.167.163 RON
Profit
213.383 RON
Angajati
2
VALEA CODRILOR COM SRL
CUI: 6575962CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Arbore Com. Arbore1994-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.063.993 RON
Profit
15.957 RON
Angajati
6
SAMIL COM SRL
CUI: 3174664CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Burla Com. Burla1993-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.254.130 RON
Profit
256.702 RON
Angajati
3
ALSTIC SRL
CUI: 11618970CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni1999-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.004.685 RON
Profit
4.139 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Suceava

ELAVICI SRL
CUI: 17089771CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Bălăceana Com. Bălăceana2005-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.521 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDRE-NICOL SRL
CUI: 17103426CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Arbore Com. Arbore2005-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.211 RON
Profit
3.353 RON
Angajati
1
MARUGENO SRL
CUI: 17078390CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Dănila Com. Dărmăneşti2004-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
621.427 RON
Profit
25.467 RON
Angajati
2
MONYON SRL
CUI: 17115170CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.287 RON
Profit
40.937 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

LUMEA NUNŢILOR SRL
CUI: 17103264CAEN: 4690
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.673 RON
Profit
13.776 RON
Angajati
1
MARINALEX S.R.L.
CUI: 17103302CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Loc. Văratec Orş. Salcea2005-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
500.191 RON
Profit
46.802 RON
Angajati
3
EFEMER SRL
CUI: 17122940CAEN: 4778
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.636.677 RON
Profit
530.686 RON
Angajati
13
COSTASADA SRL
CUI: 16845036CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2004-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.051 RON
Profit
13.627 RON
Angajati
1
TRUST CENTER SRL
CUI: 17326398CAEN: 6820
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.938 RON
Profit
79.881 RON
Angajati
1
DANIELA STILL SRL
CUI: 14225046CAEN: 8730
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2001-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
392.638 RON
Profit
16.682 RON
Angajati
1
ADINA STYLE SRL
CUI: 20745159CAEN: 3299
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.381 RON
Profit
6.810 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KEFREN SRL?

CUI-ul KEFREN SRL este 17103272.

Unde este sediul KEFREN SRL?

KEFREN SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, Str. Sucevei nr. 14, 727045, Sat Bosanci Com. Bosanci, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata KEFREN SRL?

KEFREN SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KEFREN SRL in 2024?

In 2024, KEFREN SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.116.734 RON.

Cati angajati are KEFREN SRL?

KEFREN SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are KEFREN SRL?

KEFREN SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat KEFREN SRL in 2024?

KEFREN SRL a inregistrat un profit net de 152.990 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.