Suspendat

INFRADENT SRL

CUI: 17109860
CIF: 17109860
Reg. Com.: J2005000043244
CAEN: 4774
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 ianuarie 2005 · 21 ani
Suspendată din: 28 mai 2026
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:57

Despre INFRADENT SRL

INFRADENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice" (cod CAEN 4774), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din mai 2026).

In 2024, INFRADENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 453.970 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.3%). Profitul net inregistrat a fost de 73.596 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 407.336 RON in 2008 la 453.970 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
453.970 RON
Venituri totale
454.077 RON
Cheltuieli totale
364.372 RON
Profit brut
89.705 RON
Profit net
73.596 RON
Marja profit net
16,21%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
656.999 RON
Stocuri
56.427 RON
Creanțe
588.256 RON
Casa & conturi bănci
12.316 RON
Capital propriu
542.826 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Tudor Vladimirescu nr. 39, 430152
Telefon0262225092

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Tudor Vladimirescu nr. 39, 430152
Cod poștal: 430152
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Tudor Vladimirescu nr. 39, 430152
Cod postal
430152
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
28 mai 2026
Data suspendării
28 mai 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 28.05.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
6 iulie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
453.970 RON
Rezultat net
73.596 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 453.970 RON 408.047 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 454.077 RON 408.699 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 364.372 RON 389.294 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 89.705 RON 19.405 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 73.596 RON 15.325 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 656.999 RON 611.434 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 656.999 RON 611.434 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 56.427 RON 63.275 RON
CreanțeSume de încasat 588.256 RON 542.463 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.316 RON 5.696 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 114.173 RON 125.704 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 542.826 RON 485.730 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active656.999RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale656.999 RON
Datorii totale114.173 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,2 %Profit net / active totale
ROE
13,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,75 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 453.970 +11,3% față de anul precedent 454.077 364.372 89.705 +362,3% față de anul precedent 73.596 +380,2% față de anul precedent 0 0
2023 408.047 -10,4% față de anul precedent 408.699 389.294 19.405 -79,3% față de anul precedent 15.325 -82,8% față de anul precedent 0 0
2022 455.482 +18,9% față de anul precedent 455.818 362.283 93.535 +50,8% față de anul precedent 88.981 +52,9% față de anul precedent 0 0
2021 383.016 -5,2% față de anul precedent 384.303 322.262 62.041 -31,6% față de anul precedent 58.199 -33,1% față de anul precedent 0 0
2020 404.137 -10,4% față de anul precedent 404.626 313.945 90.681 +188,0% față de anul precedent 86.962 +222,4% față de anul precedent 0 0
2019 450.881 +6,8% față de anul precedent 454.422 422.938 31.484 +72,0% față de anul precedent 26.975 +91,6% față de anul precedent 0 0
2018 422.184 +6,7% față de anul precedent 429.765 411.463 18.302 -62,1% față de anul precedent 14.080 -68,2% față de anul precedent 0 0
2017 395.727 +6,0% față de anul precedent 408.908 360.631 48.277 -47,1% față de anul precedent 44.320 -49,4% față de anul precedent 0 0
2016 373.195 +31,8% față de anul precedent 398.946 307.652 91.294 87.559 0 0
2015 283.153 -28,4% față de anul precedent 312.937 321.856 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 8.919
2014 395.258 -19,0% față de anul precedent 408.946 405.682 3.264 -92,5% față de anul precedent 1.032 -97,0% față de anul precedent 0 0
2013 488.088 -20,9% față de anul precedent 493.561 450.132 43.429 -50,7% față de anul precedent 34.484 -53,3% față de anul precedent 0 0
2012 617.010 +5,7% față de anul precedent 619.536 531.535 88.001 +748,1% față de anul precedent 73.809 +611,3% față de anul precedent 0 0
2011 583.608 +12,8% față de anul precedent 584.445 574.069 10.376 +8,0% față de anul precedent 10.376 +119,4% față de anul precedent 0 0
2010 517.275 +84,7% față de anul precedent 518.867 509.263 9.604 4.729 0 0
2009 280.059 -31,3% față de anul precedent 280.993 308.951 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.958 32.291
2008 407.336 418.588 414.027 4.561 2.885 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 656.999 656.999 56.427 588.256 12.316
2023 0 611.434 611.434 63.275 542.463 5.696
2022 0 589.219 589.219 73.310 495.788 20.121
2021 470 521.847 522.317 88.290 409.467 24.090
2020 1.594 461.299 462.893 86.558 352.039 22.702
2019 2.718 414.197 416.915 110.154 247.438 56.605
2018 3.842 366.633 370.475 152.641 208.499 5.493
2017 4.966 392.080 397.046 174.526 200.444 17.110
2016 6.090 377.104 383.194 187.875 167.961 21.268
2015 7.214 355.066 362.280 222.665 130.526 1.875
2014 8.338 359.754 368.092 245.684 111.767 2.303
2013 0 356.217 356.217 296.811 57.015 2.391
2012 0 402.990 402.990 318.985 83.082 923
2011 63 371.850 371.913 292.190 63.288 16.372
2010 818 404.730 405.548 321.347 52.544 30.839
2009 1.574 300.450 302.024 273.350 22.749 4.351
2008 2.629 368.769 371.398 248.392 113.993 6.384

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 114.173 -9,2% față de anul precedent 542.826 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2023 125.704 +5,8% față de anul precedent 485.730 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 118.814 -9,2% față de anul precedent 470.405 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2021 130.893 +0,9% față de anul precedent 391.424 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2020 129.668 -10,4% față de anul precedent 333.225 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2019 144.652 +15,6% față de anul precedent 272.263 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2018 125.187 -24,5% față de anul precedent 245.288 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2017 165.838 -15,5% față de anul precedent 231.208 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2016 196.306 -25,4% față de anul precedent 186.888 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2015 262.951 +1,2% față de anul precedent 99.329 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 259.844 +4,4% față de anul precedent 108.248 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2013 249.001 -24,6% față de anul precedent 107.216 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 330.258 -11,5% față de anul precedent 72.732 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 372.990 -12,8% față de anul precedent -1.077 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 427.686 +34,4% față de anul precedent -11.452 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 318.205 -10,4% față de anul precedent -16.181 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 355.288 16.110 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PHPeter HavrillafondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 4 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22830/2026Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 2079179 din data: 21.05.2026, cu următorul conţinut: In loc de : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1018 din 21.05.2026 şi Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026, Se va inregistra : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026

Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 2079179 din data: 21.05.2026, cu următorul conţinut: In loc de : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1018 din 21.05.2026 şi Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026, Se va inregistra : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22552/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, suspendare activitate firma de la 28.05.2026 până la 28.05.2029

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, suspendare activitate firma de la 28.05.2026 până la 28.05.2029

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 453.970 RON. Profit: 73.596 RON

Cifra de afaceri: 453.970 RON. Profit: 73.596 RON

Cifra de afaceri
453.970 RON +11.25% față de anul precedent
Profit net
73.596 RON +380.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
114.173 RON -9.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 408.047 RON. Profit: 15.325 RON

Cifra de afaceri: 408.047 RON. Profit: 15.325 RON

Cifra de afaceri
408.047 RON -10.41% față de anul precedent
Profit net
15.325 RON -82.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
125.704 RON +5.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 455.482 RON. Profit: 88.981 RON

Cifra de afaceri: 455.482 RON. Profit: 88.981 RON

Cifra de afaceri
455.482 RON +18.92% față de anul precedent
Profit net
88.981 RON +52.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
118.814 RON -9.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 383.016 RON. Profit: 58.199 RON

Cifra de afaceri: 383.016 RON. Profit: 58.199 RON

Cifra de afaceri
383.016 RON -5.23% față de anul precedent
Profit net
58.199 RON -33.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
130.893 RON +0.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 404.137 RON. Profit: 86.962 RON

Cifra de afaceri: 404.137 RON. Profit: 86.962 RON

Cifra de afaceri
404.137 RON -10.37% față de anul precedent
Profit net
86.962 RON +222.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
129.668 RON -10.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 450.881 RON. Profit: 26.975 RON

Cifra de afaceri: 450.881 RON. Profit: 26.975 RON

Cifra de afaceri
450.881 RON +6.8% față de anul precedent
Profit net
26.975 RON +91.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
144.652 RON +15.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 422.184 RON. Profit: 14.080 RON

Cifra de afaceri: 422.184 RON. Profit: 14.080 RON

Cifra de afaceri
422.184 RON +6.69% față de anul precedent
Profit net
14.080 RON -68.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
125.187 RON -24.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 395.727 RON. Profit: 44.320 RON

Cifra de afaceri: 395.727 RON. Profit: 44.320 RON

Cifra de afaceri
395.727 RON +6.04% față de anul precedent
Profit net
44.320 RON -49.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
165.838 RON -15.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 373.195 RON. Profit: 87.559 RON

Cifra de afaceri: 373.195 RON. Profit: 87.559 RON

Cifra de afaceri
373.195 RON +31.8% față de anul precedent
Profit net
87.559 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
196.306 RON -25.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 283.153 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 283.153 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
283.153 RON -28.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.919 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
262.951 RON +1.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 395.258 RON. Profit: 1.032 RON

Cifra de afaceri: 395.258 RON. Profit: 1.032 RON

Cifra de afaceri
395.258 RON -19.02% față de anul precedent
Profit net
1.032 RON -97.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
259.844 RON +4.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 488.088 RON. Profit: 34.484 RON

Cifra de afaceri: 488.088 RON. Profit: 34.484 RON

Cifra de afaceri
488.088 RON -20.89% față de anul precedent
Profit net
34.484 RON -53.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
249.001 RON -24.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 617.010 RON. Profit: 73.809 RON

Cifra de afaceri: 617.010 RON. Profit: 73.809 RON

Cifra de afaceri
617.010 RON +5.72% față de anul precedent
Profit net
73.809 RON +611.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
330.258 RON -11.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 583.608 RON. Profit: 10.376 RON

Cifra de afaceri: 583.608 RON. Profit: 10.376 RON

Cifra de afaceri
583.608 RON +12.82% față de anul precedent
Profit net
10.376 RON +119.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
372.990 RON -12.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 517.275 RON. Profit: 4.729 RON

Cifra de afaceri: 517.275 RON. Profit: 4.729 RON

Cifra de afaceri
517.275 RON +84.7% față de anul precedent
Profit net
4.729 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
427.686 RON +34.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.062026Mentiune · Buletin 22830/2026Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 2079179 din data: 21.05.2026, cu următorul conţinut: In loc de : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1018 din 21.05.2026 şi Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026, Se va inregistra : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026

Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 2079179 din data: 21.05.2026, cu următorul conţinut: In loc de : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1018 din 21.05.2026 şi Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026; Se va inregistra : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026

Companie
INFRADENT SRL
CUI
17109860
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.06.2026
Registrul Comerțului
J2005000043244
EUID
ROONRC.J2005000043244
Sediu
Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureş, Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Nr. 39
Județ
Maramureş
Număr încheiere
481171
Data încheierii
15.06.2026
Număr dosar
2391505
Data dosarului
15.06.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Raluca-Ana Cetean

Subiecte

Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de înregistrare avand numarul 2079179 din data: 21.05.2026, cu următorul conţinut: In loc de : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1018 din 21.05.2026 şi Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026, Se va inregistra : în cuprinsul încheierii: dispune publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, a următoarelor acte: Decizie asociat unic nr. 1019 din 28.05.2026

Vezi Buletinul ONRC nr. 22830/2026 (PDF)
12.062026Mentiune · Buletin 22552/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, suspendare activitate firma de la 28.05.2026 până la 28.05.2029

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; sedii secundare; suspendare activitate firma de la 28.05.2026 până la 28.05.2029, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
INFRADENT SRL
CUI
17109860
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.06.2026
Registrul Comerțului
J24/43/2005
EUID
ROONRC.J24/43/2005
Sediu
Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureş, Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Nr. 39
Județ
Maramureş
Număr încheiere
475449
Data încheierii
12.06.2026
Număr dosar
2079179
Data dosarului
21.05.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Raluca-Ana Cetean

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, suspendare activitate firma de la 28.05.2026 până la 28.05.2029

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2079179 din 21.05.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1018 din 21.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2079179 din 21.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 22552/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4774, Maramureş

NUMERIS COM SRL
CUI: 10191641CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş1998-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.035.084 RON
Profit
204.857 RON
Angajati
9
MED OPTIKRINA S.R.L.
CUI: 31617341CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2013-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.880.245 RON
Profit
226.341 RON
Angajati
15
LAURA OPTICS SRL
CUI: 16628894CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.793.611 RON
Profit
789.365 RON
Angajati
12
BEST MEDIC MAG SRL
CUI: 34949078CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2015-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.923.490 RON
Profit
299.545 RON
Angajati
7
MED SCIENCE DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 16842030CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.048.959 RON
Profit
389.435 RON
Angajati
3
OPTICA OPTIDORA S.R.L.
CUI: 33355530CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2014-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.003.849 RON
Profit
517.204 RON
Angajati
4
GIAOPTIVISION SRL
CUI: 31145400CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2013-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.663.396 RON
Profit
606.464 RON
Angajati
4
KULCSAR VISION S.R.L.
CUI: 43428320CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.533.374 RON
Profit
839.814 RON
Angajati
1
CLINIC MED DUAL SRL
CUI: 2205711CAEN: 4774
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.519.704 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INFRADENT SRL?

CUI-ul INFRADENT SRL este 17109860.

Unde este sediul INFRADENT SRL?

INFRADENT SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Tudor Vladimirescu nr. 39, 430152, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata INFRADENT SRL?

INFRADENT SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INFRADENT SRL in 2024?

In 2024, INFRADENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 453.970 RON.

Cati angajati are INFRADENT SRL?

INFRADENT SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are INFRADENT SRL?

INFRADENT SRL are codul CAEN principal 4774 (Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice).

Ce profit a inregistrat INFRADENT SRL in 2024?

INFRADENT SRL a inregistrat un profit net de 73.596 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.