Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 16:07
Despre SHINE CLEAN & BRIGHT SRL
SHINE CLEAN & BRIGHT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană" (cod CAEN 9610), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SHINE CLEAN & BRIGHT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.036.666 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.9%). Profitul net inregistrat a fost de 203.876 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 22.400 RON in 2008 la 1.036.666 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.036.666 RON
- Venituri totale
- 1.024.630 RON
- Cheltuieli totale
- 820.754 RON
- Profit brut
- 203.876 RON
- Profit net
- 203.876 RON
- Marja profit net
- 19,67%
- Active imobilizate
- 75.734 RON
- Active circulante
- 84.504 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 73.213 RON
- Casa & conturi bănci
- 11.291 RON
- Capital propriu
- -336.629 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Magnoliei nr. 142-144
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 13.01.2005
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 15 februarie 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.036.666 RON
- Rezultat net
- 203.876 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.036.666 RON | 1.007.237 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.024.630 RON | 1.058.410 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 820.754 RON | 1.288.641 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 203.876 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 203.876 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 230.231 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 240.635 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 75.734 RON | 109.941 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 84.504 RON | 106.300 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 160.238 RON | 216.241 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 73.213 RON | 93.112 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 11.291 RON | 13.188 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 496.867 RON | 756.746 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -336.629 RON | -540.505 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 5 persoane | 9 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 127,2 %Profit net / active totale
- ROE
- -60,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,17 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -210,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.036.666 +2,9% față de anul precedent | 1.024.630 | 820.754 | 203.876 | 203.876 | 0 | 0 |
| 2023 | 1.007.237 -8,5% față de anul precedent | 1.058.410 | 1.288.641 | 0 | 0 | 230.231 | 240.635 |
| 2022 | 1.100.831 -11,3% față de anul precedent | 1.168.058 | 1.458.076 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 290.018 | 300.161 |
| 2021 | 1.240.707 -8,3% față de anul precedent | 1.240.712 | 1.103.616 | 137.096 -16,9% față de anul precedent | 124.985 -18,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.353.107 -17,3% față de anul precedent | 1.458.009 | 1.293.140 | 164.869 +11,3% față de anul precedent | 152.914 +15,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.636.528 -11,4% față de anul precedent | 1.654.042 | 1.505.855 | 148.187 -65,6% față de anul precedent | 132.010 -68,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.847.403 +10,3% față de anul precedent | 1.860.347 | 1.429.276 | 431.071 +44,3% față de anul precedent | 412.494 +45,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.674.442 +35,8% față de anul precedent | 1.674.442 | 1.375.737 | 298.705 +164,7% față de anul precedent | 282.794 +150,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.232.889 -9,7% față de anul precedent | 1.232.890 | 1.120.026 | 112.864 -62,4% față de anul precedent | 112.864 -62,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.365.149 +97,9% față de anul precedent | 1.365.150 | 1.065.206 | 299.944 | 299.944 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 689.989 +125,4% față de anul precedent | 689.997 | 954.924 | 0 | 0 | 264.927 | 264.927 |
| 2013 | 306.151 -40,4% față de anul precedent | 306.154 | 726.196 | 0 | 0 | 420.042 | 420.042 |
| 2012 | 513.813 -42,6% față de anul precedent | 514.240 | 737.150 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 222.910 | 222.910 |
| 2011 | 895.709 +700,6% față de anul precedent | 897.549 | 872.755 | 24.794 | 24.794 | 0 | 0 |
| 2010 | 111.881 +405,1% față de anul precedent | 111.888 | 182.221 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 70.333 | 72.533 |
| 2009 | 22.150 -1,1% față de anul precedent | 22.150 | 9.359 | 12.791 -21,3% față de anul precedent | 10.745 -23,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 22.400 | 23.708 | 7.447 | 16.261 | 14.093 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75.734 | 84.504 | 160.238 | 0 | 73.213 | 11.291 |
| 2023 | 109.941 | 106.300 | 216.241 | 0 | 93.112 | 13.188 |
| 2022 | 183.524 | 144.300 | 327.824 | 15.325 | 95.878 | 33.097 |
| 2021 | 314.116 | 327.615 | 641.731 | 64.153 | 140.991 | 122.471 |
| 2020 | 373.541 | 676.481 | 1.050.022 | 61.351 | 265.248 | 349.882 |
| 2019 | 344.636 | 259.602 | 604.238 | 108.222 | 124.327 | 27.053 |
| 2018 | 221.088 | 301.465 | 522.553 | 95.608 | 106.803 | 99.054 |
| 2017 | 236.333 | 74.202 | 310.535 | 18.676 | 47.243 | 8.283 |
| 2016 | 106.460 | 57.348 | 163.808 | 794 | 52.657 | 3.897 |
| 2015 | 126.409 | 118.905 | 245.314 | 93 | 80.783 | 38.029 |
| 2014 | 158.817 | 138.505 | 297.322 | 0 | 90.364 | 48.141 |
| 2013 | 0 | 99.007 | 99.007 | 0 | 98.412 | 595 |
| 2012 | 17.721 | 18.313 | 36.034 | 0 | 18.288 | 25 |
| 2011 | 9.730 | 25.283 | 35.013 | 0 | 20.759 | 4.524 |
| 2010 | 4.849 | 58.722 | 63.571 | 0 | 38.602 | 20.120 |
| 2009 | 0 | 44.196 | 44.196 | 0 | 31.900 | 12.296 |
| 2008 | 0 | 33.364 | 33.364 | 0 | 32.009 | 1.355 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 496.867 -34,3% față de anul precedent | -336.629 | Neraportat | 5 -44,4% față de anul precedent |
| 2023 | 756.746 -14,1% față de anul precedent | -540.505 | Neraportat | 9 -25,0% față de anul precedent |
| 2022 | 880.553 -8,2% față de anul precedent | -299.870 | Neraportat | 12 -7,7% față de anul precedent |
| 2021 | 958.699 -23,0% față de anul precedent | 125.535 | Neraportat | 13 -23,5% față de anul precedent |
| 2020 | 1.245.357 +76,6% față de anul precedent | 153.465 | Neraportat | 17 -22,7% față de anul precedent |
| 2019 | 705.226 +49,5% față de anul precedent | 186.110 | Neraportat | 22 -4,4% față de anul precedent |
| 2018 | 471.618 -10,4% față de anul precedent | 196.997 | Neraportat | 23 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 526.042 -20,6% față de anul precedent | -215.507 | Neraportat | 23 +9,5% față de anul precedent |
| 2016 | 662.110 -22,7% față de anul precedent | -498.302 | Neraportat | 21 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 856.480 -29,1% față de anul precedent | -611.166 | Neraportat | 21 +16,7% față de anul precedent |
| 2014 | 1.208.432 +61,1% față de anul precedent | -911.110 | Neraportat | 18 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 750.029 +78,9% față de anul precedent | -646.182 | Neraportat | 18 +5,9% față de anul precedent |
| 2012 | 419.171 +85,6% față de anul precedent | -226.141 | Neraportat | 17 -5,6% față de anul precedent |
| 2011 | 225.794 +144,1% față de anul precedent | -3.781 | Neraportat | 18 +200,0% față de anul precedent |
| 2010 | 92.503 +15.472,9% față de anul precedent | -28.875 | Neraportat | 6 |
| 2009 | 594 +17,2% față de anul precedent | 43.659 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 507 | 32.914 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| ATANCA TOANCHINA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3249/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.036.666 RON. Profit: 203.876 RON
Cifra de afaceri: 1.036.666 RON. Profit: 203.876 RON
- Cifra de afaceri
- 1.036.666 RON +2.92% față de anul precedent
- Profit net
- 203.876 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -44.44% față de anul precedent
- Datorii
- 496.867 RON -34.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.007.237 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.007.237 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.007.237 RON -8.5% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 240.635 RON
- Angajati
- 9 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 756.746 RON -14.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.100.831 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.100.831 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.100.831 RON -11.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 300.161 RON
- Angajati
- 12 -7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 880.553 RON -8.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.240.707 RON. Profit: 124.985 RON
Cifra de afaceri: 1.240.707 RON. Profit: 124.985 RON
- Cifra de afaceri
- 1.240.707 RON -8.31% față de anul precedent
- Profit net
- 124.985 RON -18.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 -23.53% față de anul precedent
- Datorii
- 958.699 RON -23.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.353.107 RON. Profit: 152.914 RON
Cifra de afaceri: 1.353.107 RON. Profit: 152.914 RON
- Cifra de afaceri
- 1.353.107 RON -17.32% față de anul precedent
- Profit net
- 152.914 RON +15.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 17 -22.73% față de anul precedent
- Datorii
- 1.245.357 RON +76.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.636.528 RON. Profit: 132.010 RON
Cifra de afaceri: 1.636.528 RON. Profit: 132.010 RON
- Cifra de afaceri
- 1.636.528 RON -11.41% față de anul precedent
- Profit net
- 132.010 RON -68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 22 -4.35% față de anul precedent
- Datorii
- 705.226 RON +49.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.847.403 RON. Profit: 412.494 RON
Cifra de afaceri: 1.847.403 RON. Profit: 412.494 RON
- Cifra de afaceri
- 1.847.403 RON +10.33% față de anul precedent
- Profit net
- 412.494 RON +45.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 0% față de anul precedent
- Datorii
- 471.618 RON -10.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.674.442 RON. Profit: 282.794 RON
Cifra de afaceri: 1.674.442 RON. Profit: 282.794 RON
- Cifra de afaceri
- 1.674.442 RON +35.81% față de anul precedent
- Profit net
- 282.794 RON +150.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 +9.52% față de anul precedent
- Datorii
- 526.042 RON -20.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.232.889 RON. Profit: 112.864 RON
Cifra de afaceri: 1.232.889 RON. Profit: 112.864 RON
- Cifra de afaceri
- 1.232.889 RON -9.69% față de anul precedent
- Profit net
- 112.864 RON -62.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 0% față de anul precedent
- Datorii
- 662.110 RON -22.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.365.149 RON. Profit: 299.944 RON
Cifra de afaceri: 1.365.149 RON. Profit: 299.944 RON
- Cifra de afaceri
- 1.365.149 RON +97.85% față de anul precedent
- Profit net
- 299.944 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 856.480 RON -29.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 689.989 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 689.989 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 689.989 RON +125.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 264.927 RON
- Angajati
- 18 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.208.432 RON +61.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 306.151 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 306.151 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 306.151 RON -40.42% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 420.042 RON
- Angajati
- 18 +5.88% față de anul precedent
- Datorii
- 750.029 RON +78.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 513.813 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 513.813 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 513.813 RON -42.64% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 222.910 RON
- Angajati
- 17 -5.56% față de anul precedent
- Datorii
- 419.171 RON +85.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 895.709 RON. Profit: 24.794 RON
Cifra de afaceri: 895.709 RON. Profit: 24.794 RON
- Cifra de afaceri
- 895.709 RON +700.59% față de anul precedent
- Profit net
- 24.794 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 225.794 RON +144.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 111.881 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 111.881 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 111.881 RON +405.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 72.533 RON
- Angajati
- 6
- Datorii
- 92.503 RON +15472.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 22.150 RON. Profit: 10.745 RON
Cifra de afaceri: 22.150 RON. Profit: 10.745 RON
- Cifra de afaceri
- 22.150 RON -1.12% față de anul precedent
- Profit net
- 10.745 RON -23.76% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 594 RON +17.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 22.400 RON. Profit: 14.093 RON
Cifra de afaceri: 22.400 RON. Profit: 14.093 RON
- Cifra de afaceri
- 22.400 RON
- Profit net
- 14.093 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 507 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082005 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSHINE CLEAN & BRIGHT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9610 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
SHINE CLEAN & BRIGHT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9610 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
29.012026Mentiune · Buletin 3249/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SHINE CLEAN & BRIGHT SRL
- CUI
- 17112955
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 29.01.2026
- Registrul Comerțului
- J40/402/2005
- EUID
- ROONRC.J40/402/2005
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Str. MAGNOLIEI, Nr. 142-144, Etaj P
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 66151
- Data încheierii
- 28.01.2026
- Număr dosar
- 364863
- Data dosarului
- 27.01.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Corina Cristina Dima
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 01 din 23.01.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 364863 din 27.01.2026
- Contract de locaţiune din 28.02.2025
- Act adiţional nr. 01 din 03.03.2025 la contract de comodat nr. 01 din 18.04.2022, Act adiţional nr. 12 din 29.12.2025 la contract de închiriere nr. 169 din 01.10.2010, Act adiţional nr. 13 din 15.12.2025 la contract de închiriere nr. 1 din 06.10.2010
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9610, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9610, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SHINE CLEAN & BRIGHT SRL?
CUI-ul SHINE CLEAN & BRIGHT SRL este 17112955.
Unde este sediul SHINE CLEAN & BRIGHT SRL?
SHINE CLEAN & BRIGHT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Magnoliei nr. 142-144, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata SHINE CLEAN & BRIGHT SRL?
SHINE CLEAN & BRIGHT SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SHINE CLEAN & BRIGHT SRL in 2024?
In 2024, SHINE CLEAN & BRIGHT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.036.666 RON.
Cati angajati are SHINE CLEAN & BRIGHT SRL?
SHINE CLEAN & BRIGHT SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.
Ce activitate are SHINE CLEAN & BRIGHT SRL?
SHINE CLEAN & BRIGHT SRL are codul CAEN principal 9610 (Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană).
Ce profit a inregistrat SHINE CLEAN & BRIGHT SRL in 2024?
SHINE CLEAN & BRIGHT SRL a inregistrat un profit net de 203.876 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.