Activ

ALMA ENGINEERING S.R.L.

CUI: 17119759
CIF: 17119759
Reg. Com.: J40/607/2005
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 ianuarie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:20

Despre ALMA ENGINEERING S.R.L.

ALMA ENGINEERING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALMA ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
57.343 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
179 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
179 RON
Capital propriu
179 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Buzesti nr. 61, 11013
Telefon0722264432

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Buzesti nr. 61, 11013
Cod poștal: 11013
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Buzesti nr. 61, 11013
Cod postal
11013
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.01.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-57.343 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 57.343 RON 448 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 57.343 RON 448 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 57.343 RON 448 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 179 RON 140.627 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 179 RON 140.627 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 140.400 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 179 RON 227 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 83.105 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 179 RON 57.522 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active179RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale179 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 57.343 0 0 57.343 57.343
2023 0 0 448 0 0 448 448
2022 0 0 39.861 0 0 39.861 39.861
2021 0 0 403 0 0 403 403
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 385 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 385 385
2019 7.000 7.000 260 6.740 6.530 0 0
2018 0 0 357 0 0 357 357
2017 0 0 327 0 0 327 327
2016 0 0 490 0 0 490 490
2015 0 -100,0% față de anul precedent 10 23.901 0 0 Neraportat 23.891
2014 8.000 -66,7% față de anul precedent 8.004 37.806 0 0 29.802 29.802
2013 24.000 24.000 123.021 0 0 99.021 99.021
2012 0 3 50.530 0 0 50.527 50.527
2011 0 -100,0% față de anul precedent 30.008 58.048 0 0 28.040 28.040
2010 3.870 -99,0% față de anul precedent 6.940 66.365 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 59.425 64.300
2009 386.660 +6,5% față de anul precedent 387.743 176.191 211.552 -34,1% față de anul precedent 197.314 -36,6% față de anul precedent 0 0
2008 363.000 380.513 59.610 320.903 311.390 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 179 179 0 0 179
2023 0 140.627 140.627 0 140.400 227
2022 0 140.975 140.975 0 140.400 575
2021 0 210.036 210.036 0 209.612 424
2020 0 216.439 216.439 0 209.662 6.777
2019 0 216.834 216.834 0 209.612 7.222
2018 0 209.734 209.734 0 209.612 122
2017 0 217.091 217.091 0 209.612 7.479
2016 0 217.268 217.268 0 217.012 256
2015 0 217.458 217.458 0 217.012 446
2014 0 264.995 264.995 0 255.654 9.341
2013 0 258.478 258.478 0 253.586 4.892
2012 0 295.434 295.434 0 291.992 3.442
2011 0 364.060 364.060 0 339.212 24.848
2010 16.013 629.636 645.649 0 625.045 4.591
2009 38.487 842.574 881.061 0 831.200 11.374
2008 54.676 546.305 600.981 0 541.003 5.302

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 179 Neraportat 0
2023 83.105 +0,1% față de anul precedent 57.522 Neraportat 0
2022 83.005 -26,0% față de anul precedent 57.970 Neraportat 0
2021 112.205 -5,1% față de anul precedent 97.831 Neraportat 0
2020 118.205 -0,0% față de anul precedent 98.234 Neraportat 0
2019 118.215 +0,5% față de anul precedent 98.619 Neraportat 0
2018 117.645 -5,6% față de anul precedent 92.089 Neraportat 0
2017 124.645 +0,1% față de anul precedent 92.446 Neraportat 0
2016 124.495 +0,2% față de anul precedent 92.773 Neraportat 0
2015 124.195 -16,0% față de anul precedent 93.263 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 147.841 +32,6% față de anul precedent 117.154 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 111.522 +125,5% față de anul precedent 146.956 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 49.458 +148,1% față de anul precedent 245.976 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 19.937 -19,2% față de anul precedent 344.123 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2010 24.676 -87,4% față de anul precedent 620.973 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 195.788 +73,2% față de anul precedent 685.273 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 113.022 487.959 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 6006/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.343 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
448 RON
Angajati
0
Datorii
83.105 RON +0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.861 RON
Angajati
0
Datorii
83.005 RON -26.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
403 RON
Angajati
0
Datorii
112.205 RON -5.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
385 RON
Angajati
0
Datorii
118.205 RON -0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.000 RON. Profit: 6.530 RON

Cifra de afaceri: 7.000 RON. Profit: 6.530 RON

Cifra de afaceri
7.000 RON
Profit net
6.530 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.215 RON +0.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
357 RON
Angajati
0
Datorii
117.645 RON -5.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
327 RON
Angajati
0
Datorii
124.645 RON +0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
490 RON
Angajati
0
Datorii
124.495 RON +0.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.891 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
124.195 RON -15.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.000 RON -66.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.802 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
147.841 RON +32.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 24.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
99.021 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
111.522 RON +125.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.527 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
49.458 RON +148.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.040 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
19.937 RON -19.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.870 RON -99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
64.300 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
24.676 RON -87.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 386.660 RON. Profit: 197.314 RON

Cifra de afaceri: 386.660 RON. Profit: 197.314 RON

Cifra de afaceri
386.660 RON +6.52% față de anul precedent
Profit net
197.314 RON -36.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
195.788 RON +73.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 363.000 RON. Profit: 311.390 RON

Cifra de afaceri: 363.000 RON. Profit: 311.390 RON

Cifra de afaceri
363.000 RON
Profit net
311.390 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
113.022 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.022026Dizolvare · Buletin 6006/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
ALMA ENGINEERING SRL
CUI
17119759
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
16.02.2026
Registrul Comerțului
J40/607/2005
EUID
ROONRC.J40/607/2005
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Str. Buzesti, Nr. 61, Bl. A6, Scara A, Etaj 9, Ap. 62
Județ
București
Număr încheiere
130426
Data încheierii
16.02.2026
Număr dosar
536971
Data dosarului
05.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Nicoleta Teodorescu
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 6006/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

BPO TOTAL CONSTRUCT SRL
CUI: 17109178CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.782 RON
Profit
20.312 RON
Angajati
0
FAR PROIECT GRUP S.R.L.
CUI: 17119856CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-01-17
fara e-Factura
CITYRING DEVELOPMENT SRL
CUI: 17045490CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.765.634 RON
Profit
448.712 RON
Angajati
10
VITASTAL CONSULTING SRL
CUI: 17119899CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
430.968 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

JERMAX SRL
CUI: 17119570CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-01-17
fara e-Factura
SOTA METALS EXPORT SRL
CUI: 17119775CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-01-17
fara e-Factura
PHOTOGRAPHIS S.R.L.
CUI: 17116779CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.227 RON
Profit
2.790 RON
Angajati
0
CONTRA MEDIA & ADVERTISING SRL
CUI: 17120133CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.235 RON
Profit
43.056 RON
Angajati
0
VDA HARD METAL S.R.L.
CUI: 17084693CAEN: 2573
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
796.420 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
B.R.C. GRUP HOLDING SRL
CUI: 17146966CAEN: 3832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.953 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CORECT CONTAB SRL
CUI: 16867700CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
318.545 RON
Profit
223 RON
Angajati
3
M.B.C. CONSTRUCT PREST SRL
CUI: 17438472CAEN: 8130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.276.238 RON
Profit
979.853 RON
Angajati
12
CONSULT N.G. IMPEX S.R.L.
CUI: 14336680CAEN: 7021
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TOYO AVIATION SRL
CUI: 21977513CAEN: 5110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.257.055 RON
Profit
2.277.866 RON
Angajati
42

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALMA ENGINEERING S.R.L.?

CUI-ul ALMA ENGINEERING S.R.L. este 17119759.

Unde este sediul ALMA ENGINEERING S.R.L.?

ALMA ENGINEERING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Buzesti nr. 61, 11013, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ALMA ENGINEERING S.R.L.?

ALMA ENGINEERING S.R.L. a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALMA ENGINEERING S.R.L. in 2024?

In 2024, ALMA ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ALMA ENGINEERING S.R.L.?

ALMA ENGINEERING S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat ALMA ENGINEERING S.R.L. in 2024?

ALMA ENGINEERING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 57.343 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.