Activ Plătitor TVA

SOLUTII URBANE SRL

CUI: 17149725
CIF: RO17149725
Reg. Com.: J40/1167/2005
CAEN: 8130
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 ianuarie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități de întreținere peisagistică

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:21

Despre SOLUTII URBANE SRL

SOLUTII URBANE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de întreținere peisagistică" (cod CAEN 8130), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SOLUTII URBANE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 303.313 RON.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 3 din 131 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 3 la nivel national in domeniul sau (751 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
613.457 RON
Cheltuieli totale
251.519 RON
Profit brut
361.938 RON
Profit net
303.313 RON
Active imobilizate
13.342 RON
Active circulante
1.587.192 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.202.615 RON
Casa & conturi bănci
384.577 RON
Capital propriu
708.984 RON
Cifra de afaceri · CAEN 8130
Loc 3 din 751
Profit net · CAEN 8130
Loc 1 din 751
Angajati · CAEN 8130
Loc 22 din 751

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. DIACONU CORESSI nr. 40
Telefon0213189463

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. DIACONU CORESSI nr. 40
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. DIACONU CORESSI nr. 40
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 21.05.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
28 februarie 2024
Data reactivare
31 iulie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
303.313 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 613.457 RON 17.806 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 251.519 RON 35.471 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 361.938 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 303.313 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 17.665 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 17.665 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.342 RON 237.842 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.587.192 RON 2.341.598 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.600.534 RON 2.579.440 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 398.713 RON
CreanțeSume de încasat 1.202.615 RON 1.904.010 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 384.577 RON 38.875 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 878.911 RON 550.923 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 708.984 RON 2.015.891 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.600.534RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.600.534 RON
Datorii totale878.911 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
19,0 %Profit net / active totale
ROE
42,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 613.457 251.519 361.938 303.313 0 0
2023 0 17.806 35.471 0 0 17.665 17.665
2022 0 1.610 482.442 0 0 480.832 480.836
2021 0 -100,0% față de anul precedent 1.484.435 1.616.482 0 0 132.047 182.714
2020 4.880 -92,4% față de anul precedent 4.975 163.126 0 0 158.151 158.200
2019 64.032 +4.422,0% față de anul precedent 83.612 510.221 0 0 426.609 427.649
2018 1.416 -98,7% față de anul precedent 4.184 174.270 0 0 170.086 170.173
2017 110.371 -53,4% față de anul precedent 220.506 387.235 0 0 166.729 167.708
2016 237.024 -72,2% față de anul precedent 564.687 668.223 0 0 103.536 103.536
2015 853.051 +12,4% față de anul precedent 895.757 1.204.420 0 0 Neraportat 308.663
2014 758.988 -62,0% față de anul precedent 819.539 1.044.252 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 224.713 224.713
2013 1.996.337 -56,3% față de anul precedent 2.681.830 1.708.607 973.223 +98,5% față de anul precedent 801.418 +178,8% față de anul precedent 0 0
2012 4.566.525 +12,9% față de anul precedent 5.227.265 4.737.056 490.209 -45,1% față de anul precedent 287.409 -58,7% față de anul precedent 0 0
2011 4.045.079 -69,6% față de anul precedent 4.153.133 3.261.003 892.130 +31,6% față de anul precedent 696.222 +1.401,0% față de anul precedent 0 0
2010 13.310.385 -46,0% față de anul precedent 13.817.349 13.139.650 677.699 -94,2% față de anul precedent 46.383 -99,5% față de anul precedent 0 0
2009 24.638.834 -0,2% față de anul precedent 24.710.054 13.006.082 11.703.972 +65,9% față de anul precedent 9.709.638 +63,2% față de anul precedent 0 0
2008 24.692.801 24.909.619 17.855.473 7.054.146 5.948.322 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 13.342 1.587.192 1.600.534 0 1.202.615 384.577
2023 237.842 2.341.598 2.579.440 398.713 1.904.010 38.875
2022 271.453 2.347.463 2.618.916 398.713 1.909.494 39.256
2021 729.427 2.371.038 3.100.465 398.713 1.912.137 60.188
2020 2.283.983 2.407.109 4.691.092 398.713 1.906.095 102.301
2019 2.324.347 2.513.492 4.837.839 486.744 1.882.266 144.482
2018 2.166.441 3.116.711 5.283.152 1.101.293 1.911.774 103.644
2017 2.226.547 3.236.894 5.463.441 821.045 2.239.777 176.072
2016 2.298.958 3.369.256 5.668.214 856.150 2.193.799 319.307
2015 2.359.990 4.781.218 7.141.208 866.623 3.552.203 362.392
2014 2.444.195 5.177.317 7.621.512 909.142 3.834.801 433.374
2013 2.641.998 7.071.656 9.713.654 1.089.487 4.450.813 1.531.356
2012 2.773.763 8.002.308 10.776.071 1.658.133 3.855.328 2.488.847
2011 3.842.254 6.910.155 10.752.409 3.095.357 2.487.124 1.327.674
2010 4.141.452 9.138.428 13.279.880 3.678.172 1.715.685 3.744.571
2009 7.374.946 17.608.567 24.983.513 1.016.783 2.751.161 13.840.623
2008 7.415.874 3.665.852 11.081.726 2.227.342 951.369 487.141

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 878.911 +59,5% față de anul precedent 708.984 Neraportat 0
2023 550.923 -0,0% față de anul precedent 2.015.891 Neraportat 0
2022 551.039 -0,1% față de anul precedent 2.055.265 Neraportat 0
2021 551.763 -28,8% față de anul precedent 2.536.101 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 774.435 +1,5% față de anul precedent 3.888.815 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 763.006 -17,2% față de anul precedent 4.047.015 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 920.894 -0,7% față de anul precedent 4.308.516 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 927.286 -3,9% față de anul precedent 4.478.689 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2016 964.702 +3,7% față de anul precedent 4.646.397 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2015 930.130 -6,2% față de anul precedent 6.159.825 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2014 992.015 -8,2% față de anul precedent 6.573.287 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2013 1.080.267 +7,7% față de anul precedent 8.290.649 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2012 1.003.346 -15,3% față de anul precedent 9.306.380 Neraportat 8 -27,3% față de anul precedent
2011 1.184.982 -50,4% față de anul precedent 9.210.938 Neraportat 11 -21,4% față de anul precedent
2010 2.391.144 -76,6% față de anul precedent 10.335.394 Neraportat 14 -26,3% față de anul precedent
2009 10.206.997 +182,2% față de anul precedent 14.079.124 Neraportat 19 -20,8% față de anul precedent
2008 3.616.484 7.477.486 Neraportat 24

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 303.313 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 303.313 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
303.313 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
878.911 RON +59.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.665 RON
Angajati
0
Datorii
550.923 RON -0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
480.836 RON
Angajati
0
Datorii
551.039 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
182.714 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
551.763 RON -28.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.880 RON -92.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
158.200 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
774.435 RON +1.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 64.032 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.032 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.032 RON +4422.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
427.649 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
763.006 RON -17.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.416 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.416 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.416 RON -98.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
170.173 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
920.894 RON -0.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 110.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.371 RON -53.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
167.708 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
927.286 RON -3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 237.024 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 237.024 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
237.024 RON -72.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
103.536 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
964.702 RON +3.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 853.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 853.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
853.051 RON +12.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
308.663 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
930.130 RON -6.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 758.988 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 758.988 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
758.988 RON -61.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
224.713 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
992.015 RON -8.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.996.337 RON. Profit: 801.418 RON

Cifra de afaceri: 1.996.337 RON. Profit: 801.418 RON

Cifra de afaceri
1.996.337 RON -56.28% față de anul precedent
Profit net
801.418 RON +178.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
1.080.267 RON +7.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.566.525 RON. Profit: 287.409 RON

Cifra de afaceri: 4.566.525 RON. Profit: 287.409 RON

Cifra de afaceri
4.566.525 RON +12.89% față de anul precedent
Profit net
287.409 RON -58.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -27.27% față de anul precedent
Datorii
1.003.346 RON -15.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.045.079 RON. Profit: 696.222 RON

Cifra de afaceri: 4.045.079 RON. Profit: 696.222 RON

Cifra de afaceri
4.045.079 RON -69.61% față de anul precedent
Profit net
696.222 RON +1401.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -21.43% față de anul precedent
Datorii
1.184.982 RON -50.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 13.310.385 RON. Profit: 46.383 RON

Cifra de afaceri: 13.310.385 RON. Profit: 46.383 RON

Cifra de afaceri
13.310.385 RON -45.98% față de anul precedent
Profit net
46.383 RON -99.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -26.32% față de anul precedent
Datorii
2.391.144 RON -76.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 24.638.834 RON. Profit: 9.709.638 RON

Cifra de afaceri: 24.638.834 RON. Profit: 9.709.638 RON

Cifra de afaceri
24.638.834 RON -0.22% față de anul precedent
Profit net
9.709.638 RON +63.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 -20.83% față de anul precedent
Datorii
10.206.997 RON +182.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
reper anualClasamentePremii si distinctii 2009Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 24.692.801 RON. Profit: 5.948.322 RON

Cifra de afaceri: 24.692.801 RON. Profit: 5.948.322 RON

Cifra de afaceri
24.692.801 RON
Profit net
5.948.322 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24
Datorii
3.616.484 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2009

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8130, Municipiul Bucureşti

FLORA GARDEN SRL
CUI: 16951762CAEN: 8130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.709 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
M.B.C. CONSTRUCT PREST SRL
CUI: 17438472CAEN: 8130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.276.238 RON
Profit
979.853 RON
Angajati
12
ALMIDO CONSULTING SRL
CUI: 16874023CAEN: 8130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.000 RON
Profit
8.401 RON
Angajati
1
FOREST GARDEN SRL
CUI: 17586843CAEN: 8130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.000 RON
Profit
117.568 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SAGITARIUS S.A.
CUI: 17149555CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-01-24
fara e-Factura
IMAGE MEDIA COMMUNICATIONS SRL
CUI: 17149768CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.485.157 RON
Profit
733.133 RON
Angajati
4
CARDINAL MS SRL
CUI: 17146990CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
451.145 RON
Profit
216.881 RON
Angajati
1
EMINVEST PHARMACEUTICALS SRL
CUI: 17153971CAEN: 2042
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.673.445 RON
Profit
2.074.568 RON
Angajati
32
Practic Production Company SRL
CUI: 17120141CAEN: 3319
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.254.177 RON
Profit
3.427.583 RON
Angajati
24
MARTEX INTERNATIONAL TRADING SRL
CUI: 16903161CAEN: 4614
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.883 RON
Profit
114.174 RON
Angajati
2
ULTRA DENTAL LABOR S.R.L.
CUI: 17478418CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.354 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EUROPALACE SERV SRL
CUI: 14376820CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-01-09
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
228 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SOLUTII URBANE SRL?

CUI-ul SOLUTII URBANE SRL este 17149725.

Unde este sediul SOLUTII URBANE SRL?

SOLUTII URBANE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. DIACONU CORESSI nr. 40, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SOLUTII URBANE SRL?

SOLUTII URBANE SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SOLUTII URBANE SRL in 2024?

In 2024, SOLUTII URBANE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SOLUTII URBANE SRL?

SOLUTII URBANE SRL are codul CAEN principal 8130 (Activități de întreținere peisagistică).

Ce profit a inregistrat SOLUTII URBANE SRL in 2024?

SOLUTII URBANE SRL a inregistrat un profit net de 303.313 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.