Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 10:59
Despre BOD SERVICII DE AFACERI SRL
BOD SERVICII DE AFACERI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BOD SERVICII DE AFACERI SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 408 RON
- Cheltuieli totale
- 30.827 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 18.773 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 18.746 RON
- Casa & conturi bănci
- 27 RON
- Capital propriu
- -156.790 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Alverna nr. 70, 400469
- Cod postal
- 400469
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 27.01.2005
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 septembrie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -30.419 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 546 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 408 RON | 600 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 30.827 RON | 18.962 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 30.419 RON | 18.362 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 30.419 RON | 18.362 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 18.773 RON | 21.407 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 18.773 RON | 21.407 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 1.008 RON |
| CreanțeSume de încasat | 18.746 RON | 23.843 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 27 RON | -3.444 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 176.878 RON | 149.340 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -156.790 RON | -126.371 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,11 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -835,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 408 | 30.827 | 0 | 0 | 30.419 | 30.419 |
| 2023 | 546 +71,2% față de anul precedent | 600 | 18.962 | 0 | 0 | 18.362 | 18.362 |
| 2022 | 319 -75,1% față de anul precedent | 319 | 14.062 | 0 | 0 | 13.743 | 13.753 |
| 2021 | 1.279 +78,1% față de anul precedent | 1.279 | 10.875 | 0 | 0 | 9.596 | 9.628 |
| 2020 | 718 -9,5% față de anul precedent | 718 | 14.592 | 0 | 0 | 13.874 | 13.896 |
| 2019 | 793 -35,6% față de anul precedent | 1.573 | 15.052 | 0 | 0 | 13.479 | 13.527 |
| 2018 | 1.232 +96,2% față de anul precedent | 1.232 | 10.353 | 0 | 0 | 9.121 | 9.158 |
| 2017 | 628 | 632 | 10.168 | 0 | 0 | 9.536 | 9.555 |
| 2016 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 8.589 | 0 | 0 | 8.589 | 8.589 |
| 2015 | 1.842 -39,5% față de anul precedent | 1.842 | 9.517 | 0 | 0 | Neraportat | 7.731 |
| 2014 | 3.042 -79,3% față de anul precedent | 3.248 | 22.947 | 0 | 0 | 19.699 | 19.790 |
| 2013 | 14.686 -69,5% față de anul precedent | 15.196 | 27.023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 11.827 | 12.283 |
| 2012 | 48.136 +233,4% față de anul precedent | 49.358 | 27.246 | 22.112 | 20.632 | 0 | 0 |
| 2011 | 14.437 -74,1% față de anul precedent | 15.287 | 31.138 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 15.851 | 16.301 |
| 2010 | 55.738 -41,0% față de anul precedent | 56.831 | 48.887 | 7.944 -79,5% față de anul precedent | 3.826 -88,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 94.391 +95,1% față de anul precedent | 96.232 | 57.415 | 38.817 +94,4% față de anul precedent | 32.576 +64,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 48.392 | 48.553 | 28.580 | 19.973 | 19.847 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 18.773 | 18.773 | 0 | 18.746 | 27 |
| 2023 | 0 | 21.407 | 21.407 | 1.008 | 23.843 | -3.444 |
| 2022 | 0 | 18.764 | 18.764 | 1.008 | 21.751 | -3.995 |
| 2021 | 0 | 16.380 | 16.380 | 1.008 | 19.428 | -4.056 |
| 2020 | 778 | 15.085 | 15.863 | 1.008 | 17.123 | -3.046 |
| 2019 | 3.890 | 12.269 | 16.159 | 1.008 | 15.390 | -4.129 |
| 2018 | 0 | 8.538 | 8.538 | 0 | 11.909 | -3.371 |
| 2017 | 0 | 7.331 | 7.331 | 235 | 11.076 | -3.980 |
| 2016 | 259 | 4.977 | 5.236 | 235 | 8.027 | -3.285 |
| 2015 | 0 | 3.306 | 3.306 | 526 | 6.858 | -4.078 |
| 2014 | 0 | 2.500 | 2.500 | 526 | 5.217 | -3.243 |
| 2013 | 0 | 10.210 | 10.210 | 526 | 2.037 | 7.647 |
| 2012 | 0 | 35.650 | 35.650 | 526 | 1.435 | 33.689 |
| 2011 | 0 | 18.444 | 18.444 | 0 | 3.697 | 14.747 |
| 2010 | 2.503 | 28.362 | 30.865 | 0 | 16.425 | 11.937 |
| 2009 | 6.800 | 40.581 | 47.381 | 1.428 | 22.787 | 16.366 |
| 2008 | 8.382 | 31.555 | 39.937 | 6.498 | 24.681 | 376 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 176.878 +18,4% față de anul precedent | -156.790 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 149.340 +17,4% față de anul precedent | -126.371 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 127.166 +14,8% față de anul precedent | -108.008 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 110.740 +10,1% față de anul precedent | -94.256 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 100.600 +14,1% față de anul precedent | -84.628 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 88.173 +33,9% față de anul precedent | -70.732 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 65.851 +18,9% față de anul precedent | -57.205 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 55.387 +26,7% față de anul precedent | -48.046 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 43.728 +31,7% față de anul precedent | -38.492 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 33.208 +34,6% față de anul precedent | -29.902 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 24.671 +95,9% față de anul precedent | -22.171 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 12.592 -35,5% față de anul precedent | -2.382 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 19.508 -14,9% față de anul precedent | 16.142 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 22.934 +20,4% față de anul precedent | -4.490 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 19.054 -51,6% față de anul precedent | 11.811 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 39.396 -2,8% față de anul precedent | 7.985 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 40.528 | -591 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.419 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 176.878 RON +18.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 546 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 546 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 546 RON +71.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 18.362 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 149.340 RON +17.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 319 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 319 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 319 RON -75.06% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.753 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 127.166 RON +14.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.279 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.279 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.279 RON +78.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.628 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 110.740 RON +10.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 718 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 718 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 718 RON -9.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.896 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 100.600 RON +14.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 793 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 793 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 793 RON -35.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.527 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 88.173 RON +33.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.232 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.232 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.232 RON +96.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.158 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 65.851 RON +18.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 628 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 628 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 628 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.555 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 55.387 RON +26.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.589 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 43.728 RON +31.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.842 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.842 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.842 RON -39.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.731 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 33.208 RON +34.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.042 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.042 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.042 RON -79.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 19.790 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.671 RON +95.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 14.686 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.686 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.686 RON -69.49% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 12.283 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.592 RON -35.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 48.136 RON. Profit: 20.632 RON
Cifra de afaceri: 48.136 RON. Profit: 20.632 RON
- Cifra de afaceri
- 48.136 RON +233.42% față de anul precedent
- Profit net
- 20.632 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 19.508 RON -14.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 14.437 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.437 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.437 RON -74.1% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 16.301 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 22.934 RON +20.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 55.738 RON. Profit: 3.826 RON
Cifra de afaceri: 55.738 RON. Profit: 3.826 RON
- Cifra de afaceri
- 55.738 RON -40.95% față de anul precedent
- Profit net
- 3.826 RON -88.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 19.054 RON -51.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 94.391 RON. Profit: 32.576 RON
Cifra de afaceri: 94.391 RON. Profit: 32.576 RON
- Cifra de afaceri
- 94.391 RON +95.05% față de anul precedent
- Profit net
- 32.576 RON +64.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 39.396 RON -2.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 48.392 RON. Profit: 19.847 RON
Cifra de afaceri: 48.392 RON. Profit: 19.847 RON
- Cifra de afaceri
- 48.392 RON
- Profit net
- 19.847 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 40.528 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7430, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BOD SERVICII DE AFACERI SRL?
CUI-ul BOD SERVICII DE AFACERI SRL este 17167748.
Unde este sediul BOD SERVICII DE AFACERI SRL?
BOD SERVICII DE AFACERI SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Alverna nr. 70, 400469, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata BOD SERVICII DE AFACERI SRL?
BOD SERVICII DE AFACERI SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BOD SERVICII DE AFACERI SRL in 2024?
In 2024, BOD SERVICII DE AFACERI SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are BOD SERVICII DE AFACERI SRL?
BOD SERVICII DE AFACERI SRL are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).
Ce profit a inregistrat BOD SERVICII DE AFACERI SRL in 2024?
BOD SERVICII DE AFACERI SRL a inregistrat o pierdere neta de 30.419 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.