Activ

K&A SRL

CUI: 17260560
CIF: 17260560
Reg. Com.: J26/300/2005
CAEN: 5211
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 februarie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:28

Despre K&A SRL

K&A SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Albeşti Com. Albeşti, judetul MUREŞ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul transport si depozitare (cod CAEN 5211). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, K&A SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1 RON
Capital propriu
-12.022 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti, Str. Muzeului nr. 34, 547025

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti, Str. Muzeului nr. 34, 547025
Cod poștal: 547025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti, Str. Muzeului nr. 34, 547025
Cod postal
547025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.02.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1 RON 1 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1 RON 1 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1 RON 1 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.023 RON 12.023 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -12.022 RON -12.022 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.202.300,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1 RON
Datorii totale12.023 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.202.200,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2012 25.716 -81,0% față de anul precedent 25.718 28.334 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.616 2.616
2011 135.087 +2,8% față de anul precedent 143.402 131.285 12.117 +207,2% față de anul precedent 10.177 +4.864,4% față de anul precedent 0 0
2010 131.444 +148,5% față de anul precedent 131.444 127.499 3.945 205 0 0
2009 52.904 -11,3% față de anul precedent 52.904 61.719 0 0 8.815 11.682
2008 59.662 59.662 60.734 0 0 1.072 1.213

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1 1 0 0 1
2023 0 1 1 0 0 1
2022 0 1 1 0 0 1
2021 0 1 1 0 0 1
2020 0 1 1 0 0 1
2019 0 1 1 0 0 1
2018 0 1 1 0 0 1
2017 0 1 1 0 0 1
2016 0 1 1 0 0 1
2015 0 1 1 0 0 1
2014 0 1 1 0 0 1
2013 0 1 1 0 0 1
2012 0 1 1 0 0 1
2011 0 12.726 12.726 8.559 608 3.559
2010 624 10.329 10.953 7.080 785 2.464
2009 1.620 3.415 5.035 1.394 785 1.236
2008 2.616 3.369 5.985 15 1.938 1.416

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2023 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2022 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2021 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2020 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2019 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2018 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2017 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2016 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2015 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2014 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0
2013 12.023 0,0% față de anul precedent -12.022 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 12.023 -45,7% față de anul precedent -12.022 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 22.132 -27,5% față de anul precedent -9.406 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 30.536 +23,0% față de anul precedent -19.583 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 24.828 +76,1% față de anul precedent -19.793 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 14.096 -8.111 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
12.023 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 25.716 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.716 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.716 RON -80.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.616 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.023 RON -45.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 135.087 RON. Profit: 10.177 RON

Cifra de afaceri: 135.087 RON. Profit: 10.177 RON

Cifra de afaceri
135.087 RON +2.77% față de anul precedent
Profit net
10.177 RON +4864.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.132 RON -27.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 131.444 RON. Profit: 205 RON

Cifra de afaceri: 131.444 RON. Profit: 205 RON

Cifra de afaceri
131.444 RON +148.46% față de anul precedent
Profit net
205 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
30.536 RON +22.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 52.904 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.904 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.904 RON -11.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.682 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.828 RON +76.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 59.662 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.662 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.662 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.213 RON
Angajati
1
Datorii
14.096 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataK&A SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5211 in Sat Albeşti Com. Albeşti (MUREŞ)

K&A SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5211 in Sat Albeşti Com. Albeşti (MUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5211, Mureş

SARMIS AGROEXPO SRL
CUI: 17138653CAEN: 5211
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.042 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANACOM S.R.L.
CUI: 20078675CAEN: 5211
Activ
MUREŞ, Orş. Iernut2006-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.120.553 RON
Profit
17.770 RON
Angajati
1
SERGIANCA COM SRL
CUI: 7587159CAEN: 5211
Activ
MUREŞ, Sat Adămuş Com. Adămuş1995-08-02
fara e-Factura

Alte firme din Mureş

IMOLAPHARM SRL
CUI: 17260536CAEN: 4773
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.160.568 RON
Profit
132.820 RON
Angajati
4
MILENGREOD SRL
CUI: 17260595CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Aluniş Com. Aluniş2005-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.169.772 RON
Profit
118.430 RON
Angajati
6
REMA ROSI S.R.L.
CUI: 17231760CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Dătăşeni Com. Cuci2005-02-14
fara e-Factura
FLORELISA S.R.L.
CUI: 17275383CAEN: 8532
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2005-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.954 RON
Profit
58.327 RON
Angajati
3
CLAVE S.R.L.
CUI: 17047512CAEN: 4712
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MKWEB SOLUTIONS SRL
CUI: 17465221CAEN: 6210
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
663.165 RON
Profit
369.163 RON
Angajati
0
ITDELIVER SRL
CUI: 15520761CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2003-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.576 RON
Profit
131.068 RON
Angajati
1
TRANS ANICARM SRL
CUI: 20078683CAEN: 4673
Activ
MUREŞ, Sat Zau de Câmpie Com. Zau de Câmpie2006-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.332.431 RON
Profit
14.559 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul K&A SRL?

CUI-ul K&A SRL este 17260560.

Unde este sediul K&A SRL?

K&A SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti, Str. Muzeului nr. 34, 547025, Sat Albeşti Com. Albeşti, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata K&A SRL?

K&A SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a K&A SRL in 2024?

In 2024, K&A SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are K&A SRL?

K&A SRL are codul CAEN principal 5211.

Ce profit a inregistrat K&A SRL in 2024?

K&A SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.