Activ e‑Factură

TEDICO SRL

CUI: 17284004
CIF: 17284004
Reg. Com.: J2005000212387
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 februarie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:45

Despre TEDICO SRL

TEDICO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TEDICO SRL a raportat o cifra de afaceri de 20.576 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+111.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 67.320 RON in 2008 la 20.576 RON in 2024. Datoriile raportate (37.064 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
20.576 RON
Venituri totale
20.576 RON
Cheltuieli totale
21.665 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
20.591 RON
Active circulante
296.954 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
155.401 RON
Casa & conturi bănci
141.553 RON
Capital propriu
280.481 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Aleea Stejarului nr. 2
Telefon0741144431

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Aleea Stejarului nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Aleea Stejarului nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.02.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2026)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
20.576 RON
Rezultat net
-1.465 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 20.576 RON 9.732 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.576 RON 9.732 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 21.665 RON 10.843 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.089 RON 1.111 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.465 RON 1.240 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 20.591 RON 32.945 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 296.954 RON 155.401 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 317.545 RON 188.346 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 155.401 RON 155.401 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 141.553 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 37.064 RON -93.600 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 280.481 RON 281.946 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active317.545RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale317.545 RON
Datorii totale37.064 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 20.576 +111,4% față de anul precedent 20.576 21.665 0 0 1.089 1.465
2023 9.732 -51,9% față de anul precedent 9.732 10.843 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.111 1.240
2022 20.213 +590,3% față de anul precedent 20.213 10.453 9.760 +622,4% față de anul precedent 9.760 +622,4% față de anul precedent 0 0
2021 2.928 +117,7% față de anul precedent 2.928 1.577 1.351 +361,1% față de anul precedent 1.351 +440,4% față de anul precedent 0 0
2020 1.345 -91,3% față de anul precedent 1.345 1.052 293 -96,4% față de anul precedent 250 -96,8% față de anul precedent 0 0
2019 15.478 -78,0% față de anul precedent 15.478 7.331 8.147 -77,4% față de anul precedent 7.682 -78,1% față de anul precedent 0 0
2018 70.205 +22,3% față de anul precedent 70.205 34.242 35.963 +51,3% față de anul precedent 35.020 +58,8% față de anul precedent 0 0
2017 57.403 +5,3% față de anul precedent 57.403 33.633 23.770 +7,9% față de anul precedent 22.048 +8,1% față de anul precedent 0 0
2016 54.495 -1,6% față de anul precedent 54.495 32.462 22.033 +11,9% față de anul precedent 20.396 +13,2% față de anul precedent 0 0
2015 55.399 +6,2% față de anul precedent 55.399 35.713 19.686 +29,7% față de anul precedent 18.021 +32,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 52.162 +99,3% față de anul precedent 52.162 36.980 15.182 +183,7% față de anul precedent 13.615 +195,3% față de anul precedent 0 0
2013 26.174 +17,0% față de anul precedent 26.174 20.823 5.351 4.610 0 0
2012 22.373 +18,6% față de anul precedent 22.373 33.247 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.874 10.874
2011 18.868 -41,0% față de anul precedent 18.868 18.231 637 -88,7% față de anul precedent 528 -85,7% față de anul precedent 0 0
2010 31.995 -21,9% față de anul precedent 31.995 26.382 5.613 -58,8% față de anul precedent 3.697 -65,3% față de anul precedent 0 0
2009 40.987 -39,1% față de anul precedent 40.987 27.369 13.618 -70,5% față de anul precedent 10.653 -76,0% față de anul precedent 0 0
2008 67.320 67.320 21.189 46.131 44.448 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 20.591 296.954 317.545 0 155.401 141.553
2023 32.945 155.401 188.346 0 155.401 0
2022 0 295.553 295.553 0 155.401 140.152
2021 0 283.186 283.186 0 155.401 127.785
2020 0 281.866 281.866 0 155.401 126.465
2019 0 281.604 281.604 0 155.401 126.203
2018 0 274.498 274.498 0 155.401 119.097
2017 0 240.102 240.102 0 155.401 84.701
2016 2.050 220.968 223.018 0 155.401 65.567
2015 8.740 188.632 197.372 0 155.401 33.231
2014 14.808 185.508 200.316 0 155.401 30.107
2013 20.594 172.002 192.596 0 155.401 16.601
2012 0 160.549 160.549 0 155.945 4.604
2011 1.012 179.566 180.578 0 155.821 23.745
2010 14.553 185.281 199.834 0 155.401 29.880
2009 28.094 167.281 195.375 0 155.401 11.880
2008 40.507 153.365 193.872 0 30.401 122.964

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 37.064 +139,6% față de anul precedent 280.481 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 -93.600 -3.690,3% față de anul precedent 281.946 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.607 292.946 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 0 -100,0% față de anul precedent 283.186 Neraportat 1
2020 31 +63,2% față de anul precedent 281.835 Neraportat 0
2019 19 -96,8% față de anul precedent 281.585 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 595 -51,2% față de anul precedent 273.903 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 1.219 -80,3% față de anul precedent 238.883 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 6.184 +562,1% față de anul precedent 216.834 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 934 -95,7% față de anul precedent 196.438 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 21.899 -21,2% față de anul precedent 178.417 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 27.794 +7.685,4% față de anul precedent 164.802 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 357 -96,3% față de anul precedent 160.192 Neraportat 1
2011 9.512 -67,5% față de anul precedent 171.066 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 29.296 +2,7% față de anul precedent 170.538 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 28.534 -24,3% față de anul precedent 166.841 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2008 37.684 156.188 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 20.576 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.576 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.576 RON +111.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.465 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
37.064 RON +139.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.732 RON -51.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.240 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
-93.600 RON -3690.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 20.213 RON. Profit: 9.760 RON

Cifra de afaceri: 20.213 RON. Profit: 9.760 RON

Cifra de afaceri
20.213 RON +590.33% față de anul precedent
Profit net
9.760 RON +622.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.607 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.928 RON. Profit: 1.351 RON

Cifra de afaceri: 2.928 RON. Profit: 1.351 RON

Cifra de afaceri
2.928 RON +117.7% față de anul precedent
Profit net
1.351 RON +440.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.345 RON. Profit: 250 RON

Cifra de afaceri: 1.345 RON. Profit: 250 RON

Cifra de afaceri
1.345 RON -91.31% față de anul precedent
Profit net
250 RON -96.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
31 RON +63.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.478 RON. Profit: 7.682 RON

Cifra de afaceri: 15.478 RON. Profit: 7.682 RON

Cifra de afaceri
15.478 RON -77.95% față de anul precedent
Profit net
7.682 RON -78.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
19 RON -96.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 70.205 RON. Profit: 35.020 RON

Cifra de afaceri: 70.205 RON. Profit: 35.020 RON

Cifra de afaceri
70.205 RON +22.3% față de anul precedent
Profit net
35.020 RON +58.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
595 RON -51.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 57.403 RON. Profit: 22.048 RON

Cifra de afaceri: 57.403 RON. Profit: 22.048 RON

Cifra de afaceri
57.403 RON +5.34% față de anul precedent
Profit net
22.048 RON +8.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.219 RON -80.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 54.495 RON. Profit: 20.396 RON

Cifra de afaceri: 54.495 RON. Profit: 20.396 RON

Cifra de afaceri
54.495 RON -1.63% față de anul precedent
Profit net
20.396 RON +13.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
6.184 RON +562.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 55.399 RON. Profit: 18.021 RON

Cifra de afaceri: 55.399 RON. Profit: 18.021 RON

Cifra de afaceri
55.399 RON +6.21% față de anul precedent
Profit net
18.021 RON +32.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
934 RON -95.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 52.162 RON. Profit: 13.615 RON

Cifra de afaceri: 52.162 RON. Profit: 13.615 RON

Cifra de afaceri
52.162 RON +99.29% față de anul precedent
Profit net
13.615 RON +195.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.899 RON -21.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 26.174 RON. Profit: 4.610 RON

Cifra de afaceri: 26.174 RON. Profit: 4.610 RON

Cifra de afaceri
26.174 RON +16.99% față de anul precedent
Profit net
4.610 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.794 RON +7685.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 22.373 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.373 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.373 RON +18.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.874 RON
Angajati
1
Datorii
357 RON -96.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 18.868 RON. Profit: 528 RON

Cifra de afaceri: 18.868 RON. Profit: 528 RON

Cifra de afaceri
18.868 RON -41.03% față de anul precedent
Profit net
528 RON -85.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
9.512 RON -67.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 31.995 RON. Profit: 3.697 RON

Cifra de afaceri: 31.995 RON. Profit: 3.697 RON

Cifra de afaceri
31.995 RON -21.94% față de anul precedent
Profit net
3.697 RON -65.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.296 RON +2.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 40.987 RON. Profit: 10.653 RON

Cifra de afaceri: 40.987 RON. Profit: 10.653 RON

Cifra de afaceri
40.987 RON -39.12% față de anul precedent
Profit net
10.653 RON -76.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
28.534 RON -24.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 67.320 RON. Profit: 44.448 RON

Cifra de afaceri: 67.320 RON. Profit: 44.448 RON

Cifra de afaceri
67.320 RON
Profit net
44.448 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
37.684 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTEDICO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

TEDICO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Vâlcea

MAXINVEST SRL
CUI: 17461530CAEN: 4933
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.603 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAVDEN TAXI S.R.L.
CUI: 36603126CAEN: 4933
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2016-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.378 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MICLAX SRL
CUI: 16902085CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2004-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.737 RON
Profit
5.096 RON
Angajati
0
EURO BOMI S.R.L.
CUI: 39933870CAEN: 4933
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.111 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SOPHIA TAXI S.R.L.
CUI: 42557555CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Orş. Brezoi2020-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.863 RON
Profit
4.573 RON
Angajati
0
CLALALY S.R.L.
CUI: 30293115CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Orş. Băile Olăneşti2012-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.403 RON
Profit
4.045 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Vâlcea

ELOTRANS S.R.L.
CUI: 17272166CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
847.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TEOLIV SRL
CUI: 17293967CAEN: 4933
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.667 RON
Profit
15.491 RON
Angajati
2
ELBOMAR SRL
CUI: 17272115CAEN: 4933
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.941 RON
Profit
8.461 RON
Angajati
0
ELERADI SRL
CUI: 17300649CAEN: 4933
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.131 RON
Profit
19.785 RON
Angajati
1

Alte firme din Vâlcea

ZANAVIL SRL
CUI: 17284047CAEN: 4332
Activ
VÂLCEA, Sat Priporu Com. Vlădeşti2005-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
762.421 RON
Profit
300.156 RON
Angajati
2
ZENIT CONCERT SRL
CUI: 17240695CAEN: 9031
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2005-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.000 RON
Profit
148.522 RON
Angajati
1
PIMECIM IMPEX SRL
CUI: 16956913CAEN: 8121
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2004-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
770.438 RON
Profit
89.734 RON
Angajati
13
INCARMED SRL
CUI: 17645176CAEN: 8610
Activ
VÂLCEA, Orş. Călimăneşti2005-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.696.616 RON
Profit
1.214.223 RON
Angajati
31
RENTAL SERVICE SRL
CUI: 12534223CAEN: 2553
Activ
VÂLCEA, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti1999-12-30
fara e-Factura
PRELCONTA S.R.L.
CUI: 50456284CAEN: 6311
Activ
VÂLCEA, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti2024-08-22
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TEDICO SRL?

CUI-ul TEDICO SRL este 17284004.

Unde este sediul TEDICO SRL?

TEDICO SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Aleea Stejarului nr. 2, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata TEDICO SRL?

TEDICO SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TEDICO SRL in 2024?

In 2024, TEDICO SRL a raportat o cifra de afaceri de 20.576 RON.

Ce activitate are TEDICO SRL?

TEDICO SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat TEDICO SRL in 2024?

TEDICO SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.465 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.