Activ Plătitor TVA

PALTIFOR SRL

CUI: 17337028
CIF: RO17337028
Reg. Com.: J2005000186073
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 martie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:04

Despre PALTIFOR SRL

PALTIFOR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Flămânzi Orş. Flămânzi, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PALTIFOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 282.466 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.6%). Profitul net inregistrat a fost de 38.497 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 248.414 RON in 2008 la 282.466 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
282.466 RON
Venituri totale
267.118 RON
Cheltuieli totale
226.079 RON
Profit brut
41.039 RON
Profit net
38.497 RON
Marja profit net
13,63%
Active imobilizate
146.488 RON
Active circulante
288.395 RON
Stocuri
4.901 RON
Creanțe
26.992 RON
Casa & conturi bănci
256.502 RON
Capital propriu
153.929 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Loc. Flămânzi Orş. Flămânzi, BOSÎNCENI, 717155

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Loc. Flămânzi Orş. Flămânzi, BOSÎNCENI, 717155
Cod poștal: 717155
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Loc. Flămânzi Orş. Flămânzi, BOSINCENI, 717155
Cod postal
717155
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.03.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
21 mai 2020
Data reactivare
15 iulie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
282.466 RON
Rezultat net
38.497 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 282.466 RON 338.682 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 267.118 RON 426.239 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 226.079 RON 418.398 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 41.039 RON 7.841 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 38.497 RON 4.962 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 146.488 RON 139.468 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 288.395 RON 293.982 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 434.883 RON 433.450 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.901 RON 126.613 RON
CreanțeSume de încasat 26.992 RON 21.516 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 256.502 RON 145.853 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 280.954 RON 318.018 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 153.929 RON 115.432 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active434.883RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

64,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale434.883 RON
Datorii totale280.954 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,9 %Profit net / active totale
ROE
25,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
35,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 282.466 -16,6% față de anul precedent 267.118 226.079 41.039 +423,4% față de anul precedent 38.497 +675,8% față de anul precedent 0 0
2023 338.682 -3,8% față de anul precedent 426.239 418.398 7.841 -91,3% față de anul precedent 4.962 -94,3% față de anul precedent 0 0
2022 351.930 +74,3% față de anul precedent 404.792 314.495 90.297 +1.317,5% față de anul precedent 86.847 +1.868,9% față de anul precedent 0 0
2021 201.953 -8,9% față de anul precedent 285.036 278.666 6.370 +78,1% față de anul precedent 4.411 +224,6% față de anul precedent 0 0
2020 221.790 -34,4% față de anul precedent 262.785 259.208 3.577 -56,5% față de anul precedent 1.359 -72,0% față de anul precedent 0 0
2019 338.160 +40,0% față de anul precedent 324.404 316.178 8.226 +52,5% față de anul precedent 4.845 +62,7% față de anul precedent 0 0
2018 241.537 -22,9% față de anul precedent 310.981 305.587 5.394 +6,4% față de anul precedent 2.978 +53,7% față de anul precedent 0 0
2017 313.337 +45,4% față de anul precedent 317.375 312.305 5.070 -77,8% față de anul precedent 1.937 -90,3% față de anul precedent 0 0
2016 215.565 +8,9% față de anul precedent 204.427 181.644 22.783 -36,5% față de anul precedent 19.915 -33,5% față de anul precedent 0 0
2015 197.911 -6,1% față de anul precedent 204.926 169.023 35.903 +74,2% față de anul precedent 29.966 +109,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 210.826 -9,0% față de anul precedent 213.359 192.753 20.606 +186,5% față de anul precedent 14.276 +3.579,4% față de anul precedent 0 0
2013 231.665 +16,5% față de anul precedent 233.128 225.936 7.192 +493,9% față de anul precedent 388 -56,1% față de anul precedent 0 0
2012 198.805 +39,8% față de anul precedent 200.349 199.138 1.211 +31,3% față de anul precedent 883 +184,8% față de anul precedent 0 0
2011 142.226 -9,7% față de anul precedent 131.570 130.648 922 -76,3% față de anul precedent 310 -43,8% față de anul precedent 0 0
2010 157.581 +47,8% față de anul precedent 76.035 72.153 3.882 -39,0% față de anul precedent 552 -72,9% față de anul precedent 0 0
2009 106.602 -57,1% față de anul precedent 102.615 96.249 6.366 -80,4% față de anul precedent 2.033 -92,0% față de anul precedent 0 0
2008 248.414 132.274 99.722 32.552 25.528 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 146.488 288.395 434.883 4.901 26.992 256.502
2023 139.468 293.982 433.450 126.613 21.516 145.853
2022 163.891 274.992 438.883 15.833 1.409 257.750
2021 180.938 141.242 322.180 23.688 0 117.554
2020 247.723 110.030 357.753 75.697 12.495 21.838
2019 285.661 184.247 469.908 168.176 5.410 10.661
2018 236.641 82.943 319.584 78.152 3.865 926
2017 263.712 80.231 343.943 33.498 25.332 21.401
2016 148.924 140.456 289.380 109.236 11.455 19.765
2015 150.186 146.338 296.524 65.097 51.475 29.766
2014 149.584 115.211 264.795 35.086 28.053 52.072
2013 148.367 134.786 283.153 43.689 54.333 36.764
2012 121.566 69.861 191.427 61.946 4.050 3.865
2011 78.734 77.304 156.038 57.020 20.214 70
2010 78.757 112.806 191.563 51.871 56.300 4.635
2009 76.207 163.458 239.665 111.910 48.416 3.132
2008 76.207 106.450 182.657 54.940 41.216 10.294

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 280.954 -11,7% față de anul precedent 153.929 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 318.018 -3,2% față de anul precedent 115.432 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 328.413 +28,4% față de anul precedent 110.470 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 255.832 -12,1% față de anul precedent 71.242 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 291.064 -28,2% față de anul precedent 73.393 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 405.081 +45,0% față de anul precedent 72.034 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 279.286 -7,4% față de anul precedent 67.189 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 301.441 +34,4% față de anul precedent 67.014 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 224.303 -10,8% față de anul precedent 65.077 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 251.361 +0,7% față de anul precedent 45.163 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 249.599 -11,6% față de anul precedent 15.196 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 282.233 +47,9% față de anul precedent 920 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 190.895 +20,8% față de anul precedent 532 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 158.024 -17,8% față de anul precedent -351 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2010 192.227 -12,7% față de anul precedent -664 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2009 220.149 +36,0% față de anul precedent 22.764 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2008 161.925 20.732 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CMCONSTANTIN MORCOVadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12084/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 282.466 RON. Profit: 38.497 RON

Cifra de afaceri: 282.466 RON. Profit: 38.497 RON

Cifra de afaceri
282.466 RON -16.6% față de anul precedent
Profit net
38.497 RON +675.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
280.954 RON -11.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 338.682 RON. Profit: 4.962 RON

Cifra de afaceri: 338.682 RON. Profit: 4.962 RON

Cifra de afaceri
338.682 RON -3.76% față de anul precedent
Profit net
4.962 RON -94.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
318.018 RON -3.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 351.930 RON. Profit: 86.847 RON

Cifra de afaceri: 351.930 RON. Profit: 86.847 RON

Cifra de afaceri
351.930 RON +74.26% față de anul precedent
Profit net
86.847 RON +1868.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
328.413 RON +28.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 201.953 RON. Profit: 4.411 RON

Cifra de afaceri: 201.953 RON. Profit: 4.411 RON

Cifra de afaceri
201.953 RON -8.94% față de anul precedent
Profit net
4.411 RON +224.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
255.832 RON -12.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 221.790 RON. Profit: 1.359 RON

Cifra de afaceri: 221.790 RON. Profit: 1.359 RON

Cifra de afaceri
221.790 RON -34.41% față de anul precedent
Profit net
1.359 RON -71.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
291.064 RON -28.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 338.160 RON. Profit: 4.845 RON

Cifra de afaceri: 338.160 RON. Profit: 4.845 RON

Cifra de afaceri
338.160 RON +40% față de anul precedent
Profit net
4.845 RON +62.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
405.081 RON +45.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 241.537 RON. Profit: 2.978 RON

Cifra de afaceri: 241.537 RON. Profit: 2.978 RON

Cifra de afaceri
241.537 RON -22.91% față de anul precedent
Profit net
2.978 RON +53.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
279.286 RON -7.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 313.337 RON. Profit: 1.937 RON

Cifra de afaceri: 313.337 RON. Profit: 1.937 RON

Cifra de afaceri
313.337 RON +45.36% față de anul precedent
Profit net
1.937 RON -90.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
301.441 RON +34.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 215.565 RON. Profit: 19.915 RON

Cifra de afaceri: 215.565 RON. Profit: 19.915 RON

Cifra de afaceri
215.565 RON +8.92% față de anul precedent
Profit net
19.915 RON -33.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
224.303 RON -10.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 197.911 RON. Profit: 29.966 RON

Cifra de afaceri: 197.911 RON. Profit: 29.966 RON

Cifra de afaceri
197.911 RON -6.13% față de anul precedent
Profit net
29.966 RON +109.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
251.361 RON +0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 210.826 RON. Profit: 14.276 RON

Cifra de afaceri: 210.826 RON. Profit: 14.276 RON

Cifra de afaceri
210.826 RON -9% față de anul precedent
Profit net
14.276 RON +3579.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
249.599 RON -11.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 231.665 RON. Profit: 388 RON

Cifra de afaceri: 231.665 RON. Profit: 388 RON

Cifra de afaceri
231.665 RON +16.53% față de anul precedent
Profit net
388 RON -56.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
282.233 RON +47.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 198.805 RON. Profit: 883 RON

Cifra de afaceri: 198.805 RON. Profit: 883 RON

Cifra de afaceri
198.805 RON +39.78% față de anul precedent
Profit net
883 RON +184.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
190.895 RON +20.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 142.226 RON. Profit: 310 RON

Cifra de afaceri: 142.226 RON. Profit: 310 RON

Cifra de afaceri
142.226 RON -9.74% față de anul precedent
Profit net
310 RON -43.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
158.024 RON -17.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 157.581 RON. Profit: 552 RON

Cifra de afaceri: 157.581 RON. Profit: 552 RON

Cifra de afaceri
157.581 RON +47.82% față de anul precedent
Profit net
552 RON -72.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
192.227 RON -12.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.032026Mentiune · Buletin 12084/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite

Companie
PALTIFOR SRL
CUI
17337028
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.03.2026
Registrul Comerțului
J07/186/2005
EUID
ROONRC.J07/186/2005
Sediu
Jud. Botoşani, Loc. Flămânzi, Oraş Flămânzi, BOSÎNCENI
Județ
Botoşani
Număr încheiere
261842
Data încheierii
27.03.2026
Număr dosar
1309399
Data dosarului
26.03.2026
Tribunal
Botosani
Registrator
Gabriela Romaniuc

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie nr. 1 din 23.03.2026
  • înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii, potrivit datelor din:Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1309399 din 26.03.2026
  • depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990)din data: 23.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12084/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Botoşani

AMENAJĂRI DE LA A LA Z S.R.L.
CUI: 42007454CAEN: 0220
Activ
BOTOŞANI, Sat Corjăuţi Com. Hilişeu-Horia2019-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.079 RON
Profit
40 RON
Angajati
11
HARD JOKER S.R.L.
CUI: 41023958CAEN: 0220
Activ
BOTOŞANI, Sat Suliţa Com. Suliţa2019-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.522 RON
Profit
59.802 RON
Angajati
2
Activ
BOTOŞANI, Sat Călăraşi Com. Călăraşi2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.951 RON
Profit
3.731 RON
Angajati
2
TILIA FOREST IANNIS S.R.L.
CUI: 45520429CAEN: 0220
Activ
BOTOŞANI, Sat Tudora Com. Tudora2022-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.801 RON
Profit
24.351 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Botoşani

GI-DO-MAX SRL
CUI: 16619071CAEN: 0220
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2004-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
876.181 RON
Profit
52.430 RON
Angajati
2
EURO B.A.COS SRL
CUI: 22353372CAEN: 0220
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2007-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.457.799 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
COMPLEX NORD COM S.R.L.
CUI: 13543700CAEN: 0220
Activ
BOTOŞANI, Sat Horodiştea Com. Păltiniş2000-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.331 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PADUREA KAZIMIR VERONA S.R.L.
CUI: 24377467CAEN: 0220
Activ
BOTOŞANI, Sat Suharău Com. Suharău2008-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.696 RON
Profit
7.236 RON
Angajati
3

Alte firme din Botoşani

DEEATOUR SRL
CUI: 17321137CAEN: 6820
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2005-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.413 RON
Profit
7.578 RON
Angajati
2
IDEA SOFT SRL
CUI: 17349170CAEN: 6311
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2005-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
919.111 RON
Profit
367.600 RON
Angajati
1
NAZAGE-CONSTRUCT SRL
CUI: 17233752CAEN: 3100
Activ
BOTOŞANI, Sat Conceşti Com. Conceşti2005-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.957.438 RON
Profit
50.039 RON
Angajati
8
LTH AND PARTNERS S.R.L.
CUI: 17446351CAEN: 5320
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2005-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
354.642 RON
Profit
155.382 RON
Angajati
1
TIMOLT-COM S.R.L.
CUI: 16666499CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2004-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.616 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SIMONOS PETRAS SRL
CUI: 18167169CAEN: 4762
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2005-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
942.964 RON
Profit
91.105 RON
Angajati
3
MIMOZA IMPEX S.R.L.
CUI: 5105571CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi1994-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.615 RON
Profit
648 RON
Angajati
0
LOZNA CONSTRUCT SRL
CUI: 30373630CAEN: 4100
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2012-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.479.130 RON
Profit
2.588 RON
Angajati
24

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PALTIFOR SRL?

CUI-ul PALTIFOR SRL este 17337028.

Unde este sediul PALTIFOR SRL?

PALTIFOR SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Loc. Flămânzi Orş. Flămânzi, BOSÎNCENI, 717155, Loc. Flămânzi Orş. Flămânzi, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata PALTIFOR SRL?

PALTIFOR SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PALTIFOR SRL in 2024?

In 2024, PALTIFOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 282.466 RON.

Cati angajati are PALTIFOR SRL?

PALTIFOR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PALTIFOR SRL?

PALTIFOR SRL are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat PALTIFOR SRL in 2024?

PALTIFOR SRL a inregistrat un profit net de 38.497 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.