Activ Plătitor TVA

CLAMAR SOARE SRL

CUI: 17365281
CIF: RO17365281
Reg. Com.: J13/805/2005
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 martie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:53

Despre CLAMAR SOARE SRL

CLAMAR SOARE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CLAMAR SOARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.211.882 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.3%). Profitul net inregistrat a fost de 83.696 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 395.993 RON in 2008 la 1.211.882 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.211.882 RON
Venituri totale
1.212.042 RON
Cheltuieli totale
1.112.017 RON
Profit brut
100.025 RON
Profit net
83.696 RON
Marja profit net
6,91%
Active imobilizate
31 RON
Active circulante
104.501 RON
Stocuri
62.708 RON
Creanțe
1.206 RON
Casa & conturi bănci
40.587 RON
Capital propriu
83.936 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Str. NICOLAE TITULESCU nr. 12, 905360
Telefon0745957565

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Str. NICOLAE TITULESCU nr. 12, 905360
Cod poștal: 905360
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Str. Nicolae Filipescu nr. 12, 905360
Cod postal
905360
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.03.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.211.882 RON
Rezultat net
83.696 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.211.882 RON 1.266.246 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.212.042 RON 1.266.246 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.112.017 RON 1.155.768 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 100.025 RON 110.478 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 83.696 RON 98.045 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 31 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 104.501 RON 158.357 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 104.532 RON 158.357 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 62.708 RON 62.040 RON
CreanțeSume de încasat 1.206 RON 3.992 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.587 RON 92.325 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.596 RON 17.803 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 83.936 RON 140.554 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active104.532RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale104.532 RON
Datorii totale20.596 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
80,1 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.211.882 -4,3% față de anul precedent 1.212.042 1.112.017 100.025 -9,5% față de anul precedent 83.696 -14,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.266.246 -1,5% față de anul precedent 1.266.246 1.155.768 110.478 +61,2% față de anul precedent 98.045 +75,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.284.928 -0,1% față de anul precedent 1.286.185 1.217.667 68.518 +57,9% față de anul precedent 55.878 +81,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.286.171 -3,0% față de anul precedent 1.286.181 1.242.790 43.391 +48,5% față de anul precedent 30.783 +78,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.326.371 +14,2% față de anul precedent 1.326.372 1.297.147 29.225 -23,2% față de anul precedent 17.209 -34,9% față de anul precedent 0 0
2019 1.161.629 +18,1% față de anul precedent 1.161.782 1.123.738 38.044 +2,1% față de anul precedent 26.427 -3,6% față de anul precedent 0 0
2018 983.844 +0,1% față de anul precedent 983.879 946.617 37.262 -19,7% față de anul precedent 27.405 -26,3% față de anul precedent 0 0
2017 982.951 +9,0% față de anul precedent 983.014 936.601 46.413 37.197 0 0
2016 901.914 -11,8% față de anul precedent 901.914 910.544 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.630 8.630
2015 1.021.979 +8,9% față de anul precedent 1.021.993 966.706 55.287 +30,4% față de anul precedent 45.615 +28,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 938.309 +67,3% față de anul precedent 938.309 895.914 42.395 35.519 0 0
2013 560.860 -3,7% față de anul precedent 560.960 569.204 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.244 8.845
2012 582.500 -2,5% față de anul precedent 582.508 569.783 12.725 -13,8% față de anul precedent 10.523 -14,0% față de anul precedent 0 0
2011 597.413 +7,3% față de anul precedent 598.918 584.155 14.763 +121,5% față de anul precedent 12.235 +620,6% față de anul precedent 0 0
2010 556.710 +38,0% față de anul precedent 556.715 550.051 6.664 1.698 0 0
2009 403.572 +1,9% față de anul precedent 403.612 414.288 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.676 15.009
2008 395.993 396.015 385.433 10.582 8.713 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 31 104.501 104.532 62.708 1.206 40.587
2023 0 158.357 158.357 62.040 3.992 92.325
2022 0 133.077 133.077 58.204 0 74.873
2021 0 124.688 124.688 74.944 988 48.756
2020 22 117.054 117.076 75.683 0 41.371
2019 794 131.032 131.826 58.647 0 72.385
2018 2.053 119.111 121.164 44.878 637 73.596
2017 3.645 74.413 78.058 46.020 1.153 27.240
2016 5.310 66.796 72.106 48.784 1.420 16.592
2015 7.110 114.798 121.908 63.597 1.420 49.781
2014 9.105 102.756 111.861 78.866 522 23.368
2013 11.099 63.292 74.391 46.348 746 16.198
2012 13.094 50.351 63.445 34.733 1.487 14.131
2011 8.223 44.677 52.900 23.146 244 21.287
2010 2.294 38.384 40.678 11.151 294 26.939
2009 2.696 37.238 39.934 14.181 10 23.047
2008 3.349 39.789 43.138 10.746 15.815 13.228

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.596 +15,7% față de anul precedent 83.936 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 17.803 +7,5% față de anul precedent 140.554 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2022 16.568 +3,2% față de anul precedent 116.509 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 16.057 -6,8% față de anul precedent 108.631 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2020 17.228 -65,0% față de anul precedent 99.848 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2019 49.187 -24,3% față de anul precedent 82.639 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2018 64.952 +31,9% față de anul precedent 56.212 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2017 49.251 -38,8% față de anul precedent 28.807 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2016 80.496 +183,3% față de anul precedent -8.390 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2015 28.410 -55,6% față de anul precedent 93.498 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2014 63.978 +3,2% față de anul precedent 47.883 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2013 62.026 +46,9% față de anul precedent 12.365 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 42.236 +0,1% față de anul precedent 21.209 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2011 42.214 -0,0% față de anul precedent 10.686 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2010 42.227 -2,2% față de anul precedent -1.549 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2009 43.181 +37,6% față de anul precedent -3.247 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2008 31.376 11.762 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.211.882 RON. Profit: 83.696 RON

Cifra de afaceri: 1.211.882 RON. Profit: 83.696 RON

Cifra de afaceri
1.211.882 RON -4.29% față de anul precedent
Profit net
83.696 RON -14.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
20.596 RON +15.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.266.246 RON. Profit: 98.045 RON

Cifra de afaceri: 1.266.246 RON. Profit: 98.045 RON

Cifra de afaceri
1.266.246 RON -1.45% față de anul precedent
Profit net
98.045 RON +75.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
17.803 RON +7.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.284.928 RON. Profit: 55.878 RON

Cifra de afaceri: 1.284.928 RON. Profit: 55.878 RON

Cifra de afaceri
1.284.928 RON -0.1% față de anul precedent
Profit net
55.878 RON +81.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
16.568 RON +3.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.286.171 RON. Profit: 30.783 RON

Cifra de afaceri: 1.286.171 RON. Profit: 30.783 RON

Cifra de afaceri
1.286.171 RON -3.03% față de anul precedent
Profit net
30.783 RON +78.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
16.057 RON -6.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.326.371 RON. Profit: 17.209 RON

Cifra de afaceri: 1.326.371 RON. Profit: 17.209 RON

Cifra de afaceri
1.326.371 RON +14.18% față de anul precedent
Profit net
17.209 RON -34.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
17.228 RON -64.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.161.629 RON. Profit: 26.427 RON

Cifra de afaceri: 1.161.629 RON. Profit: 26.427 RON

Cifra de afaceri
1.161.629 RON +18.07% față de anul precedent
Profit net
26.427 RON -3.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
49.187 RON -24.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 983.844 RON. Profit: 27.405 RON

Cifra de afaceri: 983.844 RON. Profit: 27.405 RON

Cifra de afaceri
983.844 RON +0.09% față de anul precedent
Profit net
27.405 RON -26.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
64.952 RON +31.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 982.951 RON. Profit: 37.197 RON

Cifra de afaceri: 982.951 RON. Profit: 37.197 RON

Cifra de afaceri
982.951 RON +8.99% față de anul precedent
Profit net
37.197 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
49.251 RON -38.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 901.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 901.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
901.914 RON -11.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.630 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
80.496 RON +183.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.021.979 RON. Profit: 45.615 RON

Cifra de afaceri: 1.021.979 RON. Profit: 45.615 RON

Cifra de afaceri
1.021.979 RON +8.92% față de anul precedent
Profit net
45.615 RON +28.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
28.410 RON -55.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 938.309 RON. Profit: 35.519 RON

Cifra de afaceri: 938.309 RON. Profit: 35.519 RON

Cifra de afaceri
938.309 RON +67.3% față de anul precedent
Profit net
35.519 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
63.978 RON +3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 560.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 560.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
560.860 RON -3.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.845 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
62.026 RON +46.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 582.500 RON. Profit: 10.523 RON

Cifra de afaceri: 582.500 RON. Profit: 10.523 RON

Cifra de afaceri
582.500 RON -2.5% față de anul precedent
Profit net
10.523 RON -13.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
42.236 RON +0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 597.413 RON. Profit: 12.235 RON

Cifra de afaceri: 597.413 RON. Profit: 12.235 RON

Cifra de afaceri
597.413 RON +7.31% față de anul precedent
Profit net
12.235 RON +620.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
42.214 RON -0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 556.710 RON. Profit: 1.698 RON

Cifra de afaceri: 556.710 RON. Profit: 1.698 RON

Cifra de afaceri
556.710 RON +37.95% față de anul precedent
Profit net
1.698 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
42.227 RON -2.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 403.572 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 403.572 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
403.572 RON +1.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.009 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
43.181 RON +37.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 395.993 RON. Profit: 8.713 RON

Cifra de afaceri: 395.993 RON. Profit: 8.713 RON

Cifra de afaceri
395.993 RON
Profit net
8.713 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
31.376 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCLAMAR SOARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Loc. Eforie Sud Orş. Eforie (CONSTANŢA)

CLAMAR SOARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Loc. Eforie Sud Orş. Eforie (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Constanţa

DNRC GOLD SUCCESFUL S.R.L.
CUI: 46917061CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2022-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.221.165 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VARMIVA COMITEX SRL
CUI: 10268508CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian1998-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.209.102 RON
Profit
38.810 RON
Angajati
3
MHJ KO-ASIA FOOD S.R.L.
CUI: 46316193CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.226.648 RON
Profit
136.067 RON
Angajati
3
DARIMAR MARKET S.R.L.
CUI: 47438768CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Techirghiol2023-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.199.529 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BAIAR SRL
CUI: 24188573CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Moşneni Com. 23 August2008-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.248.522 RON
Profit
23.376 RON
Angajati
4
COSMINA MARIA 2002 SRL
CUI: 15030085CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Techirghiol2002-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.172.768 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Constanţa

MAX A&D COMPANY SRL
CUI: 17395983CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2005-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.476 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HALEP MIH-NIK SRL
CUI: 17176614CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Tichileşti Com. Horia2005-01-31
fara e-Factura
POP NICOL TRADE SRL
CUI: 17442490CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2005-04-04
fara e-Factura

Alte firme din Constanţa

T&M DROPIA SRL
CUI: 17365206CAEN: 0150
Activ
CONSTANŢA, Sat Dropia Com. Tortoman2005-03-16
fara e-Factura
VILI INTERSTAR SRL
CUI: 17346921CAEN: 1623
Activ
CONSTANŢA, Sat Amzacea Com. Amzacea2005-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
469.579 RON
Profit
14.626 RON
Angajati
2
DRUMPROIECT MACRI SRL
CUI: 17170913CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.051 RON
Profit
107.993 RON
Angajati
1
RABEXPERT SRL
CUI: 17555570CAEN: 8622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.268 RON
Profit
119.686 RON
Angajati
0
ELBICOS CAFFE S.R.L.
CUI: 19003997CAEN: 5610
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2006-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.506 RON
Profit
2.991 RON
Angajati
0
AQUARELLE STYLE SRL
CUI: 37343113CAEN: 4771
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.795 RON
Profit
4.162 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CLAMAR SOARE SRL?

CUI-ul CLAMAR SOARE SRL este 17365281.

Unde este sediul CLAMAR SOARE SRL?

CLAMAR SOARE SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Str. NICOLAE TITULESCU nr. 12, 905360, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata CLAMAR SOARE SRL?

CLAMAR SOARE SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CLAMAR SOARE SRL in 2024?

In 2024, CLAMAR SOARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.211.882 RON.

Cati angajati are CLAMAR SOARE SRL?

CLAMAR SOARE SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are CLAMAR SOARE SRL?

CLAMAR SOARE SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat CLAMAR SOARE SRL in 2024?

CLAMAR SOARE SRL a inregistrat un profit net de 83.696 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.