Activ

POINT ZERO SRL

CUI: 17402495
CIF: 17402495
Reg. Com.: J12/1130/2005
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:11

Despre POINT ZERO SRL

POINT ZERO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, POINT ZERO SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
860 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
860 RON
Capital propriu
4.390 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Haţeg nr. 4, 400697
Telefon0751250710

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Haţeg nr. 4, 400697
Cod poștal: 400697
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Haţeg nr. 4, 400697
Cod postal
400697
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.03.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 860 RON 4.143 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 860 RON 4.143 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 3.500 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 860 RON 643 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.390 RON 4.390 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active860RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale860 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
510,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2022 0 3.215 3.163 52 52 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 100 100 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2020 700 -93,0% față de anul precedent 700 654 46 -91,9% față de anul precedent 25 -90,7% față de anul precedent 0 0
2019 9.950 +99,0% față de anul precedent 9.950 9.382 568 +30,6% față de anul precedent 269 -5,6% față de anul precedent 0 0
2018 5.000 +17,9% față de anul precedent 5.000 4.565 435 +19,8% față de anul precedent 285 +20,8% față de anul precedent 0 0
2017 4.242 -93,9% față de anul precedent 4.258 3.895 363 -98,9% față de anul precedent 236 -99,3% față de anul precedent 0 0
2016 69.095 -17,3% față de anul precedent 69.132 35.610 33.522 +59,3% față de anul precedent 32.083 +73,1% față de anul precedent 0 0
2015 83.511 +91,7% față de anul precedent 83.625 62.579 21.046 +516,1% față de anul precedent 18.537 +780,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 43.558 -11,0% față de anul precedent 43.691 40.275 3.416 -85,6% față de anul precedent 2.105 -90,5% față de anul precedent Neraportat 0
2013 48.925 +87,1% față de anul precedent 48.928 25.269 23.659 +417,6% față de anul precedent 22.191 +486,1% față de anul precedent 0 0
2012 26.149 +12,2% față de anul precedent 26.165 21.594 4.571 -63,2% față de anul precedent 3.786 -67,7% față de anul precedent 0 0
2011 23.311 +153,3% față de anul precedent 23.374 10.956 12.418 11.719 0 0
2010 9.202 -55,1% față de anul precedent 9.214 13.616 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.402 6.052
2009 20.508 20.508 18.224 2.284 707 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 860 860 0 0 860
2023 0 4.143 4.143 0 3.500 643
2022 0 29.390 29.390 0 28.500 890
2021 0 33.138 33.138 0 28.500 4.638
2020 0 33.138 33.138 0 28.500 4.638
2019 0 33.113 33.113 0 28.500 4.613
2018 0 32.994 32.994 0 0 32.994
2017 0 30.058 30.058 0 0 30.058
2016 0 34.762 34.762 0 0 34.762
2015 1.500 53.892 55.392 0 4.101 49.791
2014 10.500 26.497 36.997 0 3.951 22.546
2013 0 35.879 35.879 0 3.951 31.928
2012 0 31.669 31.669 0 17.159 14.510
2011 896 15.375 16.271 0 2.425 12.950
2010 1.019 2.660 3.679 0 0 2.660
2009 1.139 9.938 11.077 0 1.072 8.866

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 4.390 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 4.390 Neraportat 0
2022 25.000 4.390 Neraportat 0
2021 0 33.138 Neraportat 0
2020 0 33.138 Neraportat 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 33.113 Neraportat 0
2018 150 +2.900,0% față de anul precedent 32.844 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 5 -99,8% față de anul precedent 32.559 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 2.439 +110,8% față de anul precedent 32.323 Neraportat 1
2015 1.157 -10,9% față de anul precedent 54.235 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 1.299 -43,2% față de anul precedent 35.698 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 2.286 -88,7% față de anul precedent 33.593 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 20.267 +1.483,4% față de anul precedent 11.402 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 1.280 +213,7% față de anul precedent 14.991 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 408 -76,7% față de anul precedent 3.271 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 1.754 9.323 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 52 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 52 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
52 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 25 RON

Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 25 RON

Cifra de afaceri
700 RON -92.96% față de anul precedent
Profit net
25 RON -90.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 9.950 RON. Profit: 269 RON

Cifra de afaceri: 9.950 RON. Profit: 269 RON

Cifra de afaceri
9.950 RON +99% față de anul precedent
Profit net
269 RON -5.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 285 RON

Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 285 RON

Cifra de afaceri
5.000 RON +17.87% față de anul precedent
Profit net
285 RON +20.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
150 RON +2900% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.242 RON. Profit: 236 RON

Cifra de afaceri: 4.242 RON. Profit: 236 RON

Cifra de afaceri
4.242 RON -93.86% față de anul precedent
Profit net
236 RON -99.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5 RON -99.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.095 RON. Profit: 32.083 RON

Cifra de afaceri: 69.095 RON. Profit: 32.083 RON

Cifra de afaceri
69.095 RON -17.26% față de anul precedent
Profit net
32.083 RON +73.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.439 RON +110.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 83.511 RON. Profit: 18.537 RON

Cifra de afaceri: 83.511 RON. Profit: 18.537 RON

Cifra de afaceri
83.511 RON +91.72% față de anul precedent
Profit net
18.537 RON +780.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.157 RON -10.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 43.558 RON. Profit: 2.105 RON

Cifra de afaceri: 43.558 RON. Profit: 2.105 RON

Cifra de afaceri
43.558 RON -10.97% față de anul precedent
Profit net
2.105 RON -90.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.299 RON -43.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 48.925 RON. Profit: 22.191 RON

Cifra de afaceri: 48.925 RON. Profit: 22.191 RON

Cifra de afaceri
48.925 RON +87.1% față de anul precedent
Profit net
22.191 RON +486.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.286 RON -88.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 26.149 RON. Profit: 3.786 RON

Cifra de afaceri: 26.149 RON. Profit: 3.786 RON

Cifra de afaceri
26.149 RON +12.17% față de anul precedent
Profit net
3.786 RON -67.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.267 RON +1483.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 23.311 RON. Profit: 11.719 RON

Cifra de afaceri: 23.311 RON. Profit: 11.719 RON

Cifra de afaceri
23.311 RON +153.33% față de anul precedent
Profit net
11.719 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.280 RON +213.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 9.202 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.202 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.202 RON -55.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.052 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
408 RON -76.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 20.508 RON. Profit: 707 RON

Cifra de afaceri: 20.508 RON. Profit: 707 RON

Cifra de afaceri
20.508 RON
Profit net
707 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
1.754 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOINT ZERO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

POINT ZERO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Cluj

BLUE SOFTWARE SRL
CUI: 17288170CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-02-25
fara e-Factura
BIS SOFT S.R.L.
CUI: 17642722CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.866.774 RON
Profit
689.953 RON
Angajati
16
EZENCE SRL
CUI: 17035100CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-12-14
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

AGRO T SUTU SRL
CUI: 17399217CAEN: 5520
Activ
CLUJ, Sat Sutu Com. Ciurila2005-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
385.104 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARRA CONSULTING SRL
CUI: 17402517CAEN: 4617
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.976 RON
Profit
54.035 RON
Angajati
1
FARID SRL
CUI: 17394490CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
646.227 RON
Profit
63.434 RON
Angajati
2
LAMAR AUTO SERVICES SRL
CUI: 17405130CAEN: 4531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
568.378 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GRT ROM SRL
CUI: 17281571CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
312.950 RON
Profit
210.417 RON
Angajati
0
VERBUM S.R.L.
CUI: 17511212CAEN: 5811
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.576 RON
Profit
14.124 RON
Angajati
1
CANTATUR SRL
CUI: 16482321CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Turda2004-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
771.856 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
PROMPT PARDOSELI SRL
CUI: 18350572CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2006-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
832.845 RON
Profit
233.927 RON
Angajati
4
GET VLAD SRL
CUI: 31367458CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.460 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POINT ZERO SRL?

CUI-ul POINT ZERO SRL este 17402495.

Unde este sediul POINT ZERO SRL?

POINT ZERO SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Haţeg nr. 4, 400697, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata POINT ZERO SRL?

POINT ZERO SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a POINT ZERO SRL in 2024?

In 2024, POINT ZERO SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are POINT ZERO SRL?

POINT ZERO SRL are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat POINT ZERO SRL in 2024?

POINT ZERO SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.