Activ

DAREL COMPANY SRL

CUI: 17430924
CIF: 17430924
Reg. Com.: J26/620/2005
CAEN: 4674
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 martie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:18

Despre DAREL COMPANY SRL

DAREL COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sighişoara, judetul MUREŞ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4674). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DAREL COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 444.576 RON. Profitul net inregistrat a fost de 97.001 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 127.818 RON in 2008 la 444.576 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
444.576 RON
Venituri totale
444.577 RON
Cheltuieli totale
331.490 RON
Profit brut
113.087 RON
Profit net
97.001 RON
Marja profit net
21,82%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
167.816 RON
Stocuri
11.578 RON
Creanțe
95.403 RON
Casa & conturi bănci
60.835 RON
Capital propriu
91.386 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. Alexandru cel Bun nr. 12, 545400

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. Alexandru cel Bun nr. 12, 545400
Cod poștal: 545400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. ALEXANDRU CEL BUN nr. 12, 545400
Cod postal
545400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 30.04.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
18 decembrie 2023 - 1 aprilie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
444.576 RON
Rezultat net
97.001 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 444.576 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 444.577 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 331.490 RON 5.620 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 113.087 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 97.001 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 5.620 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 5.620 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 167.816 RON 7.570 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 167.816 RON 7.570 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.578 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 95.403 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 60.835 RON 7.570 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 76.430 RON 13.185 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 91.386 RON -5.615 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active167.816RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale167.816 RON
Datorii totale76.430 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
57,8 %Profit net / active totale
ROE
106,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,20 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 444.576 444.577 331.490 113.087 97.001 0 0
2023 0 0 5.620 0 0 5.620 5.620
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 69.739 0 0 69.739 69.739
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2010 12.948 -91,6% față de anul precedent 12.948 24.040 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.092 12.525
2009 154.400 +20,8% față de anul precedent 154.403 80.190 74.213 +5,4% față de anul precedent 68.516 +2,0% față de anul precedent 0 0
2008 127.818 127.825 57.424 70.401 67.207 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 167.816 167.816 11.578 95.403 60.835
2023 0 7.570 7.570 0 0 7.570
2022 0 5 5 0 0 5
2021 0 5 5 0 0 5
2020 0 5 5 0 0 5
2019 0 5 5 0 0 5
2018 0 5 5 0 0 5
2017 0 5 5 0 0 5
2016 0 5 5 0 0 5
2015 0 5 5 0 0 5
2014 0 5 5 0 0 5
2013 67.746 226.864 294.610 0 226.864 0
2012 67.746 226.864 294.610 0 226.864 0
2011 67.746 226.864 294.610 0 226.864 0
2010 67.746 226.864 294.610 0 226.864 0
2009 67.746 242.423 310.169 33 238.521 3.869
2008 67.746 177.816 245.562 1.243 172.523 4.050

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 76.430 +479,7% față de anul precedent 91.386 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 13.185 -5.615 Neraportat 1
2022 0 5 Neraportat 0
2021 0 5 Neraportat 0
2020 0 5 Neraportat 0
2019 0 5 Neraportat 0
2018 0 5 Neraportat 0
2017 0 5 Neraportat 0
2016 0 5 Neraportat 0
2015 0 5 Neraportat 0
2014 0 -100,0% față de anul precedent 5 Neraportat 0
2013 8.435 0,0% față de anul precedent 286.175 Neraportat 0
2012 8.435 0,0% față de anul precedent 286.175 Neraportat 0
2011 8.435 0,0% față de anul precedent 286.175 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 8.435 -26,5% față de anul precedent 286.175 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 11.469 -25,4% față de anul precedent 298.700 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 15.378 230.184 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

18din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 444.576 RON. Profit: 97.001 RON

Cifra de afaceri: 444.576 RON. Profit: 97.001 RON

Cifra de afaceri
444.576 RON
Profit net
97.001 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
76.430 RON +479.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.620 RON
Angajati
1
Datorii
13.185 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.739 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.435 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.435 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.435 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 12.948 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.948 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.948 RON -91.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.525 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
8.435 RON -26.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 154.400 RON. Profit: 68.516 RON

Cifra de afaceri: 154.400 RON. Profit: 68.516 RON

Cifra de afaceri
154.400 RON +20.8% față de anul precedent
Profit net
68.516 RON +1.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
11.469 RON -25.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 127.818 RON. Profit: 67.207 RON

Cifra de afaceri: 127.818 RON. Profit: 67.207 RON

Cifra de afaceri
127.818 RON
Profit net
67.207 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
15.378 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDAREL COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4674 in Mun. Sighişoara (MUREŞ)

DAREL COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4674 in Mun. Sighişoara (MUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4674, Mureş

FIRST CLASS SERVICES SRL
CUI: 14625468CAEN: 4674
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2002-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
480.550 RON
Profit
1.678.293 RON
Angajati
1
LORTIH COMPANY SRL
CUI: 30379250CAEN: 4674
Activ
MUREŞ, Sat Găneşti Com. Găneşti2012-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.783 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIROSSI RO SRL
CUI: 21760050CAEN: 4674
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2007-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
782.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ACVAPUR SYSTEMS S.R.L.
CUI: 38949003CAEN: 4674
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.062 RON
Profit
3.482 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4674, Mureş

INSTAL EXPERT SRL
CUI: 15870821CAEN: 4674
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2003-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.230.283 RON
Profit
80.926 RON
Angajati
7
D&D INSTAL SRL
CUI: 21236641CAEN: 4674
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.924.300 RON
Profit
6.737.810 RON
Angajati
29

Alte firme din Mureş

EUROCLEANER S.R.L.
CUI: 17427252CAEN: 4520
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2005-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.505 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIRON CALIMANI SRL
CUI: 17431199CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Neagra Com. Lunca Bradului2005-03-31
fara e-Factura
KREATIVE CONSULTING SRL
CUI: 17407174CAEN: 6210
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.145.722 RON
Profit
755.789 RON
Angajati
4
SUCIU PETRICA SRL
CUI: 17458348CAEN: 0141
Activ
MUREŞ, Sat Ideciu de Sus Com. Ideciu de Jos2005-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
730.517 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ARTSTYLE SRL
CUI: 17225393CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2005-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.010.682 RON
Profit
10.480 RON
Angajati
6
YOSHIMURA SRL
CUI: 17620910CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.947 RON
Profit
247.485 RON
Angajati
1
MEDMUN INTER SRL
CUI: 15674728CAEN: 8622
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2003-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.473 RON
Profit
7.758 RON
Angajati
1
CONSTRUCT SOR SRL
CUI: 21019600CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Lechinţa Orş. Iernut2007-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.139.031 RON
Profit
118.925 RON
Angajati
2
TRADOS NOBILE S.R.L.
CUI: 41537010CAEN: 7430
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.664 RON
Profit
4.067 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DAREL COMPANY SRL?

CUI-ul DAREL COMPANY SRL este 17430924.

Unde este sediul DAREL COMPANY SRL?

DAREL COMPANY SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. Alexandru cel Bun nr. 12, 545400, Mun. Sighişoara, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata DAREL COMPANY SRL?

DAREL COMPANY SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DAREL COMPANY SRL in 2024?

In 2024, DAREL COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 444.576 RON.

Cati angajati are DAREL COMPANY SRL?

DAREL COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DAREL COMPANY SRL?

DAREL COMPANY SRL are codul CAEN principal 4674.

Ce profit a inregistrat DAREL COMPANY SRL in 2024?

DAREL COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 97.001 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.