Activ

GYNECOCENTER SRL

CUI: 17479260
CIF: 17479260
Reg. Com.: J2005000809176
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 aprilie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 16:02

Despre GYNECOCENTER SRL

GYNECOCENTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GYNECOCENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 212.360 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.4%). Profitul net inregistrat a fost de 8.460 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 117.308 RON in 2008 la 212.360 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
212.360 RON
Venituri totale
212.360 RON
Cheltuieli totale
197.523 RON
Profit brut
14.837 RON
Profit net
8.460 RON
Marja profit net
3,98%
Active imobilizate
30.577 RON
Active circulante
34.273 RON
Stocuri
9.638 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
24.635 RON
Capital propriu
51.344 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Galaţii Noi nr. 4, 800422

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Galaţii Noi nr. 4, 800422
Cod poștal: 800422
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Galaţii Noi nr. 4, 800422
Cod postal
800422
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.04.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
212.360 RON
Rezultat net
8.460 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 212.360 RON 170.736 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 212.360 RON 170.736 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 197.523 RON 168.721 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 14.837 RON 2.015 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.460 RON 307 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 30.577 RON 24.167 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.273 RON 32.026 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 64.850 RON 56.193 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.638 RON 17.906 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.635 RON 14.120 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.506 RON 13.309 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 51.344 RON 42.884 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active64.850RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale64.850 RON
Datorii totale13.506 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,0 %Profit net / active totale
ROE
16,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 212.360 +24,4% față de anul precedent 212.360 197.523 14.837 +636,3% față de anul precedent 8.460 +2.655,7% față de anul precedent 0 0
2023 170.736 -16,1% față de anul precedent 170.736 168.721 2.015 -93,5% față de anul precedent 307 -98,9% față de anul precedent 0 0
2022 203.585 +54,1% față de anul precedent 203.585 172.562 31.023 28.951 0 0
2021 132.121 +61,0% față de anul precedent 132.121 152.595 0 0 20.474 21.795
2020 82.045 -48,8% față de anul precedent 82.243 131.434 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 49.191 50.011
2019 160.230 +77,0% față de anul precedent 160.230 116.672 43.558 41.955 0 0
2018 90.510 -48,3% față de anul precedent 90.705 116.336 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.631 26.539
2017 175.160 +198,0% față de anul precedent 175.160 73.190 101.970 100.218 0 0
2016 58.773 +64,2% față de anul precedent 58.773 63.701 0 0 4.928 5.516
2015 35.800 +0,7% față de anul precedent 35.800 39.966 0 0 Neraportat 5.240
2014 35.553 -24,4% față de anul precedent 37.553 92.857 0 0 55.304 56.431
2013 47.028 -14,1% față de anul precedent 47.028 49.441 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.413 3.711
2012 54.740 -3,3% față de anul precedent 54.740 52.857 1.883 -71,6% față de anul precedent 1.579 -71,6% față de anul precedent 0 0
2011 56.631 -21,4% față de anul precedent 86.944 80.317 6.627 -29,3% față de anul precedent 5.566 -9,4% față de anul precedent 0 0
2010 72.023 -21,3% față de anul precedent 72.141 62.771 9.370 +85,9% față de anul precedent 6.145 +319,2% față de anul precedent 0 0
2009 91.506 -22,0% față de anul precedent 91.939 86.898 5.041 +26,9% față de anul precedent 1.466 +230,9% față de anul precedent 0 0
2008 117.308 117.686 113.712 3.974 443 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 30.577 34.273 64.850 9.638 0 24.635
2023 24.167 32.026 56.193 17.906 0 14.120
2022 29.167 24.044 53.211 5.194 329 18.521
2021 34.167 24.327 58.494 22.722 329 1.276
2020 39.167 32.247 71.414 30.556 329 1.362
2019 0 94.627 94.627 35 446 94.146
2018 0 50.731 50.731 0 158 50.573
2017 0 76.566 76.566 0 117 76.449
2016 0 4.318 4.318 0 289 4.029
2015 207 2.353 2.560 1.491 7 855
2014 484 2.740 3.224 1.096 122 1.522
2013 58.690 92 58.782 0 0 92
2012 77.755 2.526 80.281 520 0 2.006
2011 96.819 279 97.098 0 0 279
2010 73.591 10.211 83.802 982 0 9.229
2009 86.080 6.066 92.146 5.611 0 455
2008 100.948 6.420 107.368 4.544 16 1.860

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.506 +1,5% față de anul precedent 51.344 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2023 13.309 +25,2% față de anul precedent 42.884 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 10.634 -76,3% față de anul precedent 42.577 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2021 44.868 +24,7% față de anul precedent 13.626 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2020 35.993 +291,5% față de anul precedent 35.421 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2019 9.194 +26,7% față de anul precedent 85.433 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2018 7.254 +10,7% față de anul precedent 43.477 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2017 6.551 -81,0% față de anul precedent 70.015 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2016 34.520 +26,7% față de anul precedent -30.202 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 27.247 +20,2% față de anul precedent -24.687 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 22.670 +4,0% față de anul precedent -19.446 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 21.797 -44,9% față de anul precedent 36.985 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2012 39.585 -31,7% față de anul precedent 40.696 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 57.981 +15,4% față de anul precedent 39.117 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 50.250 -22,4% față de anul precedent 33.552 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2009 64.739 -20,5% față de anul precedent 27.407 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2008 81.427 25.941 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 212.360 RON. Profit: 8.460 RON

Cifra de afaceri: 212.360 RON. Profit: 8.460 RON

Cifra de afaceri
212.360 RON +24.38% față de anul precedent
Profit net
8.460 RON +2655.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
13.506 RON +1.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 170.736 RON. Profit: 307 RON

Cifra de afaceri: 170.736 RON. Profit: 307 RON

Cifra de afaceri
170.736 RON -16.14% față de anul precedent
Profit net
307 RON -98.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
13.309 RON +25.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 203.585 RON. Profit: 28.951 RON

Cifra de afaceri: 203.585 RON. Profit: 28.951 RON

Cifra de afaceri
203.585 RON +54.09% față de anul precedent
Profit net
28.951 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
10.634 RON -76.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 132.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.121 RON +61.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.795 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
44.868 RON +24.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 82.045 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.045 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.045 RON -48.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
50.011 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
35.993 RON +291.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 160.230 RON. Profit: 41.955 RON

Cifra de afaceri: 160.230 RON. Profit: 41.955 RON

Cifra de afaceri
160.230 RON +77.03% față de anul precedent
Profit net
41.955 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
9.194 RON +26.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 90.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.510 RON -48.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
26.539 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
7.254 RON +10.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 175.160 RON. Profit: 100.218 RON

Cifra de afaceri: 175.160 RON. Profit: 100.218 RON

Cifra de afaceri
175.160 RON +198.03% față de anul precedent
Profit net
100.218 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
6.551 RON -81.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 58.773 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.773 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.773 RON +64.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.516 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
34.520 RON +26.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 35.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.800 RON +0.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.240 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
27.247 RON +20.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 35.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.553 RON -24.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
56.431 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
22.670 RON +4.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 47.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.028 RON -14.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.711 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
21.797 RON -44.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 54.740 RON. Profit: 1.579 RON

Cifra de afaceri: 54.740 RON. Profit: 1.579 RON

Cifra de afaceri
54.740 RON -3.34% față de anul precedent
Profit net
1.579 RON -71.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
39.585 RON -31.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 56.631 RON. Profit: 5.566 RON

Cifra de afaceri: 56.631 RON. Profit: 5.566 RON

Cifra de afaceri
56.631 RON -21.37% față de anul precedent
Profit net
5.566 RON -9.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
57.981 RON +15.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 72.023 RON. Profit: 6.145 RON

Cifra de afaceri: 72.023 RON. Profit: 6.145 RON

Cifra de afaceri
72.023 RON -21.29% față de anul precedent
Profit net
6.145 RON +319.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
50.250 RON -22.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 91.506 RON. Profit: 1.466 RON

Cifra de afaceri: 91.506 RON. Profit: 1.466 RON

Cifra de afaceri
91.506 RON -22% față de anul precedent
Profit net
1.466 RON +230.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
64.739 RON -20.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 117.308 RON. Profit: 443 RON

Cifra de afaceri: 117.308 RON. Profit: 443 RON

Cifra de afaceri
117.308 RON
Profit net
443 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
81.427 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGYNECOCENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

GYNECOCENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Galaţi

GEDRAGMOC SRL
CUI: 37458067CAEN: 8622
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.125 RON
Profit
37.436 RON
Angajati
0
OFTALMOCARE DR. BALAN S.R.L.
CUI: 49556905CAEN: 8622
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.824 RON
Profit
96.276 RON
Angajati
1
DR STAN ORL S.R.L.
CUI: 45621342CAEN: 8622
Activ
GALAŢI, Sat Braniştea Com. Braniştea2022-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.825 RON
Profit
66.990 RON
Angajati
1
FAMILY PRACTICE S.R.L.
CUI: 48606401CAEN: 8622
Activ
GALAŢI, Sat Măstăcani Com. Măstăcani2023-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.591 RON
Profit
135.501 RON
Angajati
1
MEDPURE CENTER S.R.L.
CUI: 49469990CAEN: 8622
Activ
GALAŢI, Orş. Târgu Bujor2024-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.330 RON
Profit
120.128 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Galaţi

ESOMED SRL
CUI: 16532640CAEN: 8622
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2004-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.159.312 RON
Profit
167.905 RON
Angajati
2
PROTEST DIAGNOSTIC SRL
CUI: 18110707CAEN: 8622
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.208.408 RON
Profit
0 RON
Angajati
21
MEDICAL BEST S.R.L.
CUI: 24290750CAEN: 8622
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2008-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.709.178 RON
Profit
404.365 RON
Angajati
7

Alte firme din Galaţi

ELANCRAD SRL
CUI: 17461807CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Cerţeşti Com. Cerţeşti2005-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.974 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IRA ACCOUNTING SERVICES SRL
CUI: 17479359CAEN: 6920
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
618.637 RON
Profit
126.816 RON
Angajati
5
PROUNIVERSAL SRL
CUI: 17435301CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.754 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUDEIONES SRL
CUI: 17507475CAEN: 4771
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.731 RON
Profit
22.022 RON
Angajati
2
DOREGIVAN MOB SRL
CUI: 17098931CAEN: 9531
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.000 RON
Profit
6.913 RON
Angajati
0
AGROSILVIC S.R.L.
CUI: 17841768CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Gefu Com. Ghidigeni2005-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.291 RON
Profit
6 RON
Angajati
0
DANVER SRL
CUI: 13691714CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2001-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
685.813 RON
Profit
140.140 RON
Angajati
4
GELAMA FURNITURE S.R.L.
CUI: 44985302CAEN: 4791
Activ
GALAŢI, Sat Hanu Conachi Com. Fundeni2021-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
738.740 RON
Profit
36.586 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GYNECOCENTER SRL?

CUI-ul GYNECOCENTER SRL este 17479260.

Unde este sediul GYNECOCENTER SRL?

GYNECOCENTER SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Galaţii Noi nr. 4, 800422, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata GYNECOCENTER SRL?

GYNECOCENTER SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GYNECOCENTER SRL in 2024?

In 2024, GYNECOCENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 212.360 RON.

Cati angajati are GYNECOCENTER SRL?

GYNECOCENTER SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are GYNECOCENTER SRL?

GYNECOCENTER SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat GYNECOCENTER SRL in 2024?

GYNECOCENTER SRL a inregistrat un profit net de 8.460 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.