Activ Plătitor TVA

IULY & D TRANS SRL

CUI: 17481502
CIF: RO17481502
Reg. Com.: J2005001406125
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 aprilie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:05

Despre IULY & D TRANS SRL

IULY & D TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, judetul CLUJ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IULY & D TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.555.078 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.1%). Profitul net inregistrat a fost de 50.017 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 124.715 RON in 2008 la 2.555.078 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.555.078 RON
Venituri totale
2.558.114 RON
Cheltuieli totale
2.500.509 RON
Profit brut
57.605 RON
Profit net
50.017 RON
Marja profit net
1,96%
Active imobilizate
118.476 RON
Active circulante
559.666 RON
Stocuri
44.931 RON
Creanțe
485.312 RON
Casa & conturi bănci
29.423 RON
Capital propriu
531.503 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, Str. Reformată nr. 1
Telefon745649595

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, Str. Reformată nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, Str. Reformată nr. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.04.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.555.078 RON
Rezultat net
50.017 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.555.078 RON 2.479.063 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.558.114 RON 2.479.093 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.500.509 RON 2.456.087 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 57.605 RON 23.006 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 50.017 RON 2.875 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 118.476 RON 208.611 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 559.666 RON 499.253 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 678.142 RON 707.864 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 44.931 RON 92.760 RON
CreanțeSume de încasat 485.312 RON 345.511 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.423 RON 60.982 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 207.786 RON 234.357 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 531.503 RON 543.985 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active678.142RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

30,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale678.142 RON
Datorii totale207.786 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,4 %Profit net / active totale
ROE
9,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.555.078 +3,1% față de anul precedent 2.558.114 2.500.509 57.605 +150,4% față de anul precedent 50.017 +1.639,7% față de anul precedent 0 0
2023 2.479.063 +11,0% față de anul precedent 2.479.093 2.456.087 23.006 -69,2% față de anul precedent 2.875 -95,0% față de anul precedent 0 0
2022 2.233.415 +40,3% față de anul precedent 2.236.289 2.161.626 74.663 +136,8% față de anul precedent 57.480 +193,1% față de anul precedent 0 0
2021 1.591.592 -15,1% față de anul precedent 1.641.975 1.610.449 31.526 -89,1% față de anul precedent 19.614 -92,8% față de anul precedent 0 0
2020 1.874.482 +109,4% față de anul precedent 1.874.803 1.585.479 289.324 +182,2% față de anul precedent 271.865 +190,5% față de anul precedent 0 0
2019 895.231 +17,7% față de anul precedent 895.231 792.705 102.526 +1.183,8% față de anul precedent 93.574 +25.327,7% față de anul precedent 0 0
2018 760.595 -20,8% față de anul precedent 761.795 753.809 7.986 -97,3% față de anul precedent 368 -99,9% față de anul precedent 0 0
2017 960.177 +0,6% față de anul precedent 960.177 669.381 290.796 +362,9% față de anul precedent 243.817 +288,1% față de anul precedent 0 0
2016 954.934 +23,1% față de anul precedent 954.934 892.108 62.826 62.826 0 0
2015 775.649 +51,8% față de anul precedent 784.841 975.351 0 0 Neraportat 190.510
2014 511.021 +132,0% față de anul precedent 511.954 639.192 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 127.238 127.238
2013 220.285 +46,1% față de anul precedent 223.785 198.622 25.163 +1.972,7% față de anul precedent 18.752 +1.747,5% față de anul precedent 0 0
2012 150.807 +84,7% față de anul precedent 150.809 149.595 1.214 1.015 0 0
2011 81.646 -12,0% față de anul precedent 81.648 108.240 0 0 26.592 26.592
2010 92.795 -20,6% față de anul precedent 107.651 112.204 0 0 4.553 7.778
2009 116.831 -6,3% față de anul precedent 122.748 148.633 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.885 28.752
2008 124.715 127.790 126.841 949 797 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 118.476 559.666 678.142 44.931 485.312 29.423
2023 208.611 499.253 707.864 92.760 345.511 60.982
2022 175.935 613.752 789.687 36.992 572.096 4.664
2021 240.168 475.170 715.338 11.562 448.511 15.097
2020 191.628 463.208 654.836 4.874 379.687 78.647
2019 22.741 330.160 352.901 63.238 191.895 75.027
2018 32.472 285.209 317.681 13.868 239.822 31.519
2017 56.754 211.080 267.834 5.261 129.263 76.556
2016 42.257 258.679 300.936 0 231.746 26.933
2015 27.674 234.638 262.312 0 170.624 64.014
2014 51.578 183.716 235.294 16.597 133.625 33.494
2013 10.577 80.971 91.548 3.047 67.965 9.959
2012 13.320 69.644 82.964 0 64.383 5.261
2011 1.753 11.634 13.387 0 5.112 6.522
2010 6.253 25.268 31.521 0 24.852 416
2009 24.753 18.770 43.523 0 18.444 326
2008 36.461 26.132 62.593 0 1.623 24.509

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 207.786 -11,3% față de anul precedent 531.503 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2023 234.357 +3,1% față de anul precedent 543.985 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2022 227.242 +34,2% față de anul precedent 604.110 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2021 169.390 +92,7% față de anul precedent 596.630 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2020 87.927 +136,3% față de anul precedent 577.016 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2019 37.214 -57,0% față de anul precedent 324.651 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2018 86.604 +133,3% față de anul precedent 231.077 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2017 37.125 -88,2% față de anul precedent 230.709 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2016 313.170 -50,9% față de anul precedent -12.234 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2015 637.371 +51,8% față de anul precedent -375.059 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2014 419.843 +179,6% față de anul precedent -184.549 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2013 150.138 -6,3% față de anul precedent -57.353 Neraportat 7 +133,3% față de anul precedent
2012 160.306 +77,1% față de anul precedent -76.105 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 90.507 +8,5% față de anul precedent -77.120 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 83.446 -8,3% față de anul precedent -50.528 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 91.024 +18,8% față de anul precedent -42.750 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 76.591 -13.998 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.555.078 RON. Profit: 50.017 RON

Cifra de afaceri: 2.555.078 RON. Profit: 50.017 RON

Cifra de afaceri
2.555.078 RON +3.07% față de anul precedent
Profit net
50.017 RON +1639.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
207.786 RON -11.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.479.063 RON. Profit: 2.875 RON

Cifra de afaceri: 2.479.063 RON. Profit: 2.875 RON

Cifra de afaceri
2.479.063 RON +11% față de anul precedent
Profit net
2.875 RON -95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
234.357 RON +3.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.233.415 RON. Profit: 57.480 RON

Cifra de afaceri: 2.233.415 RON. Profit: 57.480 RON

Cifra de afaceri
2.233.415 RON +40.33% față de anul precedent
Profit net
57.480 RON +193.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
227.242 RON +34.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.591.592 RON. Profit: 19.614 RON

Cifra de afaceri: 1.591.592 RON. Profit: 19.614 RON

Cifra de afaceri
1.591.592 RON -15.09% față de anul precedent
Profit net
19.614 RON -92.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
169.390 RON +92.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.874.482 RON. Profit: 271.865 RON

Cifra de afaceri: 1.874.482 RON. Profit: 271.865 RON

Cifra de afaceri
1.874.482 RON +109.39% față de anul precedent
Profit net
271.865 RON +190.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
87.927 RON +136.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 895.231 RON. Profit: 93.574 RON

Cifra de afaceri: 895.231 RON. Profit: 93.574 RON

Cifra de afaceri
895.231 RON +17.7% față de anul precedent
Profit net
93.574 RON +25327.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
37.214 RON -57.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 760.595 RON. Profit: 368 RON

Cifra de afaceri: 760.595 RON. Profit: 368 RON

Cifra de afaceri
760.595 RON -20.79% față de anul precedent
Profit net
368 RON -99.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
86.604 RON +133.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 960.177 RON. Profit: 243.817 RON

Cifra de afaceri: 960.177 RON. Profit: 243.817 RON

Cifra de afaceri
960.177 RON +0.55% față de anul precedent
Profit net
243.817 RON +288.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
37.125 RON -88.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 954.934 RON. Profit: 62.826 RON

Cifra de afaceri: 954.934 RON. Profit: 62.826 RON

Cifra de afaceri
954.934 RON +23.11% față de anul precedent
Profit net
62.826 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
313.170 RON -50.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 775.649 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 775.649 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
775.649 RON +51.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
190.510 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
637.371 RON +51.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 511.021 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 511.021 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
511.021 RON +131.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
127.238 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
419.843 RON +179.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 220.285 RON. Profit: 18.752 RON

Cifra de afaceri: 220.285 RON. Profit: 18.752 RON

Cifra de afaceri
220.285 RON +46.07% față de anul precedent
Profit net
18.752 RON +1747.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +133.33% față de anul precedent
Datorii
150.138 RON -6.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 150.807 RON. Profit: 1.015 RON

Cifra de afaceri: 150.807 RON. Profit: 1.015 RON

Cifra de afaceri
150.807 RON +84.71% față de anul precedent
Profit net
1.015 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
160.306 RON +77.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 81.646 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 81.646 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
81.646 RON -12.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.592 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
90.507 RON +8.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 92.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 92.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
92.795 RON -20.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.778 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
83.446 RON -8.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 116.831 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.831 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.831 RON -6.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.752 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
91.024 RON +18.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 124.715 RON. Profit: 797 RON

Cifra de afaceri: 124.715 RON. Profit: 797 RON

Cifra de afaceri
124.715 RON
Profit net
797 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
76.591 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIULY & D TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu (CLUJ)

IULY & D TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu (CLUJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Cluj

CXP SPEDITION SRL
CUI: 36089859CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.567.712 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
BIF SPEDITION SRL
CUI: 34133133CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.528.086 RON
Profit
13.488 RON
Angajati
6
TRANSNAPOCA S.R.L.
CUI: 22347010CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2007-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.574.590 RON
Profit
89.846 RON
Angajati
2
LIVIU TRANS AUTO SRL
CUI: 13657879CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.518.609 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
HAIFORALEX TRANS S.R.L.
CUI: 42946340CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.744.545 RON
Profit
56.917 RON
Angajati
9
TI & GO TRANS SRL
CUI: 21480629CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2007-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.443.602 RON
Profit
98.164 RON
Angajati
10

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Cluj

DAV BUSINESS COMPANY SRL
CUI: 17441222CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2005-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.864.468 RON
Profit
146.897 RON
Angajati
17
CIA TRANS SRL
CUI: 17565379CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.867 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
NELY TRANS SRL
CUI: 17435123CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
565.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NELU MULTITRANS SRL
CUI: 17616332CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida2005-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.662 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

MOUNTEX SRL
CUI: 17481464CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.170.073 RON
Profit
22.004 RON
Angajati
2
SERVELECT SRL
CUI: 17481529CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.606.504 RON
Profit
6.113.550 RON
Angajati
53
DORAMONA S.R.L.
CUI: 17471045CAEN: 5520
Activ
CLUJ, Sat Dealu Negru Com. Călăţele2005-04-12
fara e-Factura
LEVYS CONS S.R.L.
CUI: 17491026CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2005-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.300 RON
Profit
14.807 RON
Angajati
0
MARIDONA S.R.L.
CUI: 17365079CAEN: 4617
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2005-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.581.736 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
RX COMP SRL
CUI: 17572430CAEN: 4651
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2005-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.021 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MEDIAMED S.R.L.
CUI: 16553244CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-06-28
fara e-Factura
BRIPET CONSTRUCT SRL
CUI: 18415337CAEN: 4521
Activ
CLUJ, Mun. Dej2006-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.650 RON
Profit
9.435 RON
Angajati
4
TAXINVESTRANS SRL
CUI: 31434239CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.126 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IULY & D TRANS SRL?

CUI-ul IULY & D TRANS SRL este 17481502.

Unde este sediul IULY & D TRANS SRL?

IULY & D TRANS SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, Str. Reformată nr. 1, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata IULY & D TRANS SRL?

IULY & D TRANS SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IULY & D TRANS SRL in 2024?

In 2024, IULY & D TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.555.078 RON.

Cati angajati are IULY & D TRANS SRL?

IULY & D TRANS SRL a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are IULY & D TRANS SRL?

IULY & D TRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat IULY & D TRANS SRL in 2024?

IULY & D TRANS SRL a inregistrat un profit net de 50.017 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.