Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 23:53
Despre ANICOM MARY 04 SRL
ANICOM MARY 04 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lipia Com. Merei, judetul BUZĂU, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4719). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din martie 2026).
In 2024, ANICOM MARY 04 SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 25.462 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 25.107 RON
- Stocuri
- 22.076 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 3.031 RON
- Capital propriu
- -125.352 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Car. Dorobanţi 2, 120086
- Cod postal
- 120086
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 13 martie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 13.03.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -25.462 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 29.000 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 29.000 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 25.462 RON | 27.779 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 1.221 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 1.026 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 25.462 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 25.462 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 25.107 RON | 49.054 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 25.107 RON | 49.054 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 22.076 RON | 44.443 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 3.031 RON | 4.611 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 150.459 RON | 148.943 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -125.352 RON | -99.889 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,17 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -499,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 25.462 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 25.462 | 25.462 |
| 2023 | 29.000 -12,4% față de anul precedent | 29.000 | 27.779 | 1.221 -80,6% față de anul precedent | 1.026 -80,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 33.088 +33,6% față de anul precedent | 33.088 | 26.788 | 6.300 +11,6% față de anul precedent | 5.307 +8,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 24.766 +8,9% față de anul precedent | 24.766 | 19.122 | 5.644 +50,4% față de anul precedent | 4.901 +59,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 22.735 -22,1% față de anul precedent | 22.735 | 18.982 | 3.753 | 3.067 | 0 | 0 |
| 2019 | 29.176 -39,1% față de anul precedent | 29.176 | 41.696 | 0 | 0 | 12.520 | 13.395 |
| 2018 | 47.897 -5,1% față de anul precedent | 47.897 | 58.409 | 0 | 0 | 10.512 | 11.131 |
| 2017 | 50.464 +17,9% față de anul precedent | 50.464 | 65.015 | 0 | 0 | 14.551 | 15.056 |
| 2016 | 42.808 -7,2% față de anul precedent | 42.808 | 55.815 | 0 | 0 | 13.007 | 13.863 |
| 2015 | 46.105 +4,5% față de anul precedent | 46.105 | 56.370 | 0 | 0 | Neraportat | 11.648 |
| 2014 | 44.133 -16,2% față de anul precedent | 44.133 | 53.180 | 0 | 0 | 9.047 | 10.371 |
| 2013 | 52.661 -18,1% față de anul precedent | 52.661 | 57.176 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 4.515 | 5.904 |
| 2012 | 64.283 -11,0% față de anul precedent | 64.283 | 62.952 | 1.331 | 1.331 | 0 | 0 |
| 2011 | 72.239 +35,1% față de anul precedent | 72.239 | 75.947 | 0 | 0 | 3.708 | 3.708 |
| 2010 | 53.474 +163,4% față de anul precedent | 53.474 | 61.615 | 0 | 0 | 8.141 | 9.791 |
| 2009 | 20.298 +33,8% față de anul precedent | 20.298 | 24.538 | 0 | 0 | 4.240 | 5.707 |
| 2008 | 15.171 | 15.171 | 23.789 | 0 | 0 | 8.618 | 8.618 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 25.107 | 25.107 | 22.076 | 0 | 3.031 |
| 2023 | 0 | 49.054 | 49.054 | 44.443 | 0 | 4.611 |
| 2022 | 0 | 46.552 | 46.552 | 45.185 | 0 | 1.367 |
| 2021 | 0 | 38.931 | 38.931 | 37.974 | 0 | 957 |
| 2020 | 0 | 28.493 | 28.493 | 28.142 | 0 | 351 |
| 2019 | 0 | 16.891 | 16.891 | 16.328 | 0 | 563 |
| 2018 | 0 | 18.428 | 18.428 | 18.130 | 0 | 298 |
| 2017 | 0 | 29.386 | 29.386 | 28.149 | 0 | 1.237 |
| 2016 | 0 | 34.605 | 34.605 | 33.974 | 0 | 631 |
| 2015 | 0 | 24.718 | 24.718 | 24.093 | 160 | 465 |
| 2014 | 0 | 8.579 | 8.579 | 7.949 | 155 | 475 |
| 2013 | 0 | 6.360 | 6.360 | 5.316 | 200 | 844 |
| 2012 | 0 | 6.632 | 6.632 | 5.092 | 0 | 1.540 |
| 2011 | 0 | 6.033 | 6.033 | 4.749 | 0 | 1.284 |
| 2010 | 0 | 5.945 | 5.945 | 5.242 | 0 | 703 |
| 2009 | 0 | 7.895 | 7.895 | 6.969 | 5 | 921 |
| 2008 | 0 | 2.828 | 2.828 | 2.681 | 0 | 147 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 150.459 +1,0% față de anul precedent | -125.352 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 148.943 +1,0% față de anul precedent | -99.889 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 147.467 +1,6% față de anul precedent | -100.915 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 145.153 +4,0% față de anul precedent | -106.222 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 139.616 +6,5% față de anul precedent | -111.123 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 131.081 +10,0% față de anul precedent | -114.190 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 119.223 +0,2% față de anul precedent | -100.795 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 119.050 +9,0% față de anul precedent | -89.664 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 109.213 +27,8% față de anul precedent | -74.608 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 85.463 +48,2% față de anul precedent | -60.745 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 57.677 +27,9% față de anul precedent | -49.098 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 45.087 +14,3% față de anul precedent | -38.727 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 39.455 -1,8% față de anul precedent | -32.823 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 40.187 +10,4% față de anul precedent | -34.154 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 36.391 +27,5% față de anul precedent | -30.446 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 28.550 +51,6% față de anul precedent | -20.655 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 18.839 | -16.011 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| AVAURELIAN VIOREL ANICA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 9913/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 25.462 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 150.459 RON +1.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 29.000 RON. Profit: 1.026 RON
Cifra de afaceri: 29.000 RON. Profit: 1.026 RON
- Cifra de afaceri
- 29.000 RON -12.35% față de anul precedent
- Profit net
- 1.026 RON -80.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 148.943 RON +1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 33.088 RON. Profit: 5.307 RON
Cifra de afaceri: 33.088 RON. Profit: 5.307 RON
- Cifra de afaceri
- 33.088 RON +33.6% față de anul precedent
- Profit net
- 5.307 RON +8.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 147.467 RON +1.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.766 RON. Profit: 4.901 RON
Cifra de afaceri: 24.766 RON. Profit: 4.901 RON
- Cifra de afaceri
- 24.766 RON +8.93% față de anul precedent
- Profit net
- 4.901 RON +59.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 145.153 RON +3.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 22.735 RON. Profit: 3.067 RON
Cifra de afaceri: 22.735 RON. Profit: 3.067 RON
- Cifra de afaceri
- 22.735 RON -22.08% față de anul precedent
- Profit net
- 3.067 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 139.616 RON +6.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 29.176 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 29.176 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 29.176 RON -39.09% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.395 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 131.081 RON +9.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 47.897 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 47.897 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 47.897 RON -5.09% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.131 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 119.223 RON +0.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 50.464 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 50.464 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 50.464 RON +17.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.056 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 119.050 RON +9.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 42.808 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 42.808 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 42.808 RON -7.15% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.863 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 109.213 RON +27.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 46.105 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 46.105 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 46.105 RON +4.47% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.648 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 85.463 RON +48.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 44.133 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.133 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.133 RON -16.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.371 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 57.677 RON +27.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 52.661 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 52.661 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 52.661 RON -18.08% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.904 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 45.087 RON +14.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 64.283 RON. Profit: 1.331 RON
Cifra de afaceri: 64.283 RON. Profit: 1.331 RON
- Cifra de afaceri
- 64.283 RON -11.01% față de anul precedent
- Profit net
- 1.331 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 39.455 RON -1.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 72.239 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 72.239 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 72.239 RON +35.09% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.708 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 40.187 RON +10.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 53.474 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 53.474 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 53.474 RON +163.44% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.791 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 36.391 RON +27.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 20.298 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 20.298 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 20.298 RON +33.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.707 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 28.550 RON +51.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 15.171 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 15.171 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 15.171 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.618 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 18.839 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082005 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANICOM MARY 04 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Sat Lipia Com. Merei (BUZĂU)
ANICOM MARY 04 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Sat Lipia Com. Merei (BUZĂU)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
13.032026Radiere · Buletin 9913/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- ANICOM MARY 04 SRL
- CUI
- 17513388
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 13.03.2026
- Registrul Comerțului
- J10/543/2005
- EUID
- ROONRC.J10/543/2005
- Sediu
- Jud. Buzău, Sat Lipia, Comuna Merei, Nr. 110
- Județ
- Buzău
- Număr încheiere
- 211946
- Data încheierii
- 12.03.2026
- Număr dosar
- 1077295
- Data dosarului
- 11.03.2026
- Tribunal
- Buzau
- Registrator
- Elena Patrascu
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4719, Buzău
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ANICOM MARY 04 SRL?
CUI-ul ANICOM MARY 04 SRL este 17513388.
Unde este sediul ANICOM MARY 04 SRL?
ANICOM MARY 04 SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Lipia Com. Merei, LIPIA nr. 110, 127362, Sat Lipia Com. Merei, judetul BUZĂU.
Cand a fost infiintata ANICOM MARY 04 SRL?
ANICOM MARY 04 SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ANICOM MARY 04 SRL in 2024?
In 2024, ANICOM MARY 04 SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are ANICOM MARY 04 SRL?
ANICOM MARY 04 SRL are codul CAEN principal 4719.
Ce profit a inregistrat ANICOM MARY 04 SRL in 2024?
ANICOM MARY 04 SRL a inregistrat o pierdere neta de 25.462 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.