Activ Plătitor TVAe‑Factură

NUROX SRL

CUI: 17541019
CIF: RO17541019
Reg. Com.: J2005000992056
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 aprilie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:30

Despre NUROX SRL

NUROX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Săcădat Com. Săcădat, judetul BIHOR, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NUROX SRL a raportat o cifra de afaceri de 102.083 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+56.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (351.500 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
102.083 RON
Venituri totale
102.314 RON
Cheltuieli totale
128.270 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
18.993 RON
Active circulante
28.442 RON
Stocuri
11.310 RON
Creanțe
7.472 RON
Casa & conturi bănci
9.660 RON
Capital propriu
-303.983 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Săcădat Com. Săcădat, SĂCĂDAT nr. 280
Telefon0771346915

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Săcădat Com. Săcădat, SĂCĂDAT nr. 280
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Săcădat Com. Săcădat, SĂCĂDAT nr. 280
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 27.09.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
4 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
102.083 RON
Rezultat net
-26.979 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 102.083 RON 65.337 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 102.314 RON 66.006 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 128.270 RON 90.099 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 25.956 RON 24.093 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 26.979 RON 24.750 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 18.993 RON 28.511 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.442 RON 48.446 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 47.435 RON 76.957 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.310 RON 4.991 RON
CreanțeSume de încasat 7.472 RON 27.134 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.660 RON 16.321 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 351.500 RON 353.998 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -303.983 RON -277.004 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active47.435RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

741,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale47.435 RON
Datorii totale351.500 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-640,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 102.083 +56,2% față de anul precedent 102.314 128.270 0 0 25.956 26.979
2023 65.337 +62,3% față de anul precedent 66.006 90.099 0 0 24.093 24.750
2022 40.253 -50,3% față de anul precedent 98.161 137.738 0 0 39.577 41.205
2021 80.916 +21,2% față de anul precedent 100.123 131.556 0 0 31.433 32.434
2020 66.783 -8,5% față de anul precedent 69.669 97.941 0 0 28.272 28.963
2019 72.945 -80,5% față de anul precedent 84.851 138.218 0 0 53.367 54.216
2018 374.034 +164,6% față de anul precedent 390.334 405.256 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.922 18.824
2017 141.370 +104,1% față de anul precedent 185.854 177.632 8.222 6.363 0 0
2016 69.259 69.992 132.452 0 0 62.460 63.156
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2013 902 -89,0% față de anul precedent 902 3.409 0 0 2.507 2.513
2012 8.206 8.206 11.165 0 0 2.959 2.959
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 0 0 0 0 0 0
2008 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 18.993 28.442 47.435 11.310 7.472 9.660
2023 28.511 48.446 76.957 4.991 27.134 16.321
2022 38.863 44.998 83.861 4.991 24.457 15.550
2021 85.696 35.545 121.241 10.895 22.737 1.913
2020 23.200 37.424 60.624 4.991 28.092 4.341
2019 84.812 48.320 133.132 10.051 25.949 12.320
2018 85.515 154.482 239.997 3.500 132.724 18.258
2017 110.335 111.629 221.964 30.333 66.658 14.638
2016 40.372 25.074 65.446 0 15.278 9.796
2015 1.317 60 1.377 0 0 60
2014 1.317 60 1.377 0 0 60
2013 1.317 12.708 14.025 0 11.550 1.158
2012 1.317 16.820 18.137 4.424 10.564 1.832
2011 1.317 6.157 7.474 0 5.222 935
2010 1.317 6.157 7.474 0 5.222 935
2009 1.317 6.154 7.471 0 5.222 932
2008 1.317 6.154 7.471 0 5.222 932

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 351.500 -0,7% față de anul precedent -303.983 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 353.998 +5,2% față de anul precedent -277.004 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 336.389 +1,1% față de anul precedent -252.254 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 332.821 +38,5% față de anul precedent -211.049 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 240.302 -15,5% față de anul precedent -178.616 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 284.359 -15,2% față de anul precedent -149.652 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2018 335.433 +12,3% față de anul precedent -95.436 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2017 298.577 +101,2% față de anul precedent -76.613 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 148.422 +600,2% față de anul precedent -82.976 Neraportat 2
2015 21.197 0,0% față de anul precedent -19.820 Neraportat 0
2014 21.197 -44,6% față de anul precedent -19.820 Neraportat 0
2013 38.269 -0,4% față de anul precedent -19.819 Neraportat 0
2012 38.402 +53,7% față de anul precedent -20.265 Neraportat 0
2011 24.980 0,0% față de anul precedent -17.506 Neraportat 0
2010 24.980 +1,5% față de anul precedent -17.506 Neraportat 0
2009 24.611 0,0% față de anul precedent -17.140 Neraportat 0
2008 24.611 -17.140 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 102.083 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.083 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.083 RON +56.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.979 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
351.500 RON -0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 65.337 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.337 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.337 RON +62.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.750 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
353.998 RON +5.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 40.253 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.253 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.253 RON -50.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.205 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
336.389 RON +1.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 80.916 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.916 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.916 RON +21.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.434 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
332.821 RON +38.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 66.783 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.783 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.783 RON -8.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.963 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
240.302 RON -15.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 72.945 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.945 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.945 RON -80.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.216 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
284.359 RON -15.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 374.034 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 374.034 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
374.034 RON +164.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.824 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
335.433 RON +12.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 141.370 RON. Profit: 6.363 RON

Cifra de afaceri: 141.370 RON. Profit: 6.363 RON

Cifra de afaceri
141.370 RON +104.12% față de anul precedent
Profit net
6.363 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
298.577 RON +101.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.259 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.259 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.259 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.156 RON
Angajati
2
Datorii
148.422 RON +600.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.197 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.197 RON -44.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 902 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 902 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
902 RON -89.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.513 RON
Angajati
0
Datorii
38.269 RON -0.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.206 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.206 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.206 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.959 RON
Angajati
0
Datorii
38.402 RON +53.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.980 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.980 RON +1.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.611 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.611 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNUROX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Săcădat Com. Săcădat (BIHOR)

NUROX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Săcădat Com. Săcădat (BIHOR)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Bihor

KARLA SIM TRANS S.R.L.
CUI: 48189193CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.663 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PATER PET TRANS S.R.L.
CUI: 50295889CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SERPAN TRANS SRL
CUI: 36909606CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.233 RON
Profit
8.667 RON
Angajati
0
WESTMONT TRANS S.R.L.
CUI: 31998815CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Urviş de Beiuş Com. Şoimi2013-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.599 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GETIANCA SRL
CUI: 11598830CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Cordău Com. Sânmartin1999-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.255 RON
Profit
14.348 RON
Angajati
1
TRANSBEIUS SRL
CUI: 86347CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.753 RON
Profit
479 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Bihor

SIFIAR TRANS S.R.L.
CUI: 17451200CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Viişoara Com. Viişoara2005-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.760 RON
Profit
1.004 RON
Angajati
2
ROBENTIM SRL
CUI: 17544058CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2005-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
475.601 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CARMENDY CONSTRUCT SRL
CUI: 17432577CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Valea Mare de Criş Com. Borod2005-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.796.358 RON
Profit
184.972 RON
Angajati
10
CRISIMO TRANS SRL
CUI: 17567345CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Şuncuiuş Com. Şuncuiuş2005-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.986.568 RON
Profit
527.944 RON
Angajati
9

Alte firme din Bihor

AGRAREO PRODCOM SRL
CUI: 17533229CAEN: 1110
Activ
BIHOR, Sat Berechiu Com. Sânnicolau Român2005-04-27
fara e-Factura
KIS MARIN SRL
CUI: 17541132CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Loc. Ghenetea Mun. Marghita2005-04-28
fara e-Factura
TRIMETEL SRL
CUI: 17370261CAEN: 7020
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2005-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.335 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OXI DENTAL SRL
CUI: 17710290CAEN: 3250
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2005-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.376 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TEHNOLOGISTICA SRL
CUI: 15864714CAEN: 4664
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2003-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
888.293 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SENIA SRL
CUI: 19146008CAEN: 9531
Activ
BIHOR, Sat Nimăieşti Com. Curăţele2006-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.134 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WHYNOTMEDIA SRL
CUI: 37516460CAEN: 5911
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
575.543 RON
Profit
5.621 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NUROX SRL?

CUI-ul NUROX SRL este 17541019.

Unde este sediul NUROX SRL?

NUROX SRL are sediul in Romania, BIHOR, Sat Săcădat Com. Săcădat, SĂCĂDAT nr. 280, Sat Săcădat Com. Săcădat, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata NUROX SRL?

NUROX SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NUROX SRL in 2024?

In 2024, NUROX SRL a raportat o cifra de afaceri de 102.083 RON.

Cati angajati are NUROX SRL?

NUROX SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NUROX SRL?

NUROX SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat NUROX SRL in 2024?

NUROX SRL a inregistrat o pierdere neta de 26.979 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.