Activ Plătitor TVAe‑Factură

ACTIV FICA PROSPER SRL

CUI: 17559180
CIF: RO17559180
Reg. Com.: J03/902/2005
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 mai 2005 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:19

Despre ACTIV FICA PROSPER SRL

ACTIV FICA PROSPER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Mioveni, judetul ARGEŞ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ACTIV FICA PROSPER SRL a raportat o cifra de afaceri de 479.546 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-51.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 94.430 RON in 2008 la 479.546 RON in 2024. Datoriile raportate (491.220 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
479.546 RON
Venituri totale
501.945 RON
Cheltuieli totale
557.067 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.231.753 RON
Active circulante
302.970 RON
Stocuri
68.840 RON
Creanțe
151.934 RON
Casa & conturi bănci
82.196 RON
Capital propriu
1.043.503 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. T.MUSATESCU, 115400
Telefon0748217445

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. T.MUSATESCU, 115400
Cod poștal: 115400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. T.MUSATESCU, 115400
Cod postal
115400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.05.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
479.546 RON
Rezultat net
-55.122 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 479.546 RON 987.647 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 501.945 RON 990.917 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 557.067 RON 825.722 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 165.195 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 155.286 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 55.122 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 55.122 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.231.753 RON 669.064 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 302.970 RON 877.332 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.534.723 RON 1.546.396 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 68.840 RON 33.976 RON
CreanțeSume de încasat 151.934 RON 51.753 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 82.196 RON 791.603 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 491.220 RON 447.771 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.043.503 RON 1.098.625 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.534.723RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.534.723 RON
Datorii totale491.220 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
68,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 479.546 -51,5% față de anul precedent 501.945 557.067 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 55.122 55.122
2023 987.647 +21,1% față de anul precedent 990.917 825.722 165.195 +45,6% față de anul precedent 155.286 +47,0% față de anul precedent 0 0
2022 815.551 +60,1% față de anul precedent 815.572 702.122 113.450 +560,6% față de anul precedent 105.660 +775,6% față de anul precedent 0 0
2021 509.568 -20,1% față de anul precedent 510.829 493.654 17.175 -59,1% față de anul precedent 12.067 -66,1% față de anul precedent 0 0
2020 637.589 -35,2% față de anul precedent 668.987 627.045 41.942 -32,0% față de anul precedent 35.566 -31,0% față de anul precedent 0 0
2019 983.572 -1,4% față de anul precedent 1.012.413 950.766 61.647 -52,8% față de anul precedent 51.514 -57,3% față de anul precedent 0 0
2018 997.310 -8,2% față de anul precedent 1.002.825 872.245 130.580 -50,5% față de anul precedent 120.552 -54,3% față de anul precedent 0 0
2017 1.086.665 +17,9% față de anul precedent 1.252.981 989.177 263.804 -21,0% față de anul precedent 263.804 -5,7% față de anul precedent 0 0
2016 922.057 +13,0% față de anul precedent 1.038.341 704.626 333.715 +28,8% față de anul precedent 279.648 +25,3% față de anul precedent 0 0
2015 815.785 +54,7% față de anul precedent 877.948 618.766 259.182 +427,6% față de anul precedent 223.179 +431,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 527.416 +48,8% față de anul precedent 574.655 525.530 49.125 +102,7% față de anul precedent 42.007 +107,0% față de anul precedent 0 0
2013 354.405 +34,9% față de anul precedent 382.730 358.494 24.236 +496,4% față de anul precedent 20.297 +399,4% față de anul precedent 0 0
2012 262.646 +69,2% față de anul precedent 291.785 287.721 4.064 -33,9% față de anul precedent 4.064 -33,9% față de anul precedent 0 0
2011 155.267 +36,5% față de anul precedent 164.002 157.852 6.150 6.150 0 0
2010 113.752 +5,0% față de anul precedent 114.059 135.734 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.675 24.900
2009 108.369 +14,8% față de anul precedent 150.551 146.137 4.414 +546,3% față de anul precedent 1.547 +169,5% față de anul precedent 0 0
2008 94.430 94.488 93.805 683 574 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.231.753 302.970 1.534.723 68.840 151.934 82.196
2023 669.064 877.332 1.546.396 33.976 51.753 791.603
2022 508.111 478.679 986.790 92.693 110.406 275.580
2021 545.130 437.672 982.802 126.571 76.487 234.614
2020 556.417 428.487 984.904 74.568 76.243 277.676
2019 573.151 541.011 1.114.162 71.585 223.708 245.718
2018 644.955 491.401 1.136.356 73.621 146.003 271.777
2017 564.795 362.751 927.546 29.778 135.447 197.526
2016 582.176 374.819 956.995 32.701 85.487 256.631
2015 646.721 405.711 1.052.432 11.196 184.376 210.139
2014 689.654 327.843 1.017.497 56.559 63.484 207.800
2013 708.286 293.430 1.001.716 172.737 68.079 52.614
2012 564.182 195.690 759.872 107.660 62.911 25.119
2011 403.756 166.043 569.799 71.034 51.121 43.888
2010 110.123 131.204 241.327 71.442 11.951 47.811
2009 145.328 154.936 300.264 65.646 6.665 82.625
2008 175.497 108.585 284.082 52.950 8.601 47.034

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 491.220 +9,7% față de anul precedent 1.043.503 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2023 447.771 +930,5% față de anul precedent 1.098.625 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2022 43.451 -3,7% față de anul precedent 943.339 Neraportat 9 -30,8% față de anul precedent
2021 45.124 +54,0% față de anul precedent 937.678 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2020 29.293 -87,0% față de anul precedent 955.611 Neraportat 14 -39,1% față de anul precedent
2019 225.072 -6,9% față de anul precedent 970.045 Neraportat 23 -4,2% față de anul precedent
2018 241.844 +60,9% față de anul precedent 938.532 Neraportat 24 -17,2% față de anul precedent
2017 150.346 -62,8% față de anul precedent 817.980 Neraportat 29 +38,1% față de anul precedent
2016 404.146 -47,3% față de anul precedent 554.176 Neraportat 21 +10,5% față de anul precedent
2015 766.185 -19,7% față de anul precedent 286.247 Neraportat 19 0,0% față de anul precedent
2014 954.429 -2,7% față de anul precedent 63.068 Neraportat 19 +111,1% față de anul precedent
2013 980.654 +29,2% față de anul precedent 21.062 Neraportat 9 -25,0% față de anul precedent
2012 759.107 +30,1% față de anul precedent 765 Neraportat 12 +71,4% față de anul precedent
2011 583.658 +122,4% față de anul precedent -3.299 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2010 262.497 -14,3% față de anul precedent -21.170 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 306.234 +8,6% față de anul precedent 3.730 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 281.898 2.184 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

56din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 479.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 479.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
479.546 RON -51.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
55.122 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
491.220 RON +9.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 987.647 RON. Profit: 155.286 RON

Cifra de afaceri: 987.647 RON. Profit: 155.286 RON

Cifra de afaceri
987.647 RON +21.1% față de anul precedent
Profit net
155.286 RON +46.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
447.771 RON +930.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 815.551 RON. Profit: 105.660 RON

Cifra de afaceri: 815.551 RON. Profit: 105.660 RON

Cifra de afaceri
815.551 RON +60.05% față de anul precedent
Profit net
105.660 RON +775.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -30.77% față de anul precedent
Datorii
43.451 RON -3.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 509.568 RON. Profit: 12.067 RON

Cifra de afaceri: 509.568 RON. Profit: 12.067 RON

Cifra de afaceri
509.568 RON -20.08% față de anul precedent
Profit net
12.067 RON -66.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
45.124 RON +54.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 637.589 RON. Profit: 35.566 RON

Cifra de afaceri: 637.589 RON. Profit: 35.566 RON

Cifra de afaceri
637.589 RON -35.18% față de anul precedent
Profit net
35.566 RON -30.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -39.13% față de anul precedent
Datorii
29.293 RON -86.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 983.572 RON. Profit: 51.514 RON

Cifra de afaceri: 983.572 RON. Profit: 51.514 RON

Cifra de afaceri
983.572 RON -1.38% față de anul precedent
Profit net
51.514 RON -57.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 -4.17% față de anul precedent
Datorii
225.072 RON -6.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 997.310 RON. Profit: 120.552 RON

Cifra de afaceri: 997.310 RON. Profit: 120.552 RON

Cifra de afaceri
997.310 RON -8.22% față de anul precedent
Profit net
120.552 RON -54.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -17.24% față de anul precedent
Datorii
241.844 RON +60.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.086.665 RON. Profit: 263.804 RON

Cifra de afaceri: 1.086.665 RON. Profit: 263.804 RON

Cifra de afaceri
1.086.665 RON +17.85% față de anul precedent
Profit net
263.804 RON -5.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 +38.1% față de anul precedent
Datorii
150.346 RON -62.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 922.057 RON. Profit: 279.648 RON

Cifra de afaceri: 922.057 RON. Profit: 279.648 RON

Cifra de afaceri
922.057 RON +13.03% față de anul precedent
Profit net
279.648 RON +25.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +10.53% față de anul precedent
Datorii
404.146 RON -47.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 815.785 RON. Profit: 223.179 RON

Cifra de afaceri: 815.785 RON. Profit: 223.179 RON

Cifra de afaceri
815.785 RON +54.68% față de anul precedent
Profit net
223.179 RON +431.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 0% față de anul precedent
Datorii
766.185 RON -19.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 527.416 RON. Profit: 42.007 RON

Cifra de afaceri: 527.416 RON. Profit: 42.007 RON

Cifra de afaceri
527.416 RON +48.82% față de anul precedent
Profit net
42.007 RON +106.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +111.11% față de anul precedent
Datorii
954.429 RON -2.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 354.405 RON. Profit: 20.297 RON

Cifra de afaceri: 354.405 RON. Profit: 20.297 RON

Cifra de afaceri
354.405 RON +34.94% față de anul precedent
Profit net
20.297 RON +399.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -25% față de anul precedent
Datorii
980.654 RON +29.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 262.646 RON. Profit: 4.064 RON

Cifra de afaceri: 262.646 RON. Profit: 4.064 RON

Cifra de afaceri
262.646 RON +69.16% față de anul precedent
Profit net
4.064 RON -33.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +71.43% față de anul precedent
Datorii
759.107 RON +30.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 155.267 RON. Profit: 6.150 RON

Cifra de afaceri: 155.267 RON. Profit: 6.150 RON

Cifra de afaceri
155.267 RON +36.5% față de anul precedent
Profit net
6.150 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
583.658 RON +122.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 113.752 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.752 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.752 RON +4.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
24.900 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
262.497 RON -14.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 108.369 RON. Profit: 1.547 RON

Cifra de afaceri: 108.369 RON. Profit: 1.547 RON

Cifra de afaceri
108.369 RON +14.76% față de anul precedent
Profit net
1.547 RON +169.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
306.234 RON +8.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 94.430 RON. Profit: 574 RON

Cifra de afaceri: 94.430 RON. Profit: 574 RON

Cifra de afaceri
94.430 RON
Profit net
574 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
281.898 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Argeş

THE FOUR PARTNERS S.R.L.
CUI: 39914160CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Mălureni Com. Mălureni2018-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.691 RON
Profit
643 RON
Angajati
4
ARISTOCRAT GROUP SRL
CUI: 8283123CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Sămara Com. Poiana Lacului1996-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
462.042 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ATELIER LUMA SRL
CUI: 36279349CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.159 RON
Profit
81.241 RON
Angajati
2
ONIX IMPEX SRL
CUI: 6941435CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1995-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
439.390 RON
Profit
290.705 RON
Angajati
0
DARIO SAN FLAVOURS S.R.L.
CUI: 31623327CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Piatra Com. Stoeneşti2013-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
911.329 RON
Profit
36.183 RON
Angajati
8
MARI MAR GBI S.R.L.
CUI: 43234994CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2020-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.507 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Argeş

SUPER ROYAL SRL
CUI: 17327482CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-03-08
fara e-Factura
EROM EXCLUSIV SRL
CUI: 18279871CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2006-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
2.222 RON
Angajati
0
HANUL HAIDUCILOR SRL
CUI: 17001078CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2004-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.995.915 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Alte firme din Argeş

LORENA VAL & DANA SRL
CUI: 17559130CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.135 RON
Profit
10.038 RON
Angajati
0
PREMIER CRISPAG S.R.L.
CUI: 17559199CAEN: 4222
Activ
ARGEŞ, Orş. Topoloveni2005-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.580 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
MOB STYLE PROJECT 2005 SRL
CUI: 17545240CAEN: 3109
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.247.014 RON
Profit
31.415 RON
Angajati
5
MINALEX CORPORATION SRL
CUI: 17577934CAEN: 4100
Activ
ARGEŞ, Sat Coşeri Com. Căteasca2005-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.258.171 RON
Profit
6.470 RON
Angajati
6
MARA CARS AUTOMOBILE SRL
CUI: 17345276CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.122.493 RON
Profit
27.123 RON
Angajati
7
3D GLOBAL INSTAL SRL
CUI: 17781917CAEN: 5520
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RIOCLAMED COM 2003 SRL
CUI: 15572272CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Dârmăneşti Com. Dârmăneşti2003-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.787.701 RON
Profit
228.264 RON
Angajati
8
SERTINI AUTO CONSULTING SRL
CUI: 21234144CAEN: 7020
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2007-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.763 RON
Profit
55.695 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ACTIV FICA PROSPER SRL?

CUI-ul ACTIV FICA PROSPER SRL este 17559180.

Unde este sediul ACTIV FICA PROSPER SRL?

ACTIV FICA PROSPER SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Orş. Mioveni, Str. T.MUSATESCU, 115400, Orş. Mioveni, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata ACTIV FICA PROSPER SRL?

ACTIV FICA PROSPER SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ACTIV FICA PROSPER SRL in 2024?

In 2024, ACTIV FICA PROSPER SRL a raportat o cifra de afaceri de 479.546 RON.

Cati angajati are ACTIV FICA PROSPER SRL?

ACTIV FICA PROSPER SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are ACTIV FICA PROSPER SRL?

ACTIV FICA PROSPER SRL are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat ACTIV FICA PROSPER SRL in 2024?

ACTIV FICA PROSPER SRL a inregistrat o pierdere neta de 55.122 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.