Activ Plătitor TVAe‑Factură

CASA PROCOPIE S.R.L.

CUI: 17589971
CIF: RO17589971
Reg. Com.: J33/720/2005
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 mai 2005 · 21 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:40

Despre CASA PROCOPIE S.R.L.

CASA PROCOPIE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Vatra-Dornei, judetul SUCEAVA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CASA PROCOPIE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.618.746 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.8%). Profitul net inregistrat a fost de 71.336 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 77.874 RON in 2008 la 3.618.746 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.618.746 RON
Venituri totale
3.625.800 RON
Cheltuieli totale
3.540.199 RON
Profit brut
85.601 RON
Profit net
71.336 RON
Marja profit net
1,97%
Active imobilizate
2.928 RON
Active circulante
1.222.376 RON
Stocuri
1.193.659 RON
Creanțe
7.306 RON
Casa & conturi bănci
21.411 RON
Capital propriu
303.034 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Republicii nr. 1, 725700
Detalii adresacamera C 3
Telefon0726138599

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Republicii nr. 1, 725700
Cod poștal: 725700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Republicii nr. 1, 725700
Cod postal
725700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.05.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.618.746 RON
Rezultat net
71.336 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.618.746 RON 3.125.773 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.625.800 RON 3.134.356 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.540.199 RON 3.039.921 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 85.601 RON 94.435 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 71.336 RON 68.667 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.928 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.222.376 RON 1.099.657 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.225.304 RON 1.099.657 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.193.659 RON 1.098.166 RON
CreanțeSume de încasat 7.306 RON 11.052 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21.411 RON -9.561 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 922.270 RON 788.980 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 303.034 RON 310.677 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.225.304RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

75,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.225.304 RON
Datorii totale922.270 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,8 %Profit net / active totale
ROE
23,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
24,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.618.746 +15,8% față de anul precedent 3.625.800 3.540.199 85.601 -9,4% față de anul precedent 71.336 +3,9% față de anul precedent 0 0
2023 3.125.773 +24,2% față de anul precedent 3.134.356 3.039.921 94.435 +117,9% față de anul precedent 68.667 +278,7% față de anul precedent 0 0
2022 2.517.157 +1,1% față de anul precedent 2.521.168 2.477.825 43.343 18.133 0 0
2021 2.488.951 -18,2% față de anul precedent 2.489.665 2.507.678 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.013 42.909
2020 3.043.036 +12,6% față de anul precedent 3.046.741 2.980.986 65.755 -32,5% față de anul precedent 35.286 -49,7% față de anul precedent 0 0
2019 2.703.770 -0,2% față de anul precedent 2.717.345 2.619.978 97.367 +1,6% față de anul precedent 70.194 +2,2% față de anul precedent 0 0
2018 2.709.983 +19,7% față de anul precedent 2.713.238 2.617.443 95.795 +74,2% față de anul precedent 68.661 +113,5% față de anul precedent 0 0
2017 2.263.748 +4,3% față de anul precedent 2.267.825 2.212.846 54.979 -23,4% față de anul precedent 32.161 -46,7% față de anul precedent 0 0
2016 2.170.277 +2,6% față de anul precedent 2.174.088 2.102.332 71.756 +4,1% față de anul precedent 60.284 +12,5% față de anul precedent 0 0
2015 2.116.009 -0,8% față de anul precedent 2.125.904 2.056.981 68.923 +102,9% față de anul precedent 53.604 +95,4% față de anul precedent 0 0
2014 2.133.345 -2,2% față de anul precedent 2.145.434 2.111.460 33.974 -70,5% față de anul precedent 27.435 -72,0% față de anul precedent 0 0
2013 2.182.174 +20,9% față de anul precedent 2.218.885 2.103.622 115.263 -3,7% față de anul precedent 97.942 -1,3% față de anul precedent 0 0
2012 1.804.941 +10,9% față de anul precedent 1.866.007 1.746.363 119.644 +26,0% față de anul precedent 99.180 +26,5% față de anul precedent 0 0
2011 1.627.048 +37,9% față de anul precedent 1.686.829 1.591.865 94.964 -15,3% față de anul precedent 78.426 -16,5% față de anul precedent 0 0
2010 1.180.120 +150,5% față de anul precedent 1.216.991 1.104.882 112.109 +620,4% față de anul precedent 93.922 +651,2% față de anul precedent 0 0
2009 471.160 +505,0% față de anul precedent 474.734 459.171 15.563 -24,1% față de anul precedent 12.503 -27,4% față de anul precedent 0 0
2008 77.874 77.874 57.360 20.514 17.229 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.928 1.222.376 1.225.304 1.193.659 7.306 21.411
2023 0 1.099.657 1.099.657 1.098.166 11.052 -9.561
2022 0 842.044 842.044 823.464 11.954 6.626
2021 0 705.954 705.954 701.520 2.023 2.411
2020 8.734 777.984 786.718 791.387 2.522 -15.925
2019 23.475 845.061 868.536 822.268 11.326 11.467
2018 42.351 776.376 818.727 759.513 32.491 -15.628
2017 61.335 718.555 779.890 704.733 15.777 -1.955
2016 718 587.177 587.895 582.972 2.916 1.289
2015 2.494 603.243 605.737 585.254 16.286 1.703
2014 3.250 480.352 483.602 459.610 19.803 939
2013 2.624 615.661 618.285 527.928 3.005 84.728
2012 5.516 661.633 667.149 518.779 12.859 129.995
2011 5.880 465.649 471.529 312.098 11.092 142.459
2010 8.100 455.613 463.713 282.745 19.912 152.956
2009 9.760 219.211 228.971 151.208 17.223 50.780
2008 1.850 10.663 12.513 4.453 1.263 4.947

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 922.270 +16,9% față de anul precedent 303.034 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2023 788.980 +30,6% față de anul precedent 310.677 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 604.199 +25,3% față de anul precedent 242.010 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 482.077 -7,3% față de anul precedent 223.877 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 519.932 -18,4% față de anul precedent 266.786 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 637.036 -3,1% față de anul precedent 231.500 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 657.421 -4,3% față de anul precedent 161.306 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 687.245 +30,3% față de anul precedent 92.645 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 527.411 -4,4% față de anul precedent 60.484 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 551.933 +21,1% față de anul precedent 53.804 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 455.967 -12,3% față de anul precedent 27.635 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2013 520.143 -8,4% față de anul precedent 98.142 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 567.769 +44,5% față de anul precedent 99.380 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 392.903 +6,3% față de anul precedent 78.626 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2010 369.591 +82,3% față de anul precedent 94.122 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2009 202.733 +1.538,0% față de anul precedent 32.666 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2008 12.377 20.163 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.618.746 RON. Profit: 71.336 RON

Cifra de afaceri: 3.618.746 RON. Profit: 71.336 RON

Cifra de afaceri
3.618.746 RON +15.77% față de anul precedent
Profit net
71.336 RON +3.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
922.270 RON +16.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.125.773 RON. Profit: 68.667 RON

Cifra de afaceri: 3.125.773 RON. Profit: 68.667 RON

Cifra de afaceri
3.125.773 RON +24.18% față de anul precedent
Profit net
68.667 RON +278.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
788.980 RON +30.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.517.157 RON. Profit: 18.133 RON

Cifra de afaceri: 2.517.157 RON. Profit: 18.133 RON

Cifra de afaceri
2.517.157 RON +1.13% față de anul precedent
Profit net
18.133 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
604.199 RON +25.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.488.951 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.488.951 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.488.951 RON -18.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.909 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
482.077 RON -7.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.043.036 RON. Profit: 35.286 RON

Cifra de afaceri: 3.043.036 RON. Profit: 35.286 RON

Cifra de afaceri
3.043.036 RON +12.55% față de anul precedent
Profit net
35.286 RON -49.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
519.932 RON -18.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.703.770 RON. Profit: 70.194 RON

Cifra de afaceri: 2.703.770 RON. Profit: 70.194 RON

Cifra de afaceri
2.703.770 RON -0.23% față de anul precedent
Profit net
70.194 RON +2.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
637.036 RON -3.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.709.983 RON. Profit: 68.661 RON

Cifra de afaceri: 2.709.983 RON. Profit: 68.661 RON

Cifra de afaceri
2.709.983 RON +19.71% față de anul precedent
Profit net
68.661 RON +113.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
657.421 RON -4.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.263.748 RON. Profit: 32.161 RON

Cifra de afaceri: 2.263.748 RON. Profit: 32.161 RON

Cifra de afaceri
2.263.748 RON +4.31% față de anul precedent
Profit net
32.161 RON -46.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
687.245 RON +30.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.170.277 RON. Profit: 60.284 RON

Cifra de afaceri: 2.170.277 RON. Profit: 60.284 RON

Cifra de afaceri
2.170.277 RON +2.56% față de anul precedent
Profit net
60.284 RON +12.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
527.411 RON -4.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.116.009 RON. Profit: 53.604 RON

Cifra de afaceri: 2.116.009 RON. Profit: 53.604 RON

Cifra de afaceri
2.116.009 RON -0.81% față de anul precedent
Profit net
53.604 RON +95.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
551.933 RON +21.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.133.345 RON. Profit: 27.435 RON

Cifra de afaceri: 2.133.345 RON. Profit: 27.435 RON

Cifra de afaceri
2.133.345 RON -2.24% față de anul precedent
Profit net
27.435 RON -71.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
455.967 RON -12.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.182.174 RON. Profit: 97.942 RON

Cifra de afaceri: 2.182.174 RON. Profit: 97.942 RON

Cifra de afaceri
2.182.174 RON +20.9% față de anul precedent
Profit net
97.942 RON -1.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
520.143 RON -8.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.804.941 RON. Profit: 99.180 RON

Cifra de afaceri: 1.804.941 RON. Profit: 99.180 RON

Cifra de afaceri
1.804.941 RON +10.93% față de anul precedent
Profit net
99.180 RON +26.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
567.769 RON +44.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.627.048 RON. Profit: 78.426 RON

Cifra de afaceri: 1.627.048 RON. Profit: 78.426 RON

Cifra de afaceri
1.627.048 RON +37.87% față de anul precedent
Profit net
78.426 RON -16.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
392.903 RON +6.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.180.120 RON. Profit: 93.922 RON

Cifra de afaceri: 1.180.120 RON. Profit: 93.922 RON

Cifra de afaceri
1.180.120 RON +150.47% față de anul precedent
Profit net
93.922 RON +651.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
369.591 RON +82.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 471.160 RON. Profit: 12.503 RON

Cifra de afaceri: 471.160 RON. Profit: 12.503 RON

Cifra de afaceri
471.160 RON +505.03% față de anul precedent
Profit net
12.503 RON -27.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
202.733 RON +1537.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 77.874 RON. Profit: 17.229 RON

Cifra de afaceri: 77.874 RON. Profit: 17.229 RON

Cifra de afaceri
77.874 RON
Profit net
17.229 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
12.377 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Suceava

ANCA FARM SRL
CUI: 19089409CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2006-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.024.207 RON
Profit
38.431 RON
Angajati
10
GRAAL SRL
CUI: 14951723CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2002-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.532.362 RON
Profit
253.480 RON
Angajati
11
FARMACIA TOFAN S.R.L.
CUI: 30382883CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Sat Cajvana Orş. Cajvana2012-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.222.438 RON
Profit
334.213 RON
Angajati
5
OMNAPHARM SRL
CUI: 10945397CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Sat Volovăţ Com. Volovăţ1998-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.214.376 RON
Profit
272.831 RON
Angajati
4
ATMAN PROD COM SRL
CUI: 2560993CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului1992-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.111.240 RON
Profit
305.417 RON
Angajati
5
QUO VADIS IMPEX SRL
CUI: 6873160CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Sat Stulpicani Com. Stulpicani1995-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.562.890 RON
Profit
164.240 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Suceava

MUŞEŢELUL PLUS S.R.L.
CUI: 17249694CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Sat Râşca Com. Râşca2005-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.214 RON
Profit
2.260 RON
Angajati
1
ROSMARINI SRL
CUI: 17826121CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2005-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
851.977 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
GABI FARM SRL
CUI: 17018142CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2004-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.081.127 RON
Profit
14.916 RON
Angajati
3
CRISFARM SRL
CUI: 18557854CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2006-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.274.150 RON
Profit
535.593 RON
Angajati
16

Alte firme din Suceava

DECORINT SRL
CUI: 17589947CAEN: 4751
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2005-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
643.250 RON
Profit
11.073 RON
Angajati
5
PROLISOK SRL
CUI: 17590003CAEN: 4619
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2005-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.230.261 RON
Profit
9.492.636 RON
Angajati
35
LINDA-ECOTIL SRL
CUI: 17576106CAEN: 4690
Activ
SUCEAVA, Loc. Plopeni Orş. Salcea2005-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.855.783 RON
Profit
3.509.488 RON
Angajati
109
TEHNOLOGIC SRL
CUI: 17628841CAEN: 4322
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.871.353 RON
Profit
40.553 RON
Angajati
8
DIMAX - IN SRL
CUI: 17898128CAEN: 4741
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.810 RON
Profit
76.701 RON
Angajati
1
ADDVANCES PROFESIONAL S.R.L.
CUI: 15101518CAEN: 6311
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2002-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
625.441 RON
Profit
167.842 RON
Angajati
4
NORD DENTA SRL
CUI: 21730180CAEN: 3250
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.505 RON
Profit
32.345 RON
Angajati
7
PORKCON S.R.L.
CUI: 42824350CAEN: 0146
Activ
SUCEAVA, Sat Basarabi Com. Preuteşti2020-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
716.978 RON
Profit
70.988 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CASA PROCOPIE S.R.L.?

CUI-ul CASA PROCOPIE S.R.L. este 17589971.

Unde este sediul CASA PROCOPIE S.R.L.?

CASA PROCOPIE S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Republicii nr. 1, 725700, Mun. Vatra-Dornei, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata CASA PROCOPIE S.R.L.?

CASA PROCOPIE S.R.L. a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CASA PROCOPIE S.R.L. in 2024?

In 2024, CASA PROCOPIE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.618.746 RON.

Cati angajati are CASA PROCOPIE S.R.L.?

CASA PROCOPIE S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are CASA PROCOPIE S.R.L.?

CASA PROCOPIE S.R.L. are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat CASA PROCOPIE S.R.L. in 2024?

CASA PROCOPIE S.R.L. a inregistrat un profit net de 71.336 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.