Activ Plătitor TVAe‑Factură

UKROLINEN SRL

CUI: 17599258
CIF: RO17599258
Reg. Com.: J2005000822272
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 mai 2005 · 21 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:42

Despre UKROLINEN SRL

UKROLINEN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UKROLINEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 253.509 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.2%). Profitul net inregistrat a fost de 15.970 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 806.875 RON in 2008 la 253.509 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
253.509 RON
Venituri totale
254.580 RON
Cheltuieli totale
235.024 RON
Profit brut
19.556 RON
Profit net
15.970 RON
Marja profit net
6,30%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
21.604 RON
Stocuri
18.912 RON
Creanțe
539 RON
Casa & conturi bănci
2.153 RON
Capital propriu
-48.825 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Mărăţei nr. 74, 610173
Telefon0744504943
Fax0233229837

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Mărăţei nr. 74, 610173
Cod poștal: 610173
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Mărăţei nr. 74, 610173
Cod postal
610173
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.05.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
253.509 RON
Rezultat net
15.970 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 253.509 RON 204.118 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 254.580 RON 204.119 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 235.024 RON 196.573 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 19.556 RON 7.546 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.970 RON 6.176 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 21.604 RON 14.003 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 21.604 RON 14.003 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 18.912 RON 10.703 RON
CreanțeSume de încasat 539 RON 2.943 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.153 RON 357 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 70.429 RON 78.798 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -48.825 RON -64.795 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active21.604RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

326,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale21.604 RON
Datorii totale70.429 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
73,9 %Profit net / active totale
ROE
-32,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-226,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 253.509 +24,2% față de anul precedent 254.580 235.024 19.556 +159,2% față de anul precedent 15.970 +158,6% față de anul precedent 0 0
2023 204.118 -15,3% față de anul precedent 204.119 196.573 7.546 -14,3% față de anul precedent 6.176 +291,6% față de anul precedent 0 0
2022 240.983 +13,6% față de anul precedent 240.985 232.178 8.807 +18,2% față de anul precedent 1.577 +45,8% față de anul precedent 0 0
2021 212.058 -23,5% față de anul precedent 212.060 204.607 7.453 -61,1% față de anul precedent 1.082 -90,5% față de anul precedent 0 0
2020 277.015 +67,4% față de anul precedent 277.016 257.870 19.146 +46,8% față de anul precedent 11.362 +40,8% față de anul precedent 0 0
2019 165.507 -12,0% față de anul precedent 165.508 152.467 13.041 8.070 0 0
2018 188.095 +2,0% față de anul precedent 189.109 197.047 0 0 7.938 11.036
2017 184.366 -1,6% față de anul precedent 186.366 193.476 0 0 7.110 8.976
2016 187.420 +22,2% față de anul precedent 191.420 201.525 0 0 10.105 13.407
2015 153.435 -50,1% față de anul precedent 153.436 154.921 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 1.485
2014 307.743 -4,1% față de anul precedent 307.745 306.488 1.257 -59,3% față de anul precedent 1.257 -59,3% față de anul precedent 0 0
2013 320.791 -5,6% față de anul precedent 320.930 317.841 3.089 3.089 0 0
2012 339.969 -17,5% față de anul precedent 339.987 340.576 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 589 589
2011 412.163 -8,5% față de anul precedent 412.367 408.546 3.821 3.821 0 0
2010 450.205 -21,1% față de anul precedent 451.899 457.770 0 0 5.871 12.321
2009 570.804 -29,3% față de anul precedent 572.250 586.810 0 0 14.560 20.293
2008 806.875 807.496 809.321 0 0 1.825 1.825

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 21.604 21.604 18.912 539 2.153
2023 0 14.003 14.003 10.703 2.943 357
2022 975 16.555 17.530 12.583 1.733 2.239
2021 1.868 18.998 20.866 13.638 238 5.122
2020 2.843 23.737 26.580 19.899 844 2.994
2019 0 14.364 14.364 12.630 32 1.702
2018 0 18.011 18.011 14.487 3.484 40
2017 0 9.418 9.418 8.911 268 239
2016 0 7.055 7.055 3.344 596 3.115
2015 0 16.304 16.304 11.383 327 4.594
2014 187 16.470 16.657 12.846 146 3.478
2013 935 34.173 35.108 18.283 3.393 12.497
2012 4.048 27.142 31.190 26.120 0 1.022
2011 14.071 44.158 58.229 34.448 0 9.710
2010 14.260 66.480 80.740 63.955 3 2.522
2009 23.346 98.553 121.899 85.970 1.328 11.255
2008 33.233 136.461 169.694 119.262 1.675 15.524

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 70.429 -10,6% față de anul precedent -48.825 Neraportat 0
2023 78.798 -11,0% față de anul precedent -64.795 Neraportat 0
2022 88.501 -5,3% față de anul precedent -70.971 Neraportat 0
2021 93.414 -6,8% față de anul precedent -72.548 Neraportat 0
2020 100.210 +0,9% față de anul precedent -73.630 Neraportat 0
2019 99.356 -10,6% față de anul precedent -84.992 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 111.074 +21,5% față de anul precedent -93.063 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 91.445 +14,2% față de anul precedent -82.027 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 80.106 +5,5% față de anul precedent -73.051 Neraportat 1
2015 75.948 +1,5% față de anul precedent -59.644 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 74.816 -20,9% față de anul precedent -58.159 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 94.524 +0,9% față de anul precedent -59.416 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 93.695 -22,0% față de anul precedent -62.505 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 120.145 -18,0% față de anul precedent -61.916 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 146.478 -16,5% față de anul precedent -65.738 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 175.316 -13,6% față de anul precedent -53.417 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 202.818 -33.124 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VCVirgiliu- Constantin GogoneladministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30747/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 253.509 RON. Profit: 15.970 RON

Cifra de afaceri: 253.509 RON. Profit: 15.970 RON

Cifra de afaceri
253.509 RON +24.2% față de anul precedent
Profit net
15.970 RON +158.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
70.429 RON -10.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 204.118 RON. Profit: 6.176 RON

Cifra de afaceri: 204.118 RON. Profit: 6.176 RON

Cifra de afaceri
204.118 RON -15.3% față de anul precedent
Profit net
6.176 RON +291.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
78.798 RON -10.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 240.983 RON. Profit: 1.577 RON

Cifra de afaceri: 240.983 RON. Profit: 1.577 RON

Cifra de afaceri
240.983 RON +13.64% față de anul precedent
Profit net
1.577 RON +45.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
88.501 RON -5.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 212.058 RON. Profit: 1.082 RON

Cifra de afaceri: 212.058 RON. Profit: 1.082 RON

Cifra de afaceri
212.058 RON -23.45% față de anul precedent
Profit net
1.082 RON -90.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
93.414 RON -6.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 277.015 RON. Profit: 11.362 RON

Cifra de afaceri: 277.015 RON. Profit: 11.362 RON

Cifra de afaceri
277.015 RON +67.37% față de anul precedent
Profit net
11.362 RON +40.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
100.210 RON +0.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 165.507 RON. Profit: 8.070 RON

Cifra de afaceri: 165.507 RON. Profit: 8.070 RON

Cifra de afaceri
165.507 RON -12.01% față de anul precedent
Profit net
8.070 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
99.356 RON -10.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 188.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 188.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
188.095 RON +2.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.036 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
111.074 RON +21.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 184.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.366 RON -1.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.976 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
91.445 RON +14.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 187.420 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 187.420 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
187.420 RON +22.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.407 RON
Angajati
1
Datorii
80.106 RON +5.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 153.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 153.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
153.435 RON -50.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.485 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
75.948 RON +1.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 307.743 RON. Profit: 1.257 RON

Cifra de afaceri: 307.743 RON. Profit: 1.257 RON

Cifra de afaceri
307.743 RON -4.07% față de anul precedent
Profit net
1.257 RON -59.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
74.816 RON -20.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 320.791 RON. Profit: 3.089 RON

Cifra de afaceri: 320.791 RON. Profit: 3.089 RON

Cifra de afaceri
320.791 RON -5.64% față de anul precedent
Profit net
3.089 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
94.524 RON +0.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 339.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 339.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
339.969 RON -17.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
589 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
93.695 RON -22.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 412.163 RON. Profit: 3.821 RON

Cifra de afaceri: 412.163 RON. Profit: 3.821 RON

Cifra de afaceri
412.163 RON -8.45% față de anul precedent
Profit net
3.821 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
120.145 RON -17.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 450.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 450.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
450.205 RON -21.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.321 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
146.478 RON -16.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 570.804 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 570.804 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
570.804 RON -29.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.293 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
175.316 RON -13.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 806.875 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 806.875 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
806.875 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.825 RON
Angajati
2
Datorii
202.818 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.082026Mentiune · Buletin 30747/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
UKROLINEN SRL
CUI
17599258
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.08.2026
Registrul Comerțului
J27/822/2005
EUID
ROONRC.J27/822/2005
Sediu
Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, Str. MĂRĂŢEI, Nr. 74, Bl. E1, Scara A, Ap. 2
Județ
Neamţ
Număr încheiere
645184
Data încheierii
14.08.2026
Număr dosar
3081352
Data dosarului
05.08.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Anca Maria Candale

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3081352 din 05.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30747/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Neamţ

MODERN MARBLE ROM S.R.L.
CUI: 47776041CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Sat Căciuleşti Com. Girov2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.434 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MATCONS COMERŢ EXPERT S.R.L.
CUI: 43145510CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Sat Vaduri Com. Alexandru cel Bun2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.831 RON
Profit
9.795 RON
Angajati
0
FOTO TOTAL DIGITAL SRL
CUI: 28904195CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2011-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.145 RON
Profit
13.452 RON
Angajati
2
NOBEL WATER SERVICE S.R.L.
CUI: 47758347CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Sat Turtureşti Com. Girov2023-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.800 RON
Profit
41.324 RON
Angajati
2
FRUCT ELENCOM S.R.L.
CUI: 38467446CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Sat Oglinzi Com. Răuceşti2017-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.349 RON
Profit
63.852 RON
Angajati
0
RBG EURO SERVICES SRL
CUI: 36823776CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2016-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.490 RON
Profit
30.886 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Neamţ

BAVILIATEX S.R.L.
CUI: 17190848CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2005-02-03
fara e-Factura
LORICART PLAST 2005 SRL
CUI: 17702425CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.411 RON
Profit
117.577 RON
Angajati
2
MANUFACTUM SRL
CUI: 17103710CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Sat Ştefan cel Mare Com. Ştefan cel Mare2005-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
455.689 RON
Profit
93.219 RON
Angajati
1
METALHEART S.R.L.
CUI: 17952057CAEN: 4619
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2005-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.159.406 RON
Profit
3.297.504 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

FIRAMED S.R.L.
CUI: 17599240CAEN: 6831
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.533 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
VICONSTRUCT GRUP SRL
CUI: 17599266CAEN: 4100
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
519.671 RON
Profit
456.875 RON
Angajati
1
ROCORGROUP SRL
CUI: 17575810CAEN: 4741
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-05-12
fara e-Factura
SANZIANA TOUR S.R.L.
CUI: 17642340CAEN: 4939
Activ
NEAMŢ, Sat Adjudeni Com. Tămăşeni2005-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.929 RON
Profit
90.955 RON
Angajati
1
SUMER SRL
CUI: 17296947CAEN: 7022
Activ
NEAMŢ, Sat Borleşti Com. Borleşti2005-03-01
fara e-Factura
ISAFINANCE EXPERT SRL
CUI: 17932521CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.048 RON
Profit
140.767 RON
Angajati
1
DACOCIP S.R.L.
CUI: 15297830CAEN: 1610
Activ
NEAMŢ, Sat Poiana Teiului Com. Poiana Teiului2003-03-18
fara e-Factura
ANDRE TRUST CONSTRUCT SRL
CUI: 23510556CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2008-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
VANINA PLUS S.R.L.
CUI: 51039269CAEN: 4771
Activ
NEAMŢ, Sat Cordun Com. Cordun2024-12-16
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UKROLINEN SRL?

CUI-ul UKROLINEN SRL este 17599258.

Unde este sediul UKROLINEN SRL?

UKROLINEN SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Mărăţei nr. 74, 610173, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata UKROLINEN SRL?

UKROLINEN SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UKROLINEN SRL in 2024?

In 2024, UKROLINEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 253.509 RON.

Ce activitate are UKROLINEN SRL?

UKROLINEN SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat UKROLINEN SRL in 2024?

UKROLINEN SRL a inregistrat un profit net de 15.970 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.