Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 17:41
Despre DETUNATA S.A.
DETUNATA S.A. este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Orş. Abrud, judetul ALBA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2023, DETUNATA S.A. a raportat o cifra de afaceri de 19.018 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 222.976 RON in 2008 la 19.018 RON in 2023. Datoriile raportate (452.868 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 19.018 RON
- Venituri totale
- 19.018 RON
- Cheltuieli totale
- 46.901 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 581.259 RON
- Active circulante
- 36.592 RON
- Stocuri
- 2.069 RON
- Creanțe
- 1.184 RON
- Casa & conturi bănci
- 33.339 RON
- Capital propriu
- 164.983 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ALBA, Orş. Abrud, Pţa. Eroilor nr. 3, 515100
- Cod postal
- 515100
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Mixta De Stat Si Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.04.1991
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2024
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 25 august 2026
- Data reactivare
- 21 septembrie 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 19.018 RON
- Rezultat net
- -28.069 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 19.018 RON | 19.144 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 19.018 RON | 19.144 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 46.901 RON | 11.409 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 7.735 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 7.180 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 27.883 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 28.069 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 581.259 RON | 583.635 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 36.592 RON | 3.329 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 617.851 RON | 586.964 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.069 RON | 3.314 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.184 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 33.339 RON | 15 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 452.868 RON | 393.912 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 164.983 RON | 193.052 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,08 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 26,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 19.018 -0,7% față de anul precedent | 19.018 | 46.901 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 27.883 | 28.069 |
| 2022 | 19.144 -0,3% față de anul precedent | 19.144 | 11.409 | 7.735 +3,9% față de anul precedent | 7.180 +4,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 19.193 -56,6% față de anul precedent | 19.193 | 11.746 | 7.447 | 6.871 | 0 | 0 |
| 2020 | 44.241 -78,0% față de anul precedent | 44.241 | 61.489 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 17.248 | 17.694 |
| 2019 | 201.463 +170,0% față de anul precedent | 251.463 | 222.960 | 28.503 +582,2% față de anul precedent | 26.758 +777,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 74.605 +154,2% față de anul precedent | 90.999 | 86.821 | 4.178 -74,1% față de anul precedent | 3.050 -80,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 29.355 -19,9% față de anul precedent | 29.355 | 13.220 | 16.135 +3,3% față de anul precedent | 15.254 +4,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 36.629 -22,4% față de anul precedent | 43.934 | 28.310 | 15.624 +729,7% față de anul precedent | 14.600 +3.067,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 47.224 -40,6% față de anul precedent | 71.548 | 69.665 | 1.883 | 461 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 79.466 -23,6% față de anul precedent | 80.866 | 128.420 | 0 | 0 | 47.554 | 49.979 |
| 2013 | 104.036 -23,7% față de anul precedent | 104.036 | 149.424 | 0 | 0 | 45.388 | 48.362 |
| 2012 | 136.367 -38,5% față de anul precedent | 147.453 | 168.726 | 0 | 0 | 21.273 | 21.273 |
| 2011 | 221.591 +56,7% față de anul precedent | 233.236 | 257.619 | 0 | 0 | 24.383 | 24.383 |
| 2010 | 141.446 -44,7% față de anul precedent | 200.487 | 224.366 | 0 | 0 | 23.879 | 28.754 |
| 2009 | 255.946 +14,8% față de anul precedent | 335.381 | 339.326 | 0 | 0 | 3.945 | 8.278 |
| 2008 | 222.976 | 232.526 | 239.217 | 0 | 0 | 6.691 | 6.698 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 581.259 | 36.592 | 617.851 | 2.069 | 1.184 | 33.339 |
| 2022 | 583.635 | 3.329 | 586.964 | 3.314 | 0 | 15 |
| 2021 | 585.712 | 7.075 | 592.787 | 3.314 | 0 | 3.761 |
| 2020 | 587.788 | 5.823 | 593.611 | 4.271 | 1.425 | 127 |
| 2019 | 589.868 | 29.417 | 619.285 | 11.884 | 16.777 | 756 |
| 2018 | 606.141 | 19.281 | 625.422 | 5.335 | 13.850 | 96 |
| 2017 | 608.218 | 851 | 609.069 | 440 | 408 | 3 |
| 2016 | 610.294 | 1.207 | 611.501 | 912 | 0 | 295 |
| 2015 | 611.058 | 54.898 | 665.956 | 863 | 53.988 | 47 |
| 2014 | 627.352 | 59.431 | 686.783 | 4.955 | 54.468 | 8 |
| 2013 | 628.019 | 93.982 | 722.001 | 14.116 | 79.852 | 14 |
| 2012 | 631.185 | 137.726 | 768.911 | 79.041 | 57.987 | 698 |
| 2011 | 631.953 | 121.675 | 753.628 | 67.046 | 54.605 | 24 |
| 2010 | 631.953 | 190.542 | 822.495 | 136.457 | 53.865 | 220 |
| 2009 | 618.458 | 337.357 | 955.815 | 230.009 | 104.682 | 2.666 |
| 2008 | 618.345 | 338.019 | 956.364 | 247.002 | 90.962 | 55 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 452.868 +15,0% față de anul precedent | 164.983 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 393.912 -3,2% față de anul precedent | 193.052 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 406.915 -1,9% față de anul precedent | 185.872 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 414.611 -1,9% față de anul precedent | 179.000 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2019 | 422.590 -7,2% față de anul precedent | 196.695 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2018 | 455.485 +3,0% față de anul precedent | 169.937 | Neraportat | 3 |
| 2017 | 442.182 -3,9% față de anul precedent | 166.887 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 460.044 -13,1% față de anul precedent | 151.457 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 529.100 -3,9% față de anul precedent | 136.856 | Neraportat | 1 -80,0% față de anul precedent |
| 2014 | 550.388 +2,8% față de anul precedent | 136.395 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2013 | 535.381 +0,3% față de anul precedent | 186.620 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2012 | 533.930 +7,4% față de anul precedent | 234.981 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 497.373 -8,2% față de anul precedent | 256.255 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2010 | 541.857 -16,2% față de anul precedent | 280.638 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 646.423 +1,2% față de anul precedent | 309.392 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2008 | 638.694 | 317.670 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2024 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 19.018 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 19.018 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 19.018 RON -0.66% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 28.069 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 452.868 RON +14.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.144 RON. Profit: 7.180 RON
Cifra de afaceri: 19.144 RON. Profit: 7.180 RON
- Cifra de afaceri
- 19.144 RON -0.26% față de anul precedent
- Profit net
- 7.180 RON +4.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 393.912 RON -3.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.193 RON. Profit: 6.871 RON
Cifra de afaceri: 19.193 RON. Profit: 6.871 RON
- Cifra de afaceri
- 19.193 RON -56.62% față de anul precedent
- Profit net
- 6.871 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 406.915 RON -1.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 44.241 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.241 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.241 RON -78.04% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 17.694 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 414.611 RON -1.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 201.463 RON. Profit: 26.758 RON
Cifra de afaceri: 201.463 RON. Profit: 26.758 RON
- Cifra de afaceri
- 201.463 RON +170.04% față de anul precedent
- Profit net
- 26.758 RON +777.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 422.590 RON -7.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 74.605 RON. Profit: 3.050 RON
Cifra de afaceri: 74.605 RON. Profit: 3.050 RON
- Cifra de afaceri
- 74.605 RON +154.15% față de anul precedent
- Profit net
- 3.050 RON -80.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 455.485 RON +3.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 29.355 RON. Profit: 15.254 RON
Cifra de afaceri: 29.355 RON. Profit: 15.254 RON
- Cifra de afaceri
- 29.355 RON -19.86% față de anul precedent
- Profit net
- 15.254 RON +4.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 442.182 RON -3.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 36.629 RON. Profit: 14.600 RON
Cifra de afaceri: 36.629 RON. Profit: 14.600 RON
- Cifra de afaceri
- 36.629 RON -22.44% față de anul precedent
- Profit net
- 14.600 RON +3067.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 460.044 RON -13.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 47.224 RON. Profit: 461 RON
Cifra de afaceri: 47.224 RON. Profit: 461 RON
- Cifra de afaceri
- 47.224 RON -40.57% față de anul precedent
- Profit net
- 461 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -80% față de anul precedent
- Datorii
- 529.100 RON -3.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 79.466 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 79.466 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 79.466 RON -23.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 49.979 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 550.388 RON +2.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 104.036 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 104.036 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 104.036 RON -23.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 48.362 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 535.381 RON +0.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 136.367 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 136.367 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 136.367 RON -38.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.273 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 533.930 RON +7.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 221.591 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 221.591 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 221.591 RON +56.66% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 24.383 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 497.373 RON -8.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 141.446 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 141.446 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 141.446 RON -44.74% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.754 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 541.857 RON -16.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 255.946 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 255.946 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 255.946 RON +14.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.278 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 646.423 RON +1.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 222.976 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 222.976 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 222.976 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.698 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 638.694 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Alba
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Alba
Alte firme din Alba
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DETUNATA S.A.?
CUI-ul DETUNATA S.A. este 1763078.
Unde este sediul DETUNATA S.A.?
DETUNATA S.A. are sediul in Romania, ALBA, Orş. Abrud, Pţa. Eroilor nr. 3, 515100, Orş. Abrud, judetul ALBA.
Cand a fost infiintata DETUNATA S.A.?
DETUNATA S.A. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DETUNATA S.A. in 2023?
In 2023, DETUNATA S.A. a raportat o cifra de afaceri de 19.018 RON.
Ce activitate are DETUNATA S.A.?
DETUNATA S.A. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat DETUNATA S.A. in 2023?
DETUNATA S.A. a inregistrat o pierdere neta de 28.069 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.