Activ Plătitor TVA

K & A ADVISING SRL

CUI: 17639093
CIF: RO17639093
Reg. Com.: J35/1818/2005
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 mai 2005 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:43

Despre K & A ADVISING SRL

K & A ADVISING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, K & A ADVISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 50.789 RON, in scadere fata de anul precedent (-25.6%). Profitul net inregistrat a fost de 24.301 RON (in scadere).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
50.789 RON
Venituri totale
51.161 RON
Cheltuieli totale
21.969 RON
Profit brut
29.192 RON
Profit net
24.301 RON
Marja profit net
47,85%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
88.469 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
80.439 RON
Casa & conturi bănci
8.030 RON
Capital propriu
87.850 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Teiului nr. 15, 300681
Telefon0729049362

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Teiului nr. 15, 300681
Cod poștal: 300681
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Teiului nr. 15, 300681
Cod postal
300681
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 01.07.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
10 decembrie 2013 - 1 august 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
50.789 RON
Rezultat net
24.301 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 50.789 RON 68.216 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 51.161 RON 68.441 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 21.969 RON 15.020 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 29.192 RON 53.421 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 24.301 RON 45.090 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 88.469 RON 115.762 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 88.469 RON 115.762 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 80.439 RON 101.255 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.030 RON 14.507 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 619 RON 52.430 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 87.850 RON 63.549 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active88.469RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale88.469 RON
Datorii totale619 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,5 %Profit net / active totale
ROE
27,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
142,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 50.789 -25,6% față de anul precedent 51.161 21.969 29.192 -45,4% față de anul precedent 24.301 -46,1% față de anul precedent 0 0
2023 68.216 68.441 15.020 53.421 45.090 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 137 13.854 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.717 13.720
2021 26.241 +9,9% față de anul precedent 26.242 2.621 23.621 +20,4% față de anul precedent 22.928 +21,2% față de anul precedent 0 0
2020 23.878 -7,2% față de anul precedent 24.616 4.989 19.627 +64,7% față de anul precedent 18.911 +69,7% față de anul precedent 0 0
2019 25.740 -15,8% față de anul precedent 25.740 13.821 11.919 -53,3% față de anul precedent 11.147 -54,7% față de anul precedent 0 0
2018 30.571 +65,8% față de anul precedent 30.571 5.027 25.544 +295,5% față de anul precedent 24.627 +309,2% față de anul precedent 0 0
2017 18.440 -36,8% față de anul precedent 19.294 12.835 6.459 -58,4% față de anul precedent 6.019 -58,9% față de anul precedent 0 0
2016 29.172 32.174 16.666 15.508 14.647 0 0
2015 0 0 5.695 0 0 Neraportat 5.695
2014 0 0 10.066 0 0 10.066 10.066
2013 0 0 10.063 0 0 10.063 10.063
2012 0 0 6.024 0 0 6.024 6.024
2011 0 0 500 0 0 500 500
2008 0 0 8.141 0 0 8.141 8.141

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 88.469 88.469 0 80.439 8.030
2023 0 115.762 115.762 0 101.255 14.507
2022 0 91.457 91.457 0 91.348 109
2021 0 93.318 93.318 0 91.940 1.378
2020 0 71.405 71.405 0 71.288 117
2019 0 62.907 62.907 0 62.732 175
2018 0 36.992 36.992 0 36.992 0
2017 0 11.699 11.699 5.008 6.421 270
2016 0 12.059 12.059 4.897 6.974 188
2015 0 594 594 0 0 594
2014 4.919 1.192 6.111 0 598 594
2013 14.758 596 15.354 0 598 -2
2012 24.596 641 25.237 0 598 43
2011 29.515 630 30.145 0 597 33
2008 39.353 873 40.226 0 596 277

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 619 -98,8% față de anul precedent 87.850 Neraportat 0
2023 52.430 -28,4% față de anul precedent 63.549 Neraportat 0
2022 73.261 +19,8% față de anul precedent 18.459 Neraportat 0
2021 61.139 -1,6% față de anul precedent 32.179 Neraportat 0
2020 62.155 -14,6% față de anul precedent 9.250 Neraportat 0
2019 72.735 +25,8% față de anul precedent -9.660 Neraportat 0
2018 57.800 +10,9% față de anul precedent -20.808 Neraportat 0
2017 52.126 -10,9% față de anul precedent -40.427 Neraportat 0
2016 58.505 -5,2% față de anul precedent -46.446 Neraportat 0
2015 61.687 +0,3% față de anul precedent -61.093 Neraportat 0
2014 61.508 +1,4% față de anul precedent -55.397 Neraportat 0
2013 60.685 +0,3% față de anul precedent -45.331 Neraportat 0
2012 60.505 +1,9% față de anul precedent -35.268 Neraportat 0
2011 59.389 +2,5% față de anul precedent -29.244 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 57.921 -17.695 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 50.789 RON. Profit: 24.301 RON

Cifra de afaceri: 50.789 RON. Profit: 24.301 RON

Cifra de afaceri
50.789 RON -25.55% față de anul precedent
Profit net
24.301 RON -46.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
619 RON -98.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 68.216 RON. Profit: 45.090 RON

Cifra de afaceri: 68.216 RON. Profit: 45.090 RON

Cifra de afaceri
68.216 RON
Profit net
45.090 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
52.430 RON -28.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.720 RON
Angajati
0
Datorii
73.261 RON +19.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 26.241 RON. Profit: 22.928 RON

Cifra de afaceri: 26.241 RON. Profit: 22.928 RON

Cifra de afaceri
26.241 RON +9.9% față de anul precedent
Profit net
22.928 RON +21.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
61.139 RON -1.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 23.878 RON. Profit: 18.911 RON

Cifra de afaceri: 23.878 RON. Profit: 18.911 RON

Cifra de afaceri
23.878 RON -7.23% față de anul precedent
Profit net
18.911 RON +69.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
62.155 RON -14.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 25.740 RON. Profit: 11.147 RON

Cifra de afaceri: 25.740 RON. Profit: 11.147 RON

Cifra de afaceri
25.740 RON -15.8% față de anul precedent
Profit net
11.147 RON -54.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
72.735 RON +25.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 30.571 RON. Profit: 24.627 RON

Cifra de afaceri: 30.571 RON. Profit: 24.627 RON

Cifra de afaceri
30.571 RON +65.79% față de anul precedent
Profit net
24.627 RON +309.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
57.800 RON +10.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 18.440 RON. Profit: 6.019 RON

Cifra de afaceri: 18.440 RON. Profit: 6.019 RON

Cifra de afaceri
18.440 RON -36.79% față de anul precedent
Profit net
6.019 RON -58.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
52.126 RON -10.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 29.172 RON. Profit: 14.647 RON

Cifra de afaceri: 29.172 RON. Profit: 14.647 RON

Cifra de afaceri
29.172 RON
Profit net
14.647 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
58.505 RON -5.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.695 RON
Angajati
0
Datorii
61.687 RON +0.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.066 RON
Angajati
0
Datorii
61.508 RON +1.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.063 RON
Angajati
0
Datorii
60.685 RON +0.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.024 RON
Angajati
0
Datorii
60.505 RON +1.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
500 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
59.389 RON +2.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.141 RON
Angajati
1
Datorii
57.921 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataK & A ADVISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

K & A ADVISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Timiş

GXG 777 SRL
CUI: 32242576CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.392 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEW MILORMI SRL
CUI: 25583457CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Remetea Mare Com. Remetea Mare2009-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.750 RON
Profit
29.064 RON
Angajati
0
SONRAL CONSULTING S.R.L.
CUI: 43844640CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OANCEA&TE S.R.L.
CUI: 44893578CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.200 RON
Profit
32.817 RON
Angajati
0
AFS ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 42504062CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.000 RON
Profit
9.593 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Timiş

WESTKONTAKT S.R.L.
CUI: 17610461CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.627 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARGO CONS S.R.L.
CUI: 17676784CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2005-06-10
fara e-Factura
SIMALIS CONS S.R.L.
CUI: 17571230CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.260 RON
Profit
1.058 RON
Angajati
0

Alte firme din Timiş

BLUE IMAGE PSY SRL
CUI: 17639069CAEN: 8559
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.180 RON
Profit
5.905 RON
Angajati
0
LIFE CARE CORP SRL
CUI: 17639166CAEN: 4712
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc2005-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.174.713 RON
Profit
1.943.269 RON
Angajati
53
IC FIN CONSULTING SRL
CUI: 17624530CAEN: 4611
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2005-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NYROS CENTER SRL
CUI: 17490551CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2005-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.682.949 RON
Profit
593.897 RON
Angajati
7
ROXINOV CONSTRUCT SRL
CUI: 16355034CAEN: 5611
Activ
TIMIŞ, Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă2004-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.057.623 RON
Profit
25.732 RON
Angajati
7
PSIHO PROIECT SRL
CUI: 18835144CAEN: 7740
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.514.376 RON
Profit
1.342.429 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul K & A ADVISING SRL?

CUI-ul K & A ADVISING SRL este 17639093.

Unde este sediul K & A ADVISING SRL?

K & A ADVISING SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Teiului nr. 15, 300681, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata K & A ADVISING SRL?

K & A ADVISING SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a K & A ADVISING SRL in 2024?

In 2024, K & A ADVISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 50.789 RON.

Ce activitate are K & A ADVISING SRL?

K & A ADVISING SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat K & A ADVISING SRL in 2024?

K & A ADVISING SRL a inregistrat un profit net de 24.301 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.