Activ Plătitor TVA

TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL

CUI: 17646724
CIF: RO17646724
Reg. Com.: J32/813/2005
CAEN: 5510
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:28

Despre TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL

TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL a raportat o cifra de afaceri de 899.622 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.7%). Profitul net inregistrat a fost de 59.253 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 109.861 RON in 2008 la 899.622 RON in 2024. Datoriile raportate (1.512.155 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
899.622 RON
Venituri totale
929.929 RON
Cheltuieli totale
844.621 RON
Profit brut
85.308 RON
Profit net
59.253 RON
Marja profit net
6,59%
Active imobilizate
1.799.593 RON
Active circulante
130.181 RON
Stocuri
3.843 RON
Creanțe
42.457 RON
Casa & conturi bănci
83.881 RON
Capital propriu
83.495 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. GRĂDINILOR nr. 9

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. GRĂDINILOR nr. 9
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. Grădinilor nr. 9
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.06.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
899.622 RON
Rezultat net
59.253 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 899.622 RON 699.074 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 929.929 RON 1.063.815 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 844.621 RON 631.964 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 85.308 RON 431.851 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 59.253 RON 423.033 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.799.593 RON 1.778.184 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 130.181 RON 151.305 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.929.774 RON 1.929.489 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.843 RON -4.404 RON
CreanțeSume de încasat 42.457 RON 110.762 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 83.881 RON 44.947 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.512.155 RON 1.569.880 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 83.495 RON 24.242 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.929.774RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

78,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.929.774 RON
Datorii totale1.512.155 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,1 %Profit net / active totale
ROE
71,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
4,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 899.622 +28,7% față de anul precedent 929.929 844.621 85.308 -80,3% față de anul precedent 59.253 -86,0% față de anul precedent 0 0
2023 699.074 +91,9% față de anul precedent 1.063.815 631.964 431.851 423.033 0 0
2022 364.369 +34,5% față de anul precedent 513.188 541.994 0 0 28.806 33.512
2021 270.906 +87,8% față de anul precedent 391.667 657.871 0 0 266.204 269.711
2020 144.281 -84,7% față de anul precedent 214.118 657.697 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 443.579 445.147
2019 943.840 +17,1% față de anul precedent 972.348 895.930 76.418 +5,6% față de anul precedent 66.800 +4,0% față de anul precedent 0 0
2018 805.883 +59,4% față de anul precedent 820.522 748.187 72.335 +1.111,2% față de anul precedent 64.237 +5.713,3% față de anul precedent 0 0
2017 505.609 -28,3% față de anul precedent 608.125 602.153 5.972 -95,9% față de anul precedent 1.105 -99,1% față de anul precedent 0 0
2016 705.359 +12,9% față de anul precedent 781.061 636.200 144.861 +59,9% față de anul precedent 117.717 +63,7% față de anul precedent 0 0
2015 624.994 +25,9% față de anul precedent 652.784 562.173 90.611 +169,3% față de anul precedent 71.900 +204,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 496.428 +39,6% față de anul precedent 510.975 477.324 33.651 -29,6% față de anul precedent 23.601 -50,3% față de anul precedent 0 0
2013 355.516 +44,2% față de anul precedent 385.450 337.623 47.827 +22,1% față de anul precedent 47.435 +21,1% față de anul precedent 0 0
2012 246.626 +27,1% față de anul precedent 262.377 223.209 39.168 +9,0% față de anul precedent 39.168 +9,0% față de anul precedent 0 0
2011 193.975 +106,5% față de anul precedent 234.728 198.791 35.937 35.937 0 0
2010 93.931 +0,8% față de anul precedent 119.519 268.623 0 0 149.104 152.329
2009 93.181 -15,2% față de anul precedent 103.128 160.029 0 0 56.901 59.768
2008 109.861 120.234 144.216 0 0 23.982 23.982

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.799.593 130.181 1.929.774 3.843 42.457 83.881
2023 1.778.184 151.305 1.929.489 -4.404 110.762 44.947
2022 1.304.340 106.014 1.410.354 -6.251 102.838 9.427
2021 1.413.746 121.381 1.535.127 6.472 76.299 38.610
2020 1.532.674 232.540 1.765.214 6.385 22.082 204.073
2019 1.626.883 88.082 1.714.965 10.901 33.384 43.103
2018 1.768.484 68.702 1.837.186 8.658 29.602 30.442
2017 1.524.420 73.337 1.597.757 17.462 33.473 22.402
2016 1.508.510 44.599 1.553.109 12.073 16.518 15.108
2015 1.525.076 72.395 1.597.471 21.440 33.451 17.294
2014 1.238.691 47.905 1.286.596 25.879 14.456 7.570
2013 1.017.016 88.581 1.105.597 14.547 59.002 15.032
2012 733.271 63.604 796.875 15.972 23.739 23.893
2011 683.763 127.700 811.463 4.707 26.841 96.152
2010 742.312 37.048 779.360 3.481 20.199 13.368
2009 843.369 10.094 853.463 659 8.452 383
2008 846.998 24.278 871.276 7.237 8.217 8.824

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.512.155 -3,7% față de anul precedent 83.495 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2023 1.569.880 +5,4% față de anul precedent 24.242 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 1.488.923 -9,9% față de anul precedent -564.002 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 1.651.697 +3,0% față de anul precedent -523.060 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2020 1.603.705 +22,0% față de anul precedent -269.319 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2019 1.314.836 -12,8% față de anul precedent 177.112 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2018 1.507.254 +13,4% față de anul precedent 110.312 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2017 1.329.504 +6,5% față de anul precedent 45.686 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2016 1.248.228 -11,6% față de anul precedent 44.581 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 1.412.009 +21,9% față de anul precedent -73.136 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2014 1.158.438 +17,1% față de anul precedent -145.036 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 989.500 +35,0% față de anul precedent -170.408 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2012 733.181 -6,2% față de anul precedent -217.748 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2011 781.412 +0,6% față de anul precedent -256.916 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2010 776.785 +12,4% față de anul precedent -292.853 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 691.190 +7,7% față de anul precedent -140.524 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 641.705 -80.755 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 899.622 RON. Profit: 59.253 RON

Cifra de afaceri: 899.622 RON. Profit: 59.253 RON

Cifra de afaceri
899.622 RON +28.69% față de anul precedent
Profit net
59.253 RON -85.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.512.155 RON -3.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 699.074 RON. Profit: 423.033 RON

Cifra de afaceri: 699.074 RON. Profit: 423.033 RON

Cifra de afaceri
699.074 RON +91.86% față de anul precedent
Profit net
423.033 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
1.569.880 RON +5.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 364.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 364.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
364.369 RON +34.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.512 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
1.488.923 RON -9.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 270.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 270.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
270.906 RON +87.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
269.711 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
1.651.697 RON +2.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 144.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.281 RON -84.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
445.147 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.603.705 RON +21.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 943.840 RON. Profit: 66.800 RON

Cifra de afaceri: 943.840 RON. Profit: 66.800 RON

Cifra de afaceri
943.840 RON +17.12% față de anul precedent
Profit net
66.800 RON +3.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.314.836 RON -12.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 805.883 RON. Profit: 64.237 RON

Cifra de afaceri: 805.883 RON. Profit: 64.237 RON

Cifra de afaceri
805.883 RON +59.39% față de anul precedent
Profit net
64.237 RON +5713.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
1.507.254 RON +13.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 505.609 RON. Profit: 1.105 RON

Cifra de afaceri: 505.609 RON. Profit: 1.105 RON

Cifra de afaceri
505.609 RON -28.32% față de anul precedent
Profit net
1.105 RON -99.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.329.504 RON +6.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 705.359 RON. Profit: 117.717 RON

Cifra de afaceri: 705.359 RON. Profit: 117.717 RON

Cifra de afaceri
705.359 RON +12.86% față de anul precedent
Profit net
117.717 RON +63.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.248.228 RON -11.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 624.994 RON. Profit: 71.900 RON

Cifra de afaceri: 624.994 RON. Profit: 71.900 RON

Cifra de afaceri
624.994 RON +25.9% față de anul precedent
Profit net
71.900 RON +204.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
1.412.009 RON +21.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 496.428 RON. Profit: 23.601 RON

Cifra de afaceri: 496.428 RON. Profit: 23.601 RON

Cifra de afaceri
496.428 RON +39.64% față de anul precedent
Profit net
23.601 RON -50.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
1.158.438 RON +17.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 355.516 RON. Profit: 47.435 RON

Cifra de afaceri: 355.516 RON. Profit: 47.435 RON

Cifra de afaceri
355.516 RON +44.15% față de anul precedent
Profit net
47.435 RON +21.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
989.500 RON +34.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 246.626 RON. Profit: 39.168 RON

Cifra de afaceri: 246.626 RON. Profit: 39.168 RON

Cifra de afaceri
246.626 RON +27.14% față de anul precedent
Profit net
39.168 RON +8.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
733.181 RON -6.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 193.975 RON. Profit: 35.937 RON

Cifra de afaceri: 193.975 RON. Profit: 35.937 RON

Cifra de afaceri
193.975 RON +106.51% față de anul precedent
Profit net
35.937 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
781.412 RON +0.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 93.931 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.931 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.931 RON +0.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
152.329 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
776.785 RON +12.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 93.181 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.181 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.181 RON -15.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.768 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
691.190 RON +7.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 109.861 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 109.861 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
109.861 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.982 RON
Angajati
1
Datorii
641.705 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5510 in Mun. Sibiu (SIBIU)

TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5510 in Mun. Sibiu (SIBIU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5510, Sibiu

SUPER ALPIN SRL
CUI: 8081604CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1996-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
987.679 RON
Profit
10.362 RON
Angajati
4
TBT INVEST SRL
CUI: 37367627CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
821.293 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DOBSI SRL
CUI: 4656483CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1993-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.427.364 RON
Profit
684.381 RON
Angajati
6
MAYA STEF INVEST S.R.L.
CUI: 43598022CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2021-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.992 RON
Profit
12.305 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5510, Sibiu

PALAZZO S.R.L.
CUI: 17634380CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2005-05-30
fara e-Factura
IMOBILIARE ROYAL SRL
CUI: 17888418CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2005-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.599.605 RON
Profit
2.240.598 RON
Angajati
9
PELMOD PROD SRL
CUI: 17107266CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Sat Sălişte Orş. Sălişte2005-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DENIM HERMANSTADT SRL
CUI: 19685371CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2006-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.125.449 RON
Profit
21.222 RON
Angajati
3

Alte firme din Sibiu

PEREA SRL
CUI: 17638276CAEN: 4334
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2005-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.030 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AGROSYSTEM SRL
CUI: 17657405CAEN: 7500
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2005-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.073 RON
Profit
11.359 RON
Angajati
0
DORAZI INSTAL SRL
CUI: 17596863CAEN: 4322
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2005-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AQUASOFI SRL
CUI: 17937243CAEN: 7112
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2005-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.964 RON
Profit
146.329 RON
Angajati
1
DRADENT SERV SRL
CUI: 15234140CAEN: 8623
Activ
SIBIU, Sat Sadu Com. Sadu2003-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
614.435 RON
Profit
397.240 RON
Angajati
2
REM-GRUP SRL
CUI: 22105717CAEN: 5510
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2007-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.609.572 RON
Profit
17.817 RON
Angajati
10
IMOB VALUATION S.R.L.
CUI: 43450289CAEN: 6832
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2020-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.385 RON
Profit
39.014 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL?

CUI-ul TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL este 17646724.

Unde este sediul TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL?

TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. GRĂDINILOR nr. 9, Mun. Sibiu, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL?

TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL in 2024?

In 2024, TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL a raportat o cifra de afaceri de 899.622 RON.

Cati angajati are TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL?

TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL?

TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Ce profit a inregistrat TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL in 2024?

TRANSILVANIA ENDURO TOURS SRL a inregistrat un profit net de 59.253 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.