Activ e‑Factură

IGNATICS ART SRL

CUI: 17675681
CIF: 17675681
Reg. Com.: J40/10374/2005
CAEN: 7222
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:27

Despre IGNATICS ART SRL

IGNATICS ART SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7222). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IGNATICS ART SRL a raportat o cifra de afaceri de 11.823 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+443.3%). Profitul net inregistrat a fost de 2.995 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 70.365 RON in 2008 la 11.823 RON in 2024. Datoriile raportate (13.510 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.823 RON
Venituri totale
11.823 RON
Cheltuieli totale
8.257 RON
Profit brut
3.566 RON
Profit net
2.995 RON
Marja profit net
25,33%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.926 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.000 RON
Casa & conturi bănci
2.926 RON
Capital propriu
-9.584 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Cetatuia nr. 6, 60835

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Cetatuia nr. 6, 60835
Cod poștal: 60835
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Cetatuia nr. 6, 60835
Cod postal
60835
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.06.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
11.823 RON
Rezultat net
2.995 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.823 RON 2.176 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.823 RON 2.178 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.257 RON 19.558 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.566 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.995 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 17.380 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 17.380 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.926 RON 244 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.926 RON 244 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.000 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.926 RON 244 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.510 RON 12.823 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -9.584 RON -12.579 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.926RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

344,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.926 RON
Datorii totale13.510 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
76,3 %Profit net / active totale
ROE
-31,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-244,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 11.823 +443,3% față de anul precedent 11.823 8.257 3.566 2.995 0 0
2023 2.176 -41,1% față de anul precedent 2.178 19.558 0 0 17.380 17.380
2022 3.693 -98,7% față de anul precedent 14.079 61.411 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 47.332 47.754
2021 274.267 -6,1% față de anul precedent 277.648 103.532 174.116 +86,9% față de anul precedent 165.787 +95,0% față de anul precedent 0 0
2020 291.938 +146,0% față de anul precedent 294.662 201.523 93.139 -0,0% față de anul precedent 85.041 -5,1% față de anul precedent 0 0
2019 118.699 +1.099,6% față de anul precedent 119.133 25.966 93.167 89.593 0 0
2018 9.895 +45,3% față de anul precedent 9.895 14.551 0 0 4.656 4.953
2017 6.810 -90,1% față de anul precedent 6.810 31.320 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 24.510 24.714
2016 69.053 -18,0% față de anul precedent 69.190 50.091 19.099 -59,1% față de anul precedent 18.407 -58,3% față de anul precedent 0 0
2015 84.166 -20,4% față de anul precedent 84.328 37.623 46.705 -15,4% față de anul precedent 44.175 -15,1% față de anul precedent 0 0
2014 105.759 +138,0% față de anul precedent 106.005 50.806 55.199 +1.968,9% față de anul precedent 52.019 +3.837,9% față de anul precedent 0 0
2013 44.440 -46,3% față de anul precedent 44.897 42.229 2.668 -94,4% față de anul precedent 1.321 -97,1% față de anul precedent 0 0
2012 82.692 +41,8% față de anul precedent 85.877 37.958 47.919 +272,4% față de anul precedent 45.343 +308,2% față de anul precedent 0 0
2011 58.326 +47,9% față de anul precedent 58.709 45.841 12.868 11.107 0 0
2010 39.440 -55,8% față de anul precedent 39.587 41.665 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.078 5.563
2009 89.130 +26,7% față de anul precedent 89.602 60.013 29.589 26.315 0 0
2008 70.365 71.383 74.092 0 0 2.709 4.494

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.926 3.926 0 1.000 2.926
2023 0 244 244 0 0 244
2022 0 12.003 12.003 0 0 12.003
2021 0 501.115 501.115 0 136.956 364.159
2020 0 335.336 335.336 0 144.444 190.892
2019 0 250.643 250.643 0 143.887 106.756
2018 0 159.475 159.475 0 158.637 838
2017 213 166.470 166.683 0 166.377 93
2016 861 189.784 190.645 0 179.139 10.645
2015 1.725 171.487 173.212 0 167.568 3.919
2014 0 128.328 128.328 0 118.726 9.602
2013 0 76.314 76.314 0 71.484 4.830
2012 106 74.687 74.793 0 61.536 13.151
2011 106 28.438 28.544 0 26.869 1.569
2010 7.191 23.760 30.951 813 19.475 3.472
2009 24.630 13.128 37.758 114 11.168 1.846
2008 43.655 6 43.661 0 0 6

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.510 +5,4% față de anul precedent -9.584 Neraportat 0
2023 12.823 +78,1% față de anul precedent -12.579 Neraportat 0
2022 7.202 +342,1% față de anul precedent 4.801 Neraportat 0
2021 1.629 -0,5% față de anul precedent 499.486 Neraportat 0
2020 1.637 -17,5% față de anul precedent 333.699 Neraportat 0
2019 1.985 +384,2% față de anul precedent 248.658 Neraportat 0
2018 410 -84,6% față de anul precedent 159.065 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 2.665 +39,3% față de anul precedent 164.018 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 1.913 -33,7% față de anul precedent 188.732 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 2.887 +32,6% față de anul precedent 170.325 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 2.178 -0,2% față de anul precedent 126.150 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 2.183 +10,1% față de anul precedent 74.131 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 1.983 +84,1% față de anul precedent 72.810 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 1.077 -92,6% față de anul precedent 27.467 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 14.591 -7,9% față de anul precedent 16.360 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 15.835 -67,8% față de anul precedent 21.923 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 49.114 -4.392 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 11.823 RON. Profit: 2.995 RON

Cifra de afaceri: 11.823 RON. Profit: 2.995 RON

Cifra de afaceri
11.823 RON +443.34% față de anul precedent
Profit net
2.995 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.510 RON +5.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.176 RON -41.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.380 RON
Angajati
0
Datorii
12.823 RON +78.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.693 RON -98.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
47.754 RON
Angajati
0
Datorii
7.202 RON +342.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 274.267 RON. Profit: 165.787 RON

Cifra de afaceri: 274.267 RON. Profit: 165.787 RON

Cifra de afaceri
274.267 RON -6.05% față de anul precedent
Profit net
165.787 RON +94.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.629 RON -0.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 291.938 RON. Profit: 85.041 RON

Cifra de afaceri: 291.938 RON. Profit: 85.041 RON

Cifra de afaceri
291.938 RON +145.95% față de anul precedent
Profit net
85.041 RON -5.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.637 RON -17.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 118.699 RON. Profit: 89.593 RON

Cifra de afaceri: 118.699 RON. Profit: 89.593 RON

Cifra de afaceri
118.699 RON +1099.59% față de anul precedent
Profit net
89.593 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.985 RON +384.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 9.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.895 RON +45.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.953 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
410 RON -84.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 6.810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.810 RON -90.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
24.714 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.665 RON +39.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.053 RON. Profit: 18.407 RON

Cifra de afaceri: 69.053 RON. Profit: 18.407 RON

Cifra de afaceri
69.053 RON -17.96% față de anul precedent
Profit net
18.407 RON -58.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.913 RON -33.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 84.166 RON. Profit: 44.175 RON

Cifra de afaceri: 84.166 RON. Profit: 44.175 RON

Cifra de afaceri
84.166 RON -20.42% față de anul precedent
Profit net
44.175 RON -15.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.887 RON +32.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 105.759 RON. Profit: 52.019 RON

Cifra de afaceri: 105.759 RON. Profit: 52.019 RON

Cifra de afaceri
105.759 RON +137.98% față de anul precedent
Profit net
52.019 RON +3837.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.178 RON -0.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 44.440 RON. Profit: 1.321 RON

Cifra de afaceri: 44.440 RON. Profit: 1.321 RON

Cifra de afaceri
44.440 RON -46.26% față de anul precedent
Profit net
1.321 RON -97.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.183 RON +10.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 82.692 RON. Profit: 45.343 RON

Cifra de afaceri: 82.692 RON. Profit: 45.343 RON

Cifra de afaceri
82.692 RON +41.78% față de anul precedent
Profit net
45.343 RON +308.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.983 RON +84.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 58.326 RON. Profit: 11.107 RON

Cifra de afaceri: 58.326 RON. Profit: 11.107 RON

Cifra de afaceri
58.326 RON +47.89% față de anul precedent
Profit net
11.107 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.077 RON -92.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 39.440 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.440 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.440 RON -55.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.563 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
14.591 RON -7.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 89.130 RON. Profit: 26.315 RON

Cifra de afaceri: 89.130 RON. Profit: 26.315 RON

Cifra de afaceri
89.130 RON +26.67% față de anul precedent
Profit net
26.315 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
15.835 RON -67.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 70.365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.365 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.494 RON
Angajati
2
Datorii
49.114 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIGNATICS ART SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7222 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

IGNATICS ART SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7222 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7222, Municipiul Bucureşti

DACOPS SERV-COM SRL
CUI: 13252670CAEN: 7222
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2000-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.667 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SIMINA SOFT SRL
CUI: 11122925CAEN: 7222
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1998-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.349 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLAVORADE SRL
CUI: 17770829CAEN: 7222
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7222, Municipiul Bucureşti

MIX ENGINEERING SRL
CUI: 15999290CAEN: 7222
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-12-16
fara e-Factura
MULTI WEB EXPERT SRL
CUI: 18233637CAEN: 7222
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-12-20
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FRYVEGELLA SRL
CUI: 17676806CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-06-10
fara e-Factura
ALMA MAR SERVICES SRL
CUI: 17670897CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
783.960 RON
Profit
156.951 RON
Angajati
1
LEBANESE FOOD SRL
CUI: 17682492CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
770.083 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
A.D. DESIGN SERVICES SRL
CUI: 17713327CAEN: 9122
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.300 RON
Profit
15.180 RON
Angajati
3
COR - STE IMOBILIAR SRL
CUI: 17330500CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.091.322 RON
Profit
525.660 RON
Angajati
0
NELCON INSTAL SRL
CUI: 17980081CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
708.222 RON
Profit
470.768 RON
Angajati
1
ANDA SERV COM SRL
CUI: 14899757CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.694 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PACE CAPITAL SRL
CUI: 22733452CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-11-13
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IGNATICS ART SRL?

CUI-ul IGNATICS ART SRL este 17675681.

Unde este sediul IGNATICS ART SRL?

IGNATICS ART SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Cetatuia nr. 6, 60835, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata IGNATICS ART SRL?

IGNATICS ART SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IGNATICS ART SRL in 2024?

In 2024, IGNATICS ART SRL a raportat o cifra de afaceri de 11.823 RON.

Ce activitate are IGNATICS ART SRL?

IGNATICS ART SRL are codul CAEN principal 7222.

Ce profit a inregistrat IGNATICS ART SRL in 2024?

IGNATICS ART SRL a inregistrat un profit net de 2.995 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.