Activ Plătitor TVA

SIS MANAGEMENT SRL

CUI: 17677089
CIF: RO17677089
Reg. Com.: J2005001326058
CAEN: 6811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 12:33

Despre SIS MANAGEMENT SRL

SIS MANAGEMENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii" (cod CAEN 6811), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIS MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.775.997 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+74.1%). Profitul net inregistrat a fost de 283.577 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 116.198 RON in 2008 la 1.775.997 RON in 2024. Datoriile raportate (4.046.408 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.775.997 RON
Venituri totale
1.961.796 RON
Cheltuieli totale
1.637.750 RON
Profit brut
324.046 RON
Profit net
283.577 RON
Marja profit net
15,97%
Active imobilizate
5.616.026 RON
Active circulante
37.748 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
28.048 RON
Casa & conturi bănci
9.700 RON
Capital propriu
1.591.394 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Pţa. Cetăţii nr. 26, 410520
Telefon0259457050

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Pţa. Cetăţii nr. 26, 410520
Cod poștal: 410520
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Pţa. Cetăţii nr. 26, 410520
Cod postal
410520
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.06.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.775.997 RON
Rezultat net
283.577 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.775.997 RON 1.020.294 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.961.796 RON 1.179.067 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.637.750 RON 1.012.233 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 324.046 RON 166.834 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 283.577 RON 144.994 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.616.026 RON 5.704.235 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.748 RON 134.091 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.653.774 RON 5.838.326 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 28.048 RON 40.507 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.700 RON 93.584 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.046.408 RON 4.496.820 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.591.394 RON 1.307.817 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.653.774RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

71,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.653.774 RON
Datorii totale4.046.408 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,0 %Profit net / active totale
ROE
17,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
28,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.775.997 +74,1% față de anul precedent 1.961.796 1.637.750 324.046 +94,2% față de anul precedent 283.577 +95,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.020.294 +22,4% față de anul precedent 1.179.067 1.012.233 166.834 -35,0% față de anul precedent 144.994 -42,2% față de anul precedent 0 0
2022 833.819 -14,8% față de anul precedent 886.290 629.716 256.574 -61,9% față de anul precedent 250.673 -62,4% față de anul precedent 0 0
2021 978.911 +142,5% față de anul precedent 980.778 307.018 673.760 +756,1% față de anul precedent 666.082 +783,3% față de anul precedent 0 0
2020 403.718 -3,0% față de anul precedent 403.718 325.019 78.699 +57,0% față de anul precedent 75.410 +63,5% față de anul precedent 0 0
2019 416.351 +45,6% față de anul precedent 421.540 371.420 50.120 46.112 0 0
2018 286.063 +1,6% față de anul precedent 470.150 530.503 0 0 60.353 65.054
2017 281.559 -3,0% față de anul precedent 282.938 300.655 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.717 20.542
2016 290.260 +2,3% față de anul precedent 368.791 351.897 16.894 11.908 0 0
2015 283.717 +3,6% față de anul precedent 562.541 597.373 0 0 Neraportat 34.832
2014 273.937 +3,2% față de anul precedent 276.117 295.784 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.667 27.887
2013 265.423 +85,4% față de anul precedent 266.093 248.204 17.889 -69,9% față de anul precedent 10.322 -79,3% față de anul precedent 0 0
2012 143.131 +8,0% față de anul precedent 143.131 83.698 59.433 +20,1% față de anul precedent 49.910 +21,0% față de anul precedent 0 0
2011 132.583 +0,2% față de anul precedent 132.583 83.101 49.482 +12,7% față de anul precedent 41.253 +17,8% față de anul precedent 0 0
2010 132.357 -21,6% față de anul precedent 134.357 90.467 43.890 -42,0% față de anul precedent 35.019 -51,2% față de anul precedent 0 0
2009 168.852 +45,3% față de anul precedent 168.852 93.221 75.631 +571,7% față de anul precedent 71.821 +537,9% față de anul precedent 0 0
2008 116.198 116.199 104.940 11.259 11.259 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.616.026 37.748 5.653.774 0 28.048 9.700
2023 5.704.235 134.091 5.838.326 0 40.507 93.584
2022 5.603.648 205.459 5.809.107 26.081 137.116 42.262
2021 2.002.289 458.783 2.461.072 0 107.586 351.197
2020 728.032 107.974 836.006 2.457 14.903 90.614
2019 736.022 91.092 827.114 0 40.796 50.296
2018 128.184 87.998 216.182 0 49.415 38.583
2017 329.600 93.061 422.661 0 67.742 25.319
2016 352.475 129.754 482.229 0 97.319 32.435
2015 150.429 81.793 232.222 0 33.530 48.263
2014 456.820 134.255 591.075 41.750 80.889 11.616
2013 218.079 66.554 284.633 41.750 19.583 5.221
2012 1.064 107.932 108.996 0 2.161 105.771
2011 1.064 56.908 57.972 0 2.161 54.747
2010 1.064 12.972 14.036 5 2.401 10.566
2009 1.139 15.998 17.137 0 14.078 1.920
2008 15.272 9.447 24.719 0 5.902 3.545

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.046.408 -10,0% față de anul precedent 1.591.394 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 4.496.820 -2,4% față de anul precedent 1.307.817 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 4.607.305 +163,0% față de anul precedent 1.162.823 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2021 1.751.957 +121,4% față de anul precedent 712.149 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 791.494 -7,8% față de anul precedent 46.067 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 858.793 +180,0% față de anul precedent -29.343 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 306.676 -36,4% față de anul precedent -75.455 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 482.134 +1,3% față de anul precedent -10.401 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 476.125 +102,1% față de anul precedent 10.141 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 235.570 -57,9% față de anul precedent -1.767 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 559.401 +148,4% față de anul precedent 33.065 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 225.225 +1.303,2% față de anul precedent 60.952 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 16.051 +7,6% față de anul precedent 92.968 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 14.914 +21,5% față de anul precedent 43.058 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 12.277 -75,8% față de anul precedent 1.805 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 50.769 -61,1% față de anul precedent -33.214 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 130.401 -105.035 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GIGEORGEL IRINEL DIMITRIUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19465/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.775.997 RON. Profit: 283.577 RON

Cifra de afaceri: 1.775.997 RON. Profit: 283.577 RON

Cifra de afaceri
1.775.997 RON +74.07% față de anul precedent
Profit net
283.577 RON +95.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
4.046.408 RON -10.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.020.294 RON. Profit: 144.994 RON

Cifra de afaceri: 1.020.294 RON. Profit: 144.994 RON

Cifra de afaceri
1.020.294 RON +22.36% față de anul precedent
Profit net
144.994 RON -42.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
4.496.820 RON -2.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 833.819 RON. Profit: 250.673 RON

Cifra de afaceri: 833.819 RON. Profit: 250.673 RON

Cifra de afaceri
833.819 RON -14.82% față de anul precedent
Profit net
250.673 RON -62.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
4.607.305 RON +162.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 978.911 RON. Profit: 666.082 RON

Cifra de afaceri: 978.911 RON. Profit: 666.082 RON

Cifra de afaceri
978.911 RON +142.47% față de anul precedent
Profit net
666.082 RON +783.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.751.957 RON +121.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 403.718 RON. Profit: 75.410 RON

Cifra de afaceri: 403.718 RON. Profit: 75.410 RON

Cifra de afaceri
403.718 RON -3.03% față de anul precedent
Profit net
75.410 RON +63.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
791.494 RON -7.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 416.351 RON. Profit: 46.112 RON

Cifra de afaceri: 416.351 RON. Profit: 46.112 RON

Cifra de afaceri
416.351 RON +45.55% față de anul precedent
Profit net
46.112 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
858.793 RON +180.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 286.063 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 286.063 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
286.063 RON +1.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
65.054 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
306.676 RON -36.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 281.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 281.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
281.559 RON -3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.542 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
482.134 RON +1.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 290.260 RON. Profit: 11.908 RON

Cifra de afaceri: 290.260 RON. Profit: 11.908 RON

Cifra de afaceri
290.260 RON +2.31% față de anul precedent
Profit net
11.908 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
476.125 RON +102.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 283.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 283.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
283.717 RON +3.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.832 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
235.570 RON -57.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 273.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 273.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
273.937 RON +3.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.887 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
559.401 RON +148.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 265.423 RON. Profit: 10.322 RON

Cifra de afaceri: 265.423 RON. Profit: 10.322 RON

Cifra de afaceri
265.423 RON +85.44% față de anul precedent
Profit net
10.322 RON -79.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
225.225 RON +1303.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 143.131 RON. Profit: 49.910 RON

Cifra de afaceri: 143.131 RON. Profit: 49.910 RON

Cifra de afaceri
143.131 RON +7.96% față de anul precedent
Profit net
49.910 RON +20.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
16.051 RON +7.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 132.583 RON. Profit: 41.253 RON

Cifra de afaceri: 132.583 RON. Profit: 41.253 RON

Cifra de afaceri
132.583 RON +0.17% față de anul precedent
Profit net
41.253 RON +17.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
14.914 RON +21.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 132.357 RON. Profit: 35.019 RON

Cifra de afaceri: 132.357 RON. Profit: 35.019 RON

Cifra de afaceri
132.357 RON -21.61% față de anul precedent
Profit net
35.019 RON -51.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
12.277 RON -75.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 168.852 RON. Profit: 71.821 RON

Cifra de afaceri: 168.852 RON. Profit: 71.821 RON

Cifra de afaceri
168.852 RON +45.31% față de anul precedent
Profit net
71.821 RON +537.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
50.769 RON -61.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 116.198 RON. Profit: 11.259 RON

Cifra de afaceri: 116.198 RON. Profit: 11.259 RON

Cifra de afaceri
116.198 RON
Profit net
11.259 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
130.401 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIS MANAGEMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Mun. Oradea (BIHOR)

SIS MANAGEMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Mun. Oradea (BIHOR)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.052026Mentiune · Buletin 19465/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 12.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SIS MANAGEMENT SRL
CUI
17677089
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.05.2026
Registrul Comerțului
J05/1326/2005
EUID
ROONRC.J05/1326/2005
Sediu
Municipiul Oradea, Jud. Bihor, Piaţa CETĂŢII, Nr. 26
Județ
Bihor
Număr încheiere
413553
Data încheierii
21.05.2026
Număr dosar
2012125
Data dosarului
18.05.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Simona Daria Marinca

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2012125 din 18.05.2026
  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 12.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19465/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6811, Bihor

SMINRO SRL
CUI: 17772447CAEN: 6811
Activ
BIHOR, Sat Cihei Com. Sânmartin2005-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.940.364 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
LEO INTERNATIONAL SRL
CUI: 18511199CAEN: 6811
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2006-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
582.451 RON
Profit
453.786 RON
Angajati
0
SKANDINAV IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 46171831CAEN: 6811
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.655.574 RON
Profit
257.210 RON
Angajati
7
ARHITEK RESIDENCE S.R.L.
CUI: 40368045CAEN: 6811
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
462.800 RON
Profit
155.498 RON
Angajati
1
CALDRIVON BUSINESS S.R.L.
CUI: 25149254CAEN: 6811
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2009-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.555 RON
Profit
66.017 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6811, Bihor

TERENI TRADE SRL
CUI: 17479030CAEN: 6811
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2005-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.500 RON
Profit
13.003 RON
Angajati
0
SOURSCOLIN SRL
CUI: 17125980CAEN: 6811
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2005-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.568 RON
Profit
1.420 RON
Angajati
0

Alte firme din Bihor

MONDOCASA SRL
CUI: 17677054CAEN: 6831
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2005-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
687.324 RON
Profit
455.479 RON
Angajati
1
MEGACONTEX SRL
CUI: 17686060CAEN: 7022
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2005-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.530 RON
Profit
13.466 RON
Angajati
0
PFEILER SRL
CUI: 17654123CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Livada de Bihor Com. Nojorid2005-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.569 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COTAMAX S.R.L.
CUI: 17854334CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2005-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.465 RON
Profit
111.460 RON
Angajati
2
DECEMIS TRANS S.R.L.
CUI: 15986363CAEN: 4932
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2003-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.352 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TAMPA SRL
CUI: 19249453CAEN: 4778
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2006-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.277 RON
Profit
1.161 RON
Angajati
0
MEDART FEDER SRL
CUI: 37582293CAEN: 8690
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2017-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.063 RON
Profit
793 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIS MANAGEMENT SRL?

CUI-ul SIS MANAGEMENT SRL este 17677089.

Unde este sediul SIS MANAGEMENT SRL?

SIS MANAGEMENT SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Pţa. Cetăţii nr. 26, 410520, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata SIS MANAGEMENT SRL?

SIS MANAGEMENT SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIS MANAGEMENT SRL in 2024?

In 2024, SIS MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.775.997 RON.

Cati angajati are SIS MANAGEMENT SRL?

SIS MANAGEMENT SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SIS MANAGEMENT SRL?

SIS MANAGEMENT SRL are codul CAEN principal 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii).

Ce profit a inregistrat SIS MANAGEMENT SRL in 2024?

SIS MANAGEMENT SRL a inregistrat un profit net de 283.577 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.