Activ Plătitor TVA

STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL

CUI: 17689423
CIF: RO17689423
Reg. Com.: J2005001598228
CAEN: 7430
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:01

Despre STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL

STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.310.294 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.2%). Profitul net inregistrat a fost de 54.204 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 904.283 RON in 2008 la 3.310.294 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.310.294 RON
Venituri totale
3.322.819 RON
Cheltuieli totale
3.256.809 RON
Profit brut
66.010 RON
Profit net
54.204 RON
Marja profit net
1,64%
Active imobilizate
1.858.678 RON
Active circulante
2.055.763 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
450.490 RON
Casa & conturi bănci
1.605.273 RON
Capital propriu
3.520.109 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Petre Andrei nr. 31, 700495
Telefon0332710117

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Petre Andrei nr. 31, 700495
Cod poștal: 700495
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Petre Andrei nr. 31, 700495
Cod postal
700495
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.06.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.310.294 RON
Rezultat net
54.204 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.310.294 RON 3.004.132 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.322.819 RON 2.994.833 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.256.809 RON 2.930.515 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 66.010 RON 64.318 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 54.204 RON 45.014 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.858.678 RON 1.946.987 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.055.763 RON 1.835.083 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.914.441 RON 3.782.070 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 450.490 RON 406.590 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.605.273 RON 1.428.493 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 404.093 RON 299.125 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.520.109 RON 3.465.905 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.914.441RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.914.441 RON
Datorii totale404.093 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,4 %Profit net / active totale
ROE
1,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.310.294 +10,2% față de anul precedent 3.322.819 3.256.809 66.010 +2,6% față de anul precedent 54.204 +20,4% față de anul precedent 0 0
2023 3.004.132 +5,3% față de anul precedent 2.994.833 2.930.515 64.318 +22,6% față de anul precedent 45.014 +39,0% față de anul precedent 0 0
2022 2.852.156 -4,3% față de anul precedent 2.921.859 2.869.402 52.457 -84,8% față de anul precedent 32.380 -90,0% față de anul precedent 0 0
2021 2.980.118 +9,6% față de anul precedent 3.009.277 2.664.025 345.252 -13,4% față de anul precedent 323.475 -12,4% față de anul precedent 0 0
2020 2.718.703 +18,4% față de anul precedent 3.332.455 2.933.678 398.777 +12,2% față de anul precedent 369.202 +10,8% față de anul precedent 0 0
2019 2.295.961 +5,4% față de anul precedent 2.343.289 1.987.986 355.303 +21,6% față de anul precedent 333.297 +23,3% față de anul precedent 0 0
2018 2.178.750 +5,4% față de anul precedent 2.197.109 1.905.016 292.093 -49,8% față de anul precedent 270.283 -51,9% față de anul precedent 0 0
2017 2.066.389 +108,8% față de anul precedent 2.115.508 1.533.932 581.576 +541,0% față de anul precedent 561.510 +690,8% față de anul precedent 0 0
2013 989.722 +0,9% față de anul precedent 1.027.945 937.209 90.736 +172,3% față de anul precedent 71.008 +256,5% față de anul precedent 0 0
2012 980.652 -19,2% față de anul precedent 1.032.842 999.521 33.321 -68,9% față de anul precedent 19.919 -76,6% față de anul precedent 0 0
2011 1.213.403 +57,8% față de anul precedent 1.274.047 1.167.013 107.034 +2.031,7% față de anul precedent 84.977 0 0
2010 769.113 -5,8% față de anul precedent 831.972 826.951 5.021 -85,2% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.787
2009 816.388 -9,7% față de anul precedent 893.720 859.848 33.872 -49,0% față de anul precedent 16.054 -68,8% față de anul precedent 0 0
2008 904.283 1.043.476 977.095 66.381 51.443 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.858.678 2.055.763 3.914.441 0 450.490 1.605.273
2023 1.946.987 1.835.083 3.782.070 0 406.590 1.428.493
2022 2.047.966 1.704.669 3.752.635 40.400 252.775 1.411.494
2021 2.178.571 1.628.252 3.806.823 0 388.320 1.239.932
2020 1.788.921 1.963.423 3.752.344 0 529.090 1.434.333
2019 1.914.056 1.434.057 3.348.113 0 420.913 1.013.144
2018 1.817.787 1.320.288 3.138.075 0 445.652 874.636
2017 887.637 1.527.749 2.415.386 0 491.986 1.035.763
2013 879.874 818.964 1.698.838 0 284.722 480.047
2012 535.338 749.640 1.284.978 0 198.844 496.601
2011 522.120 848.491 1.370.611 9.925 164.131 620.240
2010 272.109 893.261 1.165.370 7.644 199.442 631.980
2009 254.939 893.378 1.148.317 7.643 228.657 593.479
2008 293.002 829.502 1.122.504 0 153.161 612.742

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 404.093 +35,1% față de anul precedent 3.520.109 Neraportat 10 -23,1% față de anul precedent
2023 299.125 -10,4% față de anul precedent 3.465.905 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2022 333.733 -20,5% față de anul precedent 3.420.891 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2021 419.649 -39,0% față de anul precedent 3.388.511 Neraportat 13 +18,2% față de anul precedent
2020 688.210 +5,1% față de anul precedent 3.065.036 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2019 655.003 -16,1% față de anul precedent 2.695.834 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2018 780.601 +134,9% față de anul precedent 2.362.520 Neraportat 13 +18,2% față de anul precedent
2017 332.364 -31,4% față de anul precedent 2.092.236 Neraportat 11 +57,1% față de anul precedent
2013 484.571 +148,0% față de anul precedent 1.224.812 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 195.363 -13,2% față de anul precedent 1.185.892 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2011 224.950 +166,6% față de anul precedent 1.165.973 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 84.374 +2,8% față de anul precedent 1.080.996 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2009 82.109 +21,2% față de anul precedent 1.078.974 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 67.739 1.062.921 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AGANDREEA GINA GRIGORIANîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33533/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.310.294 RON. Profit: 54.204 RON

Cifra de afaceri: 3.310.294 RON. Profit: 54.204 RON

Cifra de afaceri
3.310.294 RON +10.19% față de anul precedent
Profit net
54.204 RON +20.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -23.08% față de anul precedent
Datorii
404.093 RON +35.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.004.132 RON. Profit: 45.014 RON

Cifra de afaceri: 3.004.132 RON. Profit: 45.014 RON

Cifra de afaceri
3.004.132 RON +5.33% față de anul precedent
Profit net
45.014 RON +39.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
299.125 RON -10.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.852.156 RON. Profit: 32.380 RON

Cifra de afaceri: 2.852.156 RON. Profit: 32.380 RON

Cifra de afaceri
2.852.156 RON -4.29% față de anul precedent
Profit net
32.380 RON -89.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
333.733 RON -20.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.980.118 RON. Profit: 323.475 RON

Cifra de afaceri: 2.980.118 RON. Profit: 323.475 RON

Cifra de afaceri
2.980.118 RON +9.62% față de anul precedent
Profit net
323.475 RON -12.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +18.18% față de anul precedent
Datorii
419.649 RON -39.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.718.703 RON. Profit: 369.202 RON

Cifra de afaceri: 2.718.703 RON. Profit: 369.202 RON

Cifra de afaceri
2.718.703 RON +18.41% față de anul precedent
Profit net
369.202 RON +10.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
688.210 RON +5.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.295.961 RON. Profit: 333.297 RON

Cifra de afaceri: 2.295.961 RON. Profit: 333.297 RON

Cifra de afaceri
2.295.961 RON +5.38% față de anul precedent
Profit net
333.297 RON +23.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
655.003 RON -16.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.178.750 RON. Profit: 270.283 RON

Cifra de afaceri: 2.178.750 RON. Profit: 270.283 RON

Cifra de afaceri
2.178.750 RON +5.44% față de anul precedent
Profit net
270.283 RON -51.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +18.18% față de anul precedent
Datorii
780.601 RON +134.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.066.389 RON. Profit: 561.510 RON

Cifra de afaceri: 2.066.389 RON. Profit: 561.510 RON

Cifra de afaceri
2.066.389 RON +108.78% față de anul precedent
Profit net
561.510 RON +690.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +57.14% față de anul precedent
Datorii
332.364 RON -31.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 989.722 RON. Profit: 71.008 RON

Cifra de afaceri: 989.722 RON. Profit: 71.008 RON

Cifra de afaceri
989.722 RON +0.92% față de anul precedent
Profit net
71.008 RON +256.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
484.571 RON +148.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 980.652 RON. Profit: 19.919 RON

Cifra de afaceri: 980.652 RON. Profit: 19.919 RON

Cifra de afaceri
980.652 RON -19.18% față de anul precedent
Profit net
19.919 RON -76.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
195.363 RON -13.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.213.403 RON. Profit: 84.977 RON

Cifra de afaceri: 1.213.403 RON. Profit: 84.977 RON

Cifra de afaceri
1.213.403 RON +57.77% față de anul precedent
Profit net
84.977 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
224.950 RON +166.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 769.113 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 769.113 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
769.113 RON -5.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.787 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
84.374 RON +2.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 816.388 RON. Profit: 16.054 RON

Cifra de afaceri: 816.388 RON. Profit: 16.054 RON

Cifra de afaceri
816.388 RON -9.72% față de anul precedent
Profit net
16.054 RON -68.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
82.109 RON +21.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 904.283 RON. Profit: 51.443 RON

Cifra de afaceri: 904.283 RON. Profit: 51.443 RON

Cifra de afaceri
904.283 RON
Profit net
51.443 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
67.739 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Mun. Iaşi (IAŞI)

STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Mun. Iaşi (IAŞI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.092026Mentiune · Buletin 33533/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL
CUI
17689423
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.09.2026
Registrul Comerțului
J22/1598/2005
EUID
ROONRC.J22/1598/2005
Sediu
Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, Strada PETRE ANDREI, Nr. 31, Bl. A6, Etaj P, Ap. 3
Județ
Iaşi
Număr încheiere
708712
Data încheierii
09.09.2026
Număr dosar
3304125
Data dosarului
20.08.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Paul Andrei Ghiculescu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3304125 din 20.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33533/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7430, Iaşi

QUALTRANSLOC S.R.L.
CUI: 40096455CAEN: 7430
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.301.634 RON
Profit
71.207 RON
Angajati
3
SOFIA WORDS SRL
CUI: 25664080CAEN: 7430
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2009-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.259 RON
Profit
6.389 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7430, Iaşi

LETTERA SRL
CUI: 16922260CAEN: 7430
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.739 RON
Profit
59.853 RON
Angajati
1
EUROCONTACT SRL
CUI: 16669304CAEN: 7430
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.892 RON
Profit
77 RON
Angajati
4

Alte firme din Iaşi

MIRANA-TRANS SRL
CUI: 17687813CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Budăi Orş. Podu Iloaiei2005-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
537.548 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SUBLIME LINE SRL
CUI: 17689458CAEN: 9623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.297 RON
Profit
84.998 RON
Angajati
1
ELLADIA COM-SERVICE SRL
CUI: 17667344CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.338 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
LUX PROIECT SRL
CUI: 17719338CAEN: 7022
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-06-23
fara e-Factura
RALCO TRANS S.R.L.
CUI: 17464935CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.472 RON
Profit
68.483 RON
Angajati
1
ANCA OPTIC 2005 SRL
CUI: 17915768CAEN: 4774
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.272 RON
Profit
62.901 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL?

CUI-ul STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL este 17689423.

Unde este sediul STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL?

STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Petre Andrei nr. 31, 700495, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL?

STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL in 2024?

In 2024, STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.310.294 RON.

Cati angajati are STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL?

STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL?

STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).

Ce profit a inregistrat STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL in 2024?

STAR INFORMATION SERVICES & TOOLS SRL a inregistrat un profit net de 54.204 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.