Activ

BRICK MEDIA SRL

CUI: 17700440
CIF: 17700440
Reg. Com.: J40/10838/2005
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:19

Despre BRICK MEDIA SRL

BRICK MEDIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BRICK MEDIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 24.200 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-91.4%). Profitul net inregistrat a fost de 5.401 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 929.148 RON in 2008 la 24.200 RON in 2024. Datoriile raportate (46.424 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
24.200 RON
Venituri totale
79.840 RON
Cheltuieli totale
73.175 RON
Profit brut
6.665 RON
Profit net
5.401 RON
Marja profit net
22,32%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
358.785 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
342.401 RON
Casa & conturi bănci
16.384 RON
Capital propriu
312.361 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 43, 30824

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 43, 30824
Cod poștal: 30824
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 43, 30824
Cod postal
30824
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.04.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 iulie 2021 - 15 ianuarie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
24.200 RON
Rezultat net
5.401 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 24.200 RON 279.980 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 79.840 RON 279.980 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 73.175 RON 277.905 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.665 RON 2.075 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.401 RON 1.743 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 47.802 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 358.785 RON 431.866 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 358.785 RON 479.668 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 342.401 RON 431.421 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.384 RON 445 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.424 RON 172.708 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 312.361 RON 306.960 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active358.785RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale358.785 RON
Datorii totale46.424 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,5 %Profit net / active totale
ROE
1,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 24.200 -91,4% față de anul precedent 79.840 73.175 6.665 +221,2% față de anul precedent 5.401 +209,9% față de anul precedent 0 0
2023 279.980 +94,1% față de anul precedent 279.980 277.905 2.075 +21,8% față de anul precedent 1.743 0 0
2022 144.276 -9,8% față de anul precedent 144.276 142.573 1.703 -53,6% față de anul precedent 0 0 2.625
2021 159.937 +5,0% față de anul precedent 159.937 156.265 3.672 0 0 1.126
2020 152.282 -62,5% față de anul precedent 152.837 170.339 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.502 21.554
2019 406.507 +5,9% față de anul precedent 406.507 359.270 47.237 -44,0% față de anul precedent 43.171 -39,6% față de anul precedent 0 0
2018 383.746 -51,0% față de anul precedent 429.279 344.874 84.405 +73,7% față de anul precedent 71.525 +86,1% față de anul precedent 0 0
2017 783.863 +1,5% față de anul precedent 783.863 735.283 48.580 38.429 0 0
2016 772.047 -58,6% față de anul precedent 773.988 787.176 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.188 13.540
2015 1.862.446 +0,9% față de anul precedent 1.862.513 1.676.555 185.958 +12,0% față de anul precedent 157.021 +13,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.845.985 +0,1% față de anul precedent 1.847.645 1.681.639 166.006 +840,7% față de anul precedent 138.439 +1.018,9% față de anul precedent 0 0
2013 1.845.140 +95,7% față de anul precedent 1.852.355 1.834.708 17.647 -55,7% față de anul precedent 12.373 -62,1% față de anul precedent 0 0
2012 942.979 +31,0% față de anul precedent 944.329 904.504 39.825 +26,5% față de anul precedent 32.651 +28,7% față de anul precedent 0 0
2011 719.597 -34,7% față de anul precedent 719.760 688.272 31.488 -79,3% față de anul precedent 25.362 -80,2% față de anul precedent 0 0
2010 1.102.680 +20,8% față de anul precedent 1.105.598 953.222 152.376 +250,8% față de anul precedent 128.142 +320,1% față de anul precedent 0 0
2009 912.924 -1,8% față de anul precedent 912.970 869.531 43.439 -30,0% față de anul precedent 30.506 -41,2% față de anul precedent 0 0
2008 929.148 929.160 867.148 62.012 51.875 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 358.785 358.785 0 342.401 16.384
2023 47.802 431.866 479.668 0 431.421 445
2022 47.802 430.580 478.382 0 426.901 3.679
2021 47.802 437.511 485.313 0 435.819 1.692
2020 47.152 449.620 496.772 0 448.021 1.599
2019 3.218 535.990 539.208 0 467.144 68.846
2018 637 559.738 560.375 0 460.306 99.432
2017 52.435 537.953 590.388 0 502.542 35.411
2016 70.020 621.650 691.670 0 562.234 59.416
2015 88.810 617.314 706.124 0 578.311 39.003
2014 107.114 951.154 1.058.268 0 840.532 110.622
2013 4.883 988.915 993.798 0 979.011 9.904
2012 637 633.535 634.172 0 523.853 109.682
2011 559 601.476 602.035 0 490.398 111.078
2010 912 654.345 655.257 0 597.111 57.234
2009 3.627 326.656 330.283 174 264.809 61.673
2008 7.620 542.397 550.017 731 462.897 78.769

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.424 -73,1% față de anul precedent 312.361 Neraportat 0
2023 172.708 -0,3% față de anul precedent 306.960 Neraportat 0
2022 173.164 -2,4% față de anul precedent 305.218 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 177.470 -5,5% față de anul precedent 307.843 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 187.803 -10,0% față de anul precedent 308.969 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 208.685 -23,6% față de anul precedent 330.523 Neraportat 1
2018 273.023 -27,1% față de anul precedent 287.352 Neraportat 0
2017 374.562 -27,2% față de anul precedent 215.826 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 514.272 -0,2% față de anul precedent 177.398 Neraportat 4 -63,6% față de anul precedent
2015 515.187 -41,1% față de anul precedent 190.937 Neraportat 11 +120,0% față de anul precedent
2014 874.564 +6,4% față de anul precedent 183.704 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2013 821.730 +67,8% față de anul precedent 172.068 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 489.601 0,0% față de anul precedent 159.695 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 489.606 -7,4% față de anul precedent 127.553 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 528.923 +75,1% față de anul precedent 128.382 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 302.064 -39,6% față de anul precedent 30.746 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2008 499.867 52.115 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 24.200 RON. Profit: 5.401 RON

Cifra de afaceri: 24.200 RON. Profit: 5.401 RON

Cifra de afaceri
24.200 RON -91.36% față de anul precedent
Profit net
5.401 RON +209.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
46.424 RON -73.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 279.980 RON. Profit: 1.743 RON

Cifra de afaceri: 279.980 RON. Profit: 1.743 RON

Cifra de afaceri
279.980 RON +94.06% față de anul precedent
Profit net
1.743 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.708 RON -0.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 144.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.276 RON -9.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.625 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
173.164 RON -2.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 159.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 159.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
159.937 RON +5.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.126 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
177.470 RON -5.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 152.282 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 152.282 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
152.282 RON -62.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.554 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
187.803 RON -10.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 406.507 RON. Profit: 43.171 RON

Cifra de afaceri: 406.507 RON. Profit: 43.171 RON

Cifra de afaceri
406.507 RON +5.93% față de anul precedent
Profit net
43.171 RON -39.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
208.685 RON -23.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 383.746 RON. Profit: 71.525 RON

Cifra de afaceri: 383.746 RON. Profit: 71.525 RON

Cifra de afaceri
383.746 RON -51.04% față de anul precedent
Profit net
71.525 RON +86.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
273.023 RON -27.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 783.863 RON. Profit: 38.429 RON

Cifra de afaceri: 783.863 RON. Profit: 38.429 RON

Cifra de afaceri
783.863 RON +1.53% față de anul precedent
Profit net
38.429 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
374.562 RON -27.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 772.047 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 772.047 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
772.047 RON -58.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.540 RON
Angajati
4 -63.64% față de anul precedent
Datorii
514.272 RON -0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.862.446 RON. Profit: 157.021 RON

Cifra de afaceri: 1.862.446 RON. Profit: 157.021 RON

Cifra de afaceri
1.862.446 RON +0.89% față de anul precedent
Profit net
157.021 RON +13.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +120% față de anul precedent
Datorii
515.187 RON -41.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.845.985 RON. Profit: 138.439 RON

Cifra de afaceri: 1.845.985 RON. Profit: 138.439 RON

Cifra de afaceri
1.845.985 RON +0.05% față de anul precedent
Profit net
138.439 RON +1018.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
874.564 RON +6.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.845.140 RON. Profit: 12.373 RON

Cifra de afaceri: 1.845.140 RON. Profit: 12.373 RON

Cifra de afaceri
1.845.140 RON +95.67% față de anul precedent
Profit net
12.373 RON -62.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
821.730 RON +67.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 942.979 RON. Profit: 32.651 RON

Cifra de afaceri: 942.979 RON. Profit: 32.651 RON

Cifra de afaceri
942.979 RON +31.04% față de anul precedent
Profit net
32.651 RON +28.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
489.601 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 719.597 RON. Profit: 25.362 RON

Cifra de afaceri: 719.597 RON. Profit: 25.362 RON

Cifra de afaceri
719.597 RON -34.74% față de anul precedent
Profit net
25.362 RON -80.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
489.606 RON -7.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.102.680 RON. Profit: 128.142 RON

Cifra de afaceri: 1.102.680 RON. Profit: 128.142 RON

Cifra de afaceri
1.102.680 RON +20.79% față de anul precedent
Profit net
128.142 RON +320.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
528.923 RON +75.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 912.924 RON. Profit: 30.506 RON

Cifra de afaceri: 912.924 RON. Profit: 30.506 RON

Cifra de afaceri
912.924 RON -1.75% față de anul precedent
Profit net
30.506 RON -41.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
302.064 RON -39.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 929.148 RON. Profit: 51.875 RON

Cifra de afaceri: 929.148 RON. Profit: 51.875 RON

Cifra de afaceri
929.148 RON
Profit net
51.875 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
499.867 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBRICK MEDIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BRICK MEDIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Municipiul Bucureşti

HEALTHY PLANET COMPANY SRL
CUI: 34225911CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.378 RON
Profit
4.951 RON
Angajati
0
EASY JOYFUL LIFE S.R.L.
CUI: 49597069CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.096 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALLSTORY S.R.L.
CUI: 43733587CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.029 RON
Profit
5.226 RON
Angajati
0
LIFESHIFT BROTHERS S.R.L.
CUI: 47328471CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.000 RON
Profit
20.197 RON
Angajati
0
HAPPY BODY ELITE S.R.L.
CUI: 49249110CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.384 RON
Profit
22.439 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Municipiul Bucureşti

PICON EDUCATIONAL SRL
CUI: 17658559CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.200 RON
Profit
8.326 RON
Angajati
0
CERTIMOB CONSULTING SRL
CUI: 17738186CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-06-29
fara e-Factura
CREAM NO SUGAR MARKETING SRL
CUI: 17639816CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
563.662 RON
Profit
332.757 RON
Angajati
1
ROAD CENTRE SRL
CUI: 17808982CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.644.794 RON
Profit
81.238 RON
Angajati
21

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SUPERVITAL SRL
CUI: 17700432CAEN: 5132
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2005-06-17
fara e-Factura
PROFIT CONSTRUCT SRL
CUI: 17700467CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.367.942 RON
Angajati
1
ANTHURIUM DECO SRL
CUI: 17699567CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.716.153 RON
Profit
216.603 RON
Angajati
4
Artvert Promotion SRL
CUI: 17704868CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.600 RON
Profit
16.778 RON
Angajati
1
TYRES PLUS SRL
CUI: 17663504CAEN: 4531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-06-07
fara e-Factura
UMBRELLA VFX SRL
CUI: 17732183CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.667 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ECO MONTAN SRL
CUI: 17353627CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.261 RON
Profit
86.843 RON
Angajati
4
BRAITHWAITE INVESTMENTS SRL
CUI: 17998119CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.117 RON
Profit
3.604 RON
Angajati
0
D & M DESIGN SRL
CUI: 14923090CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
IMO INVEST TOTAL SRL
CUI: 22767544CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.000.528 RON
Profit
1.069.644 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BRICK MEDIA SRL?

CUI-ul BRICK MEDIA SRL este 17700440.

Unde este sediul BRICK MEDIA SRL?

BRICK MEDIA SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 43, 30824, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BRICK MEDIA SRL?

BRICK MEDIA SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BRICK MEDIA SRL in 2024?

In 2024, BRICK MEDIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 24.200 RON.

Ce activitate are BRICK MEDIA SRL?

BRICK MEDIA SRL are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat BRICK MEDIA SRL in 2024?

BRICK MEDIA SRL a inregistrat un profit net de 5.401 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.