Activ Plătitor TVAe‑Factură

INARCO GRUP SRL

CUI: 17707597
CIF: RO17707597
Reg. Com.: J2005000686157
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:07

Despre INARCO GRUP SRL

INARCO GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INARCO GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 194.200 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+112.7%). Profitul net inregistrat a fost de 61.788 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 74.580 RON in 2008 la 194.200 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
194.200 RON
Venituri totale
194.201 RON
Cheltuieli totale
121.174 RON
Profit brut
73.027 RON
Profit net
61.788 RON
Marja profit net
31,82%
Active imobilizate
2.141 RON
Active circulante
142.269 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
83.305 RON
Casa & conturi bănci
58.964 RON
Capital propriu
88.090 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Seimeni nr. 8, 130078
Telefon0724028932

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Seimeni nr. 8, 130078
Cod poștal: 130078
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Seimeni nr. 8, 130078
Cod postal
130078
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.06.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
194.200 RON
Rezultat net
61.788 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 194.200 RON 91.300 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 194.201 RON 91.300 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 121.174 RON 65.040 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 73.027 RON 26.260 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 61.788 RON 22.250 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.141 RON 2.919 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 142.269 RON 116.707 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 144.410 RON 119.626 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 83.305 RON 77.355 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 58.964 RON 39.352 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 56.320 RON 22.346 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 88.090 RON 97.280 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active144.410RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

39,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale144.410 RON
Datorii totale56.320 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
42,8 %Profit net / active totale
ROE
70,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
61,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 194.200 +112,7% față de anul precedent 194.201 121.174 73.027 +178,1% față de anul precedent 61.788 +177,7% față de anul precedent 0 0
2023 91.300 +203,9% față de anul precedent 91.300 65.040 26.260 -0,1% față de anul precedent 22.250 -12,5% față de anul precedent 0 0
2022 30.046 -63,8% față de anul precedent 30.049 3.769 26.280 -43,1% față de anul precedent 25.438 -42,2% față de anul precedent 0 0
2021 83.008 +306,9% față de anul precedent 83.011 36.845 46.166 +167,5% față de anul precedent 43.975 +167,1% față de anul precedent 0 0
2020 20.400 +9.614,3% față de anul precedent 26.401 9.145 17.256 16.464 0 0
2019 210 -99,2% față de anul precedent 210 2.819 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.609 2.615
2018 26.513 +137,2% față de anul precedent 26.515 12.226 14.289 13.494 0 0
2017 11.176 -82,6% față de anul precedent 11.177 11.611 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 434 770
2016 64.033 +72,1% față de anul precedent 64.033 14.004 50.029 +217,6% față de anul precedent 48.107 +228,7% față de anul precedent 0 0
2015 37.216 -46,4% față de anul precedent 37.217 21.466 15.751 -71,5% față de anul precedent 14.634 -72,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 69.375 +258,7% față de anul precedent 69.376 14.089 55.287 +1.294,0% față de anul precedent 53.206 +1.471,4% față de anul precedent 0 0
2013 19.339 +52,4% față de anul precedent 20.187 16.221 3.966 3.386 0 0
2012 12.686 -75,1% față de anul precedent 12.687 13.357 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 670 670
2011 50.839 +49,5% față de anul precedent 51.647 50.388 1.259 1.259 0 0
2010 34.003 -52,8% față de anul precedent 34.005 54.690 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.685 23.910
2009 72.026 -3,4% față de anul precedent 75.000 68.872 6.128 2.604 0 0
2008 74.580 74.843 80.818 0 0 5.975 5.975

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.141 142.269 144.410 0 83.305 58.964
2023 2.919 116.707 119.626 0 77.355 39.352
2022 3.393 93.314 96.707 0 2 93.312
2021 1.089 72.789 73.878 0 0 72.789
2020 975 29.878 30.853 0 0 29.878
2019 189 10.292 10.481 555 320 9.417
2018 93 16.915 17.008 0 0 16.915
2017 360 1.740 2.100 0 428 1.312
2016 456 55.723 56.179 0 3.828 51.895
2015 886 50.639 51.525 0 258 50.381
2014 694 39.764 40.458 0 23.387 16.377
2013 931 4.398 5.329 0 1.813 2.585
2012 1.836 8.259 10.095 0 7.877 382
2011 2.574 2.734 5.308 0 190 2.544
2010 18.038 11.038 29.076 0 3.291 7.747
2009 36.093 8.350 44.443 0 5.497 2.853
2008 55.665 3.395 59.060 0 338 3.057

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 56.320 +152,0% față de anul precedent 88.090 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 22.346 +4.545,7% față de anul precedent 97.280 Neraportat 1
2022 481 -84,4% față de anul precedent 96.226 Neraportat 0
2021 3.089 -23,5% față de anul precedent 70.789 Neraportat 0
2020 4.040 +2.960,6% față de anul precedent 26.813 Neraportat 0
2019 132 -96,7% față de anul precedent 10.349 Neraportat 0
2018 4.044 +53,8% față de anul precedent 12.964 Neraportat 0
2017 2.630 -66,4% față de anul precedent -530 Neraportat 0
2016 7.832 +16,0% față de anul precedent 48.347 Neraportat 0
2015 6.750 -34,6% față de anul precedent 44.775 Neraportat 0
2014 10.318 -63,7% față de anul precedent 30.140 Neraportat 0
2013 28.395 -22,3% față de anul precedent -23.066 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 36.547 +17,6% față de anul precedent -26.452 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 31.090 -44,6% față de anul precedent -25.782 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 56.117 +18,0% față de anul precedent -27.041 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 47.574 -26,6% față de anul precedent -3.131 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 64.795 -5.735 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NANICOLETA ALINA SIMONA BĂNESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31492/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 194.200 RON. Profit: 61.788 RON

Cifra de afaceri: 194.200 RON. Profit: 61.788 RON

Cifra de afaceri
194.200 RON +112.71% față de anul precedent
Profit net
61.788 RON +177.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
56.320 RON +152.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 91.300 RON. Profit: 22.250 RON

Cifra de afaceri: 91.300 RON. Profit: 22.250 RON

Cifra de afaceri
91.300 RON +203.87% față de anul precedent
Profit net
22.250 RON -12.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
22.346 RON +4545.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 30.046 RON. Profit: 25.438 RON

Cifra de afaceri: 30.046 RON. Profit: 25.438 RON

Cifra de afaceri
30.046 RON -63.8% față de anul precedent
Profit net
25.438 RON -42.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
481 RON -84.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 83.008 RON. Profit: 43.975 RON

Cifra de afaceri: 83.008 RON. Profit: 43.975 RON

Cifra de afaceri
83.008 RON +306.9% față de anul precedent
Profit net
43.975 RON +167.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.089 RON -23.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 20.400 RON. Profit: 16.464 RON

Cifra de afaceri: 20.400 RON. Profit: 16.464 RON

Cifra de afaceri
20.400 RON +9614.29% față de anul precedent
Profit net
16.464 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.040 RON +2960.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
210 RON -99.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.615 RON
Angajati
0
Datorii
132 RON -96.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 26.513 RON. Profit: 13.494 RON

Cifra de afaceri: 26.513 RON. Profit: 13.494 RON

Cifra de afaceri
26.513 RON +137.23% față de anul precedent
Profit net
13.494 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.044 RON +53.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 11.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.176 RON -82.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
770 RON
Angajati
0
Datorii
2.630 RON -66.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 64.033 RON. Profit: 48.107 RON

Cifra de afaceri: 64.033 RON. Profit: 48.107 RON

Cifra de afaceri
64.033 RON +72.06% față de anul precedent
Profit net
48.107 RON +228.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.832 RON +16.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 37.216 RON. Profit: 14.634 RON

Cifra de afaceri: 37.216 RON. Profit: 14.634 RON

Cifra de afaceri
37.216 RON -46.36% față de anul precedent
Profit net
14.634 RON -72.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.750 RON -34.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 69.375 RON. Profit: 53.206 RON

Cifra de afaceri: 69.375 RON. Profit: 53.206 RON

Cifra de afaceri
69.375 RON +258.73% față de anul precedent
Profit net
53.206 RON +1471.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.318 RON -63.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 19.339 RON. Profit: 3.386 RON

Cifra de afaceri: 19.339 RON. Profit: 3.386 RON

Cifra de afaceri
19.339 RON +52.44% față de anul precedent
Profit net
3.386 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
28.395 RON -22.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.686 RON -75.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
670 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
36.547 RON +17.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 50.839 RON. Profit: 1.259 RON

Cifra de afaceri: 50.839 RON. Profit: 1.259 RON

Cifra de afaceri
50.839 RON +49.51% față de anul precedent
Profit net
1.259 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
31.090 RON -44.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 34.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.003 RON -52.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.910 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
56.117 RON +17.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 72.026 RON. Profit: 2.604 RON

Cifra de afaceri: 72.026 RON. Profit: 2.604 RON

Cifra de afaceri
72.026 RON -3.42% față de anul precedent
Profit net
2.604 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
47.574 RON -26.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 74.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.580 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.975 RON
Angajati
2
Datorii
64.795 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.082026Mentiune · Buletin 31492/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
INARCO GRUP SRL
CUI
17707597
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.08.2026
Registrul Comerțului
J15/686/2005
EUID
ROONRC.J15/686/2005
Sediu
Municipiul Târgovişte, Jud. Dâmboviţa, Strada SEIMENI, Nr. 8
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
661774
Data încheierii
21.08.2026
Număr dosar
3149844
Data dosarului
11.08.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Marius Niculin Sima

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3149844 din 11.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31492/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Dâmboviţa

PĂUN TOPO-CAD S.R.L.
CUI: 49918410CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2024-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.709 RON
Profit
85.047 RON
Angajati
1
GD BUCUR GRUP PROIECT S.R.L.
CUI: 34997768CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2015-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.025 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ELUX RODIT SRL
CUI: 36524715CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Crevedia Com. Crevedia2016-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.243 RON
Profit
12.596 RON
Angajati
1
NERA EM CONSULT S.R.L.
CUI: 35437599CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.569 RON
Profit
65.918 RON
Angajati
1
TEAM PROIECT APA S.R.L.
CUI: 47498646CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viforâta Com. Aninoasa2023-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.522 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Dâmboviţa

RHEA PROIECT SRL
CUI: 17090474CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Teiş Com. Şotânga2005-01-03
fara e-Factura
ENERGI CONSULT S.R.L.
CUI: 17728425CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.130 RON
Profit
12.729 RON
Angajati
1
LUF-CAD SRL
CUI: 16993849CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2004-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
702.405 RON
Profit
65.852 RON
Angajati
7
SPES DESIGN SRL
CUI: 17728450CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2005-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.402.034 RON
Profit
1.484.525 RON
Angajati
4

Alte firme din Dâmboviţa

MONTAJ PALADIU SRL
CUI: 17698162CAEN: 4321
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.608.758 RON
Profit
32.693 RON
Angajati
43
BENELUX SRL
CUI: 17708851CAEN: 4777
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.290.327 RON
Profit
44.067 RON
Angajati
2
ANGHE-GAB SRL
CUI: 17654930CAEN: 4933
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Fieni2005-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.131 RON
Profit
329 RON
Angajati
0
IRO MAD EXPERT SRL
CUI: 17736711CAEN: 2553
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.231.727 RON
Profit
263.110 RON
Angajati
6
CALMAX IMPEX SRL
CUI: 17199421CAEN: 4322
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.476 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAMGEO-COS TRANS SRL
CUI: 18104080CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Comişani Com. Comişani2005-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.072 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ORANGE COM SRL
CUI: 10807203CAEN: 6820
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti1998-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.008 RON
Profit
120.182 RON
Angajati
1
EVAL-PROCONS S.R.L.
CUI: 24512725CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2008-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.250 RON
Profit
56.726 RON
Angajati
1
GREEN POWER ONLINE S.R.L.
CUI: 48380885CAEN: 4791
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2023-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.703.544 RON
Profit
7.918.417 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INARCO GRUP SRL?

CUI-ul INARCO GRUP SRL este 17707597.

Unde este sediul INARCO GRUP SRL?

INARCO GRUP SRL are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Seimeni nr. 8, 130078, Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata INARCO GRUP SRL?

INARCO GRUP SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INARCO GRUP SRL in 2024?

In 2024, INARCO GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 194.200 RON.

Cati angajati are INARCO GRUP SRL?

INARCO GRUP SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are INARCO GRUP SRL?

INARCO GRUP SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat INARCO GRUP SRL in 2024?

INARCO GRUP SRL a inregistrat un profit net de 61.788 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.