Activ Plătitor TVAe‑Factură

MAMUROM SRL

CUI: 17722856
CIF: RO17722856
Reg. Com.: J2005002106134
CAEN: 5819
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Alte activităţi de editare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:59

Despre MAMUROM SRL

MAMUROM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de editare" (cod CAEN 5819), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAMUROM SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.843 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 66.611 RON in 2008 la 22.843 RON in 2024. Datoriile raportate (54.700 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
22.843 RON
Venituri totale
22.844 RON
Cheltuieli totale
30.976 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.860 RON
Active circulante
15.168 RON
Stocuri
3.815 RON
Creanțe
294 RON
Casa & conturi bănci
11.059 RON
Capital propriu
-33.473 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 143A
Detalii adresa(CAMERA D09)
Telefon0770740251

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 143A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 143A
Detalii
(CAMERA D09)
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.06.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
22.843 RON
Rezultat net
-8.132 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 22.843 RON 42.317 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 22.844 RON 42.318 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 30.976 RON 41.427 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 891 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 648 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.132 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.132 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.860 RON 11.141 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 15.168 RON 19.696 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 21.028 RON 30.837 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.815 RON 3.104 RON
CreanțeSume de încasat 294 RON 1.095 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.059 RON 15.497 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 54.700 RON 56.373 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -33.473 RON -25.340 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active21.028RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

260,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale21.028 RON
Datorii totale54.700 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-159,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 22.843 -46,0% față de anul precedent 22.844 30.976 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.132 8.132
2023 42.317 -20,4% față de anul precedent 42.318 41.427 891 -95,0% față de anul precedent 648 -96,0% față de anul precedent 0 0
2022 53.181 +26,1% față de anul precedent 57.804 39.979 17.825 +36,0% față de anul precedent 16.091 +35,9% față de anul precedent 0 0
2021 42.179 +40,3% față de anul precedent 42.181 29.073 13.108 11.843 0 0
2020 30.069 -20,3% față de anul precedent 30.138 31.842 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.704 2.608
2019 37.748 +73,6% față de anul precedent 37.750 32.712 5.038 +304,3% față de anul precedent 3.906 +557,6% față de anul precedent 0 0
2018 21.742 +39,4% față de anul precedent 22.683 21.437 1.246 594 0 0
2017 15.600 -60,7% față de anul precedent 15.606 23.040 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.434 7.902
2016 39.696 +170,2% față de anul precedent 39.701 31.628 8.073 6.882 0 0
2015 14.691 -33,5% față de anul precedent 21.939 22.053 0 0 Neraportat 555
2014 22.105 +35,2% față de anul precedent 22.105 30.548 0 0 8.443 9.106
2013 16.351 -37,1% față de anul precedent 16.357 22.842 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.485 6.919
2012 26.001 +44,4% față de anul precedent 26.006 24.965 1.041 1.041 0 0
2011 18.011 -27,7% față de anul precedent 21.648 35.804 0 0 14.156 14.156
2010 24.899 -31,8% față de anul precedent 25.188 41.356 0 0 16.168 17.818
2009 36.507 -45,2% față de anul precedent 36.707 48.552 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.845 14.712
2008 66.611 66.647 56.700 9.947 8.231 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.860 15.168 21.028 3.815 294 11.059
2023 11.141 19.696 30.837 3.104 1.095 15.497
2022 16.647 26.506 43.153 3.423 21.241 1.842
2021 14.542 9.523 24.065 3.961 0 5.562
2020 2.714 14.371 17.085 3.643 0 10.728
2019 4.342 19.533 23.875 3.094 1.699 14.740
2018 5.970 13.801 19.771 2.525 463 10.813
2017 0 17.183 17.183 1.526 422 15.235
2016 0 18.865 18.865 1.745 293 16.827
2015 416 14.972 15.388 1.113 537 13.322
2014 1.416 4.922 6.338 2.116 890 1.916
2013 2.416 8.464 10.880 2.046 1.515 4.903
2012 3.417 13.967 17.384 2.343 1.754 9.870
2011 1.605 5.694 7.299 1.433 248 4.013
2010 12.412 9.670 22.082 1.880 2.430 5.360
2009 21.563 7.702 29.265 1.384 250 6.068
2008 29.351 15.741 45.092 2.301 8.698 4.742

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 54.700 -3,0% față de anul precedent -33.473 Neraportat 0
2023 56.373 -18,8% față de anul precedent -25.340 Neraportat 0
2022 69.392 +4,6% față de anul precedent -25.988 Neraportat 0
2021 66.322 -6,8% față de anul precedent -42.079 Neraportat 0
2020 71.127 -5,6% față de anul precedent -53.922 Neraportat 0
2019 75.321 +0,3% față de anul precedent -51.314 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 75.123 +2,4% față de anul precedent -55.220 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 73.332 +6,9% față de anul precedent -55.814 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 68.583 -2,3% față de anul precedent -47.912 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 70.182 +15,9% față de anul precedent -54.794 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 60.578 +8,2% față de anul precedent -54.240 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 56.014 +1,8% față de anul precedent -45.134 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 55.022 +20,9% față de anul precedent -37.174 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 45.514 -2,7% față de anul precedent -38.215 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 46.775 +31,2% față de anul precedent -24.059 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 35.640 -3,7% față de anul precedent -6.241 Neraportat 1
2008 37.026 8.471 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.843 RON -46.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.132 RON
Angajati
0
Datorii
54.700 RON -2.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 42.317 RON. Profit: 648 RON

Cifra de afaceri: 42.317 RON. Profit: 648 RON

Cifra de afaceri
42.317 RON -20.43% față de anul precedent
Profit net
648 RON -95.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
56.373 RON -18.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 53.181 RON. Profit: 16.091 RON

Cifra de afaceri: 53.181 RON. Profit: 16.091 RON

Cifra de afaceri
53.181 RON +26.08% față de anul precedent
Profit net
16.091 RON +35.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.392 RON +4.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 42.179 RON. Profit: 11.843 RON

Cifra de afaceri: 42.179 RON. Profit: 11.843 RON

Cifra de afaceri
42.179 RON +40.27% față de anul precedent
Profit net
11.843 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
66.322 RON -6.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 30.069 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.069 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.069 RON -20.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.608 RON
Angajati
0
Datorii
71.127 RON -5.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 37.748 RON. Profit: 3.906 RON

Cifra de afaceri: 37.748 RON. Profit: 3.906 RON

Cifra de afaceri
37.748 RON +73.62% față de anul precedent
Profit net
3.906 RON +557.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
75.321 RON +0.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 21.742 RON. Profit: 594 RON

Cifra de afaceri: 21.742 RON. Profit: 594 RON

Cifra de afaceri
21.742 RON +39.37% față de anul precedent
Profit net
594 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
75.123 RON +2.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 15.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.600 RON -60.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.902 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
73.332 RON +6.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 39.696 RON. Profit: 6.882 RON

Cifra de afaceri: 39.696 RON. Profit: 6.882 RON

Cifra de afaceri
39.696 RON +170.21% față de anul precedent
Profit net
6.882 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
68.583 RON -2.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 14.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.691 RON -33.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
555 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
70.182 RON +15.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 22.105 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.105 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.105 RON +35.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.106 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.578 RON +8.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 16.351 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.351 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.351 RON -37.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.919 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
56.014 RON +1.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 26.001 RON. Profit: 1.041 RON

Cifra de afaceri: 26.001 RON. Profit: 1.041 RON

Cifra de afaceri
26.001 RON +44.36% față de anul precedent
Profit net
1.041 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
55.022 RON +20.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 18.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.011 RON -27.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.156 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.514 RON -2.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 24.899 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.899 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.899 RON -31.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.818 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.775 RON +31.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 36.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.507 RON -45.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.712 RON
Angajati
1
Datorii
35.640 RON -3.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 66.611 RON. Profit: 8.231 RON

Cifra de afaceri: 66.611 RON. Profit: 8.231 RON

Cifra de afaceri
66.611 RON
Profit net
8.231 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
37.026 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5819, Constanţa

PICONET VERBAL S.R.L.
CUI: 46347424CAEN: 5819
Activ
CONSTANŢA, Sat 23 August Com. 23 August2022-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.255 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CORAL VISUALS S.R.L.
CUI: 47892216CAEN: 5819
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.405 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BLACK ZEBRA & CO S.R.L.
CUI: 47847096CAEN: 5819
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.161 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EDNA COLOR SRL
CUI: 18096238CAEN: 5819
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2005-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.828 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5819, Constanţa

MAX MEDIA SRL
CUI: 24304848CAEN: 5819
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-08-07
fara e-Factura

Alte firme din Constanţa

AMBER CONSULTING SRL
CUI: 17722848CAEN: 0811
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.375.612 RON
Profit
120.906 RON
Angajati
2
DEIA CREWING SRL
CUI: 17722910CAEN: 8299
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.556 RON
Profit
36.606 RON
Angajati
0
CLAUS HAIR STYLE SRL
CUI: 17701578CAEN: 9621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2005-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.737 RON
Profit
61.041 RON
Angajati
3
CRISDANY COMPANY S.R.L.
CUI: 17737563CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.124 RON
Profit
22.814 RON
Angajati
1
FRACTAL NEW MEDIA SRL
CUI: 17520679CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.690 RON
Profit
5.560 RON
Angajati
0
KLAUS-CRYSTAL SRL
CUI: 17884688CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.981 RON
Profit
46.710 RON
Angajati
1
AGROZOO- ALEXANDRION SRL
CUI: 19585097CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Pietreni Com. Deleni2006-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
571.306 RON
Profit
533.342 RON
Angajati
3
GMB OPERATIV METAL SRL
CUI: 37522046CAEN: 0113
Activ
CONSTANŢA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2017-05-08
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAMUROM SRL?

CUI-ul MAMUROM SRL este 17722856.

Unde este sediul MAMUROM SRL?

MAMUROM SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 143A, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata MAMUROM SRL?

MAMUROM SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAMUROM SRL in 2024?

In 2024, MAMUROM SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.843 RON.

Ce activitate are MAMUROM SRL?

MAMUROM SRL are codul CAEN principal 5819 (Alte activităţi de editare).

Ce profit a inregistrat MAMUROM SRL in 2024?

MAMUROM SRL a inregistrat o pierdere neta de 8.132 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.