Alte servicii de cazare
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:53
Despre ALE & DEEA SRL
ALE & DEEA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sebeşel Com. Săsciori, judetul ALBA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii de cazare" (cod CAEN 5590), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ALE & DEEA SRL a raportat o cifra de afaceri de 151.651 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 61.973 RON in 2008 la 151.651 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 151.651 RON
- Venituri totale
- 151.762 RON
- Cheltuieli totale
- 156.838 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 23.948 RON
- Active circulante
- 85.483 RON
- Stocuri
- 25.035 RON
- Creanțe
- 36.652 RON
- Casa & conturi bănci
- 23.796 RON
- Capital propriu
- 103.281 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ALBA, Sat Sebeşel Com. Săsciori
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.06.2005
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 151.651 RON
- Rezultat net
- -9.401 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 151.651 RON | 150.528 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 151.762 RON | 151.969 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 156.838 RON | 172.618 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 5.076 RON | 20.649 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 9.401 RON | 21.933 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 23.948 RON | 29.493 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 85.483 RON | 85.664 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 109.431 RON | 115.157 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 25.035 RON | 18.868 RON |
| CreanțeSume de încasat | 36.652 RON | 38.267 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 23.796 RON | 28.529 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 7.587 RON | 3.318 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 103.281 RON | 112.682 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 11,27 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 94,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151.651 +0,8% față de anul precedent | 151.762 | 156.838 | 0 | 0 | 5.076 | 9.401 |
| 2023 | 150.528 -50,4% față de anul precedent | 151.969 | 172.618 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 20.649 | 21.933 |
| 2022 | 303.736 +222,1% față de anul precedent | 317.221 | 210.618 | 106.603 | 98.518 | 0 | 0 |
| 2021 | 94.314 -41,6% față de anul precedent | 94.317 | 113.605 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 19.288 | 20.720 |
| 2020 | 161.380 -19,6% față de anul precedent | 162.343 | 146.509 | 15.834 -31,7% față de anul precedent | 12.207 -41,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 200.833 +14,2% față de anul precedent | 206.904 | 183.726 | 23.178 +160,1% față de anul precedent | 20.726 +189,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 175.847 +3,8% față de anul precedent | 178.633 | 169.720 | 8.913 -63,1% față de anul precedent | 7.162 -68,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 169.427 +103,7% față de anul precedent | 169.561 | 145.435 | 24.126 | 22.422 | 0 | 0 |
| 2016 | 83.173 -29,3% față de anul precedent | 83.181 | 99.658 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 16.477 | 18.142 |
| 2015 | 117.587 +42,8% față de anul precedent | 117.661 | 87.995 | 29.666 +57,7% față de anul precedent | 26.138 +60,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 82.366 -0,5% față de anul precedent | 82.382 | 63.571 | 18.811 +228,0% față de anul precedent | 16.340 +396,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 82.794 +20,5% față de anul precedent | 86.422 | 80.687 | 5.735 -40,7% față de anul precedent | 3.291 -66,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 68.730 +68,3% față de anul precedent | 68.869 | 59.203 | 9.666 | 9.666 | 0 | 0 |
| 2011 | 40.851 -31,8% față de anul precedent | 41.027 | 45.274 | 0 | 0 | 4.247 | 4.247 |
| 2010 | 59.903 -43,7% față de anul precedent | 59.935 | 70.901 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 10.966 | 14.191 |
| 2009 | 106.390 +71,7% față de anul precedent | 107.930 | 71.174 | 36.756 +395,0% față de anul precedent | 30.852 +889,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 61.973 | 62.147 | 54.721 | 7.426 | 3.117 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.948 | 85.483 | 109.431 | 25.035 | 36.652 | 23.796 |
| 2023 | 29.493 | 85.664 | 115.157 | 18.868 | 38.267 | 28.529 |
| 2022 | 38.623 | 153.583 | 192.206 | 39.459 | 69.713 | 44.411 |
| 2021 | 28.187 | 87.689 | 115.876 | 26.869 | 23.437 | 37.383 |
| 2020 | 47.861 | 94.394 | 142.255 | 26.859 | 17.601 | 49.934 |
| 2019 | 61.793 | 81.349 | 143.142 | 27.869 | 9.833 | 43.647 |
| 2018 | 94.512 | 56.742 | 151.254 | 18.535 | 1.455 | 36.752 |
| 2017 | 40.986 | 51.326 | 92.312 | 15.512 | 7.508 | 28.306 |
| 2016 | 56.577 | 31.533 | 88.110 | 18.456 | 10.534 | 2.543 |
| 2015 | 60.708 | 40.576 | 101.284 | 18.846 | 12.269 | 9.461 |
| 2014 | 627 | 72.951 | 73.578 | 30.348 | 31.698 | 10.905 |
| 2013 | 917 | 60.307 | 61.224 | 20.945 | 34.549 | 4.813 |
| 2012 | 1.497 | 48.875 | 50.372 | 1.246 | 11.470 | 36.159 |
| 2011 | 4.194 | 36.465 | 40.659 | 0 | 5.945 | 30.520 |
| 2010 | 9.285 | 36.724 | 46.009 | 4.964 | 4.509 | 27.251 |
| 2009 | 11.989 | 48.078 | 60.067 | 5.052 | 7.126 | 35.900 |
| 2008 | 16.381 | 15.192 | 31.573 | 1.864 | 10.685 | 2.643 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.587 +128,7% față de anul precedent | 103.281 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 3.318 -90,8% față de anul precedent | 112.682 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 36.227 -24,8% față de anul precedent | 155.975 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 48.200 -21,5% față de anul precedent | 67.676 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 61.423 -4,0% față de anul precedent | 88.395 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 63.991 -15,1% față de anul precedent | 86.714 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 75.370 +506,2% față de anul precedent | 76.515 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 12.433 -45,7% față de anul precedent | 79.879 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 22.881 +29,4% față de anul precedent | 65.453 | Neraportat | 1 |
| 2015 | 17.689 +233,6% față de anul precedent | 83.595 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 5.303 -42,9% față de anul precedent | 68.275 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 9.289 +437,9% față de anul precedent | 51.935 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 1.727 +2,8% față de anul precedent | 48.645 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 1.680 -39,6% față de anul precedent | 38.979 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 2.783 +5,0% față de anul precedent | 43.226 | Neraportat | 2 |
| 2009 | 2.650 -47,1% față de anul precedent | 57.417 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 5.008 | 26.565 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 151.651 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 151.651 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 151.651 RON +0.75% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.401 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.587 RON +128.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 150.528 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 150.528 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 150.528 RON -50.44% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 21.933 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.318 RON -90.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 303.736 RON. Profit: 98.518 RON
Cifra de afaceri: 303.736 RON. Profit: 98.518 RON
- Cifra de afaceri
- 303.736 RON +222.05% față de anul precedent
- Profit net
- 98.518 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 36.227 RON -24.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 94.314 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 94.314 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 94.314 RON -41.56% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 20.720 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 48.200 RON -21.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 161.380 RON. Profit: 12.207 RON
Cifra de afaceri: 161.380 RON. Profit: 12.207 RON
- Cifra de afaceri
- 161.380 RON -19.64% față de anul precedent
- Profit net
- 12.207 RON -41.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 61.423 RON -4.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 200.833 RON. Profit: 20.726 RON
Cifra de afaceri: 200.833 RON. Profit: 20.726 RON
- Cifra de afaceri
- 200.833 RON +14.21% față de anul precedent
- Profit net
- 20.726 RON +189.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 63.991 RON -15.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 175.847 RON. Profit: 7.162 RON
Cifra de afaceri: 175.847 RON. Profit: 7.162 RON
- Cifra de afaceri
- 175.847 RON +3.79% față de anul precedent
- Profit net
- 7.162 RON -68.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 75.370 RON +506.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 169.427 RON. Profit: 22.422 RON
Cifra de afaceri: 169.427 RON. Profit: 22.422 RON
- Cifra de afaceri
- 169.427 RON +103.7% față de anul precedent
- Profit net
- 22.422 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 12.433 RON -45.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 83.173 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 83.173 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 83.173 RON -29.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 18.142 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 22.881 RON +29.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 117.587 RON. Profit: 26.138 RON
Cifra de afaceri: 117.587 RON. Profit: 26.138 RON
- Cifra de afaceri
- 117.587 RON +42.76% față de anul precedent
- Profit net
- 26.138 RON +59.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.689 RON +233.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 82.366 RON. Profit: 16.340 RON
Cifra de afaceri: 82.366 RON. Profit: 16.340 RON
- Cifra de afaceri
- 82.366 RON -0.52% față de anul precedent
- Profit net
- 16.340 RON +396.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 5.303 RON -42.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 82.794 RON. Profit: 3.291 RON
Cifra de afaceri: 82.794 RON. Profit: 3.291 RON
- Cifra de afaceri
- 82.794 RON +20.46% față de anul precedent
- Profit net
- 3.291 RON -65.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.289 RON +437.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 68.730 RON. Profit: 9.666 RON
Cifra de afaceri: 68.730 RON. Profit: 9.666 RON
- Cifra de afaceri
- 68.730 RON +68.25% față de anul precedent
- Profit net
- 9.666 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.727 RON +2.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 40.851 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 40.851 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 40.851 RON -31.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.247 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 1.680 RON -39.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 59.903 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 59.903 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 59.903 RON -43.69% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.191 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 2.783 RON +5.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 106.390 RON. Profit: 30.852 RON
Cifra de afaceri: 106.390 RON. Profit: 30.852 RON
- Cifra de afaceri
- 106.390 RON +71.67% față de anul precedent
- Profit net
- 30.852 RON +889.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 2.650 RON -47.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 61.973 RON. Profit: 3.117 RON
Cifra de afaceri: 61.973 RON. Profit: 3.117 RON
- Cifra de afaceri
- 61.973 RON
- Profit net
- 3.117 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 5.008 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082005 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALE & DEEA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5590 in Sat Sebeşel Com. Săsciori (ALBA)
ALE & DEEA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5590 in Sat Sebeşel Com. Săsciori (ALBA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5590, Alba
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5590, Alba
Alte firme din Alba
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ALE & DEEA SRL?
CUI-ul ALE & DEEA SRL este 17742799.
Unde este sediul ALE & DEEA SRL?
ALE & DEEA SRL are sediul in Romania, ALBA, Sat Sebeşel Com. Săsciori, Sat Sebeşel Com. Săsciori, judetul ALBA.
Cand a fost infiintata ALE & DEEA SRL?
ALE & DEEA SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ALE & DEEA SRL in 2024?
In 2024, ALE & DEEA SRL a raportat o cifra de afaceri de 151.651 RON.
Cati angajati are ALE & DEEA SRL?
ALE & DEEA SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ALE & DEEA SRL?
ALE & DEEA SRL are codul CAEN principal 5590 (Alte servicii de cazare).
Ce profit a inregistrat ALE & DEEA SRL in 2024?
ALE & DEEA SRL a inregistrat o pierdere neta de 9.401 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.