Activ Plătitor TVA

VESCONST GROUP SRL

CUI: 17754360
CIF: RO17754360
Reg. Com.: J02/1212/2005
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 iulie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:33

Despre VESCONST GROUP SRL

VESCONST GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sânleani Com. Livada, judetul ARAD, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VESCONST GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.066.714 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+1041.9%). Profitul net inregistrat a fost de 1.493.593 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 14.958 RON in 2008 la 6.066.714 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.066.714 RON
Venituri totale
6.407.524 RON
Cheltuieli totale
4.700.162 RON
Profit brut
1.707.362 RON
Profit net
1.493.593 RON
Marja profit net
24,62%
Active imobilizate
606.671 RON
Active circulante
4.930.301 RON
Stocuri
339.256 RON
Creanțe
4.107.784 RON
Casa & conturi bănci
483.261 RON
Capital propriu
570.654 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Sat Sânleani Com. Livada, SÎNLEANI nr. 380G, 317206

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Sat Sânleani Com. Livada, SÎNLEANI nr. 380G, 317206
Cod poștal: 317206
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Sat Sânleani Com. Livada, Sînleani nr. 380G, 317206
Cod postal
317206
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.07.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.066.714 RON
Rezultat net
1.493.593 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.066.714 RON 531.294 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.407.524 RON 998.290 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.700.162 RON 715.325 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.707.362 RON 282.965 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.493.593 RON 248.823 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 606.671 RON 295.872 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.930.301 RON 133.936 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.536.972 RON 429.808 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 339.256 RON 53.411 RON
CreanțeSume de încasat 4.107.784 RON 31.910 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 483.261 RON 48.615 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.867.861 RON 1.355.525 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 570.654 RON -922.939 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.536.972RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

87,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.536.972 RON
Datorii totale4.867.861 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,0 %Profit net / active totale
ROE
261,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
10,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.066.714 +1.041,9% față de anul precedent 6.407.524 4.700.162 1.707.362 +503,4% față de anul precedent 1.493.593 +500,3% față de anul precedent 0 0
2023 531.294 -64,1% față de anul precedent 998.290 715.325 282.965 +1.106,6% față de anul precedent 248.823 +2.777,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.480.526 +163,6% față de anul precedent 1.395.042 1.371.590 23.452 +151,7% față de anul precedent 8.647 +314,3% față de anul precedent 0 0
2021 561.745 -9,7% față de anul precedent 872.644 863.327 9.317 +2,1% față de anul precedent 2.087 -30,6% față de anul precedent 0 0
2020 621.897 +159,4% față de anul precedent 716.002 706.880 9.122 +58,0% față de anul precedent 3.005 +35,3% față de anul precedent 0 0
2019 239.788 +58,9% față de anul precedent 339.335 333.562 5.773 +35,4% față de anul precedent 2.221 +8,8% față de anul precedent 0 0
2018 150.885 -9,1% față de anul precedent 248.817 244.554 4.263 -35,1% față de anul precedent 2.041 -51,8% față de anul precedent 0 0
2017 166.067 +592,3% față de anul precedent 236.127 229.556 6.571 -0,9% față de anul precedent 4.230 +2,9% față de anul precedent 0 0
2016 23.987 -91,1% față de anul precedent 190.197 183.567 6.630 4.111 0 0
2015 268.528 -32,4% față de anul precedent 588.598 677.364 0 0 Neraportat 90.970
2014 397.123 -15,9% față de anul precedent 402.259 438.508 0 0 36.249 36.249
2013 472.251 +1.188,1% față de anul precedent 571.937 603.792 0 0 31.855 32.919
2012 36.664 -44,6% față de anul precedent 36.664 134.707 0 0 98.043 99.143
2010 66.204 +102,7% față de anul precedent 67.162 121.101 0 0 53.939 56.114
2009 32.655 +118,3% față de anul precedent 53.592 138.663 0 0 85.071 87.938
2008 14.958 55.250 194.719 0 0 139.469 140.850

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 606.671 4.930.301 5.536.972 339.256 4.107.784 483.261
2023 295.872 133.936 429.808 53.411 31.910 48.615
2022 270.338 83.514 353.852 50.988 2.998 29.528
2021 251.775 889.145 1.140.920 450.115 432.684 6.346
2020 198.741 150.764 349.505 119.407 26.020 5.337
2019 199.988 84.524 284.512 72.539 933 11.052
2018 19.304 69.109 88.413 26.819 59 42.231
2017 14.921 17.103 32.024 160 561 16.382
2016 6.539 113.735 120.274 111.135 1.163 1.437
2015 12.927 43.559 56.486 10.204 29.482 3.873
2014 31.840 362.271 394.111 306.774 25.797 29.700
2013 16.648 270.639 287.287 164.998 34.958 70.683
2012 25.977 473.817 499.794 351.859 19.663 102.295
2010 59.156 337.002 396.158 254.691 76.740 5.571
2009 94.572 311.955 406.527 240.546 67.262 4.147
2008 140.166 295.019 435.185 219.926 72.935 2.158

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.867.861 +259,1% față de anul precedent 570.654 Neraportat 10 +42,9% față de anul precedent
2023 1.355.525 -11,2% față de anul precedent -922.939 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2022 1.525.614 -34,3% față de anul precedent -1.171.762 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2021 2.321.329 +51,5% față de anul precedent -1.180.409 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 1.532.163 +4,2% față de anul precedent -1.182.496 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 1.470.362 +15,2% față de anul precedent -1.185.501 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 1.276.371 +4,5% față de anul precedent -1.187.722 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 1.221.866 -7,1% față de anul precedent -1.189.763 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2016 1.314.512 +4,8% față de anul precedent -1.193.993 Neraportat 6 -45,5% față de anul precedent
2015 1.254.678 +20,3% față de anul precedent -1.198.074 Neraportat 11 -21,4% față de anul precedent
2014 1.042.622 +15,9% față de anul precedent -648.511 Neraportat 14 +100,0% față de anul precedent
2013 899.549 -16,9% față de anul precedent -612.262 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 1.082.578 +35,6% față de anul precedent -579.343 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2010 798.293 +5,6% față de anul precedent -398.694 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2009 756.261 +9,5% față de anul precedent -342.580 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2008 690.400 -254.642 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

23din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.066.714 RON. Profit: 1.493.593 RON

Cifra de afaceri: 6.066.714 RON. Profit: 1.493.593 RON

Cifra de afaceri
6.066.714 RON +1041.88% față de anul precedent
Profit net
1.493.593 RON +500.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +42.86% față de anul precedent
Datorii
4.867.861 RON +259.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 531.294 RON. Profit: 248.823 RON

Cifra de afaceri: 531.294 RON. Profit: 248.823 RON

Cifra de afaceri
531.294 RON -64.11% față de anul precedent
Profit net
248.823 RON +2777.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
1.355.525 RON -11.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.480.526 RON. Profit: 8.647 RON

Cifra de afaceri: 1.480.526 RON. Profit: 8.647 RON

Cifra de afaceri
1.480.526 RON +163.56% față de anul precedent
Profit net
8.647 RON +314.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.525.614 RON -34.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 561.745 RON. Profit: 2.087 RON

Cifra de afaceri: 561.745 RON. Profit: 2.087 RON

Cifra de afaceri
561.745 RON -9.67% față de anul precedent
Profit net
2.087 RON -30.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
2.321.329 RON +51.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 621.897 RON. Profit: 3.005 RON

Cifra de afaceri: 621.897 RON. Profit: 3.005 RON

Cifra de afaceri
621.897 RON +159.35% față de anul precedent
Profit net
3.005 RON +35.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.532.163 RON +4.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 239.788 RON. Profit: 2.221 RON

Cifra de afaceri: 239.788 RON. Profit: 2.221 RON

Cifra de afaceri
239.788 RON +58.92% față de anul precedent
Profit net
2.221 RON +8.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
1.470.362 RON +15.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 150.885 RON. Profit: 2.041 RON

Cifra de afaceri: 150.885 RON. Profit: 2.041 RON

Cifra de afaceri
150.885 RON -9.14% față de anul precedent
Profit net
2.041 RON -51.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.276.371 RON +4.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 166.067 RON. Profit: 4.230 RON

Cifra de afaceri: 166.067 RON. Profit: 4.230 RON

Cifra de afaceri
166.067 RON +592.32% față de anul precedent
Profit net
4.230 RON +2.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
1.221.866 RON -7.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 23.987 RON. Profit: 4.111 RON

Cifra de afaceri: 23.987 RON. Profit: 4.111 RON

Cifra de afaceri
23.987 RON -91.07% față de anul precedent
Profit net
4.111 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -45.45% față de anul precedent
Datorii
1.314.512 RON +4.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 268.528 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 268.528 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
268.528 RON -32.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
90.970 RON
Angajati
11 -21.43% față de anul precedent
Datorii
1.254.678 RON +20.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 397.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 397.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
397.123 RON -15.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.249 RON
Angajati
14 +100% față de anul precedent
Datorii
1.042.622 RON +15.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 472.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 472.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
472.251 RON +1188.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.919 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
899.549 RON -16.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 36.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.664 RON -44.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
99.143 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
1.082.578 RON +35.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 66.204 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.204 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.204 RON +102.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
56.114 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
798.293 RON +5.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 32.655 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.655 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.655 RON +118.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
87.938 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
756.261 RON +9.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 14.958 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.958 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.958 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
140.850 RON
Angajati
7
Datorii
690.400 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVESCONST GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Sânleani Com. Livada (ARAD)

VESCONST GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Sânleani Com. Livada (ARAD)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Arad

T.C.S. & C.T. S.R.L.
CUI: 8888222CAEN: 4120
Activ
ARAD, Mun. Arad1996-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.490.272 RON
Profit
346.608 RON
Angajati
10
FAB CONSTRUCT SRL
CUI: 15277582CAEN: 4120
Activ
ARAD, Mun. Arad2003-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.005.861 RON
Profit
7.980 RON
Angajati
16
DACODRIN S.R.L.
CUI: 1681210CAEN: 4120
Activ
ARAD, Mun. Arad1992-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.516.153 RON
Profit
393.212 RON
Angajati
23
BRIALY TRUST SRL
CUI: 26335735CAEN: 4120
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.836.416 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Arad

COREMANS AGRI BUILDING S.R.L.
CUI: 17749240CAEN: 4120
Activ
ARAD, Sat Iratosu Com. Iratosu2005-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.397.200 RON
Profit
275.812 RON
Angajati
8
ZANETTI SRL
CUI: 17633082CAEN: 4120
Activ
ARAD, Orş. Pecica2005-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.160 RON
Profit
46.266 RON
Angajati
1

Alte firme din Arad

HOLISTIC SRL
CUI: 17754424CAEN: 7414
Activ
ARAD, Sat Semlac Com. Semlac2005-07-06
fara e-Factura
TEXCARGO SRL
CUI: 17738305CAEN: 1394
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.540.962 RON
Profit
2.061.643 RON
Angajati
45
ANTREPRIZA ALEX SRL
CUI: 17772072CAEN: 7112
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.756 RON
Profit
23.891 RON
Angajati
1
DARSPEED SRL
CUI: 18011746CAEN: 4941
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-10-05
fara e-Factura
DORNER SRL
CUI: 15535762CAEN: 4619
Activ
ARAD, Orş. Chişineu-Criş2003-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.249 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTRAMONTAN SRL
CUI: 22082397CAEN: 4941
Activ
ARAD, Sat Sârbi Com. Hălmăgel2007-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.104 RON
Profit
94.344 RON
Angajati
1
ISIKS CUTS S.R.L.
CUI: 43782490CAEN: 9621
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VESCONST GROUP SRL?

CUI-ul VESCONST GROUP SRL este 17754360.

Unde este sediul VESCONST GROUP SRL?

VESCONST GROUP SRL are sediul in Romania, ARAD, Sat Sânleani Com. Livada, SÎNLEANI nr. 380G, 317206, Sat Sânleani Com. Livada, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata VESCONST GROUP SRL?

VESCONST GROUP SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VESCONST GROUP SRL in 2024?

In 2024, VESCONST GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.066.714 RON.

Cati angajati are VESCONST GROUP SRL?

VESCONST GROUP SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are VESCONST GROUP SRL?

VESCONST GROUP SRL are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat VESCONST GROUP SRL in 2024?

VESCONST GROUP SRL a inregistrat un profit net de 1.493.593 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.