Activ Plătitor TVAe‑Factură

BELAGNES S.R.L.

CUI: 17786248
CIF: RO17786248
Reg. Com.: J27/1089/2005
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iulie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:44

Despre BELAGNES S.R.L.

BELAGNES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Boboieşti Com. Pipirig, judetul NEAMŢ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, BELAGNES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.160.637 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+63.1%). Profitul net inregistrat a fost de 181.104 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 110.688 RON in 2008 la 1.160.637 RON in 2023.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.160.637 RON
Venituri totale
1.160.637 RON
Cheltuieli totale
968.131 RON
Profit brut
192.506 RON
Profit net
181.104 RON
Marja profit net
15,60%
Active imobilizate
77.498 RON
Active circulante
312.929 RON
Stocuri
177.221 RON
Creanțe
67.205 RON
Casa & conturi bănci
68.503 RON
Capital propriu
193.140 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Boboieşti Com. Pipirig, 617326

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Boboieşti Com. Pipirig, 617326
Cod poștal: 617326
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Boboieşti Com. Pipirig, 617326
Cod postal
617326
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.07.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
1.160.637 RON
Rezultat net
181.104 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.160.637 RON 711.766 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.160.637 RON 727.010 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 968.131 RON 703.348 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 192.506 RON 23.662 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 181.104 RON 16.392 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 77.498 RON 25.296 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 312.929 RON 260.280 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 390.427 RON 285.576 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 177.221 RON 258.104 RON
CreanțeSume de încasat 67.205 RON 1.344 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 68.503 RON 832 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 197.287 RON 273.540 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 193.140 RON 12.036 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active390.427RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

50,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale390.427 RON
Datorii totale197.287 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
46,4 %Profit net / active totale
ROE
93,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
49,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 1.160.637 +63,1% față de anul precedent 1.160.637 968.131 192.506 +713,6% față de anul precedent 181.104 +1.004,8% față de anul precedent 0 0
2022 711.766 +25,0% față de anul precedent 727.010 703.348 23.662 +63,4% față de anul precedent 16.392 +59,0% față de anul precedent 0 0
2021 569.502 +64,0% față de anul precedent 569.502 555.023 14.479 +99,7% față de anul precedent 10.310 +173,0% față de anul precedent 0 0
2020 347.273 +18,5% față de anul precedent 347.566 340.315 7.251 3.777 0 0
2019 293.076 -23,9% față de anul precedent 293.076 308.820 0 0 15.744 18.664
2018 385.049 -17,6% față de anul precedent 389.116 409.663 0 0 20.547 24.374
2017 467.161 -11,3% față de anul precedent 467.631 517.859 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 50.228 54.900
2016 526.531 +3,7% față de anul precedent 526.744 525.797 947 -97,7% față de anul precedent 333 -99,0% față de anul precedent 0 0
2015 507.893 +59,3% față de anul precedent 508.083 467.489 40.594 +112,9% față de anul precedent 33.857 +202,9% față de anul precedent 0 0
2014 318.936 +148,3% față de anul precedent 326.316 307.248 19.068 +121,5% față de anul precedent 11.178 +128,7% față de anul precedent 0 0
2013 128.454 +5,5% față de anul precedent 128.454 119.845 8.609 4.887 0 0
2012 121.721 +87,0% față de anul precedent 121.721 127.093 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.372 5.372
2011 65.081 -28,7% față de anul precedent 65.081 64.775 306 -97,3% față de anul precedent 235 -96,5% față de anul precedent 0 0
2010 91.294 -36,6% față de anul precedent 91.294 80.007 11.287 +75.146,7% față de anul precedent 6.712 0 0
2009 143.913 +30,0% față de anul precedent 143.913 143.898 15 -99,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.852
2008 110.688 110.688 102.132 8.556 7.187 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 77.498 312.929 390.427 177.221 67.205 68.503
2022 25.296 260.280 285.576 258.104 1.344 832
2021 48.496 235.284 283.780 219.411 4.688 11.185
2020 72.743 221.630 294.373 212.998 8.049 583
2019 72.743 141.845 214.588 133.197 2.424 6.224
2018 72.743 59.085 131.828 45.571 2.736 10.778
2017 72.743 108.678 181.421 102.406 10.171 -3.899
2016 99.603 186.944 286.547 182.463 21.627 -17.146
2015 122.283 142.487 264.770 101.048 14.372 27.067
2014 0 129.374 129.374 116.501 10.173 2.700
2013 0 77.988 77.988 77.965 0 23
2012 0 48.863 48.863 43.511 2.537 2.815
2011 0 41.054 41.054 27.612 135 13.307
2010 0 47.732 47.732 14.977 0 32.755
2009 0 40.341 40.341 5.571 1.362 33.408
2008 0 48.527 48.527 42.628 259 5.640

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 197.287 -27,9% față de anul precedent 193.140 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2022 273.540 -5,1% față de anul precedent 12.036 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 288.136 -6,7% față de anul precedent -4.356 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2020 308.687 +32,7% față de anul precedent -14.314 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 232.679 +77,3% față de anul precedent -18.091 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 131.254 -16,3% față de anul precedent 574 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2017 156.806 -24,3% față de anul precedent 24.615 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2016 207.032 +11,6% față de anul precedent 79.515 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2015 185.588 +120,8% față de anul precedent 79.182 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2014 84.049 +91,7% față de anul precedent 45.325 Neraportat 8 +300,0% față de anul precedent
2013 43.841 +123,6% față de anul precedent 34.147 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 19.603 +205,3% față de anul precedent 29.260 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 6.422 -56,2% față de anul precedent 34.632 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 14.653 +4,9% față de anul precedent 33.079 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 13.974 -27,6% față de anul precedent 26.367 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 19.308 29.219 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.160.637 RON. Profit: 181.104 RON

Cifra de afaceri: 1.160.637 RON. Profit: 181.104 RON

Cifra de afaceri
1.160.637 RON +63.06% față de anul precedent
Profit net
181.104 RON +1004.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
197.287 RON -27.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 711.766 RON. Profit: 16.392 RON

Cifra de afaceri: 711.766 RON. Profit: 16.392 RON

Cifra de afaceri
711.766 RON +24.98% față de anul precedent
Profit net
16.392 RON +58.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
273.540 RON -5.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 569.502 RON. Profit: 10.310 RON

Cifra de afaceri: 569.502 RON. Profit: 10.310 RON

Cifra de afaceri
569.502 RON +63.99% față de anul precedent
Profit net
10.310 RON +172.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
288.136 RON -6.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 347.273 RON. Profit: 3.777 RON

Cifra de afaceri: 347.273 RON. Profit: 3.777 RON

Cifra de afaceri
347.273 RON +18.49% față de anul precedent
Profit net
3.777 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
308.687 RON +32.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 293.076 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 293.076 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
293.076 RON -23.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.664 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
232.679 RON +77.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 385.049 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 385.049 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
385.049 RON -17.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.374 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
131.254 RON -16.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 467.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 467.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
467.161 RON -11.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
54.900 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
156.806 RON -24.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 526.531 RON. Profit: 333 RON

Cifra de afaceri: 526.531 RON. Profit: 333 RON

Cifra de afaceri
526.531 RON +3.67% față de anul precedent
Profit net
333 RON -99.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
207.032 RON +11.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 507.893 RON. Profit: 33.857 RON

Cifra de afaceri: 507.893 RON. Profit: 33.857 RON

Cifra de afaceri
507.893 RON +59.25% față de anul precedent
Profit net
33.857 RON +202.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
185.588 RON +120.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 318.936 RON. Profit: 11.178 RON

Cifra de afaceri: 318.936 RON. Profit: 11.178 RON

Cifra de afaceri
318.936 RON +148.29% față de anul precedent
Profit net
11.178 RON +128.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +300% față de anul precedent
Datorii
84.049 RON +91.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 128.454 RON. Profit: 4.887 RON

Cifra de afaceri: 128.454 RON. Profit: 4.887 RON

Cifra de afaceri
128.454 RON +5.53% față de anul precedent
Profit net
4.887 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
43.841 RON +123.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 121.721 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 121.721 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
121.721 RON +87.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.372 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.603 RON +205.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 65.081 RON. Profit: 235 RON

Cifra de afaceri: 65.081 RON. Profit: 235 RON

Cifra de afaceri
65.081 RON -28.71% față de anul precedent
Profit net
235 RON -96.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.422 RON -56.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 91.294 RON. Profit: 6.712 RON

Cifra de afaceri: 91.294 RON. Profit: 6.712 RON

Cifra de afaceri
91.294 RON -36.56% față de anul precedent
Profit net
6.712 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.653 RON +4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 143.913 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 143.913 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
143.913 RON +30.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.852 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.974 RON -27.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 110.688 RON. Profit: 7.187 RON

Cifra de afaceri: 110.688 RON. Profit: 7.187 RON

Cifra de afaceri
110.688 RON
Profit net
7.187 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
19.308 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBELAGNES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Boboieşti Com. Pipirig (NEAMŢ)

BELAGNES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Boboieşti Com. Pipirig (NEAMŢ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Neamţ

STINGU SERV COM S.R.L.
CUI: 3930156CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Păstrăveni Com. Păstrăveni1993-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.163.621 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARA FOOD S.R.L.
CUI: 49513840CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Nemţişor Com. Vânători-Neamţ2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.152.720 RON
Profit
84.835 RON
Angajati
6
ALIVAS TRADE S.R.L.
CUI: 23041930CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa2008-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.171.621 RON
Profit
38.532 RON
Angajati
3
MORIANU SRL
CUI: 10379832CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Stânca Com. Pipirig1998-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.146.984 RON
Profit
39.878 RON
Angajati
4
FLORICOS S.R.L.
CUI: 48781402CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.258.471 RON
Profit
11.858 RON
Angajati
3
MATEX S.R.L.
CUI: 2662314CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Com. Tămăşeni1993-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.089.529 RON
Profit
47.671 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Neamţ

DIADAN SRL
CUI: 17778644CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2005-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.447 RON
Profit
12.886 RON
Angajati
0
COSANDIR COM SRL
CUI: 17795912CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Stejaru Com. Ion Creangă2005-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.479 RON
Profit
28.890 RON
Angajati
0
PICIU FAG COM SRL
CUI: 17753259CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Borleşti Com. Borleşti2005-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
721.185 RON
Profit
46.609 RON
Angajati
2
COSLORE COM SRL
CUI: 17856327CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Teţcani Com. Gherăeşti2005-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.871 RON
Profit
21.279 RON
Angajati
2

Alte firme din Neamţ

UNIMASTER ENG SRL
CUI: 17791600CAEN: 4662
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EX LIBRIS SRL
CUI: 17753208CAEN: 4779
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2005-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.471 RON
Profit
1.235 RON
Angajati
0
KHICAA PREST SRL
CUI: 17833390CAEN: 7311
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-08-02
fara e-Factura
RENTACO GRUP SRL
CUI: 17433467CAEN: 6820
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.724 RON
Profit
2.553 RON
Angajati
1
ROUTE 66 SRL
CUI: 18133271CAEN: 9531
Activ
NEAMŢ, Sat Ticos Com. Bicazu Ardelean2005-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BRANOAIA FOREST SRL
CUI: 15388998CAEN: 1611
Activ
NEAMŢ, Sat Crăcăoani Com. Crăcăoani2003-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.160 RON
Profit
76.333 RON
Angajati
2
BARBICIP SRL
CUI: 23833425CAEN: 3320
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2008-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.012.536 RON
Profit
2.556.908 RON
Angajati
18

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BELAGNES S.R.L.?

CUI-ul BELAGNES S.R.L. este 17786248.

Unde este sediul BELAGNES S.R.L.?

BELAGNES S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Boboieşti Com. Pipirig, 617326, Sat Boboieşti Com. Pipirig, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata BELAGNES S.R.L.?

BELAGNES S.R.L. a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BELAGNES S.R.L. in 2023?

In 2023, BELAGNES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.160.637 RON.

Cati angajati are BELAGNES S.R.L.?

BELAGNES S.R.L. a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2023.

Ce activitate are BELAGNES S.R.L.?

BELAGNES S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat BELAGNES S.R.L. in 2023?

BELAGNES S.R.L. a inregistrat un profit net de 181.104 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.