Activ Plătitor TVAFurnizor SEAP

DECOR PLUS SRL

CUI: 17791236
CIF: RO17791236
Reg. Com.: J04/1327/2005
CAEN: 4332
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 iulie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:44

Despre DECOR PLUS SRL

DECOR PLUS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de tâmplărie şi dulgherie" (cod CAEN 4332), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, DECOR PLUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.773.917 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.0%). Profitul net inregistrat a fost de 70.096 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut de la 2.283.299 RON in 2008 la 1.773.917 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.773.917 RON
Venituri totale
1.774.823 RON
Cheltuieli totale
1.691.692 RON
Profit brut
83.131 RON
Profit net
70.096 RON
Marja profit net
3,95%
Active imobilizate
72.821 RON
Active circulante
548.177 RON
Stocuri
159.023 RON
Creanțe
380.807 RON
Casa & conturi bănci
8.347 RON
Capital propriu
133.275 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Nicolae Bălcescu nr. 12, 600051
Telefon0234533008
Fax0234533008

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Nicolae Bălcescu nr. 12, 600051
Cod poștal: 600051
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Nicolae Bălcescu nr. 12, 600051
Cod postal
600051
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.07.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
1.773.917 RON
Rezultat net
70.096 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.773.917 RON 1.556.165 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.774.823 RON 1.557.644 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.691.692 RON 1.666.814 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 83.131 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 70.096 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 109.170 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 145.575 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 72.821 RON 87.033 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 548.177 RON 410.875 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 620.998 RON 497.908 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 159.023 RON 89.925 RON
CreanțeSume de încasat 380.807 RON 310.431 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.347 RON 10.519 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 460.140 RON 407.146 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 133.275 RON 63.179 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active620.998RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

74,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale620.998 RON
Datorii totale460.140 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
11,3 %Profit net / active totale
ROE
52,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
21,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 1.773.917 +14,0% față de anul precedent 1.774.823 1.691.692 83.131 70.096 0 0
2024 1.556.165 -18,5% față de anul precedent 1.557.644 1.666.814 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 109.170 145.575
2023 1.908.747 -9,9% față de anul precedent 1.909.244 1.840.834 68.410 -70,4% față de anul precedent 51.613 -75,4% față de anul precedent 0 0
2022 2.117.840 +30,4% față de anul precedent 2.126.170 1.895.087 231.083 +756,2% față de anul precedent 209.821 +1.560,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.624.686 -0,3% față de anul precedent 1.630.862 1.603.873 26.989 -32,1% față de anul precedent 12.637 -34,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.629.199 +52,2% față de anul precedent 1.640.837 1.601.114 39.723 19.424 0 0
2019 1.070.572 -11,2% față de anul precedent 1.073.019 1.152.613 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 79.594 90.324
2018 1.205.873 -23,8% față de anul precedent 1.208.400 1.191.831 16.569 4.485 0 0
2017 1.582.190 -9,0% față de anul precedent 1.587.056 1.599.719 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.663 28.534
2016 1.738.702 +74,7% față de anul precedent 1.752.164 1.723.266 28.898 -9,7% față de anul precedent 22.440 -14,7% față de anul precedent 0 0
2015 995.458 +26,4% față de anul precedent 1.000.822 968.805 32.017 -12,5% față de anul precedent 26.315 -13,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 787.301 +80,4% față de anul precedent 788.991 752.411 36.580 +167,1% față de anul precedent 30.401 +380,9% față de anul precedent 0 0
2013 436.313 +237,7% față de anul precedent 442.084 428.388 13.696 6.322 0 0
2012 129.203 -81,4% față de anul precedent 185.854 245.778 0 0 59.924 59.924
2011 693.079 -45,4% față de anul precedent 716.145 727.338 0 0 11.193 11.193
2010 1.268.401 -26,1% față de anul precedent 1.333.500 1.344.750 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.250 17.700
2009 1.716.786 -24,8% față de anul precedent 1.805.958 1.723.251 82.707 +590,2% față de anul precedent 64.811 +554,2% față de anul precedent 0 0
2008 2.283.299 2.391.287 2.379.304 11.983 9.907 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 72.821 548.177 620.998 159.023 380.807 8.347
2024 87.033 410.875 497.908 89.925 310.431 10.519
2023 77.969 484.579 562.548 98.967 363.023 22.589
2022 3.336 236.939 240.275 13.496 197.460 25.983
2021 0 222.961 222.961 80.030 101.301 41.630
2020 2.606 142.235 144.841 26.086 113.565 2.584
2019 13.052 216.890 229.942 49.458 183.038 -15.606
2018 23.477 310.485 333.962 99.271 226.655 -15.441
2017 34.144 353.746 387.890 77.280 255.298 21.168
2016 45.206 293.781 338.987 53.613 212.408 27.760
2015 1.413 418.579 419.992 176.636 201.786 40.157
2014 2.346 234.964 237.310 63.794 121.405 49.765
2013 3.279 118.998 122.277 12.632 89.010 17.356
2012 3.983 140.922 144.905 3.992 132.589 4.341
2011 23.772 201.257 225.029 7.209 150.937 43.111
2010 46.970 169.630 216.600 8.442 148.201 12.987
2009 77.047 138.155 215.202 21.893 92.535 23.727
2008 143.701 181.502 325.203 41.465 139.261 776

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 460.140 +13,0% față de anul precedent 133.275 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2024 407.146 +17,5% față de anul precedent 63.179 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 346.443 +169,9% față de anul precedent 208.495 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2022 128.354 -1,5% față de anul precedent 256.882 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2021 130.294 +1,2% față de anul precedent 47.061 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2020 128.719 -28,3% față de anul precedent 20.319 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2019 179.412 -4,7% față de anul precedent 18.062 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2018 188.341 -11,1% față de anul precedent 123.019 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2017 211.835 +44,1% față de anul precedent 118.534 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2016 147.003 -27,2% față de anul precedent 153.686 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2015 201.816 +388,6% față de anul precedent 183.335 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2014 41.302 +1.113,3% față de anul precedent 157.020 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2013 3.404 -88,2% față de anul precedent 119.245 Neraportat 3 -57,1% față de anul precedent
2012 28.900 -41,1% față de anul precedent 112.923 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2011 49.100 +87,6% față de anul precedent 172.847 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 26.172 -14,1% față de anul precedent 184.760 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2009 30.480 -83,8% față de anul precedent 202.460 Neraportat 7 -36,4% față de anul precedent
2008 187.554 137.649 Neraportat 11

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 1.773.917 RON. Profit: 70.096 RON

Cifra de afaceri: 1.773.917 RON. Profit: 70.096 RON

Cifra de afaceri
1.773.917 RON +13.99% față de anul precedent
Profit net
70.096 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
460.140 RON +13.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.556.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.556.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.556.165 RON -18.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
145.575 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
407.146 RON +17.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.908.747 RON. Profit: 51.613 RON

Cifra de afaceri: 1.908.747 RON. Profit: 51.613 RON

Cifra de afaceri
1.908.747 RON -9.87% față de anul precedent
Profit net
51.613 RON -75.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
346.443 RON +169.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.117.840 RON. Profit: 209.821 RON

Cifra de afaceri: 2.117.840 RON. Profit: 209.821 RON

Cifra de afaceri
2.117.840 RON +30.35% față de anul precedent
Profit net
209.821 RON +1560.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
128.354 RON -1.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.624.686 RON. Profit: 12.637 RON

Cifra de afaceri: 1.624.686 RON. Profit: 12.637 RON

Cifra de afaceri
1.624.686 RON -0.28% față de anul precedent
Profit net
12.637 RON -34.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
130.294 RON +1.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.629.199 RON. Profit: 19.424 RON

Cifra de afaceri: 1.629.199 RON. Profit: 19.424 RON

Cifra de afaceri
1.629.199 RON +52.18% față de anul precedent
Profit net
19.424 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
128.719 RON -28.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.070.572 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.070.572 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.070.572 RON -11.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
90.324 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
179.412 RON -4.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.205.873 RON. Profit: 4.485 RON

Cifra de afaceri: 1.205.873 RON. Profit: 4.485 RON

Cifra de afaceri
1.205.873 RON -23.78% față de anul precedent
Profit net
4.485 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
188.341 RON -11.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.582.190 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.582.190 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.582.190 RON -9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.534 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
211.835 RON +44.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.738.702 RON. Profit: 22.440 RON

Cifra de afaceri: 1.738.702 RON. Profit: 22.440 RON

Cifra de afaceri
1.738.702 RON +74.66% față de anul precedent
Profit net
22.440 RON -14.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
147.003 RON -27.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 995.458 RON. Profit: 26.315 RON

Cifra de afaceri: 995.458 RON. Profit: 26.315 RON

Cifra de afaceri
995.458 RON +26.44% față de anul precedent
Profit net
26.315 RON -13.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
201.816 RON +388.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 787.301 RON. Profit: 30.401 RON

Cifra de afaceri: 787.301 RON. Profit: 30.401 RON

Cifra de afaceri
787.301 RON +80.44% față de anul precedent
Profit net
30.401 RON +380.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
41.302 RON +1113.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 436.313 RON. Profit: 6.322 RON

Cifra de afaceri: 436.313 RON. Profit: 6.322 RON

Cifra de afaceri
436.313 RON +237.7% față de anul precedent
Profit net
6.322 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -57.14% față de anul precedent
Datorii
3.404 RON -88.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 129.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 129.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
129.203 RON -81.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.924 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
28.900 RON -41.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 693.079 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 693.079 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
693.079 RON -45.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.193 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
49.100 RON +87.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.268.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.268.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.268.401 RON -26.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.700 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
26.172 RON -14.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.716.786 RON. Profit: 64.811 RON

Cifra de afaceri: 1.716.786 RON. Profit: 64.811 RON

Cifra de afaceri
1.716.786 RON -24.81% față de anul precedent
Profit net
64.811 RON +554.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -36.36% față de anul precedent
Datorii
30.480 RON -83.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.283.299 RON. Profit: 9.907 RON

Cifra de afaceri: 2.283.299 RON. Profit: 9.907 RON

Cifra de afaceri
2.283.299 RON
Profit net
9.907 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11
Datorii
187.554 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0
Achiziții directe
52

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
22 noiembrie 2016
Reprezentant legal
SANDULESCU BOGDAN

Catalog electronic

Produse publicate
20
Valide
12
Neexpirate
22
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 48000000
Participant 4000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
163108
CUI
17791236
Denumire în SEAP
DECOR PLUS SRL
Persoană de contact
SANDULESCU BOGDAN
Adresă
Strada: Bălcescu Nicolae, nr. 12, Sector: -, Judet: Bacau, Localitate: Bacau, Cod postal: 600051
Localitate
Bacau
Județ
Bacau
Cod poștal
600051
Telefon
+40 733068666
Date preluate la
14 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 14 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4332, Bacău

SEBO MOB SRL
CUI: 32964420CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Sat Bereşti-Bistriţa Com. Bereşti-Bistriţa2014-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.563.221 RON
Profit
930.906 RON
Angajati
4
MEGA D LAND SRL
CUI: 18036287CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2005-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.497.750 RON
Profit
105.365 RON
Angajati
3
ADRY & VASY CONSTRUCT SRL
CUI: 29537429CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Sat Parava Com. Parava2012-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.600.711 RON
Profit
161.308 RON
Angajati
8
DACO GRUP S.R.L.
CUI: 14772116CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2002-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.358.240 RON
Profit
1.115.202 RON
Angajati
10
TERMOHEAT SRL
CUI: 21987509CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2007-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.949.771 RON
Profit
341.915 RON
Angajati
13
RODOF INVEST SRL
CUI: 29285135CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2011-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
583.476 RON
Profit
22.288 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4332, Bacău

TEHNOLUX SRL
CUI: 17329564CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.803.974 RON
Profit
0 RON
Angajati
23
STEF-GAB S.R.L.
CUI: 16573870CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Sat Dragomir Com. Berzunţi2004-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.066 RON
Profit
43.884 RON
Angajati
2
GEO & NAD COM SRL
CUI: 18271592CAEN: 4332
Activ
BACĂU, Sat Măgireşti Com. Măgireşti2006-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.552 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Bacău

ELMAR DENT SRL
CUI: 17799876CAEN: 8623
Activ
BACĂU, Orş. Buhuşi2005-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
812.658 RON
Profit
94.091 RON
Angajati
4
CRITRANS SRL
CUI: 17762575CAEN: 4931
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
646.983 RON
Profit
5.479 RON
Angajati
2
ALEX CATERING GROUP S.R.L.
CUI: 17415185CAEN: 5621
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.879.143 RON
Profit
175.519 RON
Angajati
19
LORY-MEM SRL
CUI: 18071594CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Orş. Târgu Ocna2005-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PETRO RAD SRL
CUI: 15290050CAEN: 4941
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2003-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
366.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
TEBEX S.R.L.
CUI: 23040578CAEN: 4321
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2008-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.320.299 RON
Profit
307.738 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DECOR PLUS SRL?

CUI-ul DECOR PLUS SRL este 17791236.

Unde este sediul DECOR PLUS SRL?

DECOR PLUS SRL are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Nicolae Bălcescu nr. 12, 600051, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata DECOR PLUS SRL?

DECOR PLUS SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DECOR PLUS SRL in 2025?

In 2025, DECOR PLUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.773.917 RON.

Cati angajati are DECOR PLUS SRL?

DECOR PLUS SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2025.

Ce activitate are DECOR PLUS SRL?

DECOR PLUS SRL are codul CAEN principal 4332 (Lucrări de tâmplărie şi dulgherie).

Ce profit a inregistrat DECOR PLUS SRL in 2025?

DECOR PLUS SRL a inregistrat un profit net de 70.096 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.