Activităţi de servicii anexe silviculturii
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 04:36
Despre LARIX FORCOMPROD SRL
LARIX FORCOMPROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ciucsângeorgiu Com. Ciucsângeorgiu, judetul HARGHITA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de servicii anexe silviculturii" (cod CAEN 0240), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, LARIX FORCOMPROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.564.719 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.1%). Profitul net inregistrat a fost de 645.982 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 91.798 RON in 2008 la 3.564.719 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.564.719 RON
- Venituri totale
- 3.565.011 RON
- Cheltuieli totale
- 2.816.341 RON
- Profit brut
- 748.670 RON
- Profit net
- 645.982 RON
- Marja profit net
- 18,12%
- Active imobilizate
- 129.302 RON
- Active circulante
- 1.102.852 RON
- Stocuri
- 535.932 RON
- Creanțe
- 480.656 RON
- Casa & conturi bănci
- 86.264 RON
- Capital propriu
- 1.137.021 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HARGHITA, Sat Ciucsângeorgiu Com. Ciucsângeorgiu, 537040
- Cod postal
- 537040
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 20.07.2005
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.564.719 RON
- Rezultat net
- 645.982 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.564.719 RON | 3.096.629 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.565.011 RON | 3.096.633 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.816.341 RON | 2.484.646 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 748.670 RON | 611.987 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 645.982 RON | 585.667 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 129.302 RON | 97.581 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.102.852 RON | 1.125.919 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.232.154 RON | 1.223.500 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 535.932 RON | 417.048 RON |
| CreanțeSume de încasat | 480.656 RON | 515.373 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 86.264 RON | 193.498 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 95.133 RON | 254.203 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.137.021 RON | 969.297 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 8 persoane | 8 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 52,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 56,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 11,59 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 92,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.564.719 +15,1% față de anul precedent | 3.565.011 | 2.816.341 | 748.670 +22,3% față de anul precedent | 645.982 +10,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 3.096.629 -15,0% față de anul precedent | 3.096.633 | 2.484.646 | 611.987 -41,5% față de anul precedent | 585.667 -42,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 3.642.825 +63,8% față de anul precedent | 3.642.830 | 2.596.613 | 1.046.217 +102,5% față de anul precedent | 1.015.252 +104,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.224.476 +59,8% față de anul precedent | 2.224.479 | 1.707.897 | 516.582 +431,5% față de anul precedent | 495.387 +479,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.392.099 -11,7% față de anul precedent | 1.392.100 | 1.294.898 | 97.202 -3,9% față de anul precedent | 85.435 -0,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.576.117 -7,0% față de anul precedent | 1.610.427 | 1.509.241 | 101.186 -57,8% față de anul precedent | 86.105 -61,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.694.491 +4,2% față de anul precedent | 1.703.041 | 1.463.434 | 239.607 +27,9% față de anul precedent | 222.662 +32,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.626.665 +18,0% față de anul precedent | 1.629.583 | 1.442.165 | 187.418 -13,6% față de anul precedent | 168.708 -7,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.378.389 +36,1% față de anul precedent | 1.382.675 | 1.165.769 | 216.906 +19,6% față de anul precedent | 182.887 +20,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.012.555 +32,3% față de anul precedent | 1.012.555 | 831.262 | 181.293 +7,3% față de anul precedent | 152.286 +7,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 765.131 +17,2% față de anul precedent | 765.131 | 596.096 | 169.035 +170,5% față de anul precedent | 141.989 +170,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 653.078 +46,1% față de anul precedent | 653.078 | 590.577 | 62.501 +338,0% față de anul precedent | 52.507 +304,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 447.105 +165,8% față de anul precedent | 447.105 | 432.836 | 14.269 +403,3% față de anul precedent | 12.997 +358,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 168.186 +32,5% față de anul precedent | 168.190 | 165.355 | 2.835 | 2.835 | 0 | 0 |
| 2010 | 126.971 -11,5% față de anul precedent | 126.991 | 132.444 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.453 | 9.153 |
| 2009 | 143.393 +56,2% față de anul precedent | 143.395 | 123.729 | 19.666 +635,2% față de anul precedent | 14.748 +3.770,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 91.798 | 91.799 | 89.124 | 2.675 | 381 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 129.302 | 1.102.852 | 1.232.154 | 535.932 | 480.656 | 86.264 |
| 2023 | 97.581 | 1.125.919 | 1.223.500 | 417.048 | 515.373 | 193.498 |
| 2022 | 0 | 1.110.608 | 1.110.608 | 153.868 | 397.164 | 559.576 |
| 2021 | 1.434 | 585.097 | 586.531 | 38.872 | 188.832 | 357.393 |
| 2020 | 7.172 | 149.635 | 156.807 | 66.917 | 60.284 | 22.434 |
| 2019 | 20.233 | 286.050 | 306.283 | 184.235 | 96.018 | 5.797 |
| 2018 | 36.911 | 425.797 | 462.708 | 349.075 | 63.862 | 12.860 |
| 2017 | 29.204 | 232.097 | 261.301 | 172.970 | 29.427 | 29.700 |
| 2016 | 40.143 | 336.044 | 376.187 | 283.004 | 32.523 | 20.517 |
| 2015 | 2.028 | 362.013 | 364.041 | 288.287 | 72.439 | 1.287 |
| 2014 | 2.816 | 155.153 | 157.969 | 107.445 | 26.447 | 21.261 |
| 2013 | 4.125 | 104.303 | 108.428 | 70.621 | 33.266 | 416 |
| 2012 | 11.399 | 47.635 | 59.034 | 32.004 | 11.934 | 3.697 |
| 2011 | 16.090 | 28.570 | 44.660 | 21.219 | 2.970 | 4.381 |
| 2010 | 19.271 | 16.478 | 35.749 | 7.621 | 6.144 | 2.713 |
| 2009 | 1.666 | 17.968 | 19.634 | 275 | 11.054 | 6.639 |
| 2008 | 3.724 | 9.312 | 13.036 | 3.682 | 0 | 5.630 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 95.133 -62,6% față de anul precedent | 1.137.021 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 254.203 +297,6% față de anul precedent | 969.297 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 63.937 -29,7% față de anul precedent | 1.046.671 | Neraportat | 8 +14,3% față de anul precedent |
| 2021 | 90.904 +27,8% față de anul precedent | 495.627 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2020 | 71.132 -67,7% față de anul precedent | 85.675 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 219.938 -7,4% față de anul precedent | 86.345 | Neraportat | 8 -11,1% față de anul precedent |
| 2018 | 237.556 +157,2% față de anul precedent | 222.902 | Neraportat | 9 +50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 92.353 -55,0% față de anul precedent | 168.948 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2016 | 205.177 -3,0% față de anul precedent | 183.127 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 211.515 +1.243,8% față de anul precedent | 152.526 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2014 | 15.740 -71,8% față de anul precedent | 142.229 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 55.721 +6,8% față de anul precedent | 52.707 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2012 | 52.155 +2,7% față de anul precedent | 6.879 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 50.778 +13,6% față de anul precedent | -6.118 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 44.702 +854,0% față de anul precedent | -8.953 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 4.686 -62,4% față de anul precedent | 14.948 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2008 | 12.455 | 581 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.564.719 RON. Profit: 645.982 RON
Cifra de afaceri: 3.564.719 RON. Profit: 645.982 RON
- Cifra de afaceri
- 3.564.719 RON +15.12% față de anul precedent
- Profit net
- 645.982 RON +10.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 95.133 RON -62.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.096.629 RON. Profit: 585.667 RON
Cifra de afaceri: 3.096.629 RON. Profit: 585.667 RON
- Cifra de afaceri
- 3.096.629 RON -14.99% față de anul precedent
- Profit net
- 585.667 RON -42.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 254.203 RON +297.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.642.825 RON. Profit: 1.015.252 RON
Cifra de afaceri: 3.642.825 RON. Profit: 1.015.252 RON
- Cifra de afaceri
- 3.642.825 RON +63.76% față de anul precedent
- Profit net
- 1.015.252 RON +104.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 63.937 RON -29.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.224.476 RON. Profit: 495.387 RON
Cifra de afaceri: 2.224.476 RON. Profit: 495.387 RON
- Cifra de afaceri
- 2.224.476 RON +59.79% față de anul precedent
- Profit net
- 495.387 RON +479.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 90.904 RON +27.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.392.099 RON. Profit: 85.435 RON
Cifra de afaceri: 1.392.099 RON. Profit: 85.435 RON
- Cifra de afaceri
- 1.392.099 RON -11.68% față de anul precedent
- Profit net
- 85.435 RON -0.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 71.132 RON -67.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.576.117 RON. Profit: 86.105 RON
Cifra de afaceri: 1.576.117 RON. Profit: 86.105 RON
- Cifra de afaceri
- 1.576.117 RON -6.99% față de anul precedent
- Profit net
- 86.105 RON -61.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 219.938 RON -7.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.694.491 RON. Profit: 222.662 RON
Cifra de afaceri: 1.694.491 RON. Profit: 222.662 RON
- Cifra de afaceri
- 1.694.491 RON +4.17% față de anul precedent
- Profit net
- 222.662 RON +31.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 237.556 RON +157.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.626.665 RON. Profit: 168.708 RON
Cifra de afaceri: 1.626.665 RON. Profit: 168.708 RON
- Cifra de afaceri
- 1.626.665 RON +18.01% față de anul precedent
- Profit net
- 168.708 RON -7.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 92.353 RON -54.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.378.389 RON. Profit: 182.887 RON
Cifra de afaceri: 1.378.389 RON. Profit: 182.887 RON
- Cifra de afaceri
- 1.378.389 RON +36.13% față de anul precedent
- Profit net
- 182.887 RON +20.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 205.177 RON -3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.012.555 RON. Profit: 152.286 RON
Cifra de afaceri: 1.012.555 RON. Profit: 152.286 RON
- Cifra de afaceri
- 1.012.555 RON +32.34% față de anul precedent
- Profit net
- 152.286 RON +7.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 211.515 RON +1243.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 765.131 RON. Profit: 141.989 RON
Cifra de afaceri: 765.131 RON. Profit: 141.989 RON
- Cifra de afaceri
- 765.131 RON +17.16% față de anul precedent
- Profit net
- 141.989 RON +170.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.740 RON -71.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 653.078 RON. Profit: 52.507 RON
Cifra de afaceri: 653.078 RON. Profit: 52.507 RON
- Cifra de afaceri
- 653.078 RON +46.07% față de anul precedent
- Profit net
- 52.507 RON +303.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 55.721 RON +6.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 447.105 RON. Profit: 12.997 RON
Cifra de afaceri: 447.105 RON. Profit: 12.997 RON
- Cifra de afaceri
- 447.105 RON +165.84% față de anul precedent
- Profit net
- 12.997 RON +358.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 52.155 RON +2.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 168.186 RON. Profit: 2.835 RON
Cifra de afaceri: 168.186 RON. Profit: 2.835 RON
- Cifra de afaceri
- 168.186 RON +32.46% față de anul precedent
- Profit net
- 2.835 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 50.778 RON +13.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 126.971 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 126.971 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 126.971 RON -11.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 9.153 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 44.702 RON +853.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 143.393 RON. Profit: 14.748 RON
Cifra de afaceri: 143.393 RON. Profit: 14.748 RON
- Cifra de afaceri
- 143.393 RON +56.2% față de anul precedent
- Profit net
- 14.748 RON +3770.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 4.686 RON -62.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 91.798 RON. Profit: 381 RON
Cifra de afaceri: 91.798 RON. Profit: 381 RON
- Cifra de afaceri
- 91.798 RON
- Profit net
- 381 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 12.455 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082005 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLARIX FORCOMPROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0240 in Sat Ciucsângeorgiu Com. Ciucsângeorgiu (HARGHITA)
LARIX FORCOMPROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0240 in Sat Ciucsângeorgiu Com. Ciucsângeorgiu (HARGHITA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 0240, Harghita
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0240, Harghita
Alte firme din Harghita
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul LARIX FORCOMPROD SRL?
CUI-ul LARIX FORCOMPROD SRL este 17800369.
Unde este sediul LARIX FORCOMPROD SRL?
LARIX FORCOMPROD SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Sat Ciucsângeorgiu Com. Ciucsângeorgiu, 537040, Sat Ciucsângeorgiu Com. Ciucsângeorgiu, judetul HARGHITA.
Cand a fost infiintata LARIX FORCOMPROD SRL?
LARIX FORCOMPROD SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a LARIX FORCOMPROD SRL in 2024?
In 2024, LARIX FORCOMPROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.564.719 RON.
Cati angajati are LARIX FORCOMPROD SRL?
LARIX FORCOMPROD SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.
Ce activitate are LARIX FORCOMPROD SRL?
LARIX FORCOMPROD SRL are codul CAEN principal 0240 (Activităţi de servicii anexe silviculturii).
Ce profit a inregistrat LARIX FORCOMPROD SRL in 2024?
LARIX FORCOMPROD SRL a inregistrat un profit net de 645.982 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.