Activ Plătitor TVA

MAGIC TOOLS SRL

CUI: 17811198
CIF: RO17811198
Reg. Com.: J2005002443352
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 iulie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:13

Despre MAGIC TOOLS SRL

MAGIC TOOLS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Lugoj, judetul TIMIŞ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAGIC TOOLS SRL a raportat o cifra de afaceri de 869.832 RON, in crestere fata de anul precedent (+30.6%). Profitul net inregistrat a fost de 16.132 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 62.787 RON in 2008 la 869.832 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
869.832 RON
Venituri totale
869.847 RON
Cheltuieli totale
830.229 RON
Profit brut
39.618 RON
Profit net
16.132 RON
Marja profit net
1,85%
Active imobilizate
186.643 RON
Active circulante
272.326 RON
Stocuri
12.758 RON
Creanțe
139.571 RON
Casa & conturi bănci
119.997 RON
Capital propriu
231.518 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Lugoj, Str. Romanilor nr. 60A, 305500
Telefon0256352970

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Lugoj, Str. Romanilor nr. 60A, 305500
Cod poștal: 305500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Lugoj, Str. Romanilor nr. 60A, 305500
Cod postal
305500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.07.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Lugoj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
869.832 RON
Rezultat net
16.132 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 869.832 RON 666.262 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 869.847 RON 666.350 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 830.229 RON 658.118 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 39.618 RON 8.232 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.132 RON 3.591 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 186.643 RON 63.371 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 272.326 RON 254.102 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 458.969 RON 317.473 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 12.758 RON 67.492 RON
CreanțeSume de încasat 139.571 RON 111.650 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 119.997 RON 74.960 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 227.451 RON 102.087 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 231.518 RON 215.386 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active458.969RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

49,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale458.969 RON
Datorii totale227.451 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,5 %Profit net / active totale
ROE
7,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,20 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
50,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 869.832 +30,6% față de anul precedent 869.847 830.229 39.618 +381,3% față de anul precedent 16.132 +349,2% față de anul precedent 0 0
2023 666.262 +25,4% față de anul precedent 666.350 658.118 8.232 -75,4% față de anul precedent 3.591 -87,9% față de anul precedent 0 0
2022 531.172 +55,1% față de anul precedent 531.474 497.953 33.521 +526,3% față de anul precedent 29.781 +1.109,6% față de anul precedent 0 0
2021 342.527 -17,1% față de anul precedent 343.336 337.984 5.352 -90,5% față de anul precedent 2.462 -95,3% față de anul precedent 0 0
2020 413.376 +112,1% față de anul precedent 413.607 357.343 56.264 +165,8% față de anul precedent 52.535 +173,3% față de anul precedent 0 0
2019 194.922 +44,4% față de anul precedent 194.927 173.757 21.170 +28,4% față de anul precedent 19.221 +27,0% față de anul precedent 0 0
2018 134.968 -27,1% față de anul precedent 135.020 118.534 16.486 -67,8% față de anul precedent 15.136 -69,4% față de anul precedent 0 0
2017 185.159 +72,1% față de anul precedent 185.322 134.084 51.238 +419,5% față de anul precedent 49.384 +541,6% față de anul precedent 0 0
2016 107.608 +38,2% față de anul precedent 108.251 98.388 9.863 +93,1% față de anul precedent 7.697 +178,4% față de anul precedent 0 0
2015 77.844 +135,9% față de anul precedent 81.942 76.835 5.107 +232,9% față de anul precedent 2.765 +410,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 33.000 -35,4% față de anul precedent 38.777 37.243 1.534 -12,4% față de anul precedent 542 +2,9% față de anul precedent 0 0
2013 51.050 -73,5% față de anul precedent 51.133 49.381 1.752 -29,1% față de anul precedent 527 -73,7% față de anul precedent 0 0
2012 192.552 +20,1% față de anul precedent 192.949 190.477 2.472 -87,5% față de anul precedent 2.001 -87,9% față de anul precedent 0 0
2011 160.310 +18,3% față de anul precedent 160.328 140.569 19.759 +32,4% față de anul precedent 16.597 +42,1% față de anul precedent 0 0
2010 135.461 +367,1% față de anul precedent 135.465 120.540 14.925 11.679 0 0
2009 29.000 -53,8% față de anul precedent 29.010 30.447 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.437 4.304
2008 62.787 62.802 57.010 5.792 4.865 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 186.643 272.326 458.969 12.758 139.571 119.997
2023 63.371 254.102 317.473 67.492 111.650 74.960
2022 82.214 253.867 336.081 113.097 94.498 46.272
2021 105.291 224.132 329.423 73.757 99.631 50.744
2020 121.710 220.410 342.120 45.976 75.984 98.450
2019 33.137 163.675 196.812 49.252 32.132 82.291
2018 139 125.789 125.928 0 37.209 88.580
2017 0 109.949 109.949 0 44.090 65.859
2016 0 53.136 53.136 0 2.154 50.982
2015 0 47.165 47.165 5.850 14.275 27.040
2014 0 36.008 36.008 5.700 744 29.564
2013 0 33.688 33.688 81 491 33.116
2012 0 60.606 60.606 0 28.620 31.986
2011 1.102 93.922 95.024 0 72.857 21.065
2010 2.205 68.835 71.040 0 61.401 7.434
2009 3.308 4.340 7.648 0 276 4.064
2008 0 10.849 10.849 0 0 10.849

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 227.451 +122,8% față de anul precedent 231.518 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 102.087 -17,9% față de anul precedent 215.386 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 124.285 -15,7% față de anul precedent 211.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 147.409 -9,5% față de anul precedent 182.014 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 162.802 +132,9% față de anul precedent 179.552 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 69.901 +285,5% față de anul precedent 127.017 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 18.132 +4,9% față de anul precedent 107.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 17.289 +75,3% față de anul precedent 92.660 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 9.861 -14,9% față de anul precedent 43.275 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 11.587 +262,7% față de anul precedent 35.578 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 3.195 +125,5% față de anul precedent 32.813 Neraportat 1
2013 1.417 -95,1% față de anul precedent 32.271 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 28.862 -55,8% față de anul precedent 31.744 Neraportat 1
2011 65.281 +12,8% față de anul precedent 29.743 Neraportat 0
2010 57.894 +836,8% față de anul precedent 13.146 Neraportat 0
2009 6.180 +21,7% față de anul precedent 1.468 Neraportat 0
2008 5.077 5.772 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 869.832 RON. Profit: 16.132 RON

Cifra de afaceri: 869.832 RON. Profit: 16.132 RON

Cifra de afaceri
869.832 RON +30.55% față de anul precedent
Profit net
16.132 RON +349.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
227.451 RON +122.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 666.262 RON. Profit: 3.591 RON

Cifra de afaceri: 666.262 RON. Profit: 3.591 RON

Cifra de afaceri
666.262 RON +25.43% față de anul precedent
Profit net
3.591 RON -87.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
102.087 RON -17.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 531.172 RON. Profit: 29.781 RON

Cifra de afaceri: 531.172 RON. Profit: 29.781 RON

Cifra de afaceri
531.172 RON +55.07% față de anul precedent
Profit net
29.781 RON +1109.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
124.285 RON -15.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 342.527 RON. Profit: 2.462 RON

Cifra de afaceri: 342.527 RON. Profit: 2.462 RON

Cifra de afaceri
342.527 RON -17.14% față de anul precedent
Profit net
2.462 RON -95.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
147.409 RON -9.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 413.376 RON. Profit: 52.535 RON

Cifra de afaceri: 413.376 RON. Profit: 52.535 RON

Cifra de afaceri
413.376 RON +112.07% față de anul precedent
Profit net
52.535 RON +173.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
162.802 RON +132.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 194.922 RON. Profit: 19.221 RON

Cifra de afaceri: 194.922 RON. Profit: 19.221 RON

Cifra de afaceri
194.922 RON +44.42% față de anul precedent
Profit net
19.221 RON +26.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
69.901 RON +285.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 134.968 RON. Profit: 15.136 RON

Cifra de afaceri: 134.968 RON. Profit: 15.136 RON

Cifra de afaceri
134.968 RON -27.11% față de anul precedent
Profit net
15.136 RON -69.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.132 RON +4.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 185.159 RON. Profit: 49.384 RON

Cifra de afaceri: 185.159 RON. Profit: 49.384 RON

Cifra de afaceri
185.159 RON +72.07% față de anul precedent
Profit net
49.384 RON +541.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.289 RON +75.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 107.608 RON. Profit: 7.697 RON

Cifra de afaceri: 107.608 RON. Profit: 7.697 RON

Cifra de afaceri
107.608 RON +38.24% față de anul precedent
Profit net
7.697 RON +178.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.861 RON -14.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 77.844 RON. Profit: 2.765 RON

Cifra de afaceri: 77.844 RON. Profit: 2.765 RON

Cifra de afaceri
77.844 RON +135.89% față de anul precedent
Profit net
2.765 RON +410.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.587 RON +262.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 33.000 RON. Profit: 542 RON

Cifra de afaceri: 33.000 RON. Profit: 542 RON

Cifra de afaceri
33.000 RON -35.36% față de anul precedent
Profit net
542 RON +2.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.195 RON +125.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 51.050 RON. Profit: 527 RON

Cifra de afaceri: 51.050 RON. Profit: 527 RON

Cifra de afaceri
51.050 RON -73.49% față de anul precedent
Profit net
527 RON -73.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.417 RON -95.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 192.552 RON. Profit: 2.001 RON

Cifra de afaceri: 192.552 RON. Profit: 2.001 RON

Cifra de afaceri
192.552 RON +20.11% față de anul precedent
Profit net
2.001 RON -87.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
28.862 RON -55.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 160.310 RON. Profit: 16.597 RON

Cifra de afaceri: 160.310 RON. Profit: 16.597 RON

Cifra de afaceri
160.310 RON +18.34% față de anul precedent
Profit net
16.597 RON +42.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
65.281 RON +12.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 135.461 RON. Profit: 11.679 RON

Cifra de afaceri: 135.461 RON. Profit: 11.679 RON

Cifra de afaceri
135.461 RON +367.11% față de anul precedent
Profit net
11.679 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
57.894 RON +836.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 29.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.000 RON -53.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.304 RON
Angajati
0
Datorii
6.180 RON +21.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 62.787 RON. Profit: 4.865 RON

Cifra de afaceri: 62.787 RON. Profit: 4.865 RON

Cifra de afaceri
62.787 RON
Profit net
4.865 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.077 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAGIC TOOLS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Lugoj (TIMIŞ)

MAGIC TOOLS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Lugoj (TIMIŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Timiş

MEDIA ZET SRL
CUI: 18781796CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
882.466 RON
Profit
246.291 RON
Angajati
0
WESTSIDE MEDIA SRL
CUI: 10973982CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda1998-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
786.573 RON
Profit
235.979 RON
Angajati
2
WKF MEDIA STYLE S.R.L.
CUI: 39294220CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2018-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
884.354 RON
Profit
305.477 RON
Angajati
0
UMBLU VANDRA S.R.L.
CUI: 43898097CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Orş. Buziaş2021-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
786.170 RON
Profit
642.897 RON
Angajati
1
B&C ASSOCIATES S.R.L.
CUI: 39456410CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.132.362 RON
Profit
666.635 RON
Angajati
1
BND GROWTH CONSULTING S.R.L.
CUI: 41109367CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2019-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
728.689 RON
Profit
178.513 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Timiş

GIGA MEDIA SRL
CUI: 17428541CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Giarmata-Vii Com. Ghiroda2005-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.762 RON
Profit
102.712 RON
Angajati
0
MEDIA DIRECTORIES SRL
CUI: 18037800CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
944.706 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Alte firme din Timiş

BFK MANAGEMENT CONSULTING SRL
CUI: 17811104CAEN: 8559
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.028.867 RON
Profit
1.098.184 RON
Angajati
5
EURORENT GROUP SRL
CUI: 17816918CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.782.399 RON
Profit
36.262 RON
Angajati
3
EL-SAN INSTAL SRL
CUI: 17801712CAEN: 4321
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.322 RON
Profit
22 RON
Angajati
0
MC CRIMAR 2005 SRL
CUI: 17823141CAEN: 4321
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.616 RON
Profit
202.814 RON
Angajati
1
TOTAL AUDIOSERV SRL
CUI: 17644154CAEN: 9039
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.673 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AZ CHIPTUNING SRL
CUI: 17941619CAEN: 9531
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2005-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
894.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTENSITY MEDIA SRL
CUI: 16484039CAEN: 1813
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.055 RON
Profit
10.555 RON
Angajati
0
PNC CONSULTING SRL
CUI: 18971693CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.872 RON
Profit
205.059 RON
Angajati
1
EDIL UNICONSTRUCT S.R.L.
CUI: 35569115CAEN: 4333
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.412 RON
Profit
1.234 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAGIC TOOLS SRL?

CUI-ul MAGIC TOOLS SRL este 17811198.

Unde este sediul MAGIC TOOLS SRL?

MAGIC TOOLS SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Lugoj, Str. Romanilor nr. 60A, 305500, Mun. Lugoj, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata MAGIC TOOLS SRL?

MAGIC TOOLS SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAGIC TOOLS SRL in 2024?

In 2024, MAGIC TOOLS SRL a raportat o cifra de afaceri de 869.832 RON.

Cati angajati are MAGIC TOOLS SRL?

MAGIC TOOLS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MAGIC TOOLS SRL?

MAGIC TOOLS SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat MAGIC TOOLS SRL in 2024?

MAGIC TOOLS SRL a inregistrat un profit net de 16.132 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.