Activ Plătitor TVAe‑Factură

ELLITE-TOUR SRL

CUI: 17840304
CIF: RO17840304
Reg. Com.: J2005001038339
CAEN: 5510
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 august 2005 · 21 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:41

Despre ELLITE-TOUR SRL

ELLITE-TOUR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Gura Humorului, judetul SUCEAVA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ELLITE-TOUR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.593.351 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.4%). Profitul net inregistrat a fost de 259.141 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 109.013 RON in 2008 la 1.593.351 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.593.351 RON
Venituri totale
1.652.943 RON
Cheltuieli totale
1.349.069 RON
Profit brut
303.874 RON
Profit net
259.141 RON
Marja profit net
16,26%
Active imobilizate
6.783.160 RON
Active circulante
962.581 RON
Stocuri
41.945 RON
Creanțe
752.105 RON
Casa & conturi bănci
168.531 RON
Capital propriu
6.260.253 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Orş. Gura Humorului, Str. Gheorghe Lazăr nr. 12, 725300
Telefon0746226141

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Orş. Gura Humorului, Str. Gheorghe Lazăr nr. 12, 725300
Cod poștal: 725300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Orş. Gura Humorului, Str. Gheorghe Lazăr nr. 12, 725300
Cod postal
725300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.08.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.593.351 RON
Rezultat net
259.141 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.593.351 RON 1.526.607 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.652.943 RON 1.669.051 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.349.069 RON 1.472.633 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 303.874 RON 196.418 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 259.141 RON 183.314 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.783.160 RON 6.852.127 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 962.581 RON 898.840 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.745.741 RON 7.750.967 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 41.945 RON 112.890 RON
CreanțeSume de încasat 752.105 RON 710.463 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 168.531 RON 75.487 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.485.488 RON 1.749.855 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.260.253 RON 6.001.112 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.745.741RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.745.741 RON
Datorii totale1.485.488 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,3 %Profit net / active totale
ROE
4,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.593.351 +4,4% față de anul precedent 1.652.943 1.349.069 303.874 +54,7% față de anul precedent 259.141 +41,4% față de anul precedent 0 0
2023 1.526.607 -7,2% față de anul precedent 1.669.051 1.472.633 196.418 -29,4% față de anul precedent 183.314 -30,8% față de anul precedent 0 0
2022 1.644.604 +14,8% față de anul precedent 1.686.509 1.408.446 278.063 -54,5% față de anul precedent 264.858 -56,0% față de anul precedent 0 0
2021 1.433.227 -27,7% față de anul precedent 1.959.226 1.348.314 610.912 -27,8% față de anul precedent 602.326 -27,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.982.053 -40,5% față de anul precedent 2.050.715 1.204.832 845.883 -49,7% față de anul precedent 828.945 -49,7% față de anul precedent 0 0
2019 3.331.318 +43,9% față de anul precedent 3.384.206 1.704.147 1.680.059 +65,6% față de anul precedent 1.646.576 +66,1% față de anul precedent 0 0
2018 2.314.364 +49,7% față de anul precedent 2.315.049 1.300.720 1.014.329 +267,5% față de anul precedent 991.108 +311,6% față de anul precedent 0 0
2017 1.545.885 -29,6% față de anul precedent 1.552.810 1.276.809 276.001 -60,7% față de anul precedent 240.787 -60,2% față de anul precedent 0 0
2016 2.196.609 +17,2% față de anul precedent 2.520.072 1.818.692 701.380 +32,8% față de anul precedent 605.084 +37,3% față de anul precedent 0 0
2015 1.874.239 +42,3% față de anul precedent 2.134.566 1.606.488 528.078 +411,9% față de anul precedent 440.787 +410,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.317.304 +7,4% față de anul precedent 1.327.145 1.223.976 103.169 +208,5% față de anul precedent 86.349 +210,0% față de anul precedent 0 0
2013 1.227.042 +42,3% față de anul precedent 1.295.039 1.261.593 33.446 +499,6% față de anul precedent 27.854 +615,5% față de anul precedent 0 0
2012 862.614 -24,3% față de anul precedent 865.559 859.981 5.578 3.893 0 0
2011 1.139.186 +54,6% față de anul precedent 1.151.225 1.181.548 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.323 30.323
2010 737.055 +1.719,8% față de anul precedent 740.155 665.058 75.097 51.706 0 0
2009 40.502 -62,9% față de anul precedent 51.790 154.419 0 0 102.629 105.496
2008 109.013 109.789 128.795 0 0 19.006 19.006

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.783.160 962.581 7.745.741 41.945 752.105 168.531
2023 6.852.127 898.840 7.750.967 112.890 710.463 75.487
2022 6.851.846 1.026.089 7.877.935 35.635 869.252 121.202
2021 5.906.571 923.563 6.830.134 36.188 644.738 242.637
2020 4.537.672 1.212.345 5.750.017 79.296 765.533 367.516
2019 3.532.607 1.460.742 4.993.349 53.654 834.128 572.960
2018 2.125.658 1.835.764 3.961.422 24.316 477.607 1.333.841
2017 2.224.759 728.143 2.952.902 29.184 422.670 276.289
2016 2.358.830 674.744 3.033.574 39.561 524.892 110.291
2015 2.494.854 795.182 3.290.036 241.359 335.932 217.891
2014 2.240.956 585.256 2.826.212 91.491 188.151 305.614
2013 2.280.698 1.010.229 3.290.927 185.338 400.812 424.079
2012 2.284.650 915.795 3.200.445 268.051 473.061 174.683
2011 2.111.906 807.478 2.919.384 164.694 401.760 241.024
2010 2.041.608 549.099 2.590.707 364.561 61.638 122.900
2009 2.334.049 369.508 2.703.557 32.872 303.107 33.529
2008 1.686.934 124.444 1.811.378 72.120 45.238 7.086

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.485.488 -15,1% față de anul precedent 6.260.253 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 1.749.855 -20,5% față de anul precedent 6.001.112 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2022 2.201.485 +76,3% față de anul precedent 5.676.450 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2021 1.248.608 +62,0% față de anul precedent 5.581.526 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2020 770.817 -8,6% față de anul precedent 4.979.200 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2019 843.095 -42,2% față de anul precedent 4.150.254 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2018 1.457.744 +1,2% față de anul precedent 2.503.678 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2017 1.440.332 -18,3% față de anul precedent 1.512.570 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2016 1.761.791 -32,8% față de anul precedent 1.271.783 Neraportat 3 -57,1% față de anul precedent
2015 2.623.337 +0,9% față de anul precedent 666.699 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2014 2.600.301 -17,5% față de anul precedent 225.911 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 3.151.365 +1,2% față de anul precedent 139.562 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2012 3.113.196 +2,6% față de anul precedent 102.841 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2011 3.035.078 +18,8% față de anul precedent -100.102 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2010 2.554.546 -9,3% față de anul precedent 51.906 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 2.817.546 +54,8% față de anul precedent -113.661 Neraportat 1
2008 1.819.629 -8.164 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.593.351 RON. Profit: 259.141 RON

Cifra de afaceri: 1.593.351 RON. Profit: 259.141 RON

Cifra de afaceri
1.593.351 RON +4.37% față de anul precedent
Profit net
259.141 RON +41.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
1.485.488 RON -15.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.526.607 RON. Profit: 183.314 RON

Cifra de afaceri: 1.526.607 RON. Profit: 183.314 RON

Cifra de afaceri
1.526.607 RON -7.17% față de anul precedent
Profit net
183.314 RON -30.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
1.749.855 RON -20.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.644.604 RON. Profit: 264.858 RON

Cifra de afaceri: 1.644.604 RON. Profit: 264.858 RON

Cifra de afaceri
1.644.604 RON +14.75% față de anul precedent
Profit net
264.858 RON -56.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
2.201.485 RON +76.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.433.227 RON. Profit: 602.326 RON

Cifra de afaceri: 1.433.227 RON. Profit: 602.326 RON

Cifra de afaceri
1.433.227 RON -27.69% față de anul precedent
Profit net
602.326 RON -27.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
1.248.608 RON +61.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.982.053 RON. Profit: 828.945 RON

Cifra de afaceri: 1.982.053 RON. Profit: 828.945 RON

Cifra de afaceri
1.982.053 RON -40.5% față de anul precedent
Profit net
828.945 RON -49.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
770.817 RON -8.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.331.318 RON. Profit: 1.646.576 RON

Cifra de afaceri: 3.331.318 RON. Profit: 1.646.576 RON

Cifra de afaceri
3.331.318 RON +43.94% față de anul precedent
Profit net
1.646.576 RON +66.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
843.095 RON -42.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.314.364 RON. Profit: 991.108 RON

Cifra de afaceri: 2.314.364 RON. Profit: 991.108 RON

Cifra de afaceri
2.314.364 RON +49.71% față de anul precedent
Profit net
991.108 RON +311.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
1.457.744 RON +1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.545.885 RON. Profit: 240.787 RON

Cifra de afaceri: 1.545.885 RON. Profit: 240.787 RON

Cifra de afaceri
1.545.885 RON -29.62% față de anul precedent
Profit net
240.787 RON -60.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
1.440.332 RON -18.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.196.609 RON. Profit: 605.084 RON

Cifra de afaceri: 2.196.609 RON. Profit: 605.084 RON

Cifra de afaceri
2.196.609 RON +17.2% față de anul precedent
Profit net
605.084 RON +37.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -57.14% față de anul precedent
Datorii
1.761.791 RON -32.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.874.239 RON. Profit: 440.787 RON

Cifra de afaceri: 1.874.239 RON. Profit: 440.787 RON

Cifra de afaceri
1.874.239 RON +42.28% față de anul precedent
Profit net
440.787 RON +410.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
2.623.337 RON +0.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.317.304 RON. Profit: 86.349 RON

Cifra de afaceri: 1.317.304 RON. Profit: 86.349 RON

Cifra de afaceri
1.317.304 RON +7.36% față de anul precedent
Profit net
86.349 RON +210.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
2.600.301 RON -17.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.227.042 RON. Profit: 27.854 RON

Cifra de afaceri: 1.227.042 RON. Profit: 27.854 RON

Cifra de afaceri
1.227.042 RON +42.25% față de anul precedent
Profit net
27.854 RON +615.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
3.151.365 RON +1.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 862.614 RON. Profit: 3.893 RON

Cifra de afaceri: 862.614 RON. Profit: 3.893 RON

Cifra de afaceri
862.614 RON -24.28% față de anul precedent
Profit net
3.893 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
3.113.196 RON +2.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.139.186 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.139.186 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.139.186 RON +54.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.323 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
3.035.078 RON +18.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 737.055 RON. Profit: 51.706 RON

Cifra de afaceri: 737.055 RON. Profit: 51.706 RON

Cifra de afaceri
737.055 RON +1719.8% față de anul precedent
Profit net
51.706 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
2.554.546 RON -9.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 40.502 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.502 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.502 RON -62.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
105.496 RON
Angajati
1
Datorii
2.817.546 RON +54.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 109.013 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 109.013 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
109.013 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.006 RON
Angajati
0
Datorii
1.819.629 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5510, Suceava

STEL MOB SRL
CUI: 737470CAEN: 5510
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.014.789 RON
Profit
291.661 RON
Angajati
11
MUNTE MUR RESORT SRL
CUI: 22714310CAEN: 5510
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2007-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.390.864 RON
Profit
249.177 RON
Angajati
11
EUROINTER-SPORT SRL
CUI: 9633979CAEN: 5510
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei1997-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.373.074 RON
Profit
73.560 RON
Angajati
0
CAR ESTATE S.R.L.
CUI: 41164264CAEN: 5510
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.799.039 RON
Profit
0 RON
Angajati
25
ALEX-ELA SRL
CUI: 14377788CAEN: 5510
Activ
SUCEAVA, Sat Valea Putnei Com. Pojorâta2002-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.206 RON
Profit
5.569 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5510, Suceava

LUCILUX SRL
CUI: 18126002CAEN: 5510
Activ
SUCEAVA, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia2005-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
691.186 RON
Profit
7.341 RON
Angajati
6
GERALDS HOTELMANAGEMENT SRL
CUI: 18836638CAEN: 5510
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2006-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.626.486 RON
Profit
0 RON
Angajati
29

Alte firme din Suceava

INFO GROUP SRL
CUI: 17836613CAEN: 4762
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2005-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.613.617 RON
Profit
0 RON
Angajati
21
LACRIMA STIL SRL
CUI: 17855550CAEN: 9621
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.268 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALEXIM PROIECT SRL
CUI: 17805919CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.200 RON
Profit
6.533 RON
Angajati
1
MICATI UNIVERS S.R.L.
CUI: 17898098CAEN: 4743
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.045 RON
Profit
13.374 RON
Angajati
0
NEVEMAROM SRL
CUI: 17552697CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2005-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.715 RON
Profit
71.522 RON
Angajati
3
LACTO-BOROAIA SRL
CUI: 18126070CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Bărăşti Com. Boroaia2005-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.933.153 RON
Profit
833.342 RON
Angajati
59
LENOS COMPUSERV SRL
CUI: 15340701CAEN: 8129
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2003-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.180.410 RON
Profit
488.865 RON
Angajati
8
STAR HELLEN SRL
CUI: 22113370CAEN: 1071
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2007-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.963.678 RON
Profit
642.020 RON
Angajati
23
ALEXIS PROIECT S.R.L.
CUI: 42945360CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2020-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.600 RON
Profit
3.366 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ELLITE-TOUR SRL?

CUI-ul ELLITE-TOUR SRL este 17840304.

Unde este sediul ELLITE-TOUR SRL?

ELLITE-TOUR SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Orş. Gura Humorului, Str. Gheorghe Lazăr nr. 12, 725300, Orş. Gura Humorului, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata ELLITE-TOUR SRL?

ELLITE-TOUR SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ELLITE-TOUR SRL in 2024?

In 2024, ELLITE-TOUR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.593.351 RON.

Cati angajati are ELLITE-TOUR SRL?

ELLITE-TOUR SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are ELLITE-TOUR SRL?

ELLITE-TOUR SRL are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Ce profit a inregistrat ELLITE-TOUR SRL in 2024?

ELLITE-TOUR SRL a inregistrat un profit net de 259.141 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.