Activ Plătitor TVA

NAFI GENCOM SRL

CUI: 17894240
CIF: RO17894240
Reg. Com.: J2005001725163
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 august 2005 · 21 ani
Distribuie:

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:17

Despre NAFI GENCOM SRL

NAFI GENCOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NAFI GENCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.538.321 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.4%). Profitul net inregistrat a fost de 602.128 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 43. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.098.889 RON in 2008 la 5.538.321 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.538.321 RON
Venituri totale
5.647.395 RON
Cheltuieli totale
4.947.122 RON
Profit brut
700.273 RON
Profit net
602.128 RON
Marja profit net
10,87%
Active imobilizate
2.038.816 RON
Active circulante
960.793 RON
Stocuri
156.340 RON
Creanțe
82.638 RON
Casa & conturi bănci
721.815 RON
Capital propriu
2.709.202 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Ion Ţuculescu nr. 10
Telefon0721092021

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Ion Ţuculescu nr. 10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Ion Ţuculescu nr. 10
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.08.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.538.321 RON
Rezultat net
602.128 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.538.321 RON 4.883.008 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.647.395 RON 5.213.003 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.947.122 RON 4.567.297 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 700.273 RON 645.706 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 602.128 RON 604.913 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.038.816 RON 2.018.433 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 960.793 RON 588.938 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.999.609 RON 2.607.371 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 156.340 RON 92.620 RON
CreanțeSume de încasat 82.638 RON 41.090 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 721.815 RON 455.228 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 279.834 RON 246.660 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.709.202 RON 2.346.513 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 43 persoane 42 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.999.609RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.999.609 RON
Datorii totale279.834 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
20,1 %Profit net / active totale
ROE
22,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
90,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.538.321 +13,4% față de anul precedent 5.647.395 4.947.122 700.273 +8,5% față de anul precedent 602.128 -0,5% față de anul precedent 0 0
2023 4.883.008 +18,5% față de anul precedent 5.213.003 4.567.297 645.706 -41,4% față de anul precedent 604.913 -43,3% față de anul precedent 0 0
2022 4.121.936 +23,5% față de anul precedent 4.917.274 3.815.090 1.102.184 +104,9% față de anul precedent 1.067.042 +111,5% față de anul precedent 0 0
2021 3.337.960 +47,2% față de anul precedent 3.465.091 2.927.045 538.046 +244,4% față de anul precedent 504.498 +278,0% față de anul precedent 0 0
2020 2.267.874 -28,3% față de anul precedent 2.540.594 2.384.377 156.217 -67,6% față de anul precedent 133.484 -70,3% față de anul precedent 0 0
2019 3.164.923 +21,0% față de anul precedent 3.212.763 2.731.041 481.722 +150,3% față de anul precedent 449.855 +170,5% față de anul precedent 0 0
2018 2.616.068 +16,2% față de anul precedent 2.628.361 2.435.889 192.472 +158,8% față de anul precedent 166.295 +286,7% față de anul precedent 0 0
2017 2.251.694 +14,9% față de anul precedent 2.256.430 2.182.056 74.374 +376,2% față de anul precedent 43.000 +235,3% față de anul precedent 0 0
2016 1.959.738 -2,5% față de anul precedent 1.961.280 1.945.661 15.619 -89,2% față de anul precedent 12.823 -89,4% față de anul precedent 0 0
2015 2.009.703 +25,0% față de anul precedent 2.017.409 1.872.409 145.000 +532,9% față de anul precedent 121.290 +627,4% față de anul precedent 0 0
2014 1.607.905 +4,6% față de anul precedent 1.619.392 1.596.481 22.911 -22,1% față de anul precedent 16.674 -33,4% față de anul precedent 0 0
2013 1.537.304 +10,1% față de anul precedent 1.576.466 1.547.066 29.400 +82,8% față de anul precedent 25.033 +86,3% față de anul precedent 0 0
2012 1.396.653 -5,3% față de anul precedent 1.415.774 1.399.690 16.084 -64,9% față de anul precedent 13.438 -62,7% față de anul precedent 0 0
2011 1.474.186 +5,9% față de anul precedent 1.500.486 1.454.715 45.771 -7,5% față de anul precedent 36.064 -2,1% față de anul precedent 0 0
2010 1.391.668 +11,7% față de anul precedent 1.402.681 1.353.196 49.485 -14,1% față de anul precedent 36.838 -23,2% față de anul precedent 0 0
2009 1.246.432 +13,4% față de anul precedent 1.248.114 1.190.477 57.637 +5.769,4% față de anul precedent 47.976 +14.052,2% față de anul precedent 0 0
2008 1.098.889 1.099.007 1.098.025 982 339 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.038.816 960.793 2.999.609 156.340 82.638 721.815
2023 2.018.433 588.938 2.607.371 92.620 41.090 455.228
2022 1.546.994 950.591 2.497.585 50.031 147.885 752.675
2021 976.559 400.152 1.376.711 15.893 47.504 336.755
2020 550.259 452.117 1.002.376 24.954 23.590 403.573
2019 292.994 342.083 635.077 43.548 21.588 276.947
2018 180.124 163.740 343.864 49.525 5.148 109.067
2017 145.287 120.981 266.268 50.176 11.541 59.264
2016 154.102 119.294 273.396 35.301 28.484 55.509
2015 180.954 163.824 344.778 36.865 24.922 102.037
2014 173.189 184.357 357.546 77.152 59.523 47.682
2013 206.511 107.439 313.950 50.963 24.615 31.861
2012 228.206 95.394 323.600 42.045 8.583 44.766
2011 234.517 86.307 320.824 28.251 2.957 55.099
2010 363.007 75.563 438.570 18.341 5.450 51.772
2009 416.333 44.228 460.561 22.558 0 21.670
2008 429.981 19.375 449.356 11.055 4.396 3.924

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 279.834 +13,5% față de anul precedent 2.709.202 Neraportat 43 +2,4% față de anul precedent
2023 246.660 -32,2% față de anul precedent 2.346.513 Neraportat 42 +2,4% față de anul precedent
2022 363.921 +32,0% față de anul precedent 1.850.297 Neraportat 41 0,0% față de anul precedent
2021 275.714 -31,8% față de anul precedent 1.098.018 Neraportat 41 +20,6% față de anul precedent
2020 404.094 +139,2% față de anul precedent 593.678 Neraportat 34 -19,1% față de anul precedent
2019 168.915 +66,3% față de anul precedent 459.933 Neraportat 42 +5,0% față de anul precedent
2018 101.596 -19,8% față de anul precedent 242.502 Neraportat 40 +8,1% față de anul precedent
2017 126.661 +11,7% față de anul precedent 139.841 Neraportat 37 -2,6% față de anul precedent
2016 113.368 -10,6% față de anul precedent 160.028 Neraportat 38 +8,6% față de anul precedent
2015 126.850 -51,4% față de anul precedent 248.928 Neraportat 35 +2,9% față de anul precedent
2014 260.909 +13,6% față de anul precedent 127.637 Neraportat 34 +6,3% față de anul precedent
2013 229.623 -13,1% față de anul precedent 115.327 Neraportat 32 -5,9% față de anul precedent
2012 264.308 -4,1% față de anul precedent 90.292 Neraportat 34 0,0% față de anul precedent
2011 275.623 -10,9% față de anul precedent 76.201 Neraportat 34 0,0% față de anul precedent
2010 309.233 -16,0% față de anul precedent 160.337 Neraportat 34 +9,7% față de anul precedent
2009 368.061 -9,1% față de anul precedent 123.500 Neraportat 31 +19,2% față de anul precedent
2008 404.832 75.524 Neraportat 26

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.538.321 RON. Profit: 602.128 RON

Cifra de afaceri: 5.538.321 RON. Profit: 602.128 RON

Cifra de afaceri
5.538.321 RON +13.42% față de anul precedent
Profit net
602.128 RON -0.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
43 +2.38% față de anul precedent
Datorii
279.834 RON +13.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.883.008 RON. Profit: 604.913 RON

Cifra de afaceri: 4.883.008 RON. Profit: 604.913 RON

Cifra de afaceri
4.883.008 RON +18.46% față de anul precedent
Profit net
604.913 RON -43.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 +2.44% față de anul precedent
Datorii
246.660 RON -32.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.121.936 RON. Profit: 1.067.042 RON

Cifra de afaceri: 4.121.936 RON. Profit: 1.067.042 RON

Cifra de afaceri
4.121.936 RON +23.49% față de anul precedent
Profit net
1.067.042 RON +111.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
41 0% față de anul precedent
Datorii
363.921 RON +31.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.337.960 RON. Profit: 504.498 RON

Cifra de afaceri: 3.337.960 RON. Profit: 504.498 RON

Cifra de afaceri
3.337.960 RON +47.18% față de anul precedent
Profit net
504.498 RON +277.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
41 +20.59% față de anul precedent
Datorii
275.714 RON -31.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.267.874 RON. Profit: 133.484 RON

Cifra de afaceri: 2.267.874 RON. Profit: 133.484 RON

Cifra de afaceri
2.267.874 RON -28.34% față de anul precedent
Profit net
133.484 RON -70.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 -19.05% față de anul precedent
Datorii
404.094 RON +139.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.164.923 RON. Profit: 449.855 RON

Cifra de afaceri: 3.164.923 RON. Profit: 449.855 RON

Cifra de afaceri
3.164.923 RON +20.98% față de anul precedent
Profit net
449.855 RON +170.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 +5% față de anul precedent
Datorii
168.915 RON +66.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.616.068 RON. Profit: 166.295 RON

Cifra de afaceri: 2.616.068 RON. Profit: 166.295 RON

Cifra de afaceri
2.616.068 RON +16.18% față de anul precedent
Profit net
166.295 RON +286.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
40 +8.11% față de anul precedent
Datorii
101.596 RON -19.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.251.694 RON. Profit: 43.000 RON

Cifra de afaceri: 2.251.694 RON. Profit: 43.000 RON

Cifra de afaceri
2.251.694 RON +14.9% față de anul precedent
Profit net
43.000 RON +235.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 -2.63% față de anul precedent
Datorii
126.661 RON +11.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.959.738 RON. Profit: 12.823 RON

Cifra de afaceri: 1.959.738 RON. Profit: 12.823 RON

Cifra de afaceri
1.959.738 RON -2.49% față de anul precedent
Profit net
12.823 RON -89.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 +8.57% față de anul precedent
Datorii
113.368 RON -10.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.009.703 RON. Profit: 121.290 RON

Cifra de afaceri: 2.009.703 RON. Profit: 121.290 RON

Cifra de afaceri
2.009.703 RON +24.99% față de anul precedent
Profit net
121.290 RON +627.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
35 +2.94% față de anul precedent
Datorii
126.850 RON -51.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.607.905 RON. Profit: 16.674 RON

Cifra de afaceri: 1.607.905 RON. Profit: 16.674 RON

Cifra de afaceri
1.607.905 RON +4.59% față de anul precedent
Profit net
16.674 RON -33.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 +6.25% față de anul precedent
Datorii
260.909 RON +13.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.537.304 RON. Profit: 25.033 RON

Cifra de afaceri: 1.537.304 RON. Profit: 25.033 RON

Cifra de afaceri
1.537.304 RON +10.07% față de anul precedent
Profit net
25.033 RON +86.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 -5.88% față de anul precedent
Datorii
229.623 RON -13.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.396.653 RON. Profit: 13.438 RON

Cifra de afaceri: 1.396.653 RON. Profit: 13.438 RON

Cifra de afaceri
1.396.653 RON -5.26% față de anul precedent
Profit net
13.438 RON -62.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 0% față de anul precedent
Datorii
264.308 RON -4.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.474.186 RON. Profit: 36.064 RON

Cifra de afaceri: 1.474.186 RON. Profit: 36.064 RON

Cifra de afaceri
1.474.186 RON +5.93% față de anul precedent
Profit net
36.064 RON -2.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 0% față de anul precedent
Datorii
275.623 RON -10.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.391.668 RON. Profit: 36.838 RON

Cifra de afaceri: 1.391.668 RON. Profit: 36.838 RON

Cifra de afaceri
1.391.668 RON +11.65% față de anul precedent
Profit net
36.838 RON -23.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 +9.68% față de anul precedent
Datorii
309.233 RON -15.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.246.432 RON. Profit: 47.976 RON

Cifra de afaceri: 1.246.432 RON. Profit: 47.976 RON

Cifra de afaceri
1.246.432 RON +13.43% față de anul precedent
Profit net
47.976 RON +14052.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 +19.23% față de anul precedent
Datorii
368.061 RON -9.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.098.889 RON. Profit: 339 RON

Cifra de afaceri: 1.098.889 RON. Profit: 339 RON

Cifra de afaceri
1.098.889 RON
Profit net
339 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26
Datorii
404.832 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNAFI GENCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Craiova (DOLJ)

NAFI GENCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Craiova (DOLJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Dolj

HATE SRL
CUI: 23888455CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2008-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.384.455 RON
Profit
1.253.668 RON
Angajati
34
COREAL SA
CUI: 2313853CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.968.896 RON
Profit
79.246 RON
Angajati
31
PALOMINO COM SRL
CUI: 3869050CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1993-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.498.420 RON
Profit
1.271.730 RON
Angajati
36
RESTOCUCINA S.R.L.
CUI: 39556444CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.883.201 RON
Profit
690.038 RON
Angajati
22
TAKEAWAY GRILL S.R.L.
CUI: 43203432CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.904.609 RON
Profit
965.617 RON
Angajati
18

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Dolj

VATRA ROMANĂ S.R.L.
CUI: 17849800CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Sat Răcari Com. Brădeşti2005-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.219.651 RON
Profit
50.330 RON
Angajati
33
ART-X SRL
CUI: 18202037CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2005-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.852.504 RON
Profit
178.249 RON
Angajati
29
PAVELUC COMPANY SRL
CUI: 17412952CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2005-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.876 RON
Profit
18.781 RON
Angajati
0
ALDEEA SRL
CUI: 18350718CAEN: 5611
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2006-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.901.229 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Alte firme din Dolj

DEN LUIZ SRL
CUI: 17890329CAEN: 4684
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2005-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.483.830 RON
Profit
613.863 RON
Angajati
14
FLODO SRL
CUI: 17894282CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2005-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.818.273 RON
Profit
45.062 RON
Angajati
16
W.O.W. SRL
CUI: 17873328CAEN: 8622
Activ
DOLJ, Sat Albeşti Com. Şimnicu de Sus2005-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.629 RON
Profit
305.544 RON
Angajati
3
I&A TRAVEL SRL
CUI: 17925281CAEN: 0111
Activ
DOLJ, Sat Urzicuţa Com. Urzicuţa2005-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
855.317 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
VANCU S.R.L.
CUI: 17629634CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Sat Horezu Poenari Com. Valea Stanciului2005-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.371 RON
Profit
1.003 RON
Angajati
0
BONIRA SRL
CUI: 18175846CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2005-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.839 RON
Profit
18.946 RON
Angajati
2
VALVET S.R.L.
CUI: 15468299CAEN: 7500
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2003-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.425 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LIFE COURSES SRL
CUI: 22945161CAEN: 8559
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2007-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.336.661 RON
Profit
169.904 RON
Angajati
24
LATAND CURIER EXPRES S.R.L.
CUI: 40444681CAEN: 5320
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.387 RON
Profit
40.675 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NAFI GENCOM SRL?

CUI-ul NAFI GENCOM SRL este 17894240.

Unde este sediul NAFI GENCOM SRL?

NAFI GENCOM SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Ion Ţuculescu nr. 10, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata NAFI GENCOM SRL?

NAFI GENCOM SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NAFI GENCOM SRL in 2024?

In 2024, NAFI GENCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.538.321 RON.

Cati angajati are NAFI GENCOM SRL?

NAFI GENCOM SRL a raportat un numar mediu de 43 salariati in 2024.

Ce activitate are NAFI GENCOM SRL?

NAFI GENCOM SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat NAFI GENCOM SRL in 2024?

NAFI GENCOM SRL a inregistrat un profit net de 602.128 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.