Activ Plătitor TVAe‑Factură

REMARC ELISABET SRL

CUI: 17905160
CIF: RO17905160
Reg. Com.: J2005001123334
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 august 2005 · 21 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:34

Despre REMARC ELISABET SRL

REMARC ELISABET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Suceava, judetul SUCEAVA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, REMARC ELISABET SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.280.325 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+96.0%). Profitul net inregistrat a fost de 393.108 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 108.316 RON in 2008 la 1.280.325 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2026.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.280.325 RON
Venituri totale
1.309.750 RON
Cheltuieli totale
882.214 RON
Profit brut
427.536 RON
Profit net
393.108 RON
Marja profit net
30,70%
Active imobilizate
145.909 RON
Active circulante
503.223 RON
Stocuri
46.413 RON
Creanțe
416.355 RON
Casa & conturi bănci
40.455 RON
Capital propriu
403.757 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Vasile Alecsandri nr. 10, 720008
Telefon0722433132

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Vasile Alecsandri nr. 10, 720008
Cod poștal: 720008
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Vasile Alecsandri nr. 10, 720008
Cod postal
720008
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.08.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2026)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.280.325 RON
Rezultat net
393.108 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.280.325 RON 653.127 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.309.750 RON 653.848 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 882.214 RON 315.609 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 427.536 RON 338.239 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 393.108 RON 331.701 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 145.909 RON 62.611 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 503.223 RON 368.984 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 649.132 RON 431.595 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 46.413 RON 12.768 RON
CreanțeSume de încasat 416.355 RON 339.872 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.455 RON 16.344 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 246.628 RON 46.608 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 403.757 RON 388.500 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active649.132RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale649.132 RON
Datorii totale246.628 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,6 %Profit net / active totale
ROE
97,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.280.325 +96,0% față de anul precedent 1.309.750 882.214 427.536 +26,4% față de anul precedent 393.108 +18,5% față de anul precedent 0 0
2023 653.127 +4,0% față de anul precedent 653.848 315.609 338.239 +5,8% față de anul precedent 331.701 +5,8% față de anul precedent 0 0
2022 627.996 -9,6% față de anul precedent 629.466 309.663 319.803 -18,2% față de anul precedent 313.648 -18,4% față de anul precedent 0 0
2021 694.887 +8,0% față de anul precedent 704.312 313.168 391.144 +4,6% față de anul precedent 384.242 +4,4% față de anul precedent 0 0
2020 643.299 +16,4% față de anul precedent 643.328 269.247 374.081 +37,4% față de anul precedent 368.134 +38,1% față de anul precedent 0 0
2019 552.761 -3,0% față de anul precedent 553.712 281.531 272.181 -14,2% față de anul precedent 266.644 -14,4% față de anul precedent 0 0
2018 569.969 +22,9% față de anul precedent 571.010 253.896 317.114 +25,1% față de anul precedent 311.404 +25,2% față de anul precedent 0 0
2017 463.674 +8,5% față de anul precedent 463.684 210.143 253.541 +6,1% față de anul precedent 248.645 +6,0% față de anul precedent 0 0
2016 427.502 +11,2% față de anul precedent 427.505 188.570 238.935 +21,5% față de anul precedent 234.659 +42,6% față de anul precedent 0 0
2015 384.374 +15,4% față de anul precedent 384.389 187.765 196.624 +21,4% față de anul precedent 164.584 +19,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 333.226 +53,1% față de anul precedent 333.227 171.250 161.977 +227,3% față de anul precedent 137.509 +223,0% față de anul precedent 0 0
2013 217.593 +21,6% față de anul precedent 217.594 168.100 49.494 +60,3% față de anul precedent 42.569 +66,9% față de anul precedent 0 0
2012 179.006 +11,3% față de anul precedent 179.009 148.137 30.872 +119,7% față de anul precedent 25.502 +176,5% față de anul precedent 0 0
2011 160.897 +26,3% față de anul precedent 160.898 146.847 14.051 9.224 0 0
2010 127.355 +4,8% față de anul precedent 127.579 133.730 0 0 6.151 9.376
2009 121.490 +12,2% față de anul precedent 121.889 123.829 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.940 6.302
2008 108.316 108.321 90.491 17.830 15.122 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 145.909 503.223 649.132 46.413 416.355 40.455
2023 62.611 368.984 431.595 12.768 339.872 16.344
2022 61.745 309.310 371.055 10.453 289.160 9.697
2021 36.047 397.476 433.523 10.087 370.518 16.871
2020 50.463 442.596 493.059 9.687 410.046 22.863
2019 63.354 339.424 402.778 6.804 316.753 15.867
2018 65.966 425.663 491.629 6.089 401.233 18.341
2017 48.651 247.166 295.817 0 227.024 20.142
2016 32.986 265.069 298.055 0 252.487 12.582
2015 30.145 374.054 404.199 0 356.113 17.941
2014 19.218 243.718 262.936 0 227.397 16.321
2013 23.807 101.186 124.993 629 92.979 7.578
2012 24.976 65.054 90.030 5.514 48.276 11.264
2011 9.365 37.053 46.418 3.720 29.638 3.695
2010 15.795 33.906 49.701 3.181 24.874 5.851
2009 21.402 51.222 72.624 3.949 45.014 2.259
2008 27.751 73.132 100.883 3.933 65.588 3.611

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 246.628 +429,2% față de anul precedent 403.757 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 46.608 -3,3% față de anul precedent 388.500 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 48.213 +20,3% față de anul precedent 323.648 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 40.086 +0,7% față de anul precedent 394.243 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 39.816 -68,6% față de anul precedent 454.049 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 126.939 -24,4% față de anul precedent 276.645 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 167.938 +381,9% față de anul precedent 322.167 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 34.846 +41,8% față de anul precedent 259.447 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 24.570 +4,6% față de anul precedent 271.961 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 23.496 -41,7% față de anul precedent 381.509 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 40.325 +88,6% față de anul precedent 223.175 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 21.383 +9,0% față de anul precedent 104.416 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 19.615 +75,4% față de anul precedent 71.221 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 11.183 -15,3% față de anul precedent 45.719 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 13.206 -50,6% față de anul precedent 36.495 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 26.753 +53,2% față de anul precedent 45.871 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 17.460 83.423 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

4din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.280.325 RON. Profit: 393.108 RON

Cifra de afaceri: 1.280.325 RON. Profit: 393.108 RON

Cifra de afaceri
1.280.325 RON +96.03% față de anul precedent
Profit net
393.108 RON +18.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
246.628 RON +429.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 653.127 RON. Profit: 331.701 RON

Cifra de afaceri: 653.127 RON. Profit: 331.701 RON

Cifra de afaceri
653.127 RON +4% față de anul precedent
Profit net
331.701 RON +5.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
46.608 RON -3.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 627.996 RON. Profit: 313.648 RON

Cifra de afaceri: 627.996 RON. Profit: 313.648 RON

Cifra de afaceri
627.996 RON -9.63% față de anul precedent
Profit net
313.648 RON -18.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
48.213 RON +20.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 694.887 RON. Profit: 384.242 RON

Cifra de afaceri: 694.887 RON. Profit: 384.242 RON

Cifra de afaceri
694.887 RON +8.02% față de anul precedent
Profit net
384.242 RON +4.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
40.086 RON +0.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 643.299 RON. Profit: 368.134 RON

Cifra de afaceri: 643.299 RON. Profit: 368.134 RON

Cifra de afaceri
643.299 RON +16.38% față de anul precedent
Profit net
368.134 RON +38.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
39.816 RON -68.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 552.761 RON. Profit: 266.644 RON

Cifra de afaceri: 552.761 RON. Profit: 266.644 RON

Cifra de afaceri
552.761 RON -3.02% față de anul precedent
Profit net
266.644 RON -14.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
126.939 RON -24.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 569.969 RON. Profit: 311.404 RON

Cifra de afaceri: 569.969 RON. Profit: 311.404 RON

Cifra de afaceri
569.969 RON +22.92% față de anul precedent
Profit net
311.404 RON +25.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
167.938 RON +381.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 463.674 RON. Profit: 248.645 RON

Cifra de afaceri: 463.674 RON. Profit: 248.645 RON

Cifra de afaceri
463.674 RON +8.46% față de anul precedent
Profit net
248.645 RON +5.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
34.846 RON +41.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 427.502 RON. Profit: 234.659 RON

Cifra de afaceri: 427.502 RON. Profit: 234.659 RON

Cifra de afaceri
427.502 RON +11.22% față de anul precedent
Profit net
234.659 RON +42.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
24.570 RON +4.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 384.374 RON. Profit: 164.584 RON

Cifra de afaceri: 384.374 RON. Profit: 164.584 RON

Cifra de afaceri
384.374 RON +15.35% față de anul precedent
Profit net
164.584 RON +19.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
23.496 RON -41.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 333.226 RON. Profit: 137.509 RON

Cifra de afaceri: 333.226 RON. Profit: 137.509 RON

Cifra de afaceri
333.226 RON +53.14% față de anul precedent
Profit net
137.509 RON +223.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
40.325 RON +88.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 217.593 RON. Profit: 42.569 RON

Cifra de afaceri: 217.593 RON. Profit: 42.569 RON

Cifra de afaceri
217.593 RON +21.56% față de anul precedent
Profit net
42.569 RON +66.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
21.383 RON +9.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 179.006 RON. Profit: 25.502 RON

Cifra de afaceri: 179.006 RON. Profit: 25.502 RON

Cifra de afaceri
179.006 RON +11.26% față de anul precedent
Profit net
25.502 RON +176.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
19.615 RON +75.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 160.897 RON. Profit: 9.224 RON

Cifra de afaceri: 160.897 RON. Profit: 9.224 RON

Cifra de afaceri
160.897 RON +26.34% față de anul precedent
Profit net
9.224 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
11.183 RON -15.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 127.355 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 127.355 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
127.355 RON +4.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.376 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
13.206 RON -50.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 121.490 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 121.490 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
121.490 RON +12.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.302 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
26.753 RON +53.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 108.316 RON. Profit: 15.122 RON

Cifra de afaceri: 108.316 RON. Profit: 15.122 RON

Cifra de afaceri
108.316 RON
Profit net
15.122 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
17.460 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataREMARC ELISABET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

REMARC ELISABET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Suceava

TRANSLOC FALTICENI SA
CUI: 9968176CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni1997-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.282.068 RON
Profit
4.779 RON
Angajati
10
NICOLAESCU BEST SERVICE S.R.L.
CUI: 40324839CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Sat Costişa Com. Frătăuţii Noi2018-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.255.125 RON
Profit
203.932 RON
Angajati
9
EL CARTEL AUTO S.R.L.
CUI: 40028485CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2018-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.190.365 RON
Profit
44.255 RON
Angajati
5
BIG DIESEL SERVICE S.R.L.
CUI: 33845010CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Sat Mănăstirea Humorului Com. Mănăstirea Humorului2014-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.397.117 RON
Profit
338.278 RON
Angajati
4
DIM ŢURCANU S.R.L.
CUI: 30202478CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii2012-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
936.065 RON
Profit
37.426 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Suceava

AUTOZOF SRL
CUI: 17795394CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2005-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
622.613 RON
Profit
69.420 RON
Angajati
4
ANGELTRANS SRL
CUI: 18289549CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2006-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.232.681 RON
Profit
41.973 RON
Angajati
42
POLMOT SERVICE SRL
CUI: 17483635CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret2005-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LITTLE STAR SRL
CUI: 18480017CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2006-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.931.649 RON
Profit
200.634 RON
Angajati
44

Alte firme din Suceava

DESIGN LEMN S.R.L.
CUI: 17898373CAEN: 3109
Activ
SUCEAVA, Sat Horodnic de Jos Com. Horodnic de Jos2005-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.739 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CONSTRIMPEX SRL
CUI: 17905179CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONIMET SRL
CUI: 17875302CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.593.645 RON
Profit
411.807 RON
Angajati
10
SUPER KITCHEN S.R.L.
CUI: 17912524CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2005-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.125 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ITALPROD SRL
CUI: 17614021CAEN: 4684
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
706.081 RON
Profit
28.298 RON
Angajati
2
RAIN COMPANY SRL
CUI: 18175218CAEN: 0142
Activ
SUCEAVA, Sat Costâna Com. Todireşti2005-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.011.147 RON
Profit
170.526 RON
Angajati
5
REVLACO MOTORS SRL
CUI: 15380374CAEN: 4671
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2003-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.022.073 RON
Profit
2.503.790 RON
Angajati
28
BEST CREDIT SRL
CUI: 22178697CAEN: 6619
Activ
SUCEAVA, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia2007-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.780 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DPLOY AGENCY S.R.L.
CUI: 42962825CAEN: 7311
Activ
SUCEAVA, Sat Sadova Com. Sadova2020-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.176 RON
Profit
70.644 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul REMARC ELISABET SRL?

CUI-ul REMARC ELISABET SRL este 17905160.

Unde este sediul REMARC ELISABET SRL?

REMARC ELISABET SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Vasile Alecsandri nr. 10, 720008, Mun. Suceava, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata REMARC ELISABET SRL?

REMARC ELISABET SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a REMARC ELISABET SRL in 2024?

In 2024, REMARC ELISABET SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.280.325 RON.

Cati angajati are REMARC ELISABET SRL?

REMARC ELISABET SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are REMARC ELISABET SRL?

REMARC ELISABET SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat REMARC ELISABET SRL in 2024?

REMARC ELISABET SRL a inregistrat un profit net de 393.108 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.