Activ Plătitor TVA

CORA DESIGN SRL

CUI: 17942568
CIF: RO17942568
Reg. Com.: J2005000761397
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 septembrie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:44

Despre CORA DESIGN SRL

CORA DESIGN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, judetul VRANCEA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CORA DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 728.465 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+901.2%). Profitul net inregistrat a fost de 403.911 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 269.166 RON in 2008 la 728.465 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
728.465 RON
Venituri totale
734.155 RON
Cheltuieli totale
308.097 RON
Profit brut
426.058 RON
Profit net
403.911 RON
Marja profit net
55,45%
Active imobilizate
280.885 RON
Active circulante
60.739 RON
Stocuri
48.156 RON
Creanțe
4.068 RON
Casa & conturi bănci
8.515 RON
Capital propriu
-290.268 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Str SLOBOZIA nr. 10
Telefon0237616431

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Str SLOBOZIA nr. 10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Str SLOBOZIA nr. 10
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.09.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
728.465 RON
Rezultat net
403.911 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 728.465 RON 72.762 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 734.155 RON 76.941 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 308.097 RON 286.148 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 426.058 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 403.911 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 209.207 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 209.983 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 280.885 RON 275.794 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 60.739 RON 4.992 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 341.624 RON 280.786 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 48.156 RON 1.860 RON
CreanțeSume de încasat 4.068 RON 44 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.515 RON 3.088 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 631.892 RON 974.965 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -290.268 RON -694.179 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active341.624RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

185,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale341.624 RON
Datorii totale631.892 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
118,2 %Profit net / active totale
ROE
-139,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-85,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 728.465 +901,2% față de anul precedent 734.155 308.097 426.058 403.911 0 0
2023 72.762 -34,2% față de anul precedent 76.941 286.148 0 0 209.207 209.983
2022 110.599 -3,0% față de anul precedent 114.463 176.858 0 0 62.395 63.524
2021 114.048 -35,5% față de anul precedent 115.474 160.440 0 0 44.966 46.239
2020 176.916 -2,9% față de anul precedent 177.928 214.661 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.733 38.502
2019 182.180 +114,7% față de anul precedent 181.769 177.993 3.776 1.944 0 0
2018 84.846 -72,8% față de anul precedent 109.983 215.997 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 106.014 107.386
2017 311.797 +25,8% față de anul precedent 320.215 221.190 99.025 +35,1% față de anul precedent 95.660 +48,1% față de anul precedent 0 0
2016 247.804 -40,1% față de anul precedent 247.804 174.510 73.294 +276,6% față de anul precedent 64.582 +231,8% față de anul precedent 0 0
2015 413.620 +11,4% față de anul precedent 461.632 442.169 19.463 19.463 Neraportat 0
2014 371.342 -28,5% față de anul precedent 371.342 587.601 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 216.259 216.259
2013 519.537 +39,0% față de anul precedent 566.303 563.667 2.636 -92,0% față de anul precedent 2.636 -92,0% față de anul precedent 0 0
2012 373.739 +235,7% față de anul precedent 381.690 348.958 32.732 32.732 0 0
2011 111.335 -35,9% față de anul precedent 113.210 153.268 0 0 40.058 40.058
2010 173.797 -1,8% față de anul precedent 180.461 218.842 0 0 38.381 44.032
2009 177.004 -34,2% față de anul precedent 177.011 256.367 0 0 79.356 82.065
2008 269.166 273.295 338.343 0 0 65.048 71.880

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 280.885 60.739 341.624 48.156 4.068 8.515
2023 275.794 4.992 280.786 1.860 44 3.088
2022 277.138 6.199 283.337 2.515 746 2.938
2021 283.274 24.242 307.516 18.754 518 4.970
2020 286.158 61.174 347.332 52.646 7.833 695
2019 281.958 76.039 357.997 69.184 6.088 767
2018 261.599 41.330 302.929 29.651 10.450 1.229
2017 268.121 65.728 333.849 12.348 10.189 43.191
2016 179.271 9.244 188.515 283 7.867 1.094
2015 10.839 117.023 127.862 106.401 9.347 1.275
2014 137.795 37.774 175.569 36.156 1.425 193
2013 170.175 96.607 266.782 91.877 3.975 755
2012 115.959 30.506 146.465 3.258 6.201 21.047
2011 90.531 7.829 98.360 607 6.880 342
2010 147.425 25.354 172.779 5.045 18.629 1.680
2009 187.237 25.189 212.426 7.905 15.776 1.508
2008 290.400 17.713 308.113 6.688 6.337 4.688

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 631.892 -35,2% față de anul precedent -290.268 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 974.965 +27,0% față de anul precedent -694.179 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 767.762 +5,4% față de anul precedent -484.425 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 728.417 +0,9% față de anul precedent -420.901 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 721.994 +4,0% față de anul precedent -374.662 Neraportat 3
2019 694.158 +8,3% față de anul precedent -336.161 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 641.034 +15,1% față de anul precedent -338.105 Neraportat 3
2017 556.829 +9,8% față de anul precedent -222.980 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 507.161 -0,8% față de anul precedent -318.646 Neraportat 2 -71,4% față de anul precedent
2015 511.090 -3,4% față de anul precedent -383.228 Neraportat 7
2014 529.148 +33,7% față de anul precedent -353.579 Neraportat 0
2013 395.825 +40,6% față de anul precedent -129.043 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 281.609 +7,2% față de anul precedent -131.679 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 262.772 -12,4% față de anul precedent -164.412 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2010 299.817 +0,0% față de anul precedent -124.353 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2009 299.784 -9,6% față de anul precedent -80.322 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2008 331.782 1.743 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DLDANIEL LASCARfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36373/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 728.465 RON. Profit: 403.911 RON

Cifra de afaceri: 728.465 RON. Profit: 403.911 RON

Cifra de afaceri
728.465 RON +901.16% față de anul precedent
Profit net
403.911 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
631.892 RON -35.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 72.762 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.762 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.762 RON -34.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
209.983 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
974.965 RON +26.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 110.599 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.599 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.599 RON -3.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.524 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
767.762 RON +5.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 114.048 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 114.048 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
114.048 RON -35.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.239 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
728.417 RON +0.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 176.916 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 176.916 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
176.916 RON -2.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.502 RON
Angajati
3
Datorii
721.994 RON +4.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 182.180 RON. Profit: 1.944 RON

Cifra de afaceri: 182.180 RON. Profit: 1.944 RON

Cifra de afaceri
182.180 RON +114.72% față de anul precedent
Profit net
1.944 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
694.158 RON +8.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 84.846 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.846 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.846 RON -72.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
107.386 RON
Angajati
3
Datorii
641.034 RON +15.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 311.797 RON. Profit: 95.660 RON

Cifra de afaceri: 311.797 RON. Profit: 95.660 RON

Cifra de afaceri
311.797 RON +25.82% față de anul precedent
Profit net
95.660 RON +48.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
556.829 RON +9.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 247.804 RON. Profit: 64.582 RON

Cifra de afaceri: 247.804 RON. Profit: 64.582 RON

Cifra de afaceri
247.804 RON -40.09% față de anul precedent
Profit net
64.582 RON +231.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -71.43% față de anul precedent
Datorii
507.161 RON -0.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 413.620 RON. Profit: 19.463 RON

Cifra de afaceri: 413.620 RON. Profit: 19.463 RON

Cifra de afaceri
413.620 RON +11.39% față de anul precedent
Profit net
19.463 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
511.090 RON -3.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 371.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 371.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
371.342 RON -28.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
216.259 RON
Angajati
0
Datorii
529.148 RON +33.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 519.537 RON. Profit: 2.636 RON

Cifra de afaceri: 519.537 RON. Profit: 2.636 RON

Cifra de afaceri
519.537 RON +39.01% față de anul precedent
Profit net
2.636 RON -91.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
395.825 RON +40.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 373.739 RON. Profit: 32.732 RON

Cifra de afaceri: 373.739 RON. Profit: 32.732 RON

Cifra de afaceri
373.739 RON +235.69% față de anul precedent
Profit net
32.732 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
281.609 RON +7.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 111.335 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 111.335 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
111.335 RON -35.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.058 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
262.772 RON -12.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 173.797 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 173.797 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
173.797 RON -1.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.032 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
299.817 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 177.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 177.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
177.004 RON -34.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
82.065 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
299.784 RON -9.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 269.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 269.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
269.166 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
71.880 RON
Angajati
6
Datorii
331.782 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCORA DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca (VRANCEA)

CORA DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca (VRANCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.102026Mentiune · Buletin 36373/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CORA DESIGN SRL
CUI
17942568
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.10.2026
Registrul Comerțului
J39/761/2005
EUID
ROONRC.J39/761/2005
Sediu
Municipiul Focşani, Jud. Vrancea, Str. Bucegi, Nr. 11 Bis, Scara 1, Etaj 2, Ap. 9
Județ
Vrancea
Număr încheiere
772944
Data încheierii
01.10.2026
Număr dosar
3385297
Data dosarului
26.08.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Elena Patrascu

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3385297 din 26.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 9 din 20.08.2026
  • Contract de comodat nr. 3 din 30.12.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 36373/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Vrancea

MIKES RECLAME S.R.L.
CUI: 39012825CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2018-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
802.058 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
WONLINE S.R.L.
CUI: 49838272CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Sat Goleşti Com. Goleşti2024-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
727.503 RON
Profit
542.043 RON
Angajati
1
TEO EXPERT SERV SRL
CUI: 25103176CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Sat Făurei Com. Garoafa2009-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
828.130 RON
Profit
486.860 RON
Angajati
1
SANLEXPUB SRL
CUI: 31419522CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2013-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
583.270 RON
Profit
142.774 RON
Angajati
1
LARIS PRODUCTIONS SRL
CUI: 1438492CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.096.808 RON
Profit
4.938 RON
Angajati
39
WOOD TIME CONCEPT S.R.L.
CUI: 39896063CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2018-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
394.275 RON
Profit
241.520 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Vrancea

POLGROUP SRL
CUI: 17237533CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.688 RON
Profit
9.947 RON
Angajati
2
CRINART S.R.L.
CUI: 18500270CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2006-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.669 RON
Profit
529 RON
Angajati
2
ADV MEDIA PROJECT SRL
CUI: 17143412CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.703 RON
Profit
67.861 RON
Angajati
1
IMPACT ADVERTISING TDP SRL
CUI: 19135947CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2006-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.369 RON
Profit
6.931 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

GEOFISH TUR SRL
CUI: 17942550CAEN: 4723
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.096.959 RON
Profit
224.267 RON
Angajati
1
GLOBAL STIL 05 S.R.L.
CUI: 17916593CAEN: 4771
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.943 RON
Profit
6.044 RON
Angajati
0
PLEŞCAN DENTAL SRL
CUI: 17996355CAEN: 8623
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.530 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DENTIPLUS SRL
CUI: 17455031CAEN: 8513
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATRACTIV SRL
CUI: 18429391CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Goleşti Com. Goleşti2006-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.972.371 RON
Profit
15.174 RON
Angajati
8
GINSTAR 2000 SRL
CUI: 13004012CAEN: 9622
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2000-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.879 RON
Profit
19.666 RON
Angajati
0
DRAMAR DERATIZĂRI SRL
CUI: 26100968CAEN: 8129
Activ
VRANCEA, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti2009-10-14
fara e-Factura
MD TECH S.R.L.
CUI: 52407466CAEN: 6210
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2025-08-29
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CORA DESIGN SRL?

CUI-ul CORA DESIGN SRL este 17942568.

Unde este sediul CORA DESIGN SRL?

CORA DESIGN SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Str SLOBOZIA nr. 10, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata CORA DESIGN SRL?

CORA DESIGN SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CORA DESIGN SRL in 2024?

In 2024, CORA DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 728.465 RON.

Cati angajati are CORA DESIGN SRL?

CORA DESIGN SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CORA DESIGN SRL?

CORA DESIGN SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat CORA DESIGN SRL in 2024?

CORA DESIGN SRL a inregistrat un profit net de 403.911 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.