Activ Plătitor TVAe‑Factură

JAMILLA S.R.L.

CUI: 17967279
CIF: RO17967279
Reg. Com.: J08/2305/2005
CAEN: 4391
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 septembrie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități de zidărie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:08

Despre JAMILLA S.R.L.

JAMILLA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de zidărie" (cod CAEN 4391), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, JAMILLA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 325.529 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 89.004 RON in 2008 la 325.529 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
325.529 RON
Venituri totale
325.494 RON
Cheltuieli totale
336.568 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
6.755 RON
Active circulante
18.847 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
18.847 RON
Capital propriu
-15.572 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Cernei nr. 16, 500281
Telefon0745031098

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Cernei nr. 16, 500281
Cod poștal: 500281
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Cernei nr. 16, 500281
Cod postal
500281
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.09.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
325.529 RON
Rezultat net
-14.969 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 325.529 RON 253.207 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 325.494 RON 253.210 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 336.568 RON 248.494 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 4.716 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.235 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 11.074 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.969 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.755 RON 11.731 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.847 RON 37.933 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 25.602 RON 49.664 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 401 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.847 RON 37.532 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 41.174 RON 50.437 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -15.572 RON -773 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active25.602RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

160,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale25.602 RON
Datorii totale41.174 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-60,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 325.529 +28,6% față de anul precedent 325.494 336.568 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.074 14.969
2023 253.207 -31,8% față de anul precedent 253.210 248.494 4.716 -90,3% față de anul precedent 2.235 -95,0% față de anul precedent 0 0
2022 371.400 +1,4% față de anul precedent 371.403 323.026 48.377 +64,3% față de anul precedent 44.662 +73,2% față de anul precedent 0 0
2021 366.348 +6,4% față de anul precedent 366.349 336.903 29.446 25.783 0 0
2020 344.467 +41,5% față de anul precedent 347.529 366.450 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.921 21.618
2019 243.451 -15,0% față de anul precedent 249.121 237.845 11.276 -39,6% față de anul precedent 8.785 -44,3% față de anul precedent 0 0
2018 286.396 +127,4% față de anul precedent 288.768 270.102 18.666 15.779 0 0
2017 125.946 -13,9% față de anul precedent 126.302 157.166 0 0 30.864 34.654
2016 146.206 -45,6% față de anul precedent 146.207 155.486 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.279 13.665
2015 268.864 +161,3% față de anul precedent 268.878 201.087 67.791 +502,8% față de anul precedent 59.853 +656,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 102.898 +15,0% față de anul precedent 111.157 99.911 11.246 -61,5% față de anul precedent 7.911 -70,2% față de anul precedent 0 0
2013 89.492 -37,2% față de anul precedent 89.492 60.305 29.187 26.517 0 0
2012 142.522 -21,7% față de anul precedent 142.546 183.554 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.008 41.008
2011 182.043 +321,4% față de anul precedent 182.055 156.209 25.846 25.846 0 0
2010 43.201 -47,5% față de anul precedent 43.201 94.420 0 0 51.219 54.444
2009 82.270 -7,6% față de anul precedent 82.347 119.139 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.792 39.659
2008 89.004 102.758 90.377 12.381 11.936 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.755 18.847 25.602 0 0 18.847
2023 11.731 37.933 49.664 0 401 37.532
2022 9.172 36.096 45.268 0 17.701 18.395
2021 11.891 41.036 52.927 0 4.828 36.208
2020 13.180 52.432 65.612 368 51.008 1.056
2019 7.614 34.730 42.344 107 11.361 23.262
2018 3.695 38.984 42.679 0 11.203 27.781
2017 1.444 7.339 8.783 0 1.475 5.864
2016 2.111 28.902 31.013 -606 17 29.491
2015 92 65.403 65.495 0 15.704 49.699
2014 645 12.911 13.556 0 1.024 11.887
2013 1.051 9.146 10.197 5.691 141 3.314
2012 10.527 12.542 23.069 0 5.048 7.494
2011 26.902 13.096 39.998 0 3.259 9.837
2010 52.952 13.605 66.557 0 12.953 652
2009 79.002 5.117 84.119 0 4.973 144
2008 58.234 6.485 64.719 0 5.962 523

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 41.174 -18,4% față de anul precedent -15.572 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 50.437 +4,5% față de anul precedent -773 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 48.277 -52,0% față de anul precedent -3.009 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2021 100.598 -27,7% față de anul precedent -47.671 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 139.066 +47,7% față de anul precedent -73.454 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2019 94.180 -8,8% față de anul precedent -51.836 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 103.300 +21,3% față de anul precedent -60.621 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 85.183 +17,1% față de anul precedent -76.400 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 72.755 -22,3% față de anul precedent -41.742 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 93.572 -8,8% față de anul precedent -28.077 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 102.635 -4,3% față de anul precedent -89.079 Neraportat 1
2013 107.187 -26,9% față de anul precedent -96.990 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 146.576 +19,7% față de anul precedent -123.507 Neraportat 2
2011 122.497 -30,0% față de anul precedent -82.499 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 174.902 +26,7% față de anul precedent -108.345 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 138.021 +74,8% față de anul precedent -53.902 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 78.962 -14.243 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 325.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 325.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
325.529 RON +28.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.969 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.174 RON -18.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 253.207 RON. Profit: 2.235 RON

Cifra de afaceri: 253.207 RON. Profit: 2.235 RON

Cifra de afaceri
253.207 RON -31.82% față de anul precedent
Profit net
2.235 RON -95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.437 RON +4.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 371.400 RON. Profit: 44.662 RON

Cifra de afaceri: 371.400 RON. Profit: 44.662 RON

Cifra de afaceri
371.400 RON +1.38% față de anul precedent
Profit net
44.662 RON +73.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
48.277 RON -52.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 366.348 RON. Profit: 25.783 RON

Cifra de afaceri: 366.348 RON. Profit: 25.783 RON

Cifra de afaceri
366.348 RON +6.35% față de anul precedent
Profit net
25.783 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
100.598 RON -27.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 344.467 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 344.467 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
344.467 RON +41.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.618 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
139.066 RON +47.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 243.451 RON. Profit: 8.785 RON

Cifra de afaceri: 243.451 RON. Profit: 8.785 RON

Cifra de afaceri
243.451 RON -14.99% față de anul precedent
Profit net
8.785 RON -44.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
94.180 RON -8.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 286.396 RON. Profit: 15.779 RON

Cifra de afaceri: 286.396 RON. Profit: 15.779 RON

Cifra de afaceri
286.396 RON +127.4% față de anul precedent
Profit net
15.779 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
103.300 RON +21.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 125.946 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 125.946 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
125.946 RON -13.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.654 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
85.183 RON +17.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 146.206 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 146.206 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
146.206 RON -45.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.665 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
72.755 RON -22.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 268.864 RON. Profit: 59.853 RON

Cifra de afaceri: 268.864 RON. Profit: 59.853 RON

Cifra de afaceri
268.864 RON +161.29% față de anul precedent
Profit net
59.853 RON +656.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
93.572 RON -8.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 102.898 RON. Profit: 7.911 RON

Cifra de afaceri: 102.898 RON. Profit: 7.911 RON

Cifra de afaceri
102.898 RON +14.98% față de anul precedent
Profit net
7.911 RON -70.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
102.635 RON -4.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 89.492 RON. Profit: 26.517 RON

Cifra de afaceri: 89.492 RON. Profit: 26.517 RON

Cifra de afaceri
89.492 RON -37.21% față de anul precedent
Profit net
26.517 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
107.187 RON -26.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 142.522 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.522 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.522 RON -21.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
41.008 RON
Angajati
2
Datorii
146.576 RON +19.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 182.043 RON. Profit: 25.846 RON

Cifra de afaceri: 182.043 RON. Profit: 25.846 RON

Cifra de afaceri
182.043 RON +321.39% față de anul precedent
Profit net
25.846 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
122.497 RON -29.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 43.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 43.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
43.201 RON -47.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.444 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
174.902 RON +26.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 82.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.270 RON -7.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
39.659 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
138.021 RON +74.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 89.004 RON. Profit: 11.936 RON

Cifra de afaceri: 89.004 RON. Profit: 11.936 RON

Cifra de afaceri
89.004 RON
Profit net
11.936 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
78.962 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataJAMILLA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4391 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

JAMILLA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4391 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4391, Braşov

SMART TRANS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44259113CAEN: 4391
Activ
BRAŞOV, Sat Colonia Bod Com. Bod2021-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.148 RON
Profit
46.996 RON
Angajati
1
STIL AMBIENT S & R SRL
CUI: 18816967CAEN: 4391
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2006-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
317.197 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SINAGUA S.R.L.
CUI: 17469622CAEN: 4391
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.381 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VERACON ARIVAS SRL
CUI: 32993468CAEN: 4391
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2014-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.210 RON
Profit
189.403 RON
Angajati
2
UNIK ALUMINIU SRL
CUI: 28211865CAEN: 4391
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2011-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.271.874 RON
Profit
19.687 RON
Angajati
3
SILVIU MONTAJ 2014 SRL
CUI: 32713487CAEN: 4391
Activ
BRAŞOV, Sat Calbor Com. Beclean2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4391, Braşov

CONSTRUCT POROSNICU SRL
CUI: 18955876CAEN: 4391
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2006-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.350 RON
Profit
16.755 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

IHR SERVICES SRL
CUI: 17967260CAEN: 7020
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.716.878 RON
Profit
185.246 RON
Angajati
6
ANTADA COM SRL
CUI: 17967295CAEN: 3100
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2005-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
571.984 RON
Profit
9.555 RON
Angajati
6
AS TRADE CONSULTING SRL
CUI: 17955630CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.091.265 RON
Profit
168.882 RON
Angajati
1
J.N. TRANS SRL
CUI: 17978782CAEN: 4933
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.448 RON
Profit
44.537 RON
Angajati
0
MOBIL OPTIC SRL
CUI: 17841792CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.934.292 RON
Profit
460.374 RON
Angajati
5
ARAU TRANSPORTURI SRL
CUI: 18096866CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Sat Moieciu de Jos Com. Moieciu2005-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.691 RON
Profit
351 RON
Angajati
4
VENTO TRADE SRL
CUI: 16407290CAEN: 6820
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.483 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLY-FOX SRL
CUI: 20359131CAEN: 6820
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2007-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.117.284 RON
Profit
703.538 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JAMILLA S.R.L.?

CUI-ul JAMILLA S.R.L. este 17967279.

Unde este sediul JAMILLA S.R.L.?

JAMILLA S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Cernei nr. 16, 500281, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata JAMILLA S.R.L.?

JAMILLA S.R.L. a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a JAMILLA S.R.L. in 2024?

In 2024, JAMILLA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 325.529 RON.

Cati angajati are JAMILLA S.R.L.?

JAMILLA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are JAMILLA S.R.L.?

JAMILLA S.R.L. are codul CAEN principal 4391 (Activități de zidărie).

Ce profit a inregistrat JAMILLA S.R.L. in 2024?

JAMILLA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 14.969 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.