Activ e‑Factură

ULTRADERM SRL

CUI: 17981435
CIF: 17981435
Reg. Com.: J2005016153401
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 septembrie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:28

Despre ULTRADERM SRL

ULTRADERM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ULTRADERM SRL a raportat o cifra de afaceri de 256.162 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.3%). Profitul net inregistrat a fost de 118.425 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 139.088 RON in 2008 la 256.162 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
256.162 RON
Venituri totale
256.172 RON
Cheltuieli totale
115.868 RON
Profit brut
140.304 RON
Profit net
118.425 RON
Marja profit net
46,23%
Active imobilizate
4.706 RON
Active circulante
706.014 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.099 RON
Casa & conturi bănci
702.915 RON
Capital propriu
612.834 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Int. Nicoreşti nr. 4, 10522
Telefon0723812002

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Int. Nicoreşti nr. 4, 10522
Cod poștal: 10522
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Int. Nicoreşti nr. 4, 10522
Cod postal
10522
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.09.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
256.162 RON
Rezultat net
118.425 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 256.162 RON 347.513 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 256.172 RON 347.523 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 115.868 RON 263.014 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 140.304 RON 84.509 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 118.425 RON 72.045 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.706 RON 8.109 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 706.014 RON 782.834 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 710.720 RON 790.943 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.099 RON 3.053 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 702.915 RON 779.781 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 100.659 RON 109.307 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 612.834 RON 684.409 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active710.720RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale710.720 RON
Datorii totale100.659 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,7 %Profit net / active totale
ROE
19,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 256.162 -26,3% față de anul precedent 256.172 115.868 140.304 +66,0% față de anul precedent 118.425 +64,4% față de anul precedent 0 0
2023 347.513 -29,9% față de anul precedent 347.523 263.014 84.509 -77,7% față de anul precedent 72.045 -80,2% față de anul precedent 0 0
2022 495.512 +1,5% față de anul precedent 495.512 116.218 379.294 -5,7% față de anul precedent 364.429 -6,0% față de anul precedent 0 0
2021 488.212 +29,1% față de anul precedent 488.212 86.164 402.048 +39,8% față de anul precedent 387.695 +39,9% față de anul precedent 0 0
2020 378.153 +15,2% față de anul precedent 378.153 90.504 287.649 +33,6% față de anul precedent 277.111 +34,9% față de anul precedent 0 0
2019 328.270 +0,3% față de anul precedent 328.270 112.996 215.274 -2,1% față de anul precedent 205.426 -2,2% față de anul precedent 0 0
2018 327.282 +25,4% față de anul precedent 327.285 107.465 219.820 +52,1% față de anul precedent 210.002 +53,7% față de anul precedent 0 0
2017 260.998 -9,0% față de anul precedent 260.998 116.490 144.508 -27,8% față de anul precedent 136.678 -28,6% față de anul precedent 0 0
2016 286.712 -11,5% față de anul precedent 286.712 86.597 200.115 +17,4% față de anul precedent 191.514 +35,4% față de anul precedent 0 0
2015 323.828 +29,3% față de anul precedent 323.995 153.584 170.411 -0,1% față de anul precedent 141.445 -0,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 250.544 +17,1% față de anul precedent 252.609 82.009 170.600 +58,2% față de anul precedent 142.588 +57,9% față de anul precedent 0 0
2013 214.052 +0,4% față de anul precedent 225.241 117.405 107.836 -16,1% față de anul precedent 90.289 -13,9% față de anul precedent 0 0
2012 213.282 +21,1% față de anul precedent 235.190 106.671 128.519 -4,8% față de anul precedent 104.863 -6,8% față de anul precedent 0 0
2011 176.151 +22,6% față de anul precedent 218.399 83.346 135.053 +190,8% față de anul precedent 112.514 +190,5% față de anul precedent 0 0
2010 143.687 -12,0% față de anul precedent 143.753 97.315 46.438 -59,6% față de anul precedent 38.735 -64,8% față de anul precedent 0 0
2009 163.203 +17,3% față de anul precedent 168.926 53.918 115.008 +45,7% față de anul precedent 109.940 +45,9% față de anul precedent 0 0
2008 139.088 142.294 63.378 78.916 75.359 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.706 706.014 710.720 0 3.099 702.915
2023 8.109 782.834 790.943 0 3.053 779.781
2022 8.433 693.150 701.583 0 0 693.150
2021 11.443 731.966 743.409 0 0 731.966
2020 1.068 757.195 758.263 0 7.310 749.885
2019 2.951 938.975 941.926 0 0 938.975
2018 3.638 922.979 926.617 0 0 922.979
2017 6.883 711.412 718.295 0 6.731 704.681
2016 0 649.703 649.703 0 6.731 642.972
2015 0 444.982 444.982 2.205 12.169 430.608
2014 4.155 320.389 324.544 2.205 12.169 306.015
2013 10.578 135.783 146.361 2.205 9.244 124.334
2012 23.523 600.712 624.235 2.205 16.265 582.242
2011 38.328 439.170 477.498 2.702 26.571 409.897
2010 58.068 321.834 379.902 2.702 13.744 305.388
2009 77.808 200.754 278.562 235 13.939 186.580
2008 17.960 140.560 158.520 235 8.920 131.405

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 100.659 -7,9% față de anul precedent 612.834 Neraportat 0
2023 109.307 +19,2% față de anul precedent 684.409 Neraportat 0
2022 91.697 +17,0% față de anul precedent 612.364 Neraportat 0
2021 78.363 +19,7% față de anul precedent 665.046 Neraportat 0
2020 65.484 +9,3% față de anul precedent 692.779 Neraportat 0
2019 59.916 -76,5% față de anul precedent 885.305 Neraportat 0
2018 255.447 +1.543,7% față de anul precedent 679.879 Neraportat 0
2017 15.541 -81,4% față de anul precedent 702.754 Neraportat 0
2016 83.627 +18,8% față de anul precedent 566.076 Neraportat 0
2015 70.420 -23,0% față de anul precedent 374.562 Neraportat 0
2014 91.427 +63,8% față de anul precedent 233.117 Neraportat 0
2013 55.832 -62,8% față de anul precedent 90.529 Neraportat 0
2012 149.933 +38,8% față de anul precedent 474.302 Neraportat 0
2011 108.059 -12,1% față de anul precedent 369.439 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 122.977 +103,7% față de anul precedent 256.925 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 60.371 +20,1% față de anul precedent 218.191 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 50.269 108.251 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RARazvan AlexeîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25257/2026prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 256.162 RON. Profit: 118.425 RON

Cifra de afaceri: 256.162 RON. Profit: 118.425 RON

Cifra de afaceri
256.162 RON -26.29% față de anul precedent
Profit net
118.425 RON +64.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
100.659 RON -7.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 347.513 RON. Profit: 72.045 RON

Cifra de afaceri: 347.513 RON. Profit: 72.045 RON

Cifra de afaceri
347.513 RON -29.87% față de anul precedent
Profit net
72.045 RON -80.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
109.307 RON +19.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 495.512 RON. Profit: 364.429 RON

Cifra de afaceri: 495.512 RON. Profit: 364.429 RON

Cifra de afaceri
495.512 RON +1.5% față de anul precedent
Profit net
364.429 RON -6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
91.697 RON +17.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 488.212 RON. Profit: 387.695 RON

Cifra de afaceri: 488.212 RON. Profit: 387.695 RON

Cifra de afaceri
488.212 RON +29.1% față de anul precedent
Profit net
387.695 RON +39.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
78.363 RON +19.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 378.153 RON. Profit: 277.111 RON

Cifra de afaceri: 378.153 RON. Profit: 277.111 RON

Cifra de afaceri
378.153 RON +15.2% față de anul precedent
Profit net
277.111 RON +34.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
65.484 RON +9.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 328.270 RON. Profit: 205.426 RON

Cifra de afaceri: 328.270 RON. Profit: 205.426 RON

Cifra de afaceri
328.270 RON +0.3% față de anul precedent
Profit net
205.426 RON -2.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
59.916 RON -76.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 327.282 RON. Profit: 210.002 RON

Cifra de afaceri: 327.282 RON. Profit: 210.002 RON

Cifra de afaceri
327.282 RON +25.4% față de anul precedent
Profit net
210.002 RON +53.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
255.447 RON +1543.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 260.998 RON. Profit: 136.678 RON

Cifra de afaceri: 260.998 RON. Profit: 136.678 RON

Cifra de afaceri
260.998 RON -8.97% față de anul precedent
Profit net
136.678 RON -28.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.541 RON -81.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 286.712 RON. Profit: 191.514 RON

Cifra de afaceri: 286.712 RON. Profit: 191.514 RON

Cifra de afaceri
286.712 RON -11.46% față de anul precedent
Profit net
191.514 RON +35.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
83.627 RON +18.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 323.828 RON. Profit: 141.445 RON

Cifra de afaceri: 323.828 RON. Profit: 141.445 RON

Cifra de afaceri
323.828 RON +29.25% față de anul precedent
Profit net
141.445 RON -0.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
70.420 RON -22.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 250.544 RON. Profit: 142.588 RON

Cifra de afaceri: 250.544 RON. Profit: 142.588 RON

Cifra de afaceri
250.544 RON +17.05% față de anul precedent
Profit net
142.588 RON +57.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
91.427 RON +63.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 214.052 RON. Profit: 90.289 RON

Cifra de afaceri: 214.052 RON. Profit: 90.289 RON

Cifra de afaceri
214.052 RON +0.36% față de anul precedent
Profit net
90.289 RON -13.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
55.832 RON -62.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 213.282 RON. Profit: 104.863 RON

Cifra de afaceri: 213.282 RON. Profit: 104.863 RON

Cifra de afaceri
213.282 RON +21.08% față de anul precedent
Profit net
104.863 RON -6.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
149.933 RON +38.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 176.151 RON. Profit: 112.514 RON

Cifra de afaceri: 176.151 RON. Profit: 112.514 RON

Cifra de afaceri
176.151 RON +22.59% față de anul precedent
Profit net
112.514 RON +190.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
108.059 RON -12.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 143.687 RON. Profit: 38.735 RON

Cifra de afaceri: 143.687 RON. Profit: 38.735 RON

Cifra de afaceri
143.687 RON -11.96% față de anul precedent
Profit net
38.735 RON -64.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
122.977 RON +103.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 163.203 RON. Profit: 109.940 RON

Cifra de afaceri: 163.203 RON. Profit: 109.940 RON

Cifra de afaceri
163.203 RON +17.34% față de anul precedent
Profit net
109.940 RON +45.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.371 RON +20.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 139.088 RON. Profit: 75.359 RON

Cifra de afaceri: 139.088 RON. Profit: 75.359 RON

Cifra de afaceri
139.088 RON
Profit net
75.359 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
50.269 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataULTRADERM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ULTRADERM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.072026Mentiune · Buletin 25257/2026prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

prelungire valabilitate acte sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ULTRADERM SRL
CUI
17981435
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.07.2026
Registrul Comerțului
J40/16153/2005
EUID
ROONRC.J40/16153/2005
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Intr. Nicoreşti, Nr. 4
Județ
București
Număr încheiere
530133
Data încheierii
02.07.2026
Număr dosar
2565815
Data dosarului
26.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Octaviana-Dorela Oniga

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 25.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2565815 din 25.06.2026
  • Act adiţional din 25.06.2026 la contract de comodat nr. 35 din 20.09.2005
Vezi Buletinul ONRC nr. 25257/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

PERFECT LINES BEAUTY CLINIC SRL
CUI: 34902172CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.171 RON
Profit
50.593 RON
Angajati
1
ORION PROPERTIES SRL
CUI: 22317744CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.545 RON
Profit
29.376 RON
Angajati
1
NEURO CRIST MEDICAL S.R.L.
CUI: 38521944CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.280 RON
Profit
117.838 RON
Angajati
1
BUTASINAAURA S.R.L.
CUI: 50065359CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.454 RON
Profit
207.781 RON
Angajati
0
ELITE HEALTHCARE SRL
CUI: 27851548CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.646 RON
Profit
54.634 RON
Angajati
1
CARDIOSAN CENTER S.R.L.
CUI: 44336755CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.597 RON
Profit
190.970 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

CLINICA MEDICALA GYNERA SRL
CUI: 17885608CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.370.533 RON
Profit
5.289.389 RON
Angajati
44
OVERMED FERTILITY CENTER SRL
CUI: 17982082CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
848.924 RON
Profit
459.845 RON
Angajati
2
RACOMED CONSULT SRL
CUI: 17881690CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
753.207 RON
Profit
727.712 RON
Angajati
1
IONEX-MED SRL
CUI: 18034227CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.927 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

GRAPHIX CODE S.R.L.
CUI: 17981184CAEN: 7412
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-09-23
fara e-Factura
BRUN DESIGN SRL
CUI: 17981460CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.380 RON
Profit
2.462 RON
Angajati
0
METROPOLITAN REAL ESTATE SRL
CUI: 17978120CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.197 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRANTAX SRL
CUI: 17984156CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.302.622 RON
Profit
1.016.839 RON
Angajati
4
FUN TRAVEL AGENCY SRL
CUI: 17948668CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.169 RON
Profit
51.151 RON
Angajati
1
BARUCH SRL
CUI: 18006839CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.932 RON
Profit
160.180 RON
Angajati
0
ECOMED CLINIC SRL
CUI: 17678831CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.395.244 RON
Profit
382.448 RON
Angajati
7
NEW BUSINESS SOLUTION SRL
CUI: 18242201CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
967.097 RON
Profit
804.015 RON
Angajati
1
GAMMA ENGINEERING SRL
CUI: 15163324CAEN: 3320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.310.709 RON
Profit
1.653.012 RON
Angajati
10
NOIZZ EVENTS SRL
CUI: 23255852CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.782.696 RON
Profit
116.618 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ULTRADERM SRL?

CUI-ul ULTRADERM SRL este 17981435.

Unde este sediul ULTRADERM SRL?

ULTRADERM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Int. Nicoreşti nr. 4, 10522, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ULTRADERM SRL?

ULTRADERM SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ULTRADERM SRL in 2024?

In 2024, ULTRADERM SRL a raportat o cifra de afaceri de 256.162 RON.

Ce activitate are ULTRADERM SRL?

ULTRADERM SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat ULTRADERM SRL in 2024?

ULTRADERM SRL a inregistrat un profit net de 118.425 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.