Activități de arhitectură
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:28
Despre POINT ZERO SRL
POINT ZERO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, POINT ZERO SRL a raportat o cifra de afaceri de 650.287 RON, in scadere fata de anul precedent (-17.4%). Profitul net inregistrat a fost de 253.490 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 38.190 RON in 2008 la 650.287 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 650.287 RON
- Venituri totale
- 688.798 RON
- Cheltuieli totale
- 419.048 RON
- Profit brut
- 269.750 RON
- Profit net
- 253.490 RON
- Marja profit net
- 38,98%
- Active imobilizate
- 13.354 RON
- Active circulante
- 509.719 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 98.701 RON
- Casa & conturi bănci
- 411.018 RON
- Capital propriu
- 470.911 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, B-dul Ferdinand I nr. 51, 21382
- Cod postal
- 21382
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 28.09.2005
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 august 2022)
- TVA la incasare
- 6 februarie 2017
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 11 noiembrie 2016
- Data reactivare
- 19 ianuarie 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 650.287 RON
- Rezultat net
- 253.490 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 650.287 RON | 787.675 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 688.798 RON | 817.095 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 419.048 RON | 461.127 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 269.750 RON | 355.968 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 253.490 RON | 349.430 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 13.354 RON | 25.336 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 509.719 RON | 729.317 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 523.073 RON | 754.653 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 98.701 RON | 8.771 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 411.018 RON | 720.546 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 52.162 RON | 19.836 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 470.911 RON | 734.817 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 48,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 53,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 9,77 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 90,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 650.287 -17,4% față de anul precedent | 688.798 | 419.048 | 269.750 -24,2% față de anul precedent | 253.490 -27,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 787.675 +5,5% față de anul precedent | 817.095 | 461.127 | 355.968 -10,9% față de anul precedent | 349.430 -11,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 746.998 -7,7% față de anul precedent | 753.456 | 353.756 | 399.700 +0,8% față de anul precedent | 393.670 +1,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 809.416 +30,5% față de anul precedent | 811.941 | 415.489 | 396.452 +59,3% față de anul precedent | 389.955 +60,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 620.488 +14,1% față de anul precedent | 620.491 | 371.673 | 248.818 +701,6% față de anul precedent | 242.870 +802,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 544.066 -41,1% față de anul precedent | 544.166 | 513.124 | 31.042 -93,4% față de anul precedent | 26.919 -94,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 922.925 -41,0% față de anul precedent | 922.943 | 451.122 | 471.821 -49,9% față de anul precedent | 463.305 -50,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.564.596 +107,5% față de anul precedent | 1.564.598 | 623.120 | 941.478 +152,1% față de anul precedent | 925.832 +187,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 754.108 +602,4% față de anul precedent | 754.108 | 380.593 | 373.515 | 321.675 | 0 | 0 |
| 2015 | 107.369 +113,6% față de anul precedent | 107.369 | 114.861 | 0 | 0 | Neraportat | 10.713 |
| 2014 | 50.263 -18,5% față de anul precedent | 50.263 | 71.792 | 0 | 0 | 21.529 | 23.037 |
| 2013 | 61.692 -37,0% față de anul precedent | 61.818 | 65.962 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 4.144 | 5.999 |
| 2012 | 97.928 +134,1% față de anul precedent | 98.159 | 70.484 | 27.675 | 24.730 | 0 | 0 |
| 2011 | 41.840 -58,4% față de anul precedent | 41.862 | 55.110 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.248 | 14.504 |
| 2010 | 100.516 +72,7% față de anul precedent | 100.539 | 45.117 | 55.422 +108,0% față de anul precedent | 46.417 +90,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 58.219 +52,5% față de anul precedent | 58.245 | 31.595 | 26.650 +170,6% față de anul precedent | 24.326 +173,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 38.190 | 38.212 | 28.362 | 9.850 | 8.895 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.354 | 509.719 | 523.073 | 0 | 98.701 | 411.018 |
| 2023 | 25.336 | 729.317 | 754.653 | 0 | 8.771 | 720.546 |
| 2022 | 40.149 | 719.711 | 759.860 | 0 | 82.823 | 636.888 |
| 2021 | 67.680 | 841.623 | 909.303 | 0 | 61.241 | 780.382 |
| 2020 | 82.856 | 762.303 | 845.159 | 0 | 7.381 | 754.922 |
| 2019 | 134.079 | 800.175 | 934.254 | 0 | 71.833 | 728.342 |
| 2018 | 184.183 | 955.050 | 1.139.233 | 0 | 311.120 | 643.930 |
| 2017 | 134.158 | 929.465 | 1.063.623 | 0 | 242.172 | 687.293 |
| 2016 | 9.304 | 693.723 | 703.027 | 0 | 658.169 | 35.554 |
| 2015 | 2.795 | 21.070 | 23.865 | 0 | 7.611 | 13.459 |
| 2014 | 4.085 | 32.282 | 36.367 | 0 | 22.080 | 10.202 |
| 2013 | 1.004 | 50.233 | 51.237 | 0 | 21.752 | 28.481 |
| 2012 | 3.411 | 92.594 | 96.005 | 0 | 21.752 | 70.842 |
| 2011 | 7.480 | 50.224 | 57.704 | 0 | 502 | 49.722 |
| 2010 | 7.535 | 69.841 | 77.376 | 0 | 0 | 69.841 |
| 2009 | 1.978 | 32.943 | 34.921 | 0 | 4.200 | 28.743 |
| 2008 | 4.560 | 31.555 | 36.115 | 0 | 25.400 | 6.155 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 52.162 +163,0% față de anul precedent | 470.911 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 19.836 -25,6% față de anul precedent | 734.817 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 26.644 +16,3% față de anul precedent | 733.216 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 22.908 +745,3% față de anul precedent | 886.915 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 2.710 -85,7% față de anul precedent | 844.326 | Neraportat | 2 -60,0% față de anul precedent |
| 2019 | 18.885 -69,1% față de anul precedent | 917.246 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 61.144 -18,6% față de anul precedent | 1.079.803 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2017 | 75.098 -79,5% față de anul precedent | 990.238 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 366.995 +3.759,9% față de anul precedent | 336.032 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 9.508 -15,8% față de anul precedent | 14.357 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 11.297 +260,9% față de anul precedent | 25.070 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 3.130 -81,8% față de anul precedent | 48.107 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 17.170 +377,1% față de anul precedent | 78.835 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 3.599 +53,2% față de anul precedent | 54.105 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 2.350 +79,1% față de anul precedent | 75.026 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 1.312 -94,7% față de anul precedent | 33.609 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 24.831 | 11.284 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| TPToader Popescu | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
24 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19467/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10469/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 650.287 RON. Profit: 253.490 RON
Cifra de afaceri: 650.287 RON. Profit: 253.490 RON
- Cifra de afaceri
- 650.287 RON -17.44% față de anul precedent
- Profit net
- 253.490 RON -27.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 52.162 RON +162.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 787.675 RON. Profit: 349.430 RON
Cifra de afaceri: 787.675 RON. Profit: 349.430 RON
- Cifra de afaceri
- 787.675 RON +5.45% față de anul precedent
- Profit net
- 349.430 RON -11.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 19.836 RON -25.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 746.998 RON. Profit: 393.670 RON
Cifra de afaceri: 746.998 RON. Profit: 393.670 RON
- Cifra de afaceri
- 746.998 RON -7.71% față de anul precedent
- Profit net
- 393.670 RON +0.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 26.644 RON +16.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 809.416 RON. Profit: 389.955 RON
Cifra de afaceri: 809.416 RON. Profit: 389.955 RON
- Cifra de afaceri
- 809.416 RON +30.45% față de anul precedent
- Profit net
- 389.955 RON +60.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 22.908 RON +745.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 620.488 RON. Profit: 242.870 RON
Cifra de afaceri: 620.488 RON. Profit: 242.870 RON
- Cifra de afaceri
- 620.488 RON +14.05% față de anul precedent
- Profit net
- 242.870 RON +802.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -60% față de anul precedent
- Datorii
- 2.710 RON -85.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 544.066 RON. Profit: 26.919 RON
Cifra de afaceri: 544.066 RON. Profit: 26.919 RON
- Cifra de afaceri
- 544.066 RON -41.05% față de anul precedent
- Profit net
- 26.919 RON -94.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 18.885 RON -69.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 922.925 RON. Profit: 463.305 RON
Cifra de afaceri: 922.925 RON. Profit: 463.305 RON
- Cifra de afaceri
- 922.925 RON -41.01% față de anul precedent
- Profit net
- 463.305 RON -49.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 61.144 RON -18.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.564.596 RON. Profit: 925.832 RON
Cifra de afaceri: 1.564.596 RON. Profit: 925.832 RON
- Cifra de afaceri
- 1.564.596 RON +107.48% față de anul precedent
- Profit net
- 925.832 RON +187.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 75.098 RON -79.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 754.108 RON. Profit: 321.675 RON
Cifra de afaceri: 754.108 RON. Profit: 321.675 RON
- Cifra de afaceri
- 754.108 RON +602.35% față de anul precedent
- Profit net
- 321.675 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 366.995 RON +3759.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 107.369 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 107.369 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 107.369 RON +113.61% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.713 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 9.508 RON -15.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 50.263 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 50.263 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 50.263 RON -18.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.037 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.297 RON +260.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 61.692 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 61.692 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 61.692 RON -37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.999 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.130 RON -81.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 97.928 RON. Profit: 24.730 RON
Cifra de afaceri: 97.928 RON. Profit: 24.730 RON
- Cifra de afaceri
- 97.928 RON +134.05% față de anul precedent
- Profit net
- 24.730 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 17.170 RON +377.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 41.840 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 41.840 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 41.840 RON -58.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.504 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 3.599 RON +53.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
21.052026Mentiune · Buletin 19467/2026sedii secundare
sedii secundare
- Companie
- POINT ZERO SRL
- CUI
- 17992973
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 21.05.2026
- Registrul Comerțului
- J40/16390/2005
- EUID
- ROONRC.J40/16390/2005
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, B-dul Ferdinand I, Nr. 51, Etaj 1, Ap. 8
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 412979
- Data încheierii
- 21.05.2026
- Număr dosar
- 2006926
- Data dosarului
- 18.05.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Adrian Nicolae Cosma
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Act adiţional prelungire valabilitate sediu din 18.05.2026
18.032026Mentiune · Buletin 10469/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.03.2026
- Companie
- POINT ZERO SRL
- CUI
- 17992973
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.03.2026
- Registrul Comerțului
- J40/16390/2005
- EUID
- ROONRC.J40/16390/2005
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, B-dul Ferdinand I, Nr. 51, Etaj 1, Ap. 8
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 223357
- Data încheierii
- 17.03.2026
- Număr dosar
- 1081097
- Data dosarului
- 11.03.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Maria Cornelia Maglasu
Subiecte
capital social, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Hotărâre adunare generală asociat persoană juridică nr. 2 din 09.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul POINT ZERO SRL?
CUI-ul POINT ZERO SRL este 17992973.
Unde este sediul POINT ZERO SRL?
POINT ZERO SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Ferdinand I nr. 51, 21382, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata POINT ZERO SRL?
POINT ZERO SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a POINT ZERO SRL in 2024?
In 2024, POINT ZERO SRL a raportat o cifra de afaceri de 650.287 RON.
Cati angajati are POINT ZERO SRL?
POINT ZERO SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.
Ce activitate are POINT ZERO SRL?
POINT ZERO SRL are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).
Ce profit a inregistrat POINT ZERO SRL in 2024?
POINT ZERO SRL a inregistrat un profit net de 253.490 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.